Ako sa vyhnúť 6-tim fatálnym chybám pri zvádzaní – part 2

Man and woman smiling at each other

Ako som ti v predošlom článku sľúbil, dnes sa spolu pozrieme na ďalšie 3 typy chýb, prečo nie si úspešní so ženami. Pred tým ako však začneme by som ťa rád poprosil, aby si mi napísal do komentára či si si prvé 3 radi aplikoval do praxe a aké si dosiahol výsledky.

Ok chlape, poďme sa spolu pozrieť na ďalšie 3 chyby, ktorým keď sa vyhneš budeš o krok bližšie ku tvojej vytúženej priateľke, milenke či žene.

V predošlom článku sme si niečo povedali o tom, ako by si nemal priveľa premýšľať. Dnes si niečo povieme o tom, kedy je ta správna chvíľa premýšľať, respektíve analyzovať.

#4 Nevieš prečo si uspel alebo neuspel

Priveľa chalanov robí tú chybu, že analyzuje ale v ten nesprávny čas. Chcú osloviť krásnu ženu a príliš premýšľajú a analyzujú každý krok, akoby chceli mať celú konverzáciu vopred pripravenú. Uvedom si, že ženy sú taktiež živé tvory a dopredu nemôžeš vedieť ako bude reagovať ale to je iná téma… Mal by si však robiť spätne analýzu toho, čo sa práve udialo. Vtedy je to OK a na mieste. Na to však musíš ísť do ulíc a reálne osloviť desiatky žien, aby si si mohol všimnúť, ktoré veci ti fungujú a teda mal by si pracovať na ich zlepšení a veci, ktoré ti nefungujú by si mal prestať robiť. Prípadne sa skús spätne zamyslieť, keď si sa začal bozkávať so ženou prečo sa s tebou bozkávala prípadne vyspala alebo sa stala tvojou priateľkou.

Riešenie: Akonáhle začneš analyzovať úspechy, ktoré si dosahoval pri ženách, tak ich budeš dosahovať ešte viac. Pokiaľ si nezačneš uvedomovať, čo si robil zle, tak sa naozaj nikam nikdy neposunieš.

#5 Stále sa snažíš hnať za teóriou ale chýba ti prax

teori-vs-prax

Na začiatku keď som ja začínal so zvádzaním som taktiež žil v omyle že najskôr sa musím teoreticky pripraviť a nasiať všetky tie informácie a že potom prídu ženy. Poviem ti na rovinu, tak to nefunguje. Naštudoval som všetky dostupné materiály a blogy o zvádzaní, ale keď malo prísť na lámanie chleba nevedel som so seba dostať ani slovo.  V hlave som bol presvedčení že ovládam všetky zvádzacie techniky a svoj neúspech som zľahčoval tým že príde tá pravá a na ňu to všetko vybalím.

Čo si myslíš bol som úspešný ?

Jasne že nie, prišlo vysnívané dievča a znovu som bol na začiatku a nevedel som čo mám robiť.

Vtedy som si povedal že musím začať od znova a každú jednu techniku vyskúšať v praxi či a ako mi funguje a vie pomôcť. Začal som každý jeden deň chodiť do ulíc, oslovoval som krásne ženy, dostal nespočetne veľa odmietnutí a posúval sa pomaly vpred.

Musíš si uvedomiť že rozprávanie sa s krásnymi ženami je ako jazda na bicykli. Tiež keď si bol malý, tak si len nečítal o tom ako jazdiť, ale zobral si bicykel, namontoval pomocné kolieska a skúšal. So začiatku si veľa padal ale vždy si sa postavil a skúsil to znovu až do momentu kedy si kolieska prestal používať. Rovnaké to je aj so ženami, prvé oslovenia stále padáš až pokým nenájdeš systém odhodíš kolieska a oslovíš aj tu najkrajšiu ženu bez akéhokoľvek problému. Zober každú informáciu jednu po druhej a začni ich aplikovať do praxe a garantujem ti, že v tvojom živote sa toho zmení viac, ako v živote chlapa, ktorý bude stále len čítať. Buď ten, ktorý má ženy a nie len o nich číta 😉.

Riešenie: Každú jednu informáciu aplikuj do praxe. Ideálne v pomere 80% ku 20%. To znamená 20% teória a 80% prax. Praxou ale naozaj myslím čas strávení v interakcii s dievčaťom. Nemysli si, že 2 hodiny budeš študovať a 8 hodín sa pôjdeš s chalanmi opíjať do baru to sa neráta ale naozaj to musí byť čas strávení v rozhovore s krásnou ženou.

#6 Strach z oslovovania

Strach z oslovenia je prirodzená vec, ktorá je v nás hlboko zakorenená. Ja sám mám tiež strach s oslovenia, ale rozdiel medzi mnou a tebou je ten že ja som sa s tým naučil pracovať a to je presne to čo sa musíš naučiť aj ty. Musíš mať systém, ktorému ty sám veríš. Systém je tá správna odpoveď, ktorý získaš keď začneš vyššie spomenuté body aplikovať v praxi. Vybuduješ si svoj systém, ktorému ty sám veríš a ktorý máš desiatky krát overení.

