Iba ženy udržia správneho chlapa pri živote

Iba ženy udržia správneho chlapa pri životeĽudia majú pre život rôzne zdroje energie. Niektorí ju čerpajú na dovolenke pri mori, iní ju ťahajú zo stromov, ďalší zo vzduchu a podaktorí z vesmíru alebo teleportom.

Ale každý správny muž využíva nevyčerpateľnú pozitívnu energiu, ktorú ponúkajú krásne ženy svojimi pohľadmi.

Hovorí sa, že ženatí muži žijú dlhšie.

Áno je to pravda, ale prečo to tak je?

Sú na to rôzne teórie a ja sa prikláňam k tej, ktorú som počul najčastejšie.

A to hlavne od ľudí, ktorí sa energiou a jej prenosom seriózne zaoberajú .

Matka zem a žena ako médium

Najsilnejšiu energiu dáva zem. Muži však nie sú alebo nedokážu byť priamo spojení so zemou. To dokážu len ženy.

A preto muži dokážu nasávať energiu iba cez ženské pohľady a byť takto spojení so životne dôležitým prameňom energie.

Či je to pravda alebo len rozprávka, na tom prakticky nezáleží. Čo ale viem (a aj všetci Zvodcovia), že tie krásne ženy tú nekonečnú pozitívnu energiu naozaj dávajú a tým robia nás mužov „nesmrteľnými“.

Ženiť sa alebo zostať navždy aktívny Zvodca

Preto máš iba dve možnosti – buď nájdeš ženu svojich snov a oženíš sa s ňou, alebo zostaneš celý život aktívny balič a budeš neustále striedať ženy.

Je to prakticky jedno, ktorú voľbu si vyberieš, v každom prípade nemôžeš zostať sám a rezignovať na ženy.

Pretože tu nejde len o to, že ak budeš často v spoločnosti žien, budeš žiť dlhšie, ale aj o to, že oni ti dávajú každodennú energiu na všetko, čo robíš – tvoja práca, škola, šport, biznis.

Je dokázané, že ženatí muži alebo obávaní zvodcovia sú úspešnejší vo viacerých oblastiach, než muži samotári.

Úspech potrebuje novú mladú energiu

Iba ženy udržia správneho chlapa pri životeTu sa natíska otázka – nie je toto ten pravý dôvod, prečo sa postarší ženatí muži rozvedú, ak dosiahnu kariérny rast?

Máme tisícky prípadov, či už úspešných manažérov alebo politikov, ktorí menia svoje staršie ženy za mladé alebo s nimi trávia viac času, ako so svojimi zákonitými manželkami.

Áno, je to hlavne preto, že im vzrástlo ego a potrebujú si ho potvrdiť u mladého „mäska“. Ale je v tom aj veľa prenosu energie.

Predsa 50-ročná žena ti už nikdy nedá toľko pozitívnej energie, ako mladá čiperná 25-ka. A títo úspešní muži potrebujú novú sviežu energiu ako soľ.

Ako je to s kamarátkami

Tu sa prenos energie nijak obzvlášť nepotvrdil. Ak si s dievčaťom, ktoré chceš a ona ťa nechce (alebo len ako kamaráta), tak tým trpíš a to nikdy nie je dobré pre tvoju psychiku.

Ale hlavne preto, lebo ona sa na teba nepozerá očami milenky. Nepozerá očami, ktoré jasne hovoria- „Chcem ťa, veľmi ma priťahuješ“.

Preto musíš mať iba kamarátky, ktoré ťa chcú zbaliť. Ale v žiadnom prípade nie kamarátky, ktorým si ukradnutý a ich pohľady sú chladné ako polárna noc.

Ženy patria do života každého zdravého muža

Iba ženy udržia správneho chlapa pri životeMusíš mať vo svojom živote ženy , s ktorými máš sex alebo ženy, ktoré chcú mať sex s tebou.

Iba vtedy dostávaš od matky zeme nekonečnú pozitívnu energiu na dosiahnutie akéhokoľvek úspechu.

Vycítia to aj iné ženy a tým demonštruješ vysokú hodnotu a stávaš sa pre ne príťažlivý.

Nikdy nemôžeš žene demonštrovať, že vo svojom živote nemáš žiadne ženy. Odpoveďou NIE by si sa odpísal ako lúzer. No odpoveď ÁNO tiež nie je správna.

