Top 10 dôvodov, prečo ženy nepodvádzajú muža svojich snov

zeny-nepodvadzaju1Je veľmi dôležité pre mužov, aby vedeli, kedy ich žena v žiadnom prípade vo vzťahu nepodvedie. Pýtať sa, či ženy nepodvádzajú, je rovnaké, ako keď sa spýtaš „Prečo nepodvádzajú muži?“.

Podvádzajú obe pohlavia a vlastne ani nezáleží na pohlaví ale na osobe a hlavne na vzťahu, v ktorom sú. No vždy keď je dôvod na podvádzanie, je tu aj dôvod prečo mu zabrániť.

Je oveľa ľahšie rozmýšľať o dôvodoch na podvádzanie, ako o dôvodoch prečo ostať verný. To je zrejme dôvod prečo to dnes ľudia vo vzťahoch vzdávajú a ukončia ich, než by mali čeliť ťažkým časom. A možno to ani nie sú ťažké časy ale proste nuda.

Vždy musíš mať na pamäti, že vo vzťahu sú dvaja rôzny ľudia, s rôznymi názormi, myšlienkami, postojmi a pohľadmi na vec. Muž môže jednu vec vidieť tak a žena zas inak. Samozrejme, niečo môžu vidieť rovnako no niekedy sa ich názory budú líšiť. A čím viac odlišností sa objaví, tým viac sa preverí odolnosť ich vzťahu. Takže som napísala

10 dôvodov, prečo žena nepodviedie svojho partnera

1.) Viera v niečo

Ženy, ktoré majú vzťah k niečomu, či už k Bohu, alebo karmu, veria že niekto už určil ich cestu. Oni po nej len kráčajú a niekde na tej ceste ich čaká „šťastne až do smrti“. A povedzme si úprimne, aký druh „šťastne až do smrti“ obsahuje milenca? Nehovorím že každá nábožne založená žena nebude podvádzať svojho manžela. Predsa len aj veriaci sú len ľudia a teda nie sú dokonalý. A je jedno či veríš v Boha, na karmu, alebo na UFO.

2.) Dôvera

Ak veríš osobe, ktorú miluješ je menšia pravdepodobnosť toho že budeš pátrať po tom ako ju podviesť.

3.) Komunikácia

Je síce pravda, že hovoriť o problémoch vo vzťahu s priateľmi je oveľa jednoduchšie ako porozprávať sa o tom s partnerom. Ale ženy, ktoré komunikujú o svojich problémoch so svojimi manželmi či partnermi nezvyknú hľadať útechu u priateľov. Takže ak ti tvoja žena vyjadruje svoje pocity a obavy uisti sa, že ju počúvaš. Môže ti to zachrániť manželstvo.

4.) Sexzensky-orgazmus

Sex môže byť perfektná vec na udržiavanie zdravého vzťahu. Aj keď niektorý ľudia majú problém vyjadriť čo sa im páči alebo nepáči v posteli. Ženy, ktoré sú dostatočne uspokojené, nebudú hľadať uspokojenie inde. Takže ak ti žena povie, že chce skúsiť niečo nové, alebo sa jej nepáči to čo robíš, neber to ako urážku. Snaží sa ostať verná!

5.) Zabezpečenie

Peniaze nie sú v láske tým rozhodujúcim faktorom. Za peniaze si síce nemôžeš kúpiť šťastie, no umožnia ti zabezpečiť si pohodlný život. Pohodlie znižuje stres a menej stresu znamená menej hádok. Inými slovami, nemusíš byť milionár, ale aké také finančné zabezpečenie tak musí byť. A je jedno či je od ženy, alebo od muža.

 6.) Vyvolávanie hádok

Každý pár si prežil tie svoje. Na začiatku vzťahu musíte byť pri niektorých témach veľmi opatrný. Niektoré z nich by sa totiž nemali rozoberať v začiatkoch vzťahu keď sa vlastne ešte len spoznávate. Ženy sú v tomto veľmi dobré. Vlastne o tom ani nevedia, ale ich podvedomie ich vedie správnym smerom. Je tu tiež pár vecí, pri ktorých ženy v žiadnom prípade nie sú ochotné ustúpiť a niektoré z nich ani nestoja za reč. Ak nad vecami začneš premýšľať a nebudeš impulzívne rozhodovať o tom, či je lepšie vyvolať hádku alebo to nechať, tak môžeš sa vyhnúť mnohým hádkam o nepodstatné veci.

