Ty sám si hodnota

Ty sám si hodnotaAk vete v nadpise neveríš, znamená to, že si sa stal obeťou obrovského podvodu. Odmalička sa ti každý snažil nahovoriť, že nie si dosť dobrý. Zo všetkých strán sa na teba valili názory a reklamy, že musíš byť vyšší, chudší, svalnatejší.

Musíš mať veľa peňazí, drahé auto, nosiť značkové oblečenie. A potom, keď chceš nájsť pravdu, pseudo odborníci a rôzni experti na život ti povedia, že musíš hrať pózu a tváriť sa, že si alfa-samec, až kým tomu neuveríš.

Presvedčili ťa, že nie si dosť chytrý. Že si príliš nízky. Že tvoj penis nie je dosť veľký. Že tvoj hlas je príliš ženský. Že máš veľké odstávajúce uši a veľký nos.

Tí, ktorí to vyhlasujú, to robia preto, aby si sa cítil podradný. Nespokojný sám so sebou. Presne to potrebujú, aby ti ponúkli „lacné a rýchle riešenie tvojich problémov“. Aby si si kupoval za ťažko zarobené peniaze produkty, ktoré nepotrebuješ. A je jedno či ide o drahé auto, značkové hodinky alebo kabelku LujViton (ani neviem ako sa to píše :)).

Ty sám si hodnotaŽijeme v spoločnosti, ktorá manipuluje. Social conditioning, čo v preklade znamená, že spoločnosť nám diktuje, čo je správne a čo nie.

A predsa, napriek všetkému horeuvedenému viem, že každý chlap má potenciál byť príťažlivý pre ženy. Ak máš odhodlanie objaviť svoje pravé ja (oslobodené od brainwashingu), určite dokážeš nájsť, zaujať a udržať si dievča svojich snov.

Nepotrebuješ žiadne manipulatívne techniky v podobe nejakých super hmotných vecí okolo teba. Ani sa nemusíš chváliť a predstierať, že si niekým, kým v skutočnosti nie si, aby si zbalil ženu. Aj keď dnes už asi každý, kto nemá ani potuchy ako baliť ženy nájde na internete rady, poučky a skúša tieto naučené frázy.

Takže, čo sa týka tvojej hodnoty, na úspech so ženami potrebuješ:

1) Nebáť sa odmietnutia. Život je krátky. Skús si samého seba predstaviť o takých 30 rokov a rozmýšľaj – budeš na seba hrdý, alebo si budeš niečo vyčítať?

2) Rob to, čo ťa baví, tým dosiahneš to, že budeš so sebou spokojný a získaš nejaké sebavedomie. Vždy si nájdi čas na hobby, na niečo, čo ťa baví a snaž sa byť v tom čo najlepší. Môže to byť aj práca alebo šport.

3) Potom jediné, čo je potrebné urobiťiť, je občas to risknúť a dať žene najavo, že sa ti páči, pretože bez toho to nejde. V skutočnosti to je najčastejší kameň úrazu. Ako som už spomenul, neboj sa odmietnutia, veď čo najhoršie sa môže stať? Povie ti, že nemá záujem. Na druhej strane, získať môžeš veľa.

S pozdravom, Marek

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

4 komentáre

  1. Tak konecne nieco normalne milan a pravdive. Plalec hore

  2. Kokos mňa tieto články strašne bavý čítať v mnohých sa vidím a analyzujem chyby, ktoré robím a snažím sa ich odstraňovať. A tešíma, že je tu veľa dobrých článkov, ktoré mi otvárajú oči a učia ma akým smerom, by som sa v živote mal uberať. Máte perfektné články chalani len tak ďalej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.