Londýn – ako sa zvádzajú ženy v mekke Zvodcov Umelcov

Londýn – ako sa balia baby v mekke Zvodcov UmelcovDnes zamierime v našom baličsko – cestovateľskom seriály do Londýna, kde som prežil krásne dva roky. Toto obdobie maximálne ovplyvnilo môj pohľad na svet a hlavne na ženy. Tak sa pokúsim predstaviť ti miesta, ktoré mi na mojej ceste pomohli, aby si mohol aj ty z tohto mesta maximálne profitovať.

Bol som v Londýne pred necelým týždňom a osobne ešte raz navštívil miesta, na ktorých som pred deviatimi rokmi s bandou začínajúcich Zvodcov vymetal podniky. Všetko po starom, takže začneme ženami.

Aké ženy tam sú

Samozrejme, že tam na uliciach nebudú také „pumy“ ako v Kyjeve a Odese, ale v Londýnskych kluboch sa to už k tomu dosť približuje. Dve veci, v súvislosti so ženami v Londýne, by som rád vyzdvihol.

1.) To nemôžu byť Angličanky – ak zbadá krásnu ženu v Londýne bežný Slovák, prvé čo mu napadne je to, že musí byť Slovenka – veď Slovenky sú najkrajšie ženy na svete. Ak nie, tak to musí byť na betón slovanka – Ruska, Poľka, Ukrajinka, atď. Spolu s ďalšími Zvodcami som oslovoval v centre Londýna a v kluboch tie najkrajšie ženy prakticky celý rok a pol, a pravda je taká, že cez deň to boli 70% Angličanky, Američanky, Austrálčanky. Na slovanky sme natrafili len veľmi zriedka. Úprimne povedané, za 1,5 roka zvádzania si spomínam len na dve Češky a zopár Rusiek. A to sme oslovovali cez 30-50 žien za noc.

2.) Strach z oslovenia, lebo som Slovák – najmilšie ženy som stretol práve v Anglicku a USA. Small-talk majú v krvi a rady sa porozprávajú s každým cudzincom. A je úplne jedno odkiaľ si. Mal som taký pocit, že niektoré ženy so mnou chceli ísť na rande len preto, aby trochu spoznali našu krajinu alebo východ Európy. Veď sa zamysli, kedy sa dostane krásna Anglosaska do kontaktu s Východoeurópanom. Takže nedostatok sebavedomia vôbec nie je na mieste.

Denná hra

piccadilly-circus- Londýn – ako sa balia baby v mekke Zvodcov UmelcovCez deň sa najlepšie zvádzajú ženy na týchto miestach – Soho, Covent Garden, Leicester Square, Piccadilly Circus, Oxford Street. Prakticky celé centrum. Tieto časti nikdy nespia a dá sa tam zvádzať ženy prakticky každý deň až do rána. Ak máš rád inak oblečené ženy, zájdi si do Camden Town. Má to aj nejaký názov, tuším Emo, alebo tak nejak. Pre mňa je to úplne iný svet, ktorému osobne nerozumiem. No niektorí Zvodcovia tam chodili zvádzať ženy, vraj je to OK. Cez leto sú vhodné parky v centre, kde sedia skupinky žien, no nájdeš tam aj osamelé ženy.

Je potrebné spomenúť, že najlepšie sa zvádzajú ženy cez víkendy alebo podvečer v pracovné dni. Cez deň a v dopoludňajších hodinách sú všetci extrémne zaneprázdnení, ženy ti nedajú ani sekundu svojho času.

Nočná hra

Ako balit baby v Londyne
V centre nájdeš nočné kluby na každom kroku. Promotéri ťa k nim už zavedú. No nemyslím si, že je to to pravé orechové, ak nechceš dať za vstupné 30 libier a za pohár piva ďalších 20. Môžeš ísť do barov a pubov. Nie je tam hlasná hudba a žiadne vstupné.

