Prekonaj strach zo stretávania sa so ženami!

strach zo stretávania sa so ženamiOtázka č. 1

Ahoj Milan,

tvoje rady mi vážne pomohli. Nikdy som nemal veľa dievčat. Pred pár dňami som si objednal tvoju Akadémiu a vyskúšal som zopár tvojich metód v praxi, na internetovej zoznamke. Zažil som úžasné rande s jednou skvelou ženou, ktorá odo mňa bola dokonca staršia! Zažil som pocit, ktorý som nikdy predtým nezažil! Odvtedy mnoho žien túži po tom, aby sa so mnou mohli naživo rozprávať a dokonca sú ochotné precestovať dlhé vzdialenosti, aby sa so mnou mohli stretnúť.

Aj spolužiačky z vysokej sa začali správať inak. Dokonca som zbalil dievča, ktoré so mnou strávilo noc hneď po prvom rande. Som si istý, že zažijem ešte mnoho dobrodružstiev a to len vďaka tebe.

Moja otázka ale znie. V priebehu niekoľkých mesiacov som stretol mnoho dievčat, no ešte som nepoznal teba, ani tvoje rady. Všetko som robil podľa svojho uváženia a nezaznamenal som žiadne pozitívne reakcie. Musím sa priznať, že som mal panický strach zo stretávania sa so ženami! Je nejaká šanca, že by som tie dievčatá teraz mohol viac priťahovať? Alebo na ne mám jednoducho zabudnúť a začať odznova?

Odpoveď

Ako prvé ti chcem pogratulovať k tvojim úspechom. Uvedomil si si svoj problém a začal si ho riešiť. To je dobré nielen pre teba, ale aj pre tvoje okolie.strach zo stretávania sa so ženami

Všimol som si tvoju podobnosť s inými mužmi. Ak muž stretne ženu a cíti, že ho priťahuje, no nepodarí sa mu dostať ich vzťah na vyššiu úroveň, má tendenciu skúšať to znova. Aj keď to nedáva žiadny logický zmysel a v jeho okolí sú aj iné príležitosti.

Asi v 98 % prípadoch je lepšie nechať to tak a pohnúť sa ďalej. Stretnúť novú ženu a začať s ňou odznova. Moja rada pre teba znie: Zabudni na ne! Momentálne si dosť úspešný a jediné čo by si návratom k tým ženám dosiahol by bolo plytvanie času, zbytočné komplikácie a tvoj strach zo stretávania by sa len prehlboval. Lebo tento strach zo stretávania so ženami si zažil práve s nimi.

Samozrejme, pokiaľ tie ženy neboli bohaté top modelky, ktoré bavilo kupovať ti drahé dary, dajú sa ovládať diaľkovým ovládačom a nemajú záujem o žiadne maznanie sa po sexe. Ak je to tak, zabudni na všetko, čo som ťa kedy naučil a stráv zvyšok svojho života skúšaním to znova! ;)

Otázka č. 2

Ahoj,

páči sa mi práca, ktorú si odviedol vo svojom VideoKurze. Humor, priateľský a jednoduchý prístup fungujú skvele! Nedávam žene najavo jej vysokú hodnotu a ona musí bojovať o mňa. Napriek tomu mám jednu otázku:

Ten tvoj humor funguje hlavne vtedy, keď sa veľmi nesmeješ a tváriš sa vážne? Niekoľko mojich priateľov, ktorí sa tvária, že to so ženami naozaj vedia, tvrdia, že smiech je najefektívnejší prostriedok ako dostať ženu. Ako sa na to dívaš ty?

Odpoveď

Toto je veľmi zaujímavá otázka. Myslím si, že mnoho mužov sa pri zvádzaní žien smeje až príliš. Ich smiech znie nútene a falošne. Ženy to veľmi rýchlo spoznajú a tým vytvoria obrovskú nedôveru. Žena sa v podvedomí pýta – „Aký je tento muž v skutočnosti, keď sa teraz takto pretvaruje?“. Má to presne opačný efekt, aký očakávaš.

Preto odporúčam, aby sa každý muž naučil ovládať svoju reč tela a mimiku tváre. Ak to zvládne, môže ju využiť vo svoj prospech. Môže ovládať svoje vonkajšie prejavy, čo je veľmi dôležité. Smiech je jedným z tých prejavov, pri ktorom musíš byť veľmi opatrný.

Napriek tomu poznám mužov, ktorí sa pri randení smejú veľa a robia to dobre. Čo je tajomstvom ich úspechu? Poznajú všetky pravidlá, ovládajú svoju reč tela a robia to tak, že ten smiech vychádza z ich vnútra. Preto ich smiech nevyznie ako chabá snaha zapáčiť sa. Znie nenútene a používajú ho vo vhodných okamihoch – iba ak je naozaj niečo vtipné.

Rob to, čo v tvojom prípade zaberá najviac

Každý muž by sa mal naučiť používať „zrkadlenie“ a smiať sa iba vtedy, keď sa smeje aj žena, alebo vtedy, ak je naozaj niečo smiešne. Mal by si sa naučiť, ako sa smiať menej.

Celú interakciu otočíš vo svoj prospech. Určite si sa neraz prichytil v situácii, keď si komunikoval so ženou a chcel si, aby sa viac smiala. Nedočkavo si čakal na jej smiech.

Od teraz to budeš robiť presne naopak. Budeš sa smiať menej, ako ona a ONA bude tá, ktorá bude nedočkavo čakať, na každý tvoj úškrn.

Prajem ti krásny deň, Milan Marko

Pozri tiež

Čo chcú ženy? – jedna z kapitol mojej novej knihy

Musíš sa naučiť rozpoznať, čo ženy hovoria a čo naozaj chcú. Čím rýchlejšie a lepšie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.