Ako osloviť ženu, aby si nedostal košom?

ako-oslovit-zenuUrčite si túto situáciu už zažil. Vidíš krásnu ženu na ulici a hovoríš si:

„Tá kočka sa mi celkom páči. Síce sa niekam ponáhľa a pritom ešte aj telefonuje, ale na tom nezáleží. Idem ju osloviť.“

Ako sa skončí tento príbeh? Na 99,99 % dostaneš košom – „Nemám čas. Čau.“

Potom sa cítiš odmietnutý, menejcenný, frustrovaný a dosť negatívne to pôsobí aj na tvoju ďalšiu interakciu so ženami. V horšom prípade máš pokazený celý deň a možno aj týždeň.

Ako teda úspešne osloviť ženu, aby si už nikdy viac nedostal košom?

Nehľadaj správne oslovenie, hľadaj správnu ženu

Vráťme sa niekoľko rokov dozadu, keď som sa sám učil Umeniu Zvádzania.

Často som v americkej literatúre čítal „Pravidlo 3-sekúnd“ (3-sec rule). Toto pravidlo hovorí o tom, že ak vidíš krásnu ženu, musíš ju do troch sekúnd osloviť. Ak budeš čakať dlhšie, už ju neoslovíš.

Má to niečo spoločné s chemickou reakciou tvojho tela. Je potrebné osloviť ženu do troch sekúnd, aby sa adrenalín nestihol rozptýliť do krvi. Lebo ak sa dostane do hlavy, kompletne ťa to zablokuje a už nič nespravíš. Je to niečo podobné, ako keď sa pred Bungee Jumping pozrieš dolu. Už neskočíš.

Pred pár rokmi som šokoval PickUp komunitu, hlavne na amerických fórach, kde som porovnával čo je horšie – adrenalín, ktorý po pár minútach vyprchá, alebo oslovenie niekoľkých zaneprázdnených žien, ktoré ti dajú košom pre nedostatok času a potom si z toho frustrovaný aj niekoľko dní?

Takže zabudni na pravidlo 3 sekúnd, lebo v tomto článku sa naučíš, ako osloviť len tie správne ženy a tvoja úspešnosť v oslovovaní sa tak systematicky dostane na 100% úspešnosť.

Kľúč k úspešnému osloveniu – ako osloviť ženu

Ak vidíš krásnu ženu, nepúšťaj sa do oslovenia hneď. Nechaj si čas, pozoruj ju chvíľu.

Ale samozrejme, nie ako úchyl či pedofil, ktorý pobehuje po parku polonahý a má na sebe len dlhý plášť. Musí to byť nenápadné.

Ide o to, aby si odhadol, či je pripravená na oslovenie.

Spýtaj sa sám seba.

Dá ti dostatok času na to, aby si s ňou rozvinul prirodzenú konverzáciu, spoznal jej záujmy, emócie a spojil ich s tvojim zámerom?

Bude to dostatok času na to, aby ti dala svoje telefónne číslo a zároveň ťa naozaj chcela spoznať, zúčastniť sa ďalšieho stretnutia a rozvinúť vašu interakciu do intímností?

Na zapnutie príťažlivosti potrebuješ čas. Ak vidíš, že sa ponáhľa, 20 minútovú konverzáciu s tebou pravdepodobne viesť nebude .

Takéto ženy neoslovuj. Nemá to význam.

Ak vidíš, že dotyčná má zlú náladu, je nahnevaná, oslovenie pusť z hlavy. Pozoruj ako gestikuluje, akú má chôdzu a mimiku tváre.

Množstvo času záleží hlavne od tvojej pohody

Veľmi dôležitú úlohu tu zohráva čas od momentu, kedy ženu prvýkrát uvidíš, do momentu, kedy jej povieš prvé AHOJ.

Tento čas je veľmi individuálny. Je to moment, keď už máš dostatok informácií na to, aby si vedel odhadnúť, či to význam má alebo nemá. No najdôležitejšie je byť v pohode.

Ak nie si v pohode ty, ženu do pohody asi ťažko dostaneš. Pohoda, kľud, komfort – toto všetko sú predpoklady toho, aby sa emocionálne otvorila a ty si ju mohol ľahšie zviesť.

Ak sa ale neotvorí, lebo ty si totálne vystresovaný, roztrasený a spotený, je mi ľúto, koniec hry.

Miesto a čas sú rozhodujúce

Musíš osloviť len tie ženy, ktoré sú na oslovenie pripravené.

Tie, ktoré ti ten čas dajú na to, aby si vytvoril dostatok dôvery a aby sa ti emocionálne otvorili i ony.

