Úvod do Fashion, ako sa príťažlivo obliekať a starať sa o seba

clothesPočul si a prečítal si už všetko o tom, ako sa máš správať a aké techniky by si mal používať na to, aby si zviedol krásnu ženu.

Avšak, čo si sa nedozvedel a čo je podľa mňa jeden z kameňov úrazu, že práve správny štýl obliekania a starostlivosť o seba ti zaručí úspech.

 

Prečo si ešte o tom nepočul? Respektíve len zriedka?

Dôvod je jednoduchý, a síce online marketéri ti nedajú nikdy všetky potrebné informácie, inak by prišli o zákazníka a ich ďalší super nadupaný kurz verzie 2 by si nikto nekúpil.

Prečo by si sa mal vedieť správne obliecť?

Nemusíš míňať stovky eur na to, aby si sa vedel dobre obliecť. Dnes ti už na to postačí aj pár desiatok. Jediné, čo musíš spraviť je vyraziť do nákupného centra a navštíviť zopár obchodov. Určite by si nemal vynechať Zaru či Bershku (nerobím žiadnu reklamu, osobne mi tie obchody vyhovujú). Majú cool veci, ktoré idú s módou a naozaj si tam dokážeš vybrať veci za pár eur, ktoré vyzerajú fakt dobre.

Keď som bol mladší a začínal so zvádzaním tiež som o tom nemal ani šajnu a kašlal na módu. Nosil som jedny rifle a zopár tričiek dokolečka a bolo vybavené. Obchod z vnútra som videl málokedy, pretože väčšinu vecí som dostal ako dar alebo sa mi tam nechcelo, nebavilo ma to. Pravda je, že ani teraz ma to moc nebaví, ale zvykol som si. Chcel by som tým povedať, že tiež som mal naučené a načítané rôzne techniky, ale akonáhle  som išiel za ženou tak už som videl jej výraz tváre, že aké indivíduum sa to ku nej blíži. Vidím to aj dodnes, síce už nie v spojení so mnou, ale na bootcampoch, ktoré pravidelne raz do mesiaca organizujeme.

O čo všetko by si sa mal zaujímať?

Ako sme si povedali, v prvom rade sú to šaty, teda tvoje oblečenie. Tam to však nekončí, je to len začiatok. Ďalším dôležitým bodom sú topánky, ktoré mimochodom by si mal mať podľa možností vždy čisté. Čo sa týka doplnkov, osobne odporúčam hodinky, prípadne rôzne náramky na zápästie, prípadne retiazku na krk (nemyslím 2kg zlatú reťaz). Ja osobne nosím hodinky a na krku tzv. Dog Tags, ktoré majú pre mňa hlbší zmysel a vždy ženy zaujme, čo tam mám napísané.

Pravidelná návšteva kaderníka by tiež pre teba nemal byť neznámy pojem. Ak máš bradu, niektorí holiči alebo holičky ponúkajú aj úpravy brady.

V neposlednom rade je to aj samotná starostlivosť o pleť a hygiena. Veľa chalanov si určite povie: „Veď ja nie som žiadny homosexuál“ Ale uvedom si, že žijeme v 21. storočí. Neprikazujem ti, aby si chodil na vyhladenie vrások alebo na rôzne plastické zákroky. Pre začiatok úplne postačí, ak si kúpiš krém pre mužov, veď na trhu je veľmi veľa. Jeden z dostupných krémov pre mužov je napríklad Nivea for Men. Nie je nič lepšie, keď si s ním natrieš ruky a o pár hodín ti krásne dievča pochváli ako jemne pôsobí tvoj dotyk. Pochop, krásne ženy nechcú pri dotyku cítiť zhrúbnuté mozole na tvojich rukách a ako každým dotykom ju len škriabeš tvrdou kožou. Krásne ženy už v dnešnej dobe chcú chlapa, ktorý sa vie o seba aj starať. Čo sa týka hygieny, samozrejmosťou by pre teba mal byť svieži dych a čisté zuby. Ale dúfam, že to nemusím vôbec rozoberať. Čo však za zmienku stojí a potvrdilo mi to aj zopár žien, sú čisté upravené nechty, takže ak patríš k tým, ktorí majú zlozvyk si nechty okusovať, mal by si s tým okamžite prestať. Ver mi, že ženy si to všimnú a odradí ich to.

Neviem na koľko je nasledujúcu vec nutné zdôrazňovať, ale predsa len ju spomeniem. Staraj sa aj o svoje ochlpenie na tele. Nemyslím tým len na intímnych miestach,  ale aj na hrudi, či pod pazuchami, prípadne na chrbte. Nie jedna žena, keď som sa s ňou rozprával mi povedala, že práve to bola vec, ktorá ju na chalanovi odradila, keď videla, ako mu na chrbte spopod trička trčia chlpy ako koberec.

 

Dnes sme si povedali niečo málo o móde a starostlivosti o seba a prečo by to malo byť pre teba dôležité. Ak sa ti takýto druh článkov páči určite ma o tom informuj a v nasledujúcom článku sa môžeme bližšie pozrieť, ako by si sa mal vedieť správne zladiť, prípadne ako a s kým nakupovať.

 

Ak sa ti článok páčil, daj mi lajk. Ak máš akúkoľvek otázku, napíš ju dolu do komentárov, na všetko odpoviem osobne.

S pozdravom Miňo.

The following two tabs change content below.

Mino

Do 18-ky nemal skoro žiadne skúsnosti so ženami. Źiadny vzťah. Sledoval rôzne blogy o zvádzaní a myslel si, že to za neho vyrieši všetky problémy. Príde tá pravá a on to na ňu vybalí. Veľmi rýchlo zistil, že tadial cesta nevedie a jediná možná ceste ja vísť do ulíc.