Napíš mi do komentárov tvoj názor a tvoje skúsenosti s prenosom energie od žien. Veľmi ma zaujímajú názory ľudí na túto tému.

Tiež si určite neraz zažil obrovský príval energie, keď si sa hoci aj krátko rozprával s krásnou ženou.

Pozri tiež

Čo chcú ženy? – jedna z kapitol mojej novej knihy

Musíš sa naučiť rozpoznať, čo ženy hovoria a čo naozaj chcú. Čím rýchlejšie a lepšie …

2 komentáre

 1. Ahoj Milan, určite je to veľmi zaujímavá téma, o ktorej sa dá hodiny diskutovať :) ale podľa mňa, môj osobný subjektívny názor, pokiaľ ide o energiu a o takéto podobné duchovné veci, tak to funguje len vtedy, ak tomu sám naozaj veríš. A ak tomu neveríš, tak ťa to neovplyvňuje a neplatí nevyhnutne, že ženatí muži alebo tí, ktorí trávia viac času so ženami, majú viac sexu, že automaticky žijú dlhšie, zober si napríklad takí budhistickí mnísi – v živote ženu možno ani nevideli a bežne sa dožívajú aj vyše sto rokov. Tiež majú svoju vieru, svoje duchovno, svoju energiu, ktorá ich môže držať na žive a pri sile, lebo tomu veria. Ale zo všeobecného hľadiska, znova môj osobný názor, že najlepší spôsob (ktorý je aj zaručený), ako ostať pri sile a dožiť sa vysokého veku, je mať zdravý životný štýl, zdravé jedlo, žiadny alkohol, veľa pohybu atď. To sú tie principiálne veci, ktoré zaručene fungujú, a pokiaľ ide o energiu, akúkoľvek, nielen o tú od nežnejšieho pohlavia, určite ju získavaš vtedy, ak tomu veríš, že ju získavaš. Ale samozrejme, tiež keď som sa bavil s nejakou krásnou holkou, ktorá mi venovala pozornosť, tak určite som sa cítil príjemnejšie a viac v pohode a aj celý deň bol automaticky lepší, takže niečo na tom môže byť… ak už nie životná energia, minimálne také impulzy, ktoré ťa nakopnú vpred, dodajú elán, povzbudia ťa a tak :)

  • Ahoj David.

   Ano mas pravdu a uplne s tebou suhlasim. A aj co sa tika tych mnichov. Nebudes verit ale mal som v Nemecku jednoho chalana na coachyngu, ktory bol rk v Shaoline. Potom sa musle vratit do Nemecka, ale hovoril mi o tom vela, takze mam informacie z prvej ruky.

   Iba nepovedal by som, ze vsetko ti dava energiu ak v to veris. Skor je do dosledok. Kazdy dostava energiu z niecoho ineho. Preto som napisal „spravneho“ chlapa. Tym som myslel takeho, ktory miluje zeny. Ja som skusal v zivote vela veci a najviac mi davaju energiu krasne zeny, rande s krasnimi zenami, byt v ich pritomnosti. Ja nie som sice zenaty, ale citim sa niekedy ako vo vezeni. Rad by som isiel zit na SVK, alebo do Nemecka. Ale zijem na Ukraine, kde to vyzera na obciansku vojnu. Ale skratka to, ze tu vidim kvantum krasnych zien, vlniacich sa na opetkoch a krasnych satach aj vo vsedny den a obrovsky nepomer oproti muzom, tie rande a to flirtovanie, to mi dodava energiu, ktora mi pomaha v businesse a naplna ma to. Skratka ja ked som dlhsi cas na SVK, alebo v EU, tak ma chyta depresia, uzkost a chodia na mna negativne myslienky. Aj ked mam niekedy rande s krasnou kockou aj v EU, nevidim tie krasky na uliciach, v metre, v meste. Strasne malo bab chodi sexy oblecenych v EU. A z toho mam totalnu depku. Nechcem povedat, ze som uchylak, ale povedz sam, co ti spravi krajsie rano, ako ked ides do prace a po ceste uvidis 20 krasnych zenskych ala z titulky magazinov pre muzov?

   Je to pre mna pohladenie na dusu a vasen pre oko.

   S pozravom, Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.