Prekvapivá pravda o tom, čo ženy priťahuje

Čo ženy priťahujeChcel by som rozprávať o koncepte, ktorému muži ťažšie rozumejú. Je to koncept, ktorý sa dá ľahko vysvetliť, ale keďže je nelogický a neintuitívny, veľmi ľahko sa stane, že mu na prvýkrát neporozumieš.

Ide o chápanie toho, čo ženy naozaj priťahuje. Trvalo mi roky, kým som to konečne pochopil… a pritom som to celú dobu mal rovno pred nosom.

Keď som sa prvýkrát pokúšal spraviť si poriadok v oblasti žien a randenia, urobil som to, čo robí aj väčšina chlapov. Veľa som o tom PREMÝŠĽAL, veľa som ČÍTAL a ešte viac sa PÝTAL. Trávil som mnoho času študovaním psychológie a ľudského správania. Domnieval som sa, že všetky moje vedomosti o tom, ako ľudia fungujú, mi prinesú výhodu v snahe pochopiť svet žien.

Myslel som si, že túto oblasť veľmi rýchlo pochopím. Ani si nevieš predstaviť, aký pokorný zážitok ma čakal. Ako rýchlo som sa naučil, že nie je jednoduché vyriešiť nelogický problém logicky!

Vlastne teraz, keď tomu lepšie rozumiem, si myslím, že príťažlivosť je skôr logická. Podstata jej fungovania je však veľmi nečakaná a nelogická. V tejto súvislosti budem používať slovo „nelogická“, pretože myseľ nebude brať v úvahu predstavy o tom, čo sa má stať.

V čase, keď som sa to všetko snažil pochopiť, nemal som ani potuchy o tom, že neskôr napíšem úspešnú knihu. Zdalo sa mi, že každá logická vec, ktorú som vykonal, nefungovala takým spôsobom, ktorý by dával zmysel.

Jednou z najväčších chýb bolo PREDPOKLADAŤ, ŽE PRÍŤAŽLIVOSŤ FUNGUJE U MUŽOV I ŽIEN NA ROVNAKOM PRINCÍPE. Robil som všetko pre to, aby som bol dobrý, skvelý, zlatý chlap.

Ale ženy na mňa nereagovali spôsobom, aký som očakával. Myslel som si, že ak sú muži priťahovaní na pekný výzor a príjemnú osobnosť, aj ženy priťahujú rovnaké vlastnosti. Samozrejme, snažil som sa nosiť pekné oblečenie, byť voči ženám milý, pozorný a hlavne byť dobrým spoločníkom. Zachádzal som až do extrémov. Urobil by som čokoľvek, čo som žene videl na očiach, akceptoval som jej akékoľvek divné alebo manipulatívne správanie.Čo ženy priťahuje

Keďže sa mi zdalo, že nič z toho naozaj nefunguje, prichádzal som znova a znova k rovnakému záveru: ASI NIE SOM DOSTATOČNE ATRAKTÍVNY, NEVYZERÁM DOSTATOČNE DOBRE, ALEBO ROBÍM NIEČO INÉ NIE DOSTATOČNE.

Robil som všetko pre to, aby som bol dobrý, skvelý, zlatý chlap… ale ženy som jednoducho sexuálne nepriťahoval.

Myslel som si, že problém musí byť vo mne. No našťastie pre mňa, nevzdávam sa ľahko. Pokračoval som v skúmaní a nakoniec som urobil niečo, čo malo dopad na môj osobný úspech.

SKAMARÁTIL SOM SA S MUŽMI, KTORÍ MALI U ŽIEN PRIRODZENÝ ÚSPECH A SLEDOVAL SOM, ČO ROBIA.

Bol to NAOZAJ zásadný obrat v mojom živote. Teraz ti predstavím múdrosť, ktorú som sa od nich naučil: Muži sú viac priťahovaní fyzickými črtami, ženy sú viac priťahované OSOBNOSTNÝMI črtami. Muži sú okamžite priťahovaní pohľadom na mladé a tvarované ženské telo.