Problémom môže byť jedine to, že tie puby a bary sú prakticky vždy mega prechlapíkované. Ale ako Zvodca Umelec to tiež nie je problém, lebo drvivá väčšina z nich vôbec nevie zvádzať ženy. Takže konkurencia je len optická.

V Soho nájdeš niekoľko homosexuálnych barov. Hoci homosexuálov veľmi nemusím, párkrát sme tam boli baliť aj ženy. Nebudeš veriť, koľko krásnych žien chodí do buzi barov, aby sa skryli pred dotieravými mužmi a mohli si v kľude zatancovať. Nikto ich tam neobťažuje, takže konkurencia nulová.

Najlepšie miesta na nočnú hru sú – metro Clapham Common, Old Street, Hoxton Square, austrálsky bar Walkabout Inn v Shepherds Bush. Určite je tých miest viac, ale toto sú tie, kde sme to so Zvodcami Umelcami aktívne prečesávali.

Denný Nightclub

V Londýne je jeden perfektný klub, ktorý som miloval a navštevoval som ho prakticky pravidelne. Denný „nočný klub“ The Church, ktorý je otvorený každú nedeľu od 12:00 do 18:00. Je to akože pre Austrálčanov, lebo vtedy je u nich doma noc. Vstup tam má povolený každý. Super sa tam balili ženy, hoci kvalita veľmi kolísala.

Londýn – ako sa zvádzajú ženy v mekke Zvodcov Umelcov

ako-oslovit-zenu-na-uliciPresne ako je v USA L.A., hlavné mesto zvádzania v Európe je Londýn. Cez víkend tam v centre nájdeš niekoľko Bootcampov, niekoľko skupín chalanov, ktorí oslovujú baby a učia sa Umeniu Zvádzania v praxi.

Nepýtaj sa ma na žiadne konkrétne mená. Za dva roky, čo som tam žil, tam vzniklo a zaniklo okolo Bootcamp organizátorov. Scenár je vždy ten istý – nejaký muž, ktorý vie zvádzať ženy, si zmyslí, že by na tom mohol pekne zarábať. Vytvorí si webovú stránku, nahodí inzeráty na PUA fóra a po pár bootcampoch zistí, že je to makačka. Game Over.

Ďalší dôvod, prečo práve tam vzniká najviac PUA firiem je ten, že sa tam najľahšie balia ženy. Ak ti nezáleží na kvalite a chceš oslovovať každú ženu, najlepší tréning dostaneš práve v Londýne. Cez deň je tam veľa turistiek, ktoré priam čakajú, aby sa s niekym porozprávali po anglicky (aj keď ju nevedia). A v puboch sú už nadržané a opité anglosasky pripravené prakticky na všetko.

Realita o krásnom a bezpečnom západe

Rád by som ti napísal aj o tom, ako nám každý tvrdí, že východ (Ukrajina, Rusko, atď.) sú nebezpečné, že sa tam kradne a zabíja, že západ je ten dobrý, kde je bezpečnosť a nič sa ti nemôže stať. Napíšem iba moje osobné skúsenosti. Je to názor všetkých ľudí, ktorých som stretol a žili niekoľko rokov rovnako na západe, ako aj na východe.

Za dva roky v Londýne som neraz videl bitky na uliciach a v kluboch, reálnu prestrelku černochov a mnohé drobné krádeže. Raz ma dokonca na ulici okradli o 120 libier. Narkomani, prostitútky, skrátka, maximálny morálny a ľudský bordel.

Ak sa ma opýtaš, čo z toho som zažil na Ukrajine a na mojich cestách po Rusku za posledné 4 roky, tak nech rozmýšľam ako chcem, žiadna prestrelka, žiadna bitka, žiadne drobné krádeže. Netvrdím, že nie sú, ale určite nie v takom množstve, ako na západe.

