Keď miluješ ženatého muža, musíš vedieť, že…

Zamilovať sa do ženatého muža môže byť jednou z najviac mätúcich situácií, akú môže žena v živote zažiť. Život sa môže v niektorých ohľadoch zdať jednoduchší a ľahší, ale vždy je tam tá skrytá temná stránka. Aj napriek tomu si väčšina žien nemôže pomôcť a podľahne čaru ženatého muža.

Možno je to skutočnosť, že nie je k dispozícii, čo ho robí tak príťažlivým. Žena bude vždy milovať pozornosť, aj keď pochádza od niekoho, kto sa už oženil alebo miluje niekoho iného. Všetci vieme, ako to začína. Začína to, keď to najmenej čakáme…

V tomto článku ti objasním, aké sú typické výsledky týchto vzťahov, aby si mohla byť viac pripravená a informovaná o tom, čo by si mala očakávať a ako s takýmito mužmi zaobchádzať.

  1. Pamätaj, že jeho prvou prioritou budú vždy jeho deti a jeho žena, bez ohľadu na to, čo hovorí.
  2. Ak ťa klamal na začiatku o tom, či je alebo nie je ženatý, mala by si zvážiť, či mu môžeš dôverovať alebo nie.
  3. Stretávaj sa s inými mužmi, venuj sa svojim záľubám, buď samostatná a nezávislá.
  4. Buď k sebe úprimná. To, čo robíš, je riskantné.
  5. Je veľmi pravdepodobné, že svoju ženu nikdy neopustí.
  6. Bez ohľadu na to, čo hovorí, stále má sex so svojou ženou. 

Povedal ti, že je ženatý hneď na začiatku, alebo ťa klamal a neskôr musel vyjsť s pravdou von? Toto je hlavný faktor, pokiaľ ide o to, či mu môžeš dôverovať alebo nie. Ďalšia vec, ​​nad ktorou je potrebné vážne sa zamyslieť je, či sú do toho zapojené aj deti. Je váš vzťah dostatočne silný na to, aby odolal a čelil rozvodu? Ako dlho sa poznáte? Práve teraz môžeš zažívať najkrajšie obdobie života, ale keď budete žiť v reálnom svete spoločne, veci sa môžu zmeniť.

Neprinášaj vysoké obety

Ženy musia premýšľať a konať spôsobom, aby mali muži pocit, že našli konečne svoje šťastie. Koľko poznáš takých mužov, ktorí si zničili život kvôli žene? A koľko poznáš takých žien, ktoré pre muža obetovali všetko?

Muži nikdy nedávajú svoje vzťahy na prvé miesto. Aspoň úspešní nie. Preto sú šťastnejší ako ženy. Ženy majú tendenciu stretávať sa s chlapom a potom sústrediť celý život na neho. Prestávajú premýšľať o tom, že navštevujú školu, alebo pozastavia svoje podnikateľské zámery po tom, čo sa stretnú s niekým, kto ich neskôr opustí.

Je to veľmi zlý nápad, aj keď chlap nie je ženatý. Ale ak je, ľahko sa môže stať, že sa vzdáš kúsku seba pre niekoho, kto patrí inému. Staneš sa časom viac a viac rozhorčenejšia. Pozri sa na svojho milenca a ovládaj svoje emócie. Ak ti klame, mala by si zvážiť, či tento vzťah má hodnotu tvojho času. Ak si s tým OK, chceš si len užiť a všetko máš pevne pod kontrolou, tak je všetko v poriadku.

S podzravom, Vanessa

 

 

The following two tabs change content below.

Vanessa Love

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.