Prečo ženy nedávajú svoje číslo tak ľahko?

umenie-zvadzania-telefonne-cisloPre väčšinu mužov je účelom oslovovania dievčat len zbieranie telefónnych čísel. Pretože ženská psychika mužom sťažuje sex so ženou v ten istý deň, je ľahšie najprv získať číslo a až potom si dohodnúť rande.

Získanie telefónneho čísla od ženy je rozhodujúcim krokom pre posun vášho vzťahu vpred. Koniec koncov, ak sa so ženou rozprávaš a nezískaš na ňu žiadny kontakt, už ju pravdepodobne nikdy viac neuvidíš.

Keď ti žena dáva svoje telefónne číslo, je to tiež veľmi dobrý spôsob ako zistiť, ako veľmi ju priťahuješ. V tomto článku by som ti chcel ukázať niekoľko hlavných chýb, ktoré muži robia pri získavaní telefónneho čísla. Tiež ti chcem poradiť, ako sa im vyhnúť a dramaticky zvýšiť svoj úspech.

Chyba č. 1: Nedostatok príťažlivosti

Táto chyba je veľmi bežná a robia ju takmer všetci. Muži a ženy majú odlišný pohľad na príťažlivosť. Zatiaľ čo muži sú viazaní na fyzický vzhľad a to, či sa im dievča páči alebo nie dokážu posúdiť behom niekoľkých milisekúnd, u žien to trvá omnoho dlhšie. Je to preto, že ženy sú priťahované mužským správaním – osobnosťou.

Žene chvíľu trvá, kým ju začneš priťahovať. Takže na to veľmi netlač a počkaj, kým to príde samé. Je to tá najjednoduchšia, no zároveň aj najúčinnejšia cesta. Mnoho mužov na to ide príliš zhurta. No tak to proste nefunguje. Ako ja vždy vravím – Relaxuj!

Ako teda zistíš, či ženu priťahuješ? Hlavne, aby si si všímal signály, ktoré vedome či nevedome vysiela. Ak sa s ňou rozprávaš a ona sa smeje, má stále väčší záujem o tvoje príbehy, dotýka sa vlasov alebo ešte lepšie, dotýka sa teba, jej telo sa uberá smerom k tebe a tak ďalej… všetko sú to signály toho, že o teba má záujem.

Kým nemáš istotu, že ju priťahuješ, daj jej čas ďalších desať minút. Až potom si vypýtaj jej telefónne číslo.

Chyba č. 2: Neprejavuješ o ňu záujemumenie-zvadzania-telefonne-cislo2

Ďalšou, veľmi bežnou chybou je to, že muži sa snažia dostať do pozície „Mača“ a o ženu, ktorú chcú získať, neprejavujú absolútne žiadny záujem. Samozrejme, je niekoľko dobrých stratégií, ktoré využívajú aj túto taktiku ale tým, že o niekoho nejavíš záujem, si jeho záujem neudržíš.

Je predsa divné, ak si chlap, ktorý o dievča nejaví absolútne žiadny záujem, je citovo chladný a jej pozornosť si udržiava len tým, že si ju doberá, zrazu vypýta jej telefónne číslo.

Ak si myslíš, že sa ti to dievča páči natoľko, že ju naozaj chceš, neboj sa prejaviť svoj záujem. Najlepšie bude, ak pochváliš niečo, čo urobila pri kontakte s tebou alebo spomenieš niečo, čo už o sebe povedala a pochváliš to. Hlavne sa snaž, aby sa komplimenty netýkali jej fyzického vzhľadu. Vyzeralo by to, ako keby si sa s ňou chcel iba vyspať a to sa ženám veľmi nepáči.

Chyba č. 3: Absencia spojenia

Aj keď si inteligentný, vtipný, zaujímavý a schopný chlap, stále to nie je dosť. Síce jej o sebe nemusíš povedať každý detail, no ak chceš aby sa pri tebe cítila bezpečne, je potrebné prezradiť aspoň časť. Koniec koncov, ona ti predsa dáva svoje číslo, ktoré ti nedá ak nebude mať pocit, že ťa aspoň trochu pozná, že je s tebou ako tak spojená.

Dôležitým krokom k jej pocitu bezpečia sú informácie o tebe. Začni napríklad tým, koľko máš rokov, čo robíš a kde bývaš. Veď to poznáš, tá nudná časť na začiatku každého rozhovoru. Po chvíli môžeš vymeniť role.

Rozhodne by si sa však nemal veľmi vypytovať. Ak toto spoznávanie dokážeš urobiť zábavne a zaujímavo, je to len tvoje plus. Malo by to fungovať na princípe: Najprv niečo dáš a potom automaticky druhá osoba bude mať pocit, že by ti tiež niečo mala dať. Tým ti začne tiež rozprávať a tak sa vytvorí veľmi silné spojenie.

Chyba č. 4: Nepovieš jej, prečo chceš jej číslo

Toto vlastne ani nie je chyba, pretože ženy už vedia, prečo ti to číslo dávajú. No aj tak z toho majú strach. Navrhujem, aby si si od nej vypýtal číslo, no predtým jej povedz, prečo ho chceš.

„Prečo ho potrebuješ?“

„Chcem sa s tebou znova stretnúť.“

Povedz jej to a neboj sa byť konkrétnejší. Pôjdete spolu na kávu, dáte si pivo alebo pôjdete na prechádzku do parku. Môžeš hneď rozhodnúť o čase, kedy ju chceš znovu vidieť.

Ak budeš rande plánovať spolu s ňou, to číslo ti dá omnoho radšej.

Takže sa pri ďalšej ceste smerom von zabav a zbieraj telefónne čísla! Pamätaj však, že získanie čísla je len prostriedok na ďalšie stretnutie. Je to spôsob ako ju znova vidieť, nie je to tvoj cieľ!

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.