Ako správne vyhodnotiť každú akciu

Ako spravne vyhodnotit kazdu akciuUrčite sa ti to stáva – ideš na rande alebo do klubu, rozvinieš super konverzáciu s nejakou ženou, ale na konci aj tak ideš domov sám alebo minimálne cítiš, že to nebolo to, čo by si od stretnutia očakával. Mnoho mužov len mávne rukou a povie: „Ah, kašlať na to. Nabudúce to bude lepšie.“.

Áno ono to môže byť lepšie a je aj správne, ak si nad tým nelámeš hlavu. Ale je dobré a veľmi inteligentné, aby si každú situáciu analyzoval, prečo sa stalo to, čo sa stalo a čo sa eventuálne mohlo stať, ak by si spravil niečo iné.

Z takejto analýzy sa potom perfektne učíš a nabudúce to už spravíš lepšie. Uvediem dva najtypickejšie príklady: jeden z rande a jeden z baru.

Ako spravíš analýzu z rande

Ako spravne vyhodnotit kazdu akciuJe to bezpochyby jednoduchšia analýza ako v klube, kde máš mnoho ďalších vplyvov. Si s ňou sám a máš dostatok času.

Najprv by som začal tým, s akým cieľom ideš na rande. Nemôžeš ísť na rande s tým, že ju privedieš domov a ak sa tak nestane, budeš analyzovať prečo a hľadať chyby v sebe, hoci na to ešte vôbec nebola pripravená.

A tiež naopak: nemôžeš ísť na rande s tým, že si dobre pokecáš, ono sa to aj stane a potom si vravíš, aký si frajer, aké si mal super rande. Pritom realita môže byť taká, že dievčina čakala, že ju pozveš k sebe a zažijete vášnivú noc. No namiesto toho išla domov sklamaná a ty vytešený, aké si mal super rande. Na stretnutie by si mal ísť s tým, že uvidíš, ako sa to bude vyvíjať a podľa toho budeš eskalovať.

Zoberme si príklad – rozhovor viazne, je to nuda. Kto je teraz nudný: ty či ona? Ak si už povedal nejaké super zábavné a zaujímavé príbehy, v tom prípade je ona tá nudná „princezná“. Nič sa nedá robiť. Skúsiš ju stiahnuť k sebe domov, ale pravdepodobne ju vidíš naposledy. Nechceš predsa priateľku, s ktorou sa unudíš k smrti.

Ako spravne vyhodnotit kazdu akciuMôže sa stať aj to, že ťa len využila, aby mohla ísť zadarmo do kina, najesť sa, alebo len s niekým stráviť čas na káve. Zistíš to ľahko – ak nie si stredobodom jej pozornosti – obzerá sa dookola a hovorí úplne od veci.

Voľakedy som takéto rande zo slušnosti dokončil a mučil sa ešte dve hodiny. Teraz sa okamžite zdvihnem, zaplatím svoj drink a idem domov.

Ďalej môže nastať situácia, kedy všetko vyzerá super, ale nejako neeskaluješ. Nedovolí ti chytiť ju ani len za ruku. Tu je vážna otázka: čo od teba teda chce, prečo prišla na to rande? Túto informáciu potrebuješ, lebo vieš, že ak ti nedovolí eskalovať, bude v tom niečo iné. Chce nejaké benefity, nejaký servis, atď.

Ako spravíš analýzu z klubu

Ako spravne vyhodnotit kazdu akciuTu je tá analýza o niečo komplexnejšia a dynamickejšia. Všetko sa mení každú sekundu. Nikdy nevieš presne, ako na tom si, lebo je tam veľa vplyvov: alkohol, párty, hlasná hudba. V jednu sekundu sa hrá na nedostupnú a o pár minút už sedíte v taxíku domov.

 

Všetko je to o správnej eskalácii, o tom, ako budeš reagovať, o pozorovaní žien, kedy ideš ktorú osloviť, ako dlho sa s ňou bavíš, ako vyzerá konverzácia. Ak je to napríklad mladá žena, s ktorou sa o pár minút bozkávaš, pričom je ešte len polnoc, tak z toho asi nič nebude. Za ďalšie 3-4 hodiny sa jej emócie zmenia aj 100-krát. No ak je už 4 nad ránom a vášnivo sa bavíš so zrelou 25-kou, ale sú tam jej kamarátky, tak je jasné, že sa ich musí striasť a berieš ju domov. Musíš zabrániť tej vete, ktorú väčšinou zapotia len menej atraktívne kamarátky: „Prišli sme spolu a spolu aj odídeme.“

Vtedy reaguješ: „Áno, ja s tebou milá neatraktívna žena úplne súhlasím. Ja len zoberiem tvoju fešnú kamošku tu vedľa do reštaurácie a o pol hodinu sa vrátime.“ Samozrejme, že sa nevrátite, lebo to ani tvoja žena nechce…

Fazit: Ako správne vyhodnotiť každú akciu

Pri oboch analýzach je dôležité, aby si sa pozeral na čisté fakty, aby si si nič nedomýšľal. Ale hlavne, aby si tie analýzy robil bez akýchkoľvek emócií. Najlepšie na druhý deň.

Je to síce systém učenia „pokus-omyl“. Ale ako sa hovorí: tréning robí majstra. Takže do toho, oslovuj ženy, choď na stretnutia a potom všetko dôkladne analyzuj podľa dostupných informácií.

S pozdravom, Real Man

P.S.: Real Man Konferencia, nedeľa 5. júna 2016 v Bratislave. Na nedeľu 5. júna je naplánovaná Zvodcovská Konferencia v Bratislave: Real Man Konferencia + Live tréning.

Takže sa teš: Prvý júnový víkend bude víkend Zvodcov Umelcov. Veď začína leto a ty musíš byť maximálne pripravený. Krásne ženy a dobrodružné cesty na teba čakajú. Toto bude tvoje leto.

Real Man Konferencia, nedeľa 5. júna 2016 v Bratislave

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

4 komentáre

  1. Pohoda milan ale mohol by si vynechat rande a pisat o kavickovom stretnuti. Dva alebo tri clanky dozadu si tvrdil stop rande.

    • Ano tvrdil. Ale to neznamena, ze chalani okamzite na moj povel prestanu chodit na rande. Tie dlhe, trapne, financne a casovo narocne rande budu chalani stale robit, bez ohladu na to, co im radim. Takze ci si to niekto nazve kavickove stretnutie, alebo celovecerne rande, treba analyzovat aj to aj to.

    • Ano ale si tu na to aby si ich viedol spravnou cestou nie? Ak tu budes pisat o rande tak to budu robit nadalej. Ak prestanes o tom pisat tak sa percento znozi lebo sa o tom nedocitaju. Samozrejme vzdy sa najdu filmovy romantici. Pekny den….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.