4 problémy, ktoré spôsobujú nedostatok žien

4 problémy, ktoré spôsobujú nedostatok žienMuži majú so ženami viacero problémov. Štyri z nich sú veľmi špecifické a nastávajú hlavne vtedy, ak žiješ v prostredí, kde je veľmi málo krásnych a atraktívnych žien.

V oblasti zvádzania sa pohybujem už 9 rokov, prevažne v západnej Európe a v USA. No posledné dva roky, keď dávam rady aj Čechom a Slovákom, všimol som si, že niektoré témy sa vyskytujú až podozrivo často a dokonca sa vyskytla téma, ktorú som v Nemecku alebo Anglicku nikdy neriešil.

Je zrejmé, že prebytok jedného pohlavia dáva silu tomu druhému. U nás a v západnej Európe má aj polosympatická žena obrovskú moc, presne opačne je to na Ukrajine a v Rusku. Z toho potom plynú rôzne problémy.

Takže si rozoberme štyri najváženejšie problémy, ktoré sa stávajú, ak je naokolo málo žien.

1.) Friendzone – Kamarátska zóna

friendzoneToto je na Slovensku a v Čechách bezpochyby téma číslo 1. V Nemecku som sa s tým sem tam stretol, v Anglicku prakticky vôbec. Zato Slováci ma s týmto problémom doslova bombardujú.

Ako vyzerá typická situácia, keď vpadneš do kamarátskej zóny – zvádzaš ženu, ale nejako to ide ako v lete na saniach. Nemôžeš ju dostať ani len na poriadne rande, odpovedá ti jednoslovne, o sexuálnej eskalácii ani nehovorím. Maximálne ju pozývaš do kina alebo reštaurácie, kde za všetko platíš ty. Jej sa to páči, veď ona neinvestovala ani cent a ani svoju povesť (rozumej: nevyspala sa s tebou). Tak na čo by niečo menila? Veď aj tak má od teba všetko, čo chce. Začneš tlačiť na pílu a vtedy povie:  „Buďme len kamarátmi.“

Cítiš sa ako pako a chceš to v tom momente zabaliť. Bola by to aj logická reakcia. Ale pozrieš sa naokolo a vidíš, že naokolo nie je žiadna, aspoň trochu schopná žena. Svoje pôvodné a rozumné rozhodnutie prehodnotíš a povieš si: „Sakra, veď ak to s ňou zabalím, vo svojom živote už nebudem mať ŽIADNE ženy. Ani len kamarátky. Tak to s ňou budem ťahať ďalej a dúfať, že ju raz zlomím.“

Ona si v tomto momente hovorí: „Ak sa na mňa vykašle, nevadí. Veď na ulici mám ďalších troch. A ak so mnou zostane ako kamarát, bude to super.“.

Predstav si, že žiješ v prostredí, kde je nepomerne viac žien ako mužov. Tvoje susedky sú atraktívne ženy a stále čakajú na šancu, kedy ťa dostanú. Prídeš do školy, do práce a všade samé atraktívne ženy, ktoré hádžu zvodné úsmevy.

A teraz si polož otázku – Naháňal by si sa za nejakou ženou, ak by ti povedala – Buďme len kamarátmi?

Riešenie: je to jednoducho taký typ žien a nič s tým nespravíš. Kašli na ňu a začni zvádzať iné ženy, hoci to bude makačka.

2.) Chceš zbaliť zadanú ženu

ma-priatelaJe mi niekedy až trápne odpovedať na otázky: „Ako zbalím zadanú ženu?“. Veď to nedáva zmysel. Každý chlap predsa chce lojálnu a vernú ženu. To znamená, že ak zvedieš ženu, ktorá má práve priateľa, tak to s tebou skončí presne tak isto.

Ale očividne, niektorým chlapom to nevadí. Ak sa pozrú okolo seba a žiadne ženy nevidia, zo zúfalstva začnú zvádzať zadanú ženu.

Nedá sa exaktne povedať, či sa ti podarí zviesť zadanú ženu alebo nie. Nezáleží to ani tak na tebe, ako skôr na tom, aký má žena so svojim partnerom vzťah. Ak ho miluje, tak to môžeš zabaliť. Ak nie a je ešte k tomu prelietavá, tak ju zbalí každý debil. Podvádza ho a tak isto bude aj teba, skončí sa to rovnako.

