5 dôvodov, prečo sa nenechať zlákať bohatým mužom

Mať bohatého, dobre finančne a hmotne zabezpečeného partnera je snom mnohých žien. Existuje ale niekoľko dôvodov, prečo nie je život s bohatými mužmi až takou výhrou. Prečítaj si 5 argumentov, prečo s ním nemôžeš byť šťastná.

1.) Nikdy nebudeš na prvom mieste

Ak chceš bohatého muža, musíš si uvedomiť, že v rebríčku jeho priorít nikdy nebudeš na prvom mieste. Práca bude vždy nad tebou a peniaze pre neho budú tiež dôležitejšie. Budeš sa musieť vyrovnať s tým, že v tom lepšom prípade sa ocitneš na treťom mieste. Ale prečo by si sa s tým mala uspokojiť? Vedz, že vždy bude uprednostňovať svoje záujmy a bude dokonca rozhodovať o tom, ako budeš tráviť svoj voľný čas. Pôjdeš vždy tam, kam sa rozhodne on, tvoje záľuby ho až tak zaujímať nebudú. Funguješ predsa z jeho peňazí a preto počíta s tým, že sa mu budeš vo všetkom podriaďovať.

2.) Kupuje si tvoju lásku

Prečo by pred tebou mal odkrývať svoju romantickú stránku, keď si dokáže kúpiť tvoje srdce? Bohatí muži majú odjakživa zafixované, že si ženu udobria drahou kabelkou, šperkom, dovolenkou či luxusnou večerou. Čím väčší problém, tým drahší a luxusnejší dar. Obyčajne ti ho podsunie a tvári sa, ako keby to malo vyriešiť všetky vaše problémy.

3.) Je vždy zaneprázdnený

Ak je chlap bohatý, je pravdepodobné, že pracuje viac ako 80 hodín týždenne. Ak je muž zamestnaný v advokátskej kancelárii, pracuje viac než dosť. Ak je bankár, nikdy nedostane voľno. Je generálny riaditeľ? V tom prípade nemá nikdy čas nazvyš. A kedy bude mať čas vyhradený len pre teba? Okrem toho bude kopec času tráviť na služobných zahraničných cestách a to si vieme veľmi dobre predstaviť, koľko žien ťa bude chcieť nahradiť a dožadovať sa jeho pozornosti.

 4.) Zabudneš na základné zručnosti

Ak budeš zdieľať s bohatým mužom spoločnú domácnosť, určite budete mať doma opravára, kuchára, gazdinú, šoféra a komorníka, ktorý vás každé ráno pozdraví. To môže spôsobiť, že stratíš niektoré zo základných schopností prežitia, ktoré si kedysi nadobudla. Čo budeš robiť so všetkým tým voľným časom? Väčšina ľudí, ktorí sa stanú bohatými mnohokrát zabúdajú na to, odkiaľ pochádzajú. Zvyknú si na tento životný štandard a pritom si neuvedomujú, ako to bolo na začiatku.

 5.) Musíš byť vždy dokonale upravená

Bohatý muž očakáva, že ho budeš v spoločnosti reprezentovať, preto musíš mať vždy dobrú náladu, musíš sa vedieť baviť na akúkoľvek tému, musíš byť vždy dokonale upravená, nahodená, vymódnená a v neposlednom rade štíhla a sexi. Tento muž s tebou nebude pozerať filmy doma na gauči v rozťahanom tričku a teplákoch. On sa potrebuje ukázať v spoločnosti s dokonalou ženou, ktorá si zaslúži jeho pozornosť a peniaze.

Ale kto by sa nechcel pohybovať v dobrej spoločnosti, v spoločnosti neobmedzených možností? I napriek spomenutým bodom si určite vieš predstaviť zobúdzať sa vedľa muža, ktorý zarába obrovské peniaze, nemusí na ničom šetriť, môže si užívať krásne dovolenky, kupovať ti drahé šperky, voziť ťa v luxusnom aute, ba dokonca posielať ti slušné mesačné vreckové. Aj keď vzťah s bohatým človekom má svoje pozitíva, nájsť takéhoto partnera je niekedy veľmi náročné. Bohatý a mocný muž nemusí byť zlý, ale udržať si samostatnosť vedľa neho nie je jednoduché. Je to len otázka tvojich hodnôt a sebaúcty.

The following two tabs change content below.

Vanessa Love

3 komentáre

 1. Pribudli ženy ako autorky článkov?
  Ešte si zabudol/la napísať, že u veľmi solventných partnerov je vysoké riziko nákazy pohlavnými chorobami … keďže to akosi patrí k tejto vrstve – milenky a návšteva bordelov/escort, atď. :)
  A kondómy nie vždy pomáhajú (ako napr. HPV), navyše 96% STDs sa prenášajú cez ústnu dutinu …

  • Teší ma, že Umenie Zvádzania má svojich stálych čitateľov.
   Máš pravdu, dôvodov, prečo randiť s bohatými mužmi a prečo nie, je mnoho, ale obávam sa, že ak by som sa mala venovať každému z nich, celý tento blog by nestačil :) Preto som vybrala týchto päť bodov, ktoré sú v tomto prípade jasné a jednoznačné.

 2. Ahojte,

  líbí se mi i ženské články, ale není právě pro ženu bod číslo 1 tím skoro nejpřitažlivějším? :-)

  Děkuji za odpověď. Tomáš.