Prozápadné médiá nám predkladajú rôzne štatistiky, koľko je HIV nakazených na Ukrajine a v Rusku. Nikto sa pri tom nepýta, koľko ich je na západe, v mestách ako Londýn, Berlín, Paríž, atď. Podľa odhadov je v celej Ukrajine menej HIV nakazených ako v Londýne.

Nechcem tvrdiť – nechoď do Londýna, iba na Ukrajinu. Len chcem pripomenúť fakty a nie to, čo nám predkladajú médiá cez platenú propagandu.

Ako sa tam dostaneš

Cez www.booking.com si rezervuješ lacný hotel alebo ak ideš s kamarátmi, vezmite hostel. Priletíš tam za pár eur s nepopulárnym, no za to lacným Raynerom.

Ako je to s jazykom

Nerob si starosti, ja som sa naučil rozprávať anglicky tým, že som komunikoval so ženami. Na začiatku som im nerozumel a určite ani oni mne. Ak budeš v centre a nebudeš pozerať na kvalitu, určite oslovíš niekoľko žien, ktoré majú horšiu angličtinu ako ty.

Koľko peňazí potrebuješ

Oproti Kyjevu alebo Odese, budeš musieť siahnuť do peňaženky o čosi hlbšie, ale až také zlé to nie je. Tých 300 eur na víkend by malo stačiť. Dá sa ušetriť na jedle – kupuj si už hotové jedlá, polotovary v Tescu, sú tam aj nejaké šaláty. A ďalej na doprave. Určite si zadováž OysterCard. Niekedy prejazdíš viac, niekedy menej. Je to nastavené veľmi inteligentne – ak tvoj denný limit dosiahne limit dennej karty, na takej hodnote sa zastaví odpočítavanie kreditu a už jazdíš prakticky zadarmo. A ak máš viac času, odporúčam jazdiť autobusmi.

Ako si si mohol všimnúť, ani v tomto článku neuvádzam žiadne adresy, kde sa čo nachádza. Je to preto, aby si sa pýtal dievčat, oslovoval ich a vyzvedal, čo kde nájdeš.

Ak máš nejaké otázky, môžeš ich napísať do komentárov pod článkom.

S pozdravom, Real Man

Pozri tiež

Krym – Ruský alebo Ukrajinský – nový letný paradise na obzore

Žijeme v dobe, keď už mainstreamovým médiám nikto neverí a človek v skutočnosti nemá ani …

18 komentárov

 1. Ahoj Milan,
  zase super článok kde som sa zase niečo nové dozvedel. Len by som sa chcel spýtať či plánuješ niekedy teraz otvoriť videokurz akadémiu umenia zvádzania pred letom ?

  Ďakujem dopredu za odpoveď

 2. Ahoj Milan, dik za clanok, v Londyne som este nebol, ale rad pojdem… hh, mozno hned po Ukrajine, uz mam letenky s kamosom na koniec augusta do Kyjeva :) , inspiroval si ma! Dufam, ze tam je viacmenej bezpecne aj teraz pocas nepokojov/vojny… Chceme si prenajat na predlzeny vikend nejaky fajn apartmanik v centre a poriadne ho naplnit peknymi babami.

  Maj sa,

  Martin

  • zdravim

   ja uz v kyjeve ocakavam tento wilend 3 nemcov, to zas bude summercamp..:) jasne ze kyjev je v pohode. ako pisem v londyne sa viac citim nebezpecne s nejakych vreckarov a roznych kriminalnikov ako v kyjeve…

   s pozdravom, milan

 3. Zdravim.

  Je tady nekdo kdo se chysta pres prazdniny jet do Londyna pracovat?

  P.S. Diky Milan za uzitecne informace, urcite vyuziju.

 4. Čau Milan,
  Chcel sa spýtať že ak by som chcel ísť niekedy bývat na pár mesiacov do Londýna tak ako je to s hľadaním podnájmu? Ty uz si to mal dopredu rezervované predtým ako si tam isiel? A kolko stojí priemerne 1-2 izbový byt v podnájme na mesiac ? A Slovák sa môže bývať v Anglicku ako dlho chce, alebo sa este niečo naviac vybavuje?
  Díky za odpoveď

  • Ahoj Ivan.