3.) Chceš naspäť svoju Ex

tvoju-ex-ziskat-spatTáto téma môže mať svoje opodstatnenie, ak v tom nie sú iba emócie, ale aj napríklad deti a spoločné majetky. Ale ak tam nie je nič hmatateľné, je to totálna strata času, peňazí a energie. Sám mám za sebou takúto skúsenosť, kde som zviedol moju ex a získal ju naspäť. Aj tak to k ničomu neviedlo.

Ako hovoria Nemci: Nikdy nevkroč do tej istej rieky dvakrát. Musíš si uvedomiť, ak ťa raz nechá, je to navždy. Nemá to budúcnosť, nemá to význam.

Samozrejme, je ťažké niekomu vysvetľovať, aby kašlal na svoju bývalú, ktorú miloval a ona ho nechala kvôli inému. Sú to veľmi silné emócie, v tvojom tele sa udeje chemická reakcia, ktorú cítiš v každom momente. Trvá niekoľko mesiacov, kým sa tá látka dostane z tela von. Tento proces sa dá urýchliť, ak sa presťahuješ do iného mesta alebo krajiny, začneš nový život a prerušíš všetky kontakty s bývalou.

4.) Kde oslovovať ženy

sam-chlapikTúto otázku som dostal prvýkrát na Slovensku asi pred dvomi rokmi. Je to jasný dôkaz, že na Slovensku nie sú krásne ženy, alebo ich je len veľmi málo. V západnej Európe som sa s týmto nikdy nestretol, lebo každý predsa vie, že ženy môžeš baliť ÚPLNE VŠADE.

Ale je pochopiteľné, že keď sa pozrieš naokolo a nič iné ako prechlapíkované bary a ulice nevidíš, tak ťa automaticky napadne otázka, kde len môžu byť tie ženské poschovávané, kde ich môžeš oslovovať.

Poznámka: Samozrejme, že tu je jeden vážny predpoklad. Tú biedu žien zbadáš iba vtedy, ak si už niekedy navštívil niektorú z krajín bývalého CCCP. Lebo ak žiješ len na Slovensku, tak to nemáš s čím porovnať. Maximálne to porovnávaš so západom, kde je to na uliciach ešte horšie.

Ak teda vidíš tú ženskú biedu a si si toho vedomý, tak ti možno napadne, že sedia doma za počítačom a chatujú na nejakých zoznamkách. Ale ani tam nie sú, lebo internet dating je zrkadlo ulice. Takže, ak nie sú na uliciach, nebudú ani tam. Za posledné roky sa z online datingu stal ohromný biznis. Neznalému môže trvať až mesiace na to, aby zistil, že je to strata času a peňazí.

Odpoveď je: Tie ženy sú všetky za hranicami – Rakúsko, Nemecko, UK, USA, atď. Len nie tu na Slovensku. Aj ja som v Londýne stretol pekné Slovenky. Nie však v takom počte ako Poľky, Lotyšky, Maďarky, atď., ale zdalo sa mi, že je to lepšie ako na Slovensku.

Riešenie – ísť do ulíc a oslovovať to, čo tam je. Aj keď budeš možno behať aj pol dňa, iná cesta nie je.

Fazit: 4 problémy, ktoré spôsobujú nedostatok žien

Na všetky tieto problémy sú iba dve riešenia: Buď sa odsťahuješ, poprípade budeš často cestovať na východ od nás, do štátov bývalého CCCP, alebo viac zamakáš a budeš častejšie oslovovať ženy.

Nebudem ti klamať, ako niektorí online marketéri – baliči, kúp si môj produkt a ženy ti budú padať do postele samé. Nič také nie je a ja ti vždy poradím len to, čo naozaj funguje. Vždy vychádzam z reality, nebudem ti kresliť vzdušné zámky a tvoriť v hlave akúsi ilúziu.

Realita je tvrdá, ale čím skôr ju pochopíš a začneš makať, tým lepšie pre teba.

