Niš – víkendový trip do Srbska

Celý tento nápad sa zrodil náhodou, keď sme narazili na lacné letenky. Ani sekundu sme neváhali, bookli letenky a apartmán a výlet sa mohol začať. Po prílete sme sa cítili ako z inej planéty. Letisko v Niš výzorom pripomína vlakovú stanicu. Zamierili sme na autobus a smer apartmán.

 

Príchod a prvé dojmy

Po príchode do centra mesta sme začali oslovovať ženy, ktoré nám pomohli zorientovať sa (keďže v Niš nemajú označenia ulíc … čomu nechápem doteraz). Ženy boli veľmi milé a ochotne s nami komunikovali. Zdalo sa nám, že všetko pôjde jednoducho avšak, ako sa časom ukázalo, opak je pravdou, ale dostaneme sa ku tomu.

S parťákom sme sa pohodlne ubytovali v centre mesta a vyrazili na obhliadku mesta. Musím povedať, že krásnymi ženami sa to tam len hemžilo a hneď by som vyvrátil mýtus, že Slovenky sú najkrajšie ženy. Každopádne, ako sme sa prechádzali po centre a sem tam skúsili niečo osloviť s tým, že sme už nemali pri sebe batožinu reakcie žien sa zmenili. S prichádzajúcim večerom to šlo čím ďalej tým horšie. Ženy nie len že nám ani nezastavili, ale ani len očný kontakt sme nedostali a v podstate sa dá povedať, že nás úplne odignorovali. Rozhodli sme sa ísť na apartmán, vybaliť sa, oddýchnuť a pripraviť sa na nový deň.

Sobota – day game a night game

Ráno sme sa vybrali do centra na caffee a naplánovať si program. Mali sme v pláne osloviť zopár žien a natočiť nové video materiály. Celý čas sme sa pohybovali v najhlbšom centre mesta, kde bola obrovská fluktuácia ľudí. Všade okolo sa pohybovali najkrajšie mačule len s problémom, že nás absolútne ignorovali a nechceli byť oslovené na verejnosti. Čas nás tlačil tak sme sa rozhodli vyraziť do miestneho parku a natočiť zopár videí. V parku sa nachádzalo veľmi veľa ľudí a ženy tam len tak posedávali, respektíve postávali (zväčša samé, prípadne vo dvojici). Zrazu to hneď išlo jednoduchšie a dievčatá boli ochotné s nami prehodiť aspoň zopár slov, avšak my sme sa už plne sústredili na svoje ciele a teda videá.

Sobota večer club game. Vyrazili sme do clubov, niečo pred jednou hodinou ráno. Od miestnych dievčat sme dostali dva tipy na nočné kluby- Troy a Manilla. Oba kluby sú dobre situované a nachádzajú sa v najužšom centre mesta.

Troy … klub bez života

Vstup do klubu bol strážený ako vstup do kráľovského paláca. Všade boli nabúchaní biletári. Osobne neviem na čo, mesto aj klub boli pokojné, nikde žiadne náznaky konfliktov. Každopádne, za vstupné do klubu sme nechali 100 dinárov (v prepočte niečo menej ako 1€). Prvý šok prišiel hneď po vstupe a síce klub sa skladal iba z jednej veľkej miestnosti s barom v strede. Nenachádzal sa tam žiaden dance floor ,kde by mačule tancovali. Celý klub bol situovaný po skupinkách žien a chlapov. Skoro žiadne zmixované skupiny. Po objednaní drinku na bare nám barman vysvetlil, že by bolo vhodné, aby sme odišli. Po celý čas bolo cítiť nenávistné pohľady smerom k nám.  Odchádzame smerom do druhého odporúčaného clubu Manilla. Hneď pri vchode nám vyhadzovač vysvetlil, že nie je OK, aby sme šli dnu. Rozhodli sme sa teda pobehať ešte mesto a priľahlý park. Čo bolo zaujímavé, všetci sa chovali slušne, nikto nerobil žiadny bordel. Za celý večer sme nestretli ani jednu policajnú hliadku.

V priľahlom parku sa to už hemžilo nadržanými pármi, ktoré sa už začali chovať viacej sexuálne. Okolo 02:00 nad ránom odchádzame na apartmán spať ….

