Report výjazdu Zvodcu Umelca do centra Bratislavy

Sobota podvečer. Sedím doma s mojím najlepším parťákom. Práve sa presťahoval do Bratislavy. Celý večer sme sa opíjali, kecali a hrali xBox. Okolo 23:00 sme dostali nápad vyraziť do mesta aby som mu ukázal nočný život v Bratislave. Ale jedným dychom dodal, že nemá peniaze a chce ísť len tam, kde je free entry. Súhlasil som a obliekol sa.

Po príchode do mesta sme začali hneď od vrchu. Zobral som ho do každého baru. Všade sme sa prešli, prípadne ja som pozdravil známych, ak som na nejakých natrafil. Hlavne v Havana clube bolo kopec krásnych žien. Nakoniec sme sa s kamošom vrátili naspäť do Barocku, kde sa mu páčilo najviac. Objednali sme si tam drinky a chvíľku len tak sedeli. Navrhol som ísť pozrieť nejaké tie baby.

Bingo! Videli sme jeden slušný dvoj set sedieť sám pri stole a hrať sa na telefóne. Boli už asi 2 hodiny ráno. Ideál, baby sa už vyrozprávali a čakali na to, kto ich osloví.

Facit 1 – neoslovuj baby hneď o 23:00. Radšej si zmapuj bary, pozdrav sa s ľuďmi a počkaj kým sa ženy medzi sebou vyrozprávajú.

Poslal som kamoša aby ich oslovil. On je vynikajúci naturál a o zvádzaní nemá ani najmenšiu šajnu, ale aj tak je to jeden z mojich top wingov. Po oslovení sme si už aj sadali k nim a začali kecať. Jedna sa stále hrala na telefóne a ja som ju sem-tam zabavil, aby mal kamoš solídny close. Asi po pol hodine baby odchádzajú a kamoš dáva prvý N-close. Ideme sa vyluftovať a vyrážame smer Havana club.

Po príchode do clubu som sa opäť pozdravil so známymi a spolu s kamošom sme sa postavili pri parket kde tancovali HB’s. Na parkete tancovalo aj kopec chlapíkov, ktorý sa natrásali ako žížali na súši.

Facit 2 – ak nie si 100%-tný tanečník tak netancuj. Tvoja hodnota vtedy klesá.

Popri tom ako som pozoroval rohlíkov na parkete som si všimol dve krásne HB 8 ktoré sa každým krokom približovali ku nám až pokým neskončili pár centimetrov od nás. Bingo, to je ono. Chvíľku som ich ešte nechal, nech sa vytancujú a následne oslovil. Obe som chytil a povedal “Čaute” chvíľka pauzy, aby som videl ako reagujú a pokračoval “vidím ako super tancujete, je krásne sa na vás pozerať”. V tom momente ma HB chytila za ruku a vzala tancovať. Na to jej do ucha šepkám, že prepáč, ale ja netancujem. Ona na to: “Nevadí, poď, naučím ťa”.

Hovorím si OK, aspoň bude sranda. Po prvej piesni mi vraví, že mi to ide celkom dobre a nemusím sa báť tancovať, že sú tu aj horší (pripomínam, tancovalo sa pomalé štýly na štýl latino, žiadne tuc tuc tuc).

Medzi tým kamoš naturál prirodzene komunikoval s jej kamoškou, odizoloval ju a hneď šla s ním von. Druhý tanec som už len viacej menej postával a HB tancovala okolo mňa prípadne zadočkom o mňa. Vravím jej, že nech sa ideme trošku vyvetrať, že mi je horúco. S úsmevom súhlasila, tak som ju chytil za ruku a previedol cez klub až von.
Vonku sme dali krátky small talk, ale nebol to small talk rohlíka, ktorý len vypočúva ženu, ale bol to small talk zvodcu, ktorý zvádza ženu. Povedal som jednu dve story, kde som jej poslal náklad svojej vysokej hodnoty.

Pýtal som sa jej otvorené otázky o jej živote, motivácii, cieľoch a cestovaní. Čas bežal a slečna ma poprosila, či sa môžeme vrátiť, že jej je už dosť chladno. Súhlasil som, chytil ju za ruku a ťahal do klubu. V tom nastal moment, že s klasického chytenia sa za ruky mi ona preplietla prsty medzi moje. Bingo, vedel som že som voči nej zapol príťažlivosť a môžem ju eskalovať ďalej.