Stačí, ak spravíš hoci aj každý deň jednu vec, ktorá ťa posunie viac dopredu. Za jeden rok budeš o veľký kus ďalej, oproti tvojim rovesníkom.

Ak sa ti článok páči, môžeš dať lajk. Ak máš nejaké otázky, môžeš ich napísať do komentárov pod článkom.

S pozdravom, Real Man

Pozri tiež

Vlastnosť každého Majstra Zvodcu – Trpezlivosť

Hneď na začiatok ti želám všetko najlepšie v Novom roku 2015 a želám ti veľa …

33 komentárov

 1. Milan super článok a držím ti palce aj s Football Academy, pretože aj ja mám rád futbal a trocha sa v tebe vidím.

 2. S článkom od Milana súhlasím. Aj keď ani v zahraničí ženy samé od seba neskáču do postele, predsa je zvádzanie ľahšie, pretože chalan má v podvedomí, že ak mu to nevyjde, čoskoro dostane ďalší pokus. Ešte by som sa vyjadril k vyššie zmienenému komentáru o „alfa samcoch“. Osobne nemám rád tento pojem, pretože vo význame po akým si ho predstaví väčšina ľudí je skôr frázou, ktorú zneužívajú online-marketeri a sú ľudom vtĺkané do hlavy cez médiá. Ženy sú prirodzene priťahované k „dominantným“ mužom avšak je to dominancia, ktorá vyplýva z prirodzených mužských vlastností a nesúvisí vôbec s tým, či je chalan slušný a milý, alebo či je to nejaký grázel. Pretože správny „dominantný“ muž je ten, ktorý je schopný riskovať, zobrať veci do vlastných rúk, je rozhodný, nebojí sa dať žene najavo náklonnosť, eskalovať. Je to tiež muž, ktorý dokáže ustáť odmietnutie a má svoje pravidlá a neustúpi len preto, že si to pekná žena želá. Toto sú vlastnosti, ktoré ženy vždy priťahovali aj budú priťahovať. Veľa mužov sú s nejakou ženou a správajú sa slušne milo ale taktiež nie sú ochotný zariskovať, spraviť prvý krok, boja sa odmietnutia. Potom keď nemajú úspech zhodia vinu na to, že ich odmietla lebo sa správali milo, slušne ale to, že neboli schopný urobiť prvý krok už prehliadajú. Predsa je úplne prirodzené, že žena nebude priťahovaná k mužovi ktorý si nie je istý sám sebou a svojimi zámermi a túžbami a nejde do akcie. Taktiež baba, ktorá to má v hlave v poriadku nebude s hulvátom a grázlom, ktorý sa nevie chovať.

  • Ahoj Adam.

   Ano velmi presne napisane, mam o tom aj clanok… presne tak: netreba byt hulvat aby si bol alfasamcom.

   Ja teraz zacinam moju akademiu a vies kolkokat som pocul, ze nemam sancu nebudeto fungovat… Ale ja mam gule a nemam strach spravit chybu a zlihat. Ak zliham, OK, niekolko stoviek eur v riti, ale skusil som a viem… ale hlavne som sa uz teraz vela naucil..;)

   S pozdravom, Milan

 3. Inak zaujimave.Ja som bol rok v amerike na vymenom studijnom pobyte a od vsetkych som len pocuval ze tam budu same tlste mrochty atd a na moje prekvapenie som tam stretol viac peknych bab ako u nas.Ano nasli sa tam aj tie spominane mrochty ale urcite nie v takom mnozstve jak sa hovori ale zaroven som tam spoznal viac peknych bab s ktorymi to zaroven islo vsetko ovela lahsie a vela krat boli same iniciativne.Stacil mi moj „accent“ a islo to ako po masle.

  • Ahoj Majo.

   Presne tak ako pises. Aj ja som otvaral oci nad tym, ako stale v EU pocuvame, ako su americanky tlste a jedine co so vo velkomestach USA videl, boli krasne, perfektne baby. Opet moze niekto namietat, ze su to Rusky a Polky. Ibaze ja som tie baby vsetky aj oslovoval..;) takze viem, ze 99% to boli krasne americanky. A aj v takom relativne malom meste ako Indianapolis – 2mil., kde som nejaky cas pracoval, aj tam boli v baroch v downtown nadherne baby a ako pises: stacilo otvorit hubu a koli europskemu akcentu mi skakali same do postele. Tam som mal aj prvu trojku..:).