Nedeľa – poučenie a prvé výsledky

V nedeľu sme sa už poučili a po naplánovaných aktivitách sme rovno vyrazili do miestneho parku. Ulice sme už ani neskúšali, nemalo to žiaden zmysel. Ženy v parku mali väčšiu pohodičku, nikam sa neponáhľali, iba tam tak postávali, prípadne vysedávali. O moc ľahšie sa s nimi nadväzovala prirodzená interakcia, prízvukujem prirodzená, to znamená žiadne silené oslovenia, na to oni absolútne nereagujú. Oslovili sme 3 krásne baby, len tak postávajúce v parku. Interakcia šla výborne, avšak čo bolo zaujímavé, pri snahe o kontakt samé navrhli, aby sme si vymenili Instagram. Táto sociálna sieť je tam veľmi populárna. Všetky vekové kategórie žien sa len tak na každom kúsku fotia a postujú všetko na Instagram. Večer sme predsa len vyrazili von aj keď sme zistili, že night game vôbec nefunguje. Chceli sme vedieť, ako je plné mesto v nedeľu v noci. Na prekvapenie bolo plné a všetci sa zabávali ako by bol piatok.

Pondelok – cesta domov

Víkend ubehol veľmi rýchlo a nastal čas poberať sa domov. Vyrazili sme do mesta na caffee a zistiť, ako sa dostaneme na Airport. Na pešej zóne sme stretli baby, ktoré sme spoznali v nedeľu v parku. Tým, že nás už poznali, oslovenie bolo ľahké (ale to aj na SVK platí, ak už si mal pred tým interakciu so ženou tak druhá interakcia ide už sama). Sadli sme si na caffee a voľne komunikovali. Na otázku ako tam vlastne fungujú ženy a muži nám odpovedali: ”Sú dva typy dievčat. Tie domáce, ktoré si strážia miestni chalani ako rodinu a nikoho si nepustia k telu. Druhá kategória s otvorenou mysľou a to sú väčšinou také, ktoré pocestovali už Európu a poznajú Európanov.”

Skúsenosti a poznatky, ktoré sme nazbierali 

V Niš žije 190 000 obyvateľov, ale takú vysokú fluktuáciu krásnych žien som už dávno nevidel. Miestni v pohode a bez problémov hovoria po slovensky. Ak začneš komunikovať anglicky, tak nikto nechce mať s tebou absolútne nič spoločné a prípadne v miestnych fast-foodoch ťa oberú o zopár drobných. Oplatí sa komunikovať po slovensky, vtedy máte, akú takú šancu uspieť, pretože Slovensko je tam celkom populárne, poznajú Slovákov a je to istý druh preselekcie. Ženy na ulici nechcú byť oslovené, nezastavia a odignorujú vás, ako by ste tam ani neboli. Žiaľ nočná hra pre zahraničných je ešte oveľa ťažšia, keďže nás ani do klubu nevpustili a z jedného doslova vyhodili. Jediná vec, ktorá nám naozaj fungovala, bolo vyhľadávanie pokojných miest a parkov, kde ženy len tak postávali, prípadne vysedávali.

Aby som to uzavrel, mesto je čisté a celkom pokojné aj počas piatočnej a sobotňajšej noci. Nenájdete tam ani jedného policajta. Takže ak sa čokoľvek zomelie ste v tom samy . Celkové náklady na trip nepresiahli 130 EUR za 4 dni, 3 noci. Jedlo a potraviny sú tam na naše pomery lacné.

 

Ak sa ti článok páčil, daj mi lajk. Ak máš akúkoľvek otázku, napíš ju dolu do komentárov, na všetko odpoviem osobne.

S pozdravom Miňo.

The following two tabs change content below.

Mino

Do 18-ky nemal skoro žiadne skúsnosti so ženami. Źiadny vzťah. Sledoval rôzne blogy o zvádzaní a myslel si, že to za neho vyrieši všetky problémy. Príde tá pravá a on to na ňu vybalí. Veľmi rýchlo zistil, že tadial cesta nevedie a jediná možná ceste ja vísť do ulíc.

Pozri tiež

Moskva nie je drahá – prvý týždeň v Megametropole

Ak sa spomenie Moskva, každý okamžite vyhŕkne: Moskva je drahá. Posledné 3 mesiace som zháňal …

jeden komentár

  1. V Niši som bol minulý rok v Máji. Musím uznať že je to krásne mestečko. Výborné a hlavne dosť lacné jedlá. “Za pár šupiek“ sa človek naje ako kráľ. Čo sa dievčat týka, je to presne tak ako Miňo píše. Niesú veľmi otvorené pre cudzincov. Ak má človek šťastie a natrafí na trošku scestovanú ženu, tak si aj pokecá :-)… ale musím uznať, že sa to tam sexi mačulami hemžilo. Ja som tam bol asi 5 dní aj s cestou so skupinou kamarátov a kamošiek. Bohužiaľ, žiadnu velkú akciu som nevykonal, mal som tam totiž svoju frajdu :-)…