Ukáž mu, že si pre neho tá pravá

Priznajme si to, niekedy sa nám stáva, že stretneme muža, ktorý v nás vzbudí neuveriteľnú túžbu. Avšak pre opačné pohlavie nie je vždy jednoduché rozpoznať kvality ženy, stojacej pred ním. Preto je dobré vedieť o niektorých stratégiách, vďaka ktorým docieliš, že sa do teba bezhlavo zamiluje. Maj však na pamäti, že neexistuje spôsob, ako ho prinútiť. Jediné, čo môžeš urobiť, je pokúsiť sa vytvoriť ideálne podmienky.

1.) Dobre sa o seba staraj

Fyzický vzhľad zohráva obrovskú úlohu v tom, či budeš muža priťahovať, alebo nie. To, ako dobre sa staráš o svoje fyzické zdravie a vzhľad je niečo, čo si ľudia všimnú hneď na prvý pohľad, takže stojí za to venovať tomu trochu času a energie. Aby si sa dopracovala k želanému výsledku, mala by si pravidelne cvičiť, dodržiavať správnu životosprávu, hygienu a nosiť oblečenie, ktoré lichotí tvojej postave a súhlasí s typom tvojej osobnosti. Neboj sa pútať na seba trochu pozornosti! 

2.) Získaj si jeho dôveru

Muži majú tendenciu zamilovať sa do žien, ktoré sú zdvorilé, milé a starostlivé. Buď originálna, pôsobivá, atraktívna, získaj si jeho dôveru a rešpekt. Uisti sa, že tvoja osobnosť žiari a dotyčný vie o tvojich snahách. Ukáž mu, že pre teba znamená viac ako len pekný úsmev. Budovanie dôvery je postavené najmä na pochopení a poznaní partnerovych potrieb a tiež na zdravej komunikácii o nich. Otvor sa mu a povedz mu o tvojich plánoch, predstavách či životnej situácii, určite ocení tvoju úprimnosť.

3.) Buď emocionálne pripravená

Pred tým, než sa pokúsiš získať si jeho priazeň, uisti sa, že si na to z emocionálneho hľadiska pripravená. Ak si príliš upnutá na bývalého parnera, alebo máš väčší záujem o suseda či kamaráta, nesnaž sa, aby sa do teba zamiloval niekto iný. Zamysli sa nad tým, ako sa cítiš v jeho prítomnosti a či s ním naozaj chceš byť vo vzťahu. Ak chceš, aby ťa miloval len kvôli tomu, aby si sa cítila lepšie alebo aby ostatní žiarlili, je to veľmi neohľaduplné, ale ak chceš, aby sa do teba muž zamiloval, pretože chceš mať stabilný a dlhodobý vzťah, v tom prípade je ideálne pokračovať.

4.) Dovoľ mu lepšie ťa spoznať

Podstatným krokom pri získavaní náklonnosti je vzájomné spoznávanie. Zoznámenie sa s niekým si vyžaduje určitý čas a dávku energie, pretože budeš musieť položiť správne otázky a dobre počúvať. Opýtaj sa ho napríklad na jeho záľuby, čo ho zaujíma, aké sú jeho osobné ciele, sny, čo sa mu páči. Nauč sa oceniť veci, ktoré ho robia šťastným a rovnako zdieľaj svoje vášne s dotyčným aj ty.

 5.) Buď dobrou priateľkou

Nebuď sebecká vo svojom konaní. Čas osamote a osobný priestor sú pre oboch veľmi dôležité, preto sa nesnaž, aby s tebou muž strávil viac času ako potrebuje.

 6.) Daj mu najavo, že si ho vážiš

Nikdy nepovažuj túto osobu za samozrejmosť. Ak sa do teba muž zamiluje, bude si to vyžadovať mnoho práce, aby si si túto lásku udržala. To, že sa váš vzťah zdá byť stabilný ešte neznamená, že by si sa mala prestať snažiť. Rutiny môžu byť pekné, relaxačné a dokonca upokojujúce, ale je dôležité, aby ste sa občas vymanili z každodenného života a urobili niečo nové a vzrušujúce.

The following two tabs change content below.

Vanessa Love