   Presiel som viacero miest, ale najlepsie boli San Diego, LA, NY a Chicago. Viem si ale predstavit, ze na farmach, kam chodi vacsina vychodoeuropanov makat, ze tam su tlste mrochty… Ale to plati predsa aj u nas.

   S pozdravom, Milan

   • Okrem toho Indianapolisu som bol vo vsetkych mestach co si spomenul (aj ked vacsina len na par dnovych vyletoch zatial co San Diego skoro cely rok) a uplne s tebou suhlasim :).Ale bol som aj v Arizone,Tucsone a tam to uz nebolo nic extra kedze tam bolo vela mexickych pristahovalcov teda aj vela mexicaniek a tie mi akurat pripominali ciganky.Ale ako si uz spomenul s tymi farmami nebudem predsa podla toho sudit celu ameriku.To je ako keby niekto posudil celu Europu len podla Slovenska.

 4. Dobrá somarina, že na Slovensku nie sú pekné baby stačí ísť na nejakú študentskú discotéku, na kúpalisko, do nákupného centra napríklad a je ich tam požehnane. V západných krajinách krajšie nie sú, maximálne sa lepšie o seba starajú keďže tam zarábajú viacej peňazí a majú vyššiu životnú úroveň. Top baby sú Slovanskej rasy a nie Nemky, Angličanky, Francúzsky a podobne. A cesta behať za nimi na ulici je dobrá sprostosť sú aj iné možnosti začni na sebe makať, lepšie sa obliekaj, nechovaj sa jak „rohlík“, socializuj sa troška a baby prídu aj samé bez toho, aby si ich naháňal niekde na ulici.

  • Amen…;)))

   No to je len klise, ze oni sa lepsie obliekaju a preto lepsie vyzeraju. Co maju hovorit Ukrajinky? aj tie maju vyssiu uroven. Alebo chces povedat, ze Slovenky nemaju peniaze?

   No a dnes som pobehal trochu Blavu a to som sa pred par dnami vratil z Hamburgu. Hadaj kde boli na uliciach krajsie baby? Blave same pariky, ziadna baba sama.

   No a kluboch ani nehovorim… Mal by si navstivit par kvalitnych kluboch na zapade a aj na vychod od nas. Nehovorim o severe a juhu. navstiv par klubov vo Warshave a v Budapesti. Verim, ze zmenis nazor.;)

   S pozdravom, Milan

   Myslim, ze mal by si trochu

 5. Ahoj Milan, mozno sa to nehodi prave do tohto clanku, ale myslim ze som vymyslel perfektnu motivaciu pre chalanov, ktori maju strach z oslovenia. Staci si pozriet film Noah s Rusellom Crowom, a nech sa zameraju na postavu jeho syna, kt. hra Logan Lerman :) (aj ked podla biblie to bolo inak, ale nevadi) proste v skratke ide o to, ze ten chalan bol nestastny lebo nemal babu a jeho starsi brat hej, a potopa sa rychlo blizila a proste videl ze kazdy ma svojho druha druzku, aj zvierata len on nema nikoho.. Tak co spravil? Chcel babu, musel utekat do mesta a nejaku chytro najst, lebo ako vravim, potopa sa rychlo blizila :) dufam, ze tato motivacia ma hlavu a patu :)

  • Ahoj David,

   No ono by to mozno aj motivacia bola, ale ma to dva haciky:
   1.) Ty by si si musel predstavit a silno vsugerovat, ze ta potopa bude aj u nas a v tvojom meste
   2.) Ono to nebude aj tak fungovat a urcite to nefungovalo ani tomu chalanovi v tom filme. Lebo to ide proti zakladnemu pravidlu balenia: Tvoju naladu vzdy prenasas na babu, s ktorou sa bavis. Ak si teda sam v trese, tak aj ona to pociti, a jej odpoved a postoj k tebe bude vzdy odmietavy. A ak si v pohode, tak tu pohodu prenesies aj na tu babu a ona sa otvori pre dalsiu sexualnu eskalaciu a zvedies ju.

