Ako ti Umenie Zvádzania pomôže zlepšiť tvoju hru s atraktívnymi ženami

Viem, že zviesť a udržať atraktívne ženy, nie je jednoduché. Mnoho ľudí skúša techniky rôznych zvodcov, aby zviedli atraktívne ženy. Výsledky vo forme krásnych žien však nemá každý. Nie každý vie zvádzať atraktívne ženy tak, aby ženy zaujal, vzbudil príťažlivosť a zviedol.

Štatistika nám hovorí, že až 83% mužov, s ktorými sa stretávame, narazili na rôzne online marketérske produkty na balenie žien (aka produkty zvodcov), ktoré im sľubovali krásne mačky po ich kurze. no výsledok bol iba dlhočizné online komunikácie na internete. Prečo??? Lebo nepoznajú celú techniku zvádzania a hlavne to, čo sa skrýva za oponou.

Keďže posledné týždne ma žiadajú o rady ako vylepšiť ich hru s atraktívnymi ženami, vytiahol som nejaké materiály
z mojich osobných coachingov, kde učím ako vylepšiť hru s atraktívnymi ženami, aby si v budúcnosti mal viac
krásnych žien.

Je úplne prirodzené …

Je úplne prirodzené, že nevieš ako zvádzať ženy. Ani tí najväčší Zvodcovia na svete nevedeli na začiatku perfektne
Umenie Zvádzania. U mňa to bolo podobné. Moje prvé zvádzania boli strašné.

Ale nevadí mi to. Ja dokonca nemám ani žiadny talent na zvádzanie. To som pochopil už na strednej, kde som nemal
žiadnu dlhodobú priateľku. Dnes však Umenie Zvádzania je môj lifestyle a navyše ženám sa môj prejav páči. Vďaka tomu je pre mňa komunikácia s atraktívnymi ženami jednoduchá. Na začiatku som o Umení Zvádzania nevedel- nešlo mi to až tak. Takže, ak si aj ty dnes hovoríš, že to nevieš, nič si z toho nerob. Nikto učený z neba nespadol. Je bežné, že ak si doteraz ženy aktívne nezvádzal, tak si neveríš a nevieš ako na to. Len malé percento mužov vie perfektne Umenie Zvádzania bez toho aby sa ho museli učiť (muži prirodzene dobrí so ženami). My ostatní sme sa to museli naučiť. Mám tu pre teba analýzu a tri triky, čo robia muži prirodzene dobrími so ženami.

Celá hra, ktorú praktizujeme je odvodená od mužov prirodzene dobrých so ženami. Týchto mužov keď sa spýtaš „ako si zviedol tú ženu?“ tak ti len povedia „išiel som tam za ňou a niečo som jej povedal.“ Úprimne, komu by takéto niečo pomohlo? Mne určite nie. Preto je tu systém na základné analyzovanie ich hry, ako to robia.

1.) Správajú sa ako zvodcovia

Čo tým myslím, správať sa ako zvodca? Myslím tým reč tela (vždy vystretý), fashion (správne Oblečenie), držať
hodnotu (nič čo ti žena povie ťa nerozhádže). Môžeme to odkukať od filmových hercov ako Bruce Wain alebo
Pierce Brosnan. Títo herci majú vo svojich filmoch dokonalé držanie tela a to, čo hovoria má váhu. Vždy sú
v pohode, žiadna situácia ich neprekvapí a všetko vyriešia.

2.) Zoznamujú sa, kde sa cítia dobre

Je prirodzené, že v prostredí, ktoré dobre poznáme sa cítime sebavedome a je to z nás cítiť. Keď sa budeš zoznamovať v kluboch, baroch alebo nákupných centrách, ktoré dobre poznáš a aj ľudia ťa tam dobre poznajú budeš sa cítiť sebavedomo a ženy to vycítia.

3.) Ako keby si ju poznal

Títo muži prídu za ženou a od prvého momentu sa s ňou rozprávajú ako keby sa poznali. Rovno začni komunikáciu ako keby ste sa poznali a ak ti vyhovuje kľudne môžeš aj vykať, ale tak, že sa už poznáte.

A kto je to Zvodca Umelec?

Zvodca umelec nie je nič iné iba chalan, ktorý sa naučil techniky, triky alebo typy, ktoré používajú muži, ktorí sú prirodzene dobrí so ženami. A tak funguje celá moja hra. Byť prirodzený a bez naučených fráz, ktoré aj tak zväčša nefungujú, respektíve fungujú tomu, kto to vymyslel, lebo sú šité na jeho osobnosť.

Celé to bazíruje na tom, byť v pohode, v pohode sa baviť so ženskou a prirodzene držať svoju hodnotu nad jej. Iba tak dosiahneš príťažlivosť. V podstate celý tento blog alebo naše live semináre sú o tom, aby si vedľa krásnej ženy bol úplne v pohode, vyrovnaní a bol si jednoducho ten muž, s ktorým si bude vedieť predstaviť život.

Venujeme sa teda tomu, aby si bol v pohode, vyrovnaný chlapík. ktorý keď sedí vedľa atraktívnej ženy, je absolútne v pohode a prirodzený. Nie sypať nejaké naučené openery a zaručené rutiny. Pokiaľ už nechceš mať stres u krásnych žien a večne hltať všetky rady od expertov, tak začni pozorovať mužov, ktorí sú prirodzene dobrí so ženami.

Ak máš akúkoľvek otázku, napíš ju dolu do komentárov.

S pozdarvom, Miňo

The following two tabs change content below.

Mino

Do 18-ky nemal skoro žiadne skúsnosti so ženami. Źiadny vzťah. Sledoval rôzne blogy o zvádzaní a myslel si, že to za neho vyrieši všetky problémy. Príde tá pravá a on to na ňu vybalí. Veľmi rýchlo zistil, že tadial cesta nevedie a jediná možná ceste ja vísť do ulíc.

Pozri tiež

Ako vzbudiť príťažlivosť u žien

Situácia so ženami na Slovensku je doslova neúnosná. Chodia mi desiatky e-mailov, ako sa chalani sťažujú …

2 komentáre

 1. Nazdar Miňo
  Tréning jeden na jedného je možný aj pri night game?

  • Ahoj Vlado,

   áno je to možné. Tréning jeden na jedného je o tebe a o tom v čom sa ty chceš zlepšiť a posunúť.

   S pozdravom
   Miňo