   Na tieto vsetky otazky najdes odpovede na vela forach na Internete. Ja som zacal tak, ze som isiel prve dva tyzdne do Hostela a hladal si podnajom. Samozrejme, ze nie byt sam pre seba, ale iba izbu v dome, alebo byte, kde uz byvaju ludia. Vtedy boli ceny asi take, ze izba stala od 50 do 150 libier za tyzden. Jednoizbovy byt asi od 200 libier za tyzden. Zalezi od stvrte. Ale da sa vzdy nieco najst dobre. No neviem ako je to s cenami teraz. Lacnejsie, drahsie, netusim. No ja som vzdy hladal cez gumtree.co.uk.

   Tam nepotrebujes nic, len myslim, ze sa musis nahlasit na IB number. Ale ako vravim, zakony sa menia, nevie ako to je teraz. Ja v clanku pisem len o kratkom pobyte.

   S pozdravom, Milan

 5. Ahoj Milan,
  trochu mi nevyšla škola, takže do roka a do dňa jednoznačne padám do UK, a ak sa pošťastí, tak sa tam aj zabývam po čase. Neexistuje, aby som ostal na SR. Jediné 2 krajiny, ktoré pre mňa majú zmysel sú UK a Rusko. Ale keďže v UK je omnoho viac pracovných ponúk, chcem si vylepšiť angličtinu, a navyše silná libra, a mnohé ďalšie veci, pre ktoré mám UK rád, rozhodol som sa pre UK, ale Rusko určite raz v živote navštívim… A to aj vďaka tvoju blogu, otvoril si mi oči, v mnohých veciach, nielen baby, ale aj to cestovanie a pohľad na svet, za to diky. A teraz otázka ohľadom báb – aké sú anglické ryšavky? alebo je ich tam dosť, ako blondíniek v Rige, či sa hľadajú ťažko? ale myslím fakt rodené angličanky s ryšavými vlasmi. No čo, lúbia sa mi :)

  • Ahoj David.

   „Ale keďže v UK je omnoho viac pracovných ponúk“ No ja som v Lodyne zil a viem, ze to nie je med lizat. Ale ak vies makat, pracu si najdes. Co sa tika Moskvy, tak co pocuvam ludi v Kyjeve, ze je to tam este lepsie. Bol som v Moskve dva krat a vzdy som videl, ze su tam drahe byty a najmy a ludia velmi dobre obleceni a co mi vraveli, tak prace a dobre platy tam su… inac by tam nezilo 15 milionov ludi. A nie vsetci su oligarchovia..;))) ako nam to media predkladaju. A v Londyne som videl NESPOCETNE mnozstvo bezdakov, spiny a bordelu. To o Moskve nemozem povedat. Takze uvidim sam, lebo sa tam chcem na stalo prestahovat. Ale v UK je to lahsie s povolenim, to je jedina vyhoda. Ale lepsie to tam nie je. To urcite nie.

   „silná libra“ – no tak na toto by si si mal davat pozor. Vsetky meny na zapade su postavene na dlhu. Libra nemau realnu hodnotu. A praveze o libre sa hovori, ze je to totalne klamstvo a podvod. Vsetky zapadne krajiny a najviac USA maju ohromne dlhy. Rubel, hoci nam media hovoria o opaku, tak je skutovne stabilny. Rusy maju dlh myslim ze len nejakych 17% voci HDP. Ak by si pracoval na burze ako ja, vedel by si ze tento nas zapadny system moze zo dna na dna padnut. Ale nikto tomu neveri, co je velmi nebezpecne.