   Takze motivacia vzdy musi byt pozitivna, napr. ze sa chces spoznat s novymi ludmi, pokecat, alebo aj porozpravat s babami o tom, co si o tom filme myslia..;)))

   S pozdravom, Milan

 6. Zdravím Ta MILAN,

  Chcem sa podeliť o moje skúsenosti z terénu. Mám na mysli ulice a oslovovanie počas bežného dňa. Po ťažkých začiatkoch ma to fakt chytilo a celkom sa to aj rozbehlo. Ale stále mám taký silný pocit že ženy na Slovensku to považujú za niečo neštandardné že ich osloví niekto koho v živote nevideli len tak počas dňa a vyzerajú byť dosť prekvapené akoby neboli mysľou nadstavené že ich niekto môže takto osloviť nakoľko sa im to nestáva skoro vôbec ( to mám od tých báb). Zaujímal by ma tvoj pohľad na túto vec či je to mentalitou zmýšľania lebo ked ja sa tiež zamyslím nad touto vecou tak keby mna oslovila baba niekedy pred 2 rokmi tak tiež by som zrejme tápal. Naštastie sa mi podarilo vyjsť z davu a tento životný štýl je skvelý aj ked má svoje úskalia ale už by som nemenil…

  • Ahoj David.

   To je super, tak ja len drzim palce a dalej takto. To mas ako v sporte: Cim castejsie strelis na branku, tym vacsia sanca, ze das gol. ;) Cim viac bab oslovis, tym vacsia sanca, ze najdesj tu pravu.

   S pozdravom, Milan

 7. Ahoj Milan,

  nie je tam materiálne statky/deti. Mal som fakt pekný vzťah a myslím a cítim, že aj ona ku mne.
  Ak by chcel chlap naspäť zbaliť svoju expartnerku a je tam do veľkej miery príčina rozpadu vzťahu zo strany muža, myslím (v tom lepšom prípade) bude chcieť najskôr žena (myslím že by to platilo u hocijakého vzťahu, kde pár tvorí muž a žena) si o tom (najskor) porozprávať na čom to skončilo resp. nechat vysvetlit detailne od muža (ak žena povedzme presnejšie nevie, či nevie čo sa dialo a myslím tým čo bolo príčinou rozpadu vzťahu)?
  Počas partnerského vzťahu som mal vyšiu hodnotu ako partnerka (inteligentná baba), viem čo na mne obdivovala.
  A chcel by som ju získať: Po vysvetlení príčiny rozpadu vzťahu (ak sa dalej bude chcieť so mnou baviť), by som mal budovať príťažlivosť?, Respektíve ono sa to, ani nie vždy tak dá povedať? Myslím resp.citim, že bude, samozrejme oprávnene, prejavovať negat. emócie s hnevom, čo pritom a potom zažila (vzťahu).
  Dá či dalo by sa predpokladať, že ak to bol (čo naozaj bol) pekný vzťah, skôr bude chcieť si vypočuť, prečo sa vzťah rozpadol? Ak by sa nechcela o príčine rozprávať, mal by som s citom,pokorou,a s citom vysvetliť čo som kedy cítil resp. smútil (čo aj bolo)…neviem ešte s čím, aby si ma vypočula?, pretože ženy to beru, opravnene, že chlap sa zachoval ako ha.z.l. pri rozpade, resp. po rozpade vzťahu? Dakujem za odpovede.

 8. Ahoj Milan,

  Pozabudol som napísať: Ku komentáru k získaniu expartnerky: Ja som ju nechal.
  Milan

 9. Ahoj Milan.Ja som mal napríklad v pláne íst do Rigy. Na jazykový pobyt v ruštine a aj zbalit nejaké holky.Možno aj niekedy žit,lebo,že tam je fakt vela mačiek.Aj som sa naučil nejaké frázy v lotyštine.Ale to už je jedno.Dozvedel som sa,že tam chodí lodou vela švédov a fínov.Tak ma to tam už netahá,lebo tam síce je vela mačiek,ale zároven tam bude aj velmi vela chlapov.Tak Riga asi už asi nebude tak fajn miesto.Aké su TVOJE SKUSENOSTI s týmto?Som trochu sklamaný,ale už som našiel inu alternatívu.Začnem niekde tým jazykovým pobytom asi v Odesse,tam to bude určite lepšie,jednoducho viac možností s holkami.S pozdravom Jozef