Ako muž isto vieš, že tento proces sa deje okamžite a nezávisle od tvojej vôle. Ale ŽENY sú priťahované, ak muž, s ktorým sa rozprávajú, má určité VLASTNOSTI a OSOBNOSTNÉ ČRTY.

Skús o tom chvíľu premýšľať. Muži sú priťahovaní tým, čo vidia. Ženy sú priťahované tým, čo nemožno NIKDY vidieť. Záleží vôbec na výzore, peniazoch, sláve, moci, výške, veku, atď.? Samozrejme, že áno. No nie sú ANI ZĎALEKA tak dôležité, ako si mnoho mužov myslí.

Príťažlivosť je pre mužov a ženy rozdielna

Zatiaľ čo muži sú priťahovaní predovšetkým fyzickými črtami, ženy sú skôr priťahované osobnostnými črtami. Ženy si príťažlivosť nevyberajú ich logickou mysľou. Rozhodnú sa prostredníctvom svojich emócií a neskôr si vymyslia dôvody.

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

4 komentáre

 1. Zatiaľ čo muži sú priťahovaní predovšetkým fyzickými črtami, ženy sú skôr priťahované osobnostnými črtami – tak po tejto vete mi je jasne, ze blog je len zhluk dristov a sraciek. Zeny idu najma po vyzore. Ak niekto tvrdi opak je klamar a zavadzac. Ale chapem, nemoze sa tu pisat pravda, potom by to naivni kktkovia necitali s mylnou vidinou, ze maju sancu – hoci ju nemaju, ak nemaju fyzicke crty.

  • Je to kazdeho osobny nazor. Ak si doteraz v zivote v tvojom okoli zazil iba to, ako zeny idu na prachy, alebo na krasavcov, tak je tvoj nazor pochopitelny. Ale mohol by si sa na to pozriet aj z druhej strany: Urcite si neraz videl (a ruku na srdce, lebo kazdy to uz videl) velmi krasnu zenu s priemerne vyzerajucim chalanom. Nikdy si sa nepytal ako je to mozne? alebo nemas vo svojom okolo nejakeho chalana, ktory je prirodzene dobry so zenami? Urcite ano. A nie su nejaky krasavci, alebo bohaci. A presne na tychto principoch je to zalozene.

   Za druhe: Ja uz v tomto biznise beham 8 rokov a mal som cez 3500 chalanaov na realnych coachingoch u mna. A vacsina dosiahla svoje uspechy. Myslis, ze vsetci boli super modeli, alebo boli bohaty? V Nemecku sa neda robit biznis zalozeny na klamstve. Ak to robim uz 8 rokov, tak to znamena ze to funguje a ze mam realne vysledky.

   To zial este na SVK/CZ sa dlhodobo pohybju rozni smejdi a nikto im neklepne po prstoch. A aj v online marketingu a aj vo zvadzani.

   S pozdravom, Milan

 2. Zdravím Milan, dosť dlho sledujem, či už túto stránku alebo blog kde si predtým bol prispievateľom, musím Ti napísať, že ten tvoj štýl sa mi páči najviac. Keďže Ti píšem, že sledujem tvoju stránku, tak Ti nemusím vysvetľovať ako som na tom so ženami. Potrebujem poradiť, ako mám ženu dostať von, keď sa tvári nedostupná, určite vieš čo myslím :) Aký by si zvolil postup od budovania príťažlivosti až po „rande“ pri takejto žene? Má to vôbec význam s takouto slečnou? veľká vďaka

  • Ahoj Stefan

   Diky. To ze sa tvari nedostupna, su len aktualne emocie. Nerob z toho ziadnu vedu a musis celu situaciu uvolnit. Povedz jej: ziadne rande, len sa prejdeme v parku. Taka pohodicka. Pokecame, pojeme zmrzku, alebo cafe, prejdeme sa niekde k vode.

   Musi to byt uplna pohoda, relax.

   Spozdravom, Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.