   Anglicke rysavky – to je debilny mytus. Nic tke neuxistuje… Baby sa tam balia normalne ako vsade inde. No na nejaky seriozny vztah tam necakaj. Tam vsetky baby chce len rychly sex.;) neikomu to vyhovuje, niekomu nie.

   S pozdravom, Milan

 6. Ahoj, ešte mam dve otázky:

  1.) čo sa týka Anglicka nebudem sa s tebou hádať alebo nasilu argumentovať, prečo áno, prečo nie, proste je to moja vysnená krajina, chcem tam ísť a beriem ju takú aká je, so všetkými nedostatkami a prednosťami :) ale chcem sa spýtať, či si bol aj niekde mimo Londýna, ako to vyzerá v iných mestách, napr. Livpool, Birmingham, Newcastle, Manchester, Plymouht, Leeds atd, lebo skôr ma lákajú tieto mestá, ako samotný Londýn, aj ked moja prvá zastávka bude asi ten Londýn :)

  2.) už vieme, že bežne vidíme na uliciach krásne baby s chalanmi, (nechcem ich uraziť) ktorí k nim opticky nepasujú (bud sú tlstý, alebo špatne oblečený, bez vkusu, okuliarnatí IT-čkári atd. ) a vieme ze je to kvôli tomu že majú charizmu pre tú danú holku, že to nie je o výzore. Ale zoberme si to v opačnom garde -velaraz som videl dobre vyzerajucich chalanov, s ksichtom jak model, jak bábika vystrihnutá z časopisu a po svojom boku mali špaty, väčšinou tlsté. Fakt neviem, čím to je.. alebo nie je to náhodou tým, že sú s tými babami už dlho, a teraz sa boja, že keby sa rozišli, už by si inú nenašli, a proste len nechcú byť sami? aspoň to je moja teoria.. :)

  • Ahoj David

   1.) Uplne ta chapem, aj ja som bol taky. Az som prvy krat nenavstivil Rigu a potom pocestoval Rusko. Ale na to musi clovek dozriet. Okrem Londyna nic nepoznam. A ani to neodporucam. Je to mozno lacnejsie, ale v Londyne je vsetko TOP. Je na tebe ake mas priority. Ja som chcel perfektny lifestyke.

   2.) Nie je to celkom tak. Neviem ako to je v SLovencine, ale v Nemcine sa tomu hovori: Selektive Wahrnehmung. Takze ty sa zamerias na urcitu vec a tu hladas a budes sa v tom utvrdzovat. Je tazke pozerat sa na veci potom realne. Napr. ak ta oklame sef dopravneho podniku a zo srandy ti povie, ze na SVK je najviac registrovanych cervenych aut, tak si to zacnes vsimat a uz ziadne ine nebudes akceptovat… a potom sa to stane v tvojej hlave pravda a uz nic ine neprimes… takto presne funguje medialna propagnda. Ved cely zapadny svet si mysli, aky je Zapad super, ze to je raj na zemi a ze Rusko je zaostala krajina. A pritom tam nikto v zivote nebol. SKratka mi mame v hlave silno naistalovane, ze co povedia Media, to musi byt pravda. Nikto sa uz na realitou nezamysla.
   To iste s tymi babami so skaredymi chalanmi. Nie je tam ziadne pravidlo. Je to tak, aj tak. Len ty si sa na to zameral…