  • ono tam vzdy boli skandinavci, aj za komunizmu. ibaze posledne 3-4 roky odislo velazien na zapad.

   ale oni aj tak nie su konkurencia, lebo nevedia balit a chodia sa tam viac ozierat ako balit. v skandinavii su prisne zakony co chlastu tika….

   milan

 10. Ahoj Milan.No ja som sa to o škandinávcov dočítal v diskusii:Su Slovenky naozaj najkrajšie a najužasnejšie ženy na svete?Písal si tam,že ked si žil v Rige,tak tam chodili cele tlupy chalanov na lodi zo Stokholmu a Helsínk balit lotyšky.Vraj u nich tam nič nie je a ženy v škandinávii su čudné.Včera som sa to akurát čítal,je to diskusia spred dvoch rokov.A ešte ako píšeš,odchádzaju na západ.Jednoducho dobre vediet.Totiž ja s kámošom sme v Rige plánovali niečo viac.Ja som ho na to namotivoval a teraz mu to skusím nejako vyvraviet,že sa to nehodí.Ale ako vravím,lepšie je to zistit teraz,ako keby sme tam šli a tam síce vela žien,ale aj vela mužov.Cenné infomácie od teba Milan,vážim si to.S pozdravom Jozef

  • Ahoj Jozef.

   To sa musi brat z roznych aspektov, lebo vsetko je relativne.

   Zoberme si fakty:
   1.) v Rige je stale OVELA viac a OVELA krajsich bab ako na SVK
   2.) Su tam cez weekend tlupy skandinavcov a anglanov, to je pravda. Ale nie je to konkurencia. Nevedia balit, len sa ozeru. A v poslednom rade, uz roky nefunguje, ak povies: I am from London… na to sa ti uz kazda babenka dnes vykasle.
   3.) Ak chces zazit, ze sa pozries na parket a mas tam 70%+ krasnych bab, to uz najdes asi tak len na Ukrajine (Odessa, Kiev, Charkov, etc) a v Ruskych mestach.

   V kazdom pripade by som na vasom mieste isiel sa pozriet do Rigy na weekend. Lebo takto sa to neda. Podla niekho je Riga stale paradise, podla mna uz je to slabe. Ale ja porovnavam Rigu s Rigou do 2010 a vtedy to bolo ako teraz na Ukrajine a v Kyjeve. Ale stale je to oproti SVK Paradise, to je pravda.

   S pozdravom, Milan

 11. Nazdar Milan, vsade tu pises postupy ako zabalit babu…tj. oslovenie, dovera, eskalacia…atd…plati toto aj „kamaratky“ ?…samozrem nemyslim to oslovenie…skor ma zaujima ta sexualna eskalacia…alebo je to cisto len pre baby ktore este len idem oslovit ?…Dik za odpoved Tomas

  • Ahoj Tomas.

   Pisem to preto, ze je to ovela, ovela lahsie, ako balit kamaratku, kde v 90% pripadoch nemas sancu. Skratka, ako pisem v clanku. Ak by si ma na uliciach a „po ruke“ dalsich 4-5 bab na balenie, ani by si sa za tou kamaratkou neotocil.

   Sexualna eskalacia plati pre vsetky baby.

