Ako zbaliť ženu cez sviatky

ako-zbalit-babu-na-sviatkyVianoce, Štefan, Nový rok, chatovačky, lyžovačky, snowbordovačky, rozbíjačky.

Zábava, na ktorú si čakal možno celý rok. Ako správny Zvodca Umelec, snehuliaka stavať nebudeš – aj keď asi nemáš z čoho. Ide sa na riadne zvádzanie žien. Preto potrebuješ niekoľko kvalitných a užitočných rád, ako na to.

 

Postavíme a ozdobíme spolu stromček

Túto fintu som vymyslel úplne náhodne, keď som žil v Londýne a chcel som dať ženám nejakú zámienku, aby prišli ku mne domov. Kúpil som lacný umelohmotný vianočný stromček, nejaké tie gule, trblietky a salónky.
ako-zbalit-babu-na-sviatky3Keď som potom oslovil ženu, hral som to na romantika, že by sme mohli spolu postaviť a ozdobiť môj stromček. Veď je len pár dní do Vianoc.

Vždy to fungovalo ako mávnutím čarovného prútika. Ibaže po treťom raze za posledných 6 dní ma už prestalo baviť stále ho rozoberať a skladať do krabice. Celý príbeh sa skončil tak, že som ho nakoniec ešte v deň Vianoc zložil, že ešte niečo ulovím, čo sa už nepodarilo.

Hoci som mal celý týždeň stromček 3 krát krásne vyzdobený, samotné Vianoce strávil zabalený v krabici.

Ak bývaš sám, tak by som ti túto fintu odporúčal použiť ešte dnes. Zavolaj alebo napíš SMS, WhatsUp, Facebook správy, atď., všetkým ženám a skús ich nalákať na zdobenie stromčeka.

Štefanská zábava

ako-zbalit-babu-na-sviatky1Všetky ženy sa z Bratislavy rozutekajú domov, do svojich dediniek a idú si vyraziť z kopýtka. Ak nie si z Bratislavy a ideš vo svojom meste alebo dedinke na zábavu, určite stretneš ženy, ktoré si tam asi nikdy nevidel, alebo len veľmi zriedka.

Ak sa s takou ženou zoznámiš, nehraj to na nejaký vzťah, ale na krátky románik. Tá žena má svoj život v Bratislave, ona sa nechce a ani nebude viazať s niekým z dediny, odkiaľ pochádza. Takže to hraj na vabank: „Fuck or Die“ – Teraz alebo nikdy.

Silvester – chatovačky, lyžovačky, snowbordovačky

Chaty, párty, partie, či už na horách, alebo v nejakej chatovej oblasti v horných-dolných. Tu platí to isté, ako na Štefanskej a ešte lepšie. Uvidíš krásnu ženu a ideš „na drzovku“ do akcie. Krátka aféra a hotovo.

Tieto akcie sú oveľa úspešnejšie, lebo tam máš partiu, cez ktorú sa s nejakou ženou zoznámiš, zoznámia ťa kamaráti, známi, jej kamošky. Všetko cez kontakty. Veď napokon, takto presne funguje celé Slovensko počas celého roka.

Fazit: Ako zbaliť ženu cez sviatky

Tvoja úloha je jasná: Krátky románik, nehraj to na žiadny vzťah, alebo nebodaj nedúfaj, že stretneš ženu svojich snov, s ktorou rozvinieš krásny vzťah. Teraz prišiel Party-Time a ty musíš pozerať, kde ho najlepšie prežiješ.

Problémom s prechlapíkovanosťou sa samozrejme nevyhneš. Aj keď dosť čitateľov z tohto blogu strávi Silvester v Užgodore, Kyjeve, Rige, Londýne, alebo na nejakej zahraničnej lyžovačke.

Aj tebe by som odporúčal odísť za hranice, popozerať svet a nové ženy.

Bratislavu neodporúčam, bude to asi jediné mesto, kde nebude ani (ženskej) nohy. Zažil som Bratislavu na Silvestra pred dvomi rokmi – boli to len skupinky chlapíkov potulujúcich sa po nočnej Bratislave, podniky poloprázdne, komorná atmosféra. Skrátka, katastrofa.

Ak sa ti článok páči, môžeš dať lajk. Ak máš akúkoľvek otázku, môžeš ju napísať do komentárov.

S pozdravom Milan Marko

P.S.: A samozrejme ti želám príjemné prežitie Vianočných sviatkov a veľa žien, alebo ženu tvojich snov v roku 2016.

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

4 komentáre

 1. Cao Milan. Perfektny clanok ako vzdy. To s tym stromcek je super trik.

  inak co sa tika tych bab, ktore pridu na sviatky z Blavy, tak to iste plati aj o tych, co pracuju v zahranici. Presne takuto som u nas v Poprade pretiahol minuly rok na stefana. Pracuje v anglicku a prisla len na par dni domov.

 2. Milan veľmi sa mi páči tvoja práca .. Kopecky je oproti tebe 0 . Je mi zle koľko času som zabil tým že som si pozeral jeho články ktoré boli o tom istom s Pua blogov a jeho „skúsenosti“ . Tu sa dozviem cennejšie info lenže len raz za čas tu postuješ.

  • Ahoj Noro

   No pisem tak raz za 14 dni. Ale povedz me si otvorene, na zvadzani bab nie je toho vela co vymyslat. vsetko uz mam zachytene na tomto blogu a mojej platenej Akademii. Nebudem predsa stale omielat to iste a davat tomu iny obal a znezivat doveru mojich zakaznikov (ako tvoj predosly mentor).

   S pozdravom, Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.