   S pozdravom, Milan

 7. Ahoj, dúfam, že ťa moc neotravujem mojimi otázkami, ale bol by som rád, keby si mi ešte v niečom poradil.
  Tak ma napadlo, že trochu prehodnotím svoje myšlienky a pozriem sa na to aj z iného uhla. V prvom rade si chcem našetriť na Slovensku nejaké peniaze (to mi môže trvať tak rok, dva), aby som mohol potom cestovať a žiť v zahraničí, pokým si tam nenájdem niečo solídne. Ty si raz hovoril v jednom videu, že čo sa týka zvádzania (alebo v podstate tak isto je to aj v biznise), že stačí okopírovať úspech druhých. Že si vo zvádzaní zažíval rôzne pády a vzostupy a že nakoniec si teda vytvoril systém, ktorý mi stačí aplikovať a nemusím sa prehrýzať tým, čo ty. A ja som si to tak zovšeobecnil na celý život – žil si bárskde v Európe a teraz hovoríš, že najlepšie je jednoznačne v Rusku. Čiže, tým pádom, načo sa budem trepať na západ a drieť tam a potom zistím, že na východe je aj tak lepšie; čiže asi by bolo múdre sa hneď vybrať do Ruska a etablovať sa tam. Chápeš, múdri ľudia sa učia z chýb druhých. Čiže, ak mi naozaj potvrdzuješ, že v Rusku sa dá zohnať práca, je tam pekne, bezpečne, skvelé kluby, baby, politická stabilita, možno aj lepší sociálny systém ako na Slovensku alebo na západe a že sa tam jednoznačne oplatí žiť, tak sa tam určite vyberiem, čoskoro. Len budem musieť zamakať na ruštine, na azbuke a tak… :/

  • Ahoj David

   Ides na to dobre, ibaze ja sam neviem ako sa zije v Moskve. Len mozem povedat o Rige a o Kyjeve. A to je parada. Na Ukrajine mas prolem s pracou a s povolenim, takze ak nemas onloine biznis, tak tam ani nechot. V Rusku to moze byt lepsie, ale sam neviem, idem tam az v Oktobry.

   Ale ja by som ti navrhoval ist mojou cestou. Najpr chod na par rokov do Anglicka, Nemecka, nauc sa jazyky a potom s Anglistnou budes pre tie baby King..;)

   co sa tika to ho videa, tak vidis ako perfektne su ludia v Moskve obleceni, a to som aj sam videl. Maju uroven, dobre zarabaju mala nezamestnanost. To, co nam tu prezentuju nase media je cisty brainwashing. Ved len si porovnaj taku situaciu, ked som sa bavil v Moskve s jednou barmankou, ktora zarabala 3000 dolarov/mesiac, ze ja ako Diplomovy Enginer v Nemecku som zarabal 1670 eur v cistom. Ona mi to neverila. Rusi a aj Ukrajinci ziju v Iluzii, ze v Nemecku ma kazdy Mercedes a BMW. To ked som vravel ze v Londyne skoro nikto nema auto a vsetko sa to tariga metrom, opet som nepochodil. Ja som mal niekedy pocit, ze v Moskve ziju ludia ako prasce v zite, ale myslia si ze zapad je raj na zemi. nemaju ani len sajnu ako my tu v EU zivorime…

   Ale ako vravim, chod najprv do UK, popripade USA na rok, dva. A potom sa rozhliadni.

