Ako sa stať pre ženy príťažlivým

príťažlivosťChcel by som ti rozpovedať príbeh, ktorý ti je možno podozrivo povedomý. Bol raz jeden muž, ktorého veľmi priťahovala jedna konkrétna žena. Čím viac ju spoznával, tým viac ho priťahovala. Napokon táto príťažlivosť prerástla do hlbokého emocionálneho puta a náklonnosti.

Ale bol tu jeden háčik. Ako jeho emocionálne puto rástlo, stával sa viac a viac neistým. Prečo? Pretože si nebol istý jej citmi.

Niekedy povedala „Si pre mňa tak dôležitý“, alebo „Som rada, že si v mojom živote“, no nikdy to neprekročilo fázu priateľstva. Niečo nebolo v poriadku. Nesprávala sa tak, ako keby sa do neho „zamilovávala“, ale skôr ako kamarátka.

Neistota, ktorú cítil, sa stávala špirálou, ktorá sa zintenzívňovala. Jeho neistota sa stupňovala. Bál sa, že bozkom všetko pokazí. Ubehol nejaký čas a nakoniec dospel k poznaniu, že ak by dotyčná vedela, čo cíti on, cítila by to isté i ona.

Tak sa odhodlal urobiť rozhodujúci krok. POVEDAL JEJ čo k nej cíti. Zdôveril sa, že ju ľúbi a že by urobil čokoľvek, len aby mohol byť s ňou.

Pozrela sa mu so súcitom do očí a povedala „Ďakujem… naozaj si to cením… ale nechcem pokaziť naše priateľstvo… si pre mňa veľmi dôležitý…“.

To muža ešte viac zmiatlo. Znamenalo to, že ho tiež ľúbi, ale niečoho sa bojí? Znamenalo to, že nie je pripravená na dlhodobý vzťah? Znamenalo to, že ho neľúbi a snaží sa mu to dať najavo? Znamenalo to, že má risknúť všetko a povedať jej, čo naozaj cíti?príťažlivosť

Musel sa uistiť, že vie, ako veľmi s ňou chce byť. Kúpil jej darček a napísal jej dlhý list. Znova sa zdôveril so svojimi citmi.

A stalo sa nečakané… neodpovedala. Celý týždeň jej vyvolával, kým ju nakoniec zastihol. Vymyslela si ospravedlnenie, že je veľmi zaneprázdnená a povedala „Vynasnažím sa zavolať ti akonáhle budem môcť, musím končiť“… ale nikdy sa mu už neozvala. Počas nasledujúcich mesiacov sa muž zúfalo snažil pochopiť celú situáciu. Koniec príbehu.

Analýza a riešenie

Je to príbeh, s ktorým sa dokážeš veľmi ľahko STOTOŽNIŤ.

Z tejto konkrétnej situácie ale existuje jedno východisko, ktoré je možné nájsť v pochopení určitého tajomstva.

Pokiaľ žena nie je mužom priťahovaná, jeho pokus zdôveriť sa jej so svojou láskou, presvedčiť ju, aby ho mala rovnako rada a otvoriť sa jej, majú presne opačný účinok. Inak povedané, nie len že NEFUNGUJÚ, v skutočnosti veci ešte zhoršujú. Prinajlepšom z teba urobia dobrého a úprimného kamaráta, no v opačnom prípadne s tebou preruší akýkoľvek kontakt a naveky sa stratí!

Nechaj ju, nech sa ti so svojimi pocitmi zdôverí ako prvá, nech ti povie, ako veľmi ťa miluje.

Môžeš si myslieť, že vzbudiť u ženy príťažlivosť je niečo, čo nie je prirodzené. Ale to je úplne v poriadku, môžeš sa to naučiť! Nájdi si čas a nauč sa zopár základných konceptov o tom, ako sa stať príťažlivým a výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

V mojom online Videokurze Akademia Umenia Zvádzania vysvetľujem niekoľko metód, vďaka ktorým sa naučíš, ako sa stať príťažlivým pre opačné pohlavie.

Samozrejme, nehovorím o žiadnej manipulácii a zavádzaní, ale o serióznom vystupovaní, správnej komunikácii a reči tela, vďaka čomu sa na teba bude žena pozerať ako na chlapa svojich snov, nie ako na najlepšieho kamaráta. Trvalo mi dlho, kým som zistil, ako to naozaj funguje a že väčšina mužov musí robiť presný OPAK toho, čo si MYSLIA, že by mali urobiť.

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

jeden komentár

  1. Cauko,

    tento clanok sa tyka aj mna. velmi dobre si to tu popisal. a je pravda ze zena ide po chlapovi ktory ju ma tak povediac na haku, ale to je zlozite vytvorit taku situaciu, lebo je tazke jej nenaznacit ze sa mi nepaci.
    a co myslis na toto, pokazil som uplne pritazlivost alebo este je to ok: napisal som raz jednej, ze si zelam aby bolo uz sto rokov dopredu!..chapes?tym som chcel naznacit ze nech sa s nou uz nemusim v hlave zaoberat. hm co hovoris na to, je to v pase alebo este sa to da napravit??..ja neviem ako to na nu mohlo zaposobit.
    diik za odpoved.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.