 

Ako som ti sľúbil, dnes som ti dal ďalšie 3 chyby, ktorých by si sa mal vyvarovať aby si bol úspešní so ženami. Samozrejme so začiatku budeš robiť stále chyby, ale keď vyššie spomenuté body začneš aplikovať v praxi a začneš analyzovať čo ti funguje a čo naopak nie, začneš sa posúvať tým správnym smerom a dostavia sa prvé výsledky. Budem rád ak mi do komentára napíšeš, ako si TY aplikoval týchto 6 chýb pri zvádzaní dievčat a aké si dosiahol výsledky.

 

Ak sa ti článok páčil, daj mi lajk. Ak máš akúkoľvek otázku, napíš ju dolu do komentárov, na všetko odpoviem osobne.

S pozdravom Miňo.

The following two tabs change content below.

Mino

Do 18-ky nemal skoro žiadne skúsnosti so ženami. Źiadny vzťah. Sledoval rôzne blogy o zvádzaní a myslel si, že to za neho vyrieši všetky problémy. Príde tá pravá a on to na ňu vybalí. Veľmi rýchlo zistil, že tadial cesta nevedie a jediná možná ceste ja vísť do ulíc.

Pozri tiež

Ako baliť baby na univerzitách

Určite si už raz videl nejakú tú americkú komédiu, kde sa parta chalanov dostala na …

8 komentárov

 1. Zdravim, trochu odveci, ale zaujma ma vas nazor, kedysi som balil jednu babu, ale mala pass, tak som to dalej neriesil mal som pass aj ja a minule mi napisala po dlhom case, že či ju nepridem pozriet, ale ze bude s kamoskou, tak nechapem naco ma chce vidiet, podla mna 9na nepotrebuje volat chalana von, ked ju otravuje 20 dalsich, ma vela kamosiek a kamaratov…Neviem ci tam mam ist, alebo kaslat na nu…Nikdy sme sa ani nejak nebavili, ani si nepisali, proste vtedy nemala zaujem a ja som to neriesil, pride mi to divne, lebo sa necitim ako jej kamos, kedze sme sa dlho ani nebavili, nechapem co chce

  • pokiaľ nemáš priateľku, tak choď…nemáš čo stratiť, maximálne získaš nové skúsenosti a naviac ak neklofneš ju, možno klofneš jej kamošku..a ver mi, že ten výraz na jej tvári, keď sa ti to podarí bude jedna z najlepších vecí, aké si doteraz zažil :)

  • Ahoj jogo, to je fajn že ťa neberie ako kamoša a nie si vo friendzone. Ak máš vtedy čas a nemáš nič lepšie na práci tak kludne sa s nimi stretni pokecaj a buď pohode.

   S pozdrovom
   Miňo

 2. Velmi užitočny článok,hlavne pre večných začiatočníkov ako som ja.Ale myslím si,že ten chalan,ktorý začína,musí mat aj nejaké to pozadie.Hobby,využívanie času,alebo čo by chcel byt a venovat sa tomu.Ja sa napríklad snažím pribrat na váhe posilovaním a chcem byt aj hokejbalovy brankár a to sa učím nie iba chytat,ale hlavne strečingy,rožtep a vela iného,aby som užitočný pre tím.Aj ked mi to ešte dobre nejde,makám.Ak by som to vzdal,tak by som si svoj nesplnený ciel zobral so sebou a to by negatívne ovplyvnilo aj moje oslovovanie s holkami.Musím si prejst týmito vecmi,čo chcem splnit,potom sa môžem venovat oslovovaniu.Chcem mat to svoje pozadie:)Palec hore za články.

  • Ahoj Jozef,
   samozrejme mal by si mať ako píšeš pozadie aby si mohol demonštrovať kto si a čo robíš. Čo sa týka toho brankára tam nejde len o to učiť sa chytať ale aj tie tréningy sa počítajú do praxe, tiež len nesedíš a nečítaš o tom ako by si mal cvičiť.

   Držím palce.
   S pozdravom
   Miňo

 3. Zdravím,
  Moj osobný nazor je taky , že nezalezi ani tak co zene povies ale to aky si. Jednoducho ci si vyrovnany sam so sebou. Ziadne naucene pick-up frazy. Muz , ktory nema poriesenu minulost alebo seba zostane aj nadalej single. Pokial si to v hlave neurovna.

  • Ahoj Juraj, samozrejme máš pravdu. Nikto tu nepíše aby si použival naučené pick-up frázy. Mal by si byť čo najviac autentický ale pre začínajúcich chalanov, ktorý ešte to pozadie nemajú sú aj rutiny fajn.

   S pozdravom
   Miňo

 4. Perfektná článok. Normálne keby som to ja napísal :D, Mino super práca.