   S pozdravom, Milan

 8. Caute
  chcem sa s Vami podelit o moje skusenosti na zivot v Londyne. Budem to porovnavat s nasim Slovenskom kedze vacsina citatelov blogu zije na SR. Zijem v Londyne 4 mesiace a snazim sa kazdy novy den uzit a hladat len pozitiva aj ked to tu nie je vobec lahke a take krasne ako si mozno vacsina ludi mysli ked sa povie Londyn…Navsteva je jedna vec a dlhodoby pobyt zase druha.
  ZIVOT A LUDIA: Urcite su tu ludia optimistickejsi a stastnejsi. Pesimizmus som prakticky nepostrehol a to bol pre mna zo SR sok. 200 narodnosti z celeho sveta a je jedno ci cernoch, aziat, pakistanec, anglican, polotemny sultan z turecka kazdy sa tu respektuje. S problemami na ulici som sa prakticky nestretol a to som sa potuloval zo zaciatku peso v noci po Londyne… Kazdy sa kazdemu ospravedlnuje a je jedno ci v metre alebo v dlhej rade v Tescu…Ochotny pomoct je takmer kazdy kto vie po anglicky☺ Ani s anglictinou se veru netreba bat… Ja som nevedel NIC a da sa to…. Len treba ist do toho….
  PRACA: Kazdy tu maka s nejakym hundranim ze musim tazko a rychlo pracovat som sa tiez este nestretol… Proste ked vies MAKAT ale londynsky MAKAT tak to vsetko ide☺ Tie peniaze sa daju zarobit aj ked zivot je tu drahy….Ale to zrejme v kazdom WORLDBIGCITY
  ZENY A NOCNE KLUBY: Mne sa podarilo ziskat pracu v nocnom bare… Parada vidiet vsetko na vlastne oci skoro kazdy den… Sice je to brutalne busy praca. zacina sa pit od 6pm a konci to skorej okolo 2-3am… Stv, pia, sob s DJs hudbou a to je uz zabava ako ma byt… Zo SR sa to neda porovnat a to som vymetal podniky hlavne na vyske v Blavce 5 rokov v kuse…Dost prechlapikovane samcami ale tie ZENY stoja za to. Ladys ako ma byt, vedia sa bavit konverzacia a vsetko, nepochybne bazina, nejake kralovne a neviem co veru nie… Proste som uneseny a to este co musi byt na Ukrajine a Rusku… Ano ta kvalita zien trochu kolise(cernosky, japonky indki a neviem co ) ale take zeny na SR som veru nevidel…Fantazia!!!
  Vo volnom case samozrejme postupne precesavam nocny londynsky zivot (kluby a bary)a snazim sa makat aj ked som sam a a 4mesacnou anglictinou…
  Snad som pomohol ale kazdopadne bol to zatial najlepsi krok v mojom zivote(mam 25r)ale bez Milana a jeho clankov a blogu by to neslo…

  • Ahoj Matus.

   Tento post vyzera presne ako keby som ho ja pisal… Nic ine ako len suhlasit sa neda. Uplne vo vsetkom a na 1000%. Zil som v Londyne presne dva roky a hlavne to myslenie ma zmenilo stal som sa uspesny, prakticky v kazdej oblasti zivota, nie len s babami, ale aj v businesse.

   Inac aj ja som bol v soku, ze tie najkrajsie baby boli Anglicanky, USA, Australcanky a sem tam nejaka Ruska. Slovenky, alebo Ostblob zeny som prakticky netretol.

   Este prezradim, ze po mesiaci v Moskve je to tu velmi podobne ako v Londyne. Odchylky su len: Jedlo ovela lacnejsie, kluby rovnake, zenay nadherne, a je ich vela. Je tu cisto, organizovane, kazdy maka jak fredka. Najvacsi rozdiel je v tom, ze tu mas 99% bielich, cista Slovanska rasa. Sem-tam nejaky aziec z Kirgistanu, Urbekistanu. Cornocha, Inda vidis mozno raz za tyzden.

   A v Moskve tiez, akov Londyne plati: Ak makas ja fredka, v pohode prezijes..;)

   Diky este raz za report. Velmi si to cenim.

   S pozdravom, Milan

 9. Ahoj Milan.Mimo témy sa ta chcem opýtat,spomína sa Anglicko.Hned ma napadne skupina Oasis.Viem,že máš rád rock.Aj ked už teraz nefunguju,bol si na nich,ked si žil v Londýne?I ked vlastne pochádzaju z Manchestru.S pozdravom Jozef

  • Ahoj Jozef.

   Oasis su hlupi, dementni rokery. Robili dobru hudbu, ale su to totalni vypatlanci a arogantni spratkovia, ktorym sa nieco podarilo. tak ich hudbu som sice pocuval v telefone, ale nedal som im ani cent na ich koncert. Za to som tam bol na koncertoch ako Elan, Hex a podobne…;) Ked uz, tak podporim financne SVK skupiny, alebo skupiny z Vychodnej Europy/Ruska.

   S pozdravom, Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.