Facit 3 – ak ti žene pri držaní sa za ruku silne zovrie ruku a prepletie je to jeden zo znakov toho, že si u nej zapol príťažlivosť a môžeš pokračovať v eskalovaní ďalej.

Po príchode späť sme začali tancovať. Prvých pár tancov som ešte absolvoval s ňou a potom som už len tak, viacej-menej sa hýbal a nechal ju, aby okolo mňa zvodne tancovala. Pomedzi to som jej sem-tam niečo pošeptal do ucha. Začali sme už sexuálne rozprávať a začala sa jej hra, kedy som to ja spomalil a otočil to, aby ona gejmovala mňa. Napríklad vravela, že mám studené ruky, nech ju chytím za brucho, že ma rozpáli. Celý čas sa mi vešala okolo krku, zvodne tancovala a chytala ma za zadok. Všimol som si, že už sa pár krát zadívala aj na moje pery, ale tým že mala iba 160cm a ja mám 180cm nemala šancu ma pobozkať.

Facit 4 – ak vidíš že sa ti žena pozerá na pery, prípadne sa do nich kusne je to jeden zo znakov že môžeš spraviť Kiss Close.

Takže tým, že som otočil hru, som zrazu bol ja ten, čo je gajmovaný. Žiaľ HB mala smolu, lebo nespravila na mňa taký dojem, aby si ten kiss zaslúžila. Všemožne ma zvádzala a ja som odolával a to u nej zvyšovalo príťažlivosť voči mojej osobe.

Tým, že ja mám priateľku, viem čo je pre mňa dobré a čo očakávam od ženy. Zvodca Umelec je ten človek, ktorý má pevne situáciu vo svojich rukách a vie čo robí. Keď by som ju JA pobozkal, tak by bol kiss close. Keď by som JA chcel kontakt, tak by mi ho dala. A nakoniec, keď by som JA chcel F- close, tak by som ho s ňou mal.

Dievča už nevedelo samo, ako na mňa, tak mi do očí zadelila direct “S tebou by som kludne išla ku mne domov na taxíku”. Ale keďže ja už mám istú predstavu o žene a moja priateľka je pre mňa HB 10, nie je dôvoď, prečo by som klesol o dva stupne nižšie a prípadne si zarobil na krásny malér.

Facit 5 – vždy maj svoju hodnotu pevne v rukách. Ak by som ju ja pobozkal, v prvom rade by som klesol ja sám pred sebou.

Viem, že veľa chalanov si povie, ach aký blbec, nevyužil príležitosť. Ale ja som príležitosť využil. Dokonale som zviedol ženu, zapol som u nej príťažlivosť a dôveru a nakoniec otočil celú hru výzvami, aby som videl ako reaguje.

Uvedom si, že ty si tá hodnota a byť zvodca umelec je ako keď ideš do obchodu, ale v peňaženke nemáš 50 centov ale 5000,- eur a môžeš si vybrať prakticky čo chceš, ale vyberieš si len to, čo potrebuješ.;). Umenie Zvádzania ti dáva neobmedzenú moc.

The following two tabs change content below.

Mino

Do 18-ky nemal skoro žiadne skúsnosti so ženami. Źiadny vzťah. Sledoval rôzne blogy o zvádzaní a myslel si, že to za neho vyrieši všetky problémy. Príde tá pravá a on to na ňu vybalí. Veľmi rýchlo zistil, že tadial cesta nevedie a jediná možná ceste ja vísť do ulíc.

Pozri tiež

Ako baliť baby na univerzitách

Určite si už raz videl nejakú tú americkú komédiu, kde sa parta chalanov dostala na …

3 komentáre

  1. V Primi a krásne baby? :D chalani, to ste koľko pohárikov vypili? ;) Ale inak fajn game, tak treba na tupelá ;) Dúfam, že sa tú hru naučí čo najviac chalanov, aspoň nebude toľko rohlajzov po podnikoch

    Avšak jeden problém to aj tak nevyrieši, a to, že Bratislava je zaplavená mrochtami :D a neni poriadne čo motať :D

  2. Zdravim
    Oplati sa ist do BB( Ministry club) ? Daju sa tam stiahnut macky do baziny? :D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.