   S pozdravom, Milan

 12. Zdravím ťa Milan
  Chcem sa opýtať bola tu reč aj o bývalých partnerkách. Ako si to myslel ty si ju nechal potom? Na začiatku, alebo potom keď ste sa znova dali dokopy?
  Lebo pól roka som chodil s bývalou a už pol roka niesme spolu a posledné 3 mesiace niesme v kontakte. Rozchod bol z jej strany, ale kvôli nelogickým dôvodom, sama nevie svoje emócie rozumne vysvetliť, len že som „INÝ“ Má 18 rokov, preto má ešte v hlave veľký zmätok, bola žiarlivá, domýšlavá a strašne tvrdohlavá.
  Čiže aj keď napr. ona sa mýlila, domýšlala si, tak si to ku koncu nechcela priznať a len sa vyhovárala, že nebude opakovať to svoje vysvetlenie a nijaké nepovedala. Vyššiu hodnotu ako ja určite nemala, len som bol naňu asi niekedy príliš dobrý. Proste mladá, ale rozumovo ešte nevyzretá, emóciami i keď sa starala skoro sama o celý dom… Dá sa to aj v takomto prípade, že by som si ju znova získal a namotal ju ako kedysi? Je chladná, i keď ozaj normálne dôvody neexistujú, nemá nikoho a je medzi nami 5 ročný rozdiel…?

  • Ahoj Donnie.

   „Má 18 rokov, preto má ešte v hlave veľký zmätok, bola žiarlivá, domýšlavá a strašne tvrdohlavá.“ Sorry takuto babu tu riesit nebudem a najlepsie spravis, ak ani ty nebudes a okamzite ju vazdy pustis k vode.

   Ved om tom je cely clanok, zacni balit novu babu. Predsa sam vidis ze z toho nic nebude, ale nemas nic ine co by si balil, tak stale chodis za noz.

   S pozdravom, Milan

 13. Jasné rozumiem, ja som ju chcel len ako zálohu znova namotať a tentokrát ja ju pustiť k vode… Inak sa vyskytne u mňa sem tam nejaká nová známosť, (milenka)… ale to niesú ženy na vážny vzťah…

 14. Ahoj Milan !
  Prečítal som si tvoj článok, no neviem,ci mi poradíš. Mam 42r. a som ZŤP,takze na zábavy a pod.nechodím. Ako mám teda oslovit napr.na ulici nejakú ženu, ked de facto všetky v mojom veku sú uz povydávane,maju deti a pod. A ak sa niekto dozvie o mojom ZŤP, tak je koniec. Co mi v mojej situácii poradíš ? Vážne !

  • Ahoj Brano.

   Nevme coje to ZTP, ale to je jedno. V tvojo pripade by som sa prestahoval na Ukrajinu, alebo do Ruska. Mozno aj Riga, Minsk by stacilo.;) Tam najdes dost bab aj mladsich, ktore su este stale slobodne.

   S pozdravom, Milan

  • Ahoj Milan,

   veľmi často odporúčať ísť na východ, Ukrajinka, Rusko… pretože tam je veľa slobodných žien, ktoré sú krásne, vedia sa správať, nemajú problém s tým, že ich muž osloví na ulici… A uvažujem že prečo, ak tie ženy sú HB 9 – 10, tak sú ešte stále slobodné… a podľa teba, ak tam príde žiť Slovák, tak ľahko niektorú z nich zbalí…?

   A dalšia vec: Ak je tam veľa slobodných žien, tak tam by tam malo byť aj veľa slobodných mužov… A vravíš že to tam nie je prechlapikované… tak ma zaujíma kde sú tí muži, to oni nemajú záujem o tie ženy, či sa odsťahovali alebo?

   • Ahoj Tomas

    Na prvu otazku neviem odpovedat a je to aj nepodstatne. Ptreba sa pozerat v zivote dopredu a vyuzit danu situaciu vo svoj prospech, lebo take dobre to navzdy nebude. Uz v Rige to nie je take perfektne ako kedysi. Vela krasnych zien poutekalo do EU. Takze aj v Rusku to bude so zenami horsie a horsie.

    Druha otazka: Preco by tam malo byt automaticky aj slobodnych chlapov? Ved oni su prave preto slobodne, lebo tam tych chlapov je celkovo menej… Kde si, to neviem, ale tam sa vo vseobecnosti rodi viac dievcat ako zien.

    S pozdravom, Milan

 15. Ahoj Milan !
  Takže už od loca vieš, že ZŤP je zdravotne ťažko postihnutý. Užívam lieky ráno,naobed aj večer. Chcem sa ťa opýtať,či poradíš aj mne,alebo len tým „zdravým“ ? Co ked chcem len Slovenku? Poraď. Dík!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.