„Vážne si našu dcéru pustil do školy oblečenú takto?!“

„Trikrát som ti povedala aby si vyniesol odpadky!“

To je len pár príkladov. Sú to malé zádrheľy, ktoré by mohli spôsobiť veľké prekážky. Vždy som sa naštvala, no nakoniec som prišla na to, že mi to vlastne nevadí. Tak prečo by som to mala siliť? Zamilovala som sa do nedokonalého človeka. No a čo! No a čo, že budem musieť vyniesť odpadky, alebo sa cítiť trápne, keď pôjdem vyzdvihnúť deti zo školy? Oproti tomu, čo mi náš vzťah dáva sú to maličkosti. Lenže ak by žena so svojim manželom neviedla tieto malé vojny nebola by spokojná. Svoje šťastie by hľadala inde.

7.) Vedieť aké to je

Ženy, ktoré už boli podvedené vedia, aký je to pocit. Preto je menej pravdepodobné, že svojho partnera podvedú.

8.) Smiech

zenky smiechŽeny majú tendenciu hľadať človeka, s ktorým sa môžu zasmiať. Nechcem písať, aby si teraz robil pre ženami zo seba šaša. Musí to prísť prirodzene. Ako náhle je žena s mužom, s ktorým sa vie zasmiať, je oveľa menej pravdepodobné, že ho budú podvádzať. Humor je totiž nákazlivý.

A keď ho zdieľaš s ostatnými nevytvára len pocit šťastia ale aj intimitu vo vzťahu. A smiech je spúšťač veľmi dôležitých psychických aj fyzických zmien v tele. Posilňuje náš imunitný systém, zvyšuje energiu, znižuje bolesť a chráni pred škodlivými účinkami stresu.

9.) Zdieľanie záujmov

Nikdy si nemal pocit že rande so ženou je tak trochu ako interview? Ak si sa tak niekedy cítil vedz, že to bolo oprávnené. Ženy majú vo zvyku využívať rande ako prostriedok pre vyspovedanie muža. Ak úspešne prejde týmto malým „pohovorom“ a dokonca má rovnaké záľuby ako žena, veľmi rýchlo ho zaradí do svojho zoznamu potencionálnych manželov. Spoločné záujmy utužujú vzťah. Trávite pri nich viac času spolu a tak je oveľa menej pravdepodobné, že žena svojho partnera podvedie.

10.) Dobrí rodičia

Dievčatká rastú ako z vody a každý prežitý moment sa im vrýva do pamäti. Tatko nosí domov ruže pre mamku. Občas sa pekne oblečú a idú spolu von. Pamätajú si každý bozk, ktorý si ich rodičia dajú a keď vyrastú, budú podvedome hľadať to, čo videli doma. S toho vyplýva že ak žena vyrastala v milujúcej domácnosti je menej pravdepodobné že zničí tú vlastnú. A ak nevyrastala v perfektnom manželstve je dosť možné že po takom túži.

Poslaním žien je umožniť mužom zvýšiť svoje sebavedomie a dôveru v samých seba. Chceme im pomôcť dosiahnuť ich cieľ. Nájsť vytúženú lásku a láskyplný vzťah. Ak sa ti tento článok páčil, zdieľaj ho, alebo prosím napíš svoj názor do komentárov.

The following two tabs change content below.

Vanessa Love

Pozri tiež

Čo chcú ženy? – jedna z kapitol mojej novej knihy

Musíš sa naučiť rozpoznať, čo ženy hovoria a čo naozaj chcú. Čím rýchlejšie a lepšie …

2 komentáre

 1. Tvrdiť, že žena muža nikdy nepodvedie je dosť trúfalé.

  • Ahoj Majco.

   To su predpoklady,za ktorych zena podvedie s velmi malou pravdepodobnostou. samozrejme ze to riziko tu vzdy je.
   Niektory sa drzia aj pravidla ako Bud Spencer: „Ak ta zena podvedie, to je uplne jedno, hlavne ze zostane pri tebe.“
   Kazdy ma na to svoj nazor.

   S pozdravom, Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.