Denná hra (zoznamovanie na ulici za bieleho dňa)

Oslovenie na uliciJa osobne ulice neznášam. Trvá dosť dlho, kým ide po ulici nejaká fakt dobrá baba. Preto viac preferujem nákupné a obchodné centrá.

Na takúto akciu je ako stvorená Bratislavská Eurovea, blízko je romantické korzo pri Dunaji. No a najlepšie miesta sú tam, kde sa ľudia stretávajú na cigaretke – pri východe.

Vo všeobecnosti vyhľadávaj miesta, kde sa ľudia čakajú a stretávajú. V Berlíne je to Fernseheturm, v Londýne Piccadely Circus, v Bratislave pri Štefánikovi v Eurovei.

Ak tam vidíš stáť nejakú slečnu, zrejme čaká na jej kamošku, takže je to úplne v poriadku. Žena predsa nebude čakať na chlapa ;)

Najvhodnejší čas na oslovenie je nedeľné popoludnie. Slečna sa pomaly a uvoľnene prechádza po nákupnom centre, vychutnáva si krásy Dunaja a v duchu si hovorí, aké krásne by bolo stráviť toto popoludnie s poriadnym chlapom.

Ďalšie skvelé miesto je IKEA, alebo iný obchod s nábytkom. Žiadna žena predsa nepôjde nakupovať nábytok bez partnera, takže je vysoko pravdepodobné, že bude single.

Práve v takýchto momentoch ju najviac trápi, že jej žiadny chlap s tým blbým gaučom nepomôže. Zrazu sa objavíš TY – hrdina dňa. A si zachránený.

Nočná hra (zoznamovanie v baroch / kluboch)

Milujem nočnú hru. Celý týždeň pracujem a obchodujem na Forexe, no niekedy ma to tak unaví, že nemám veľa síl a energie pobehovať po ulici a baliť ženy.

Je omnoho jednoduchšie vybehnúť v piatok do baru/klubu a hneď ich tam mám všetky pokope. Treba si len vybrať. Výhodou zvádzania v kluboch je to, že do takýchto podnikov chodia ženy, ktoré sa chcú naozaj s niekým zoznámiť, prípadne hľadajú dobrodružstvo. Nezáleží na tom, či majú priateľa.

Žena, ktorá naozaj miluje svojho partnera, nemá potrebu túlať sa po diskotékach a vysedávať po nociach v baroch. Pohár vína si rada vypije aj v pohodlí domova.

V nočnej hre je veľmi jednoduché odhadnúť náladu ženy, lebo vidíš, ako sa baví v kruhu svojich priateľov. V tomto prípade musíš pozerať na to, s kým prišla – hovoríme tomu „dvojset“, „trojset“, sleduješ, či jej robí spoločnosť jej priateľ, potenciálny partner, ktorý ju už balí sto rokov a ona ho stále považuje len za dobrého kamaráta, atď.

Neoslovuj ženy, ktoré vedú vážnu debatu a riešia súkromné veci. Nechaj ich, nech sa v kľude porozprávajú a skús sa pridať v čase, keď sa spolu začnú nudiť.

Najlepšie adeptky sú ženy, ktoré sa stále obzerajú. Už si všetko povedali, sú znudené a túžia po pozornosti chlapov. Vtedy je ten správny čas pustiť sa do „práce“.

Nie je efektívne prejavovať záujem ani o ženy, ktoré pred tebou odbili 20 iných mužov. Chvíľu buď trpezlivý a po čase sa im môžeš prihovoriť – „Hej, rýchla otázka. Aké najkurióznejšie oslovenie si dnes od chlapov počula?“.

Ako zvoliť vhodné oslovenie

Ženu uvidíme v bare samú asi zriedkavo. Ak zbadáš ženu bez akejkoľvek spoločnosti, odporúčam chvíľu počkať, či tam náhodou nemá nejaké kamarátky, prípadne priateľa. Ak tam sedí už 15 minút sama, môžeš pokojne začať.Ako osloviť ženu

2-set (dve ženy) – takáto situácia je veľmi problematická, ak si sám. Najlepšie riešenie je nájsť si „parťáka“, ktorý ti ochotne bude pomáhať. Na dvoj-set potrebuješ kamaráta, ktorý zamestná menej atraktívnu ženu, kým ty budeš komunikovať s kráskou a žiadať od nej telefónne číslo.

Ideálna zostava je 3-set:

tri ženy – jednu z nich môžeš nenápadne vtiahnuť do tmavého kúta a potom aj k sebe domov. Jej kamarátky bez nej prežijú.

dve ženy + jeden muž – ideálna situácia je v zložení pár a ich kamarátka. Ak je žena nezadaná a jej kamarátka má partnera, vzniká tam ženská rivalita. Takáto žena sa najlepšie balí, pretože chce kamarátke dokázať, že aj ona si vie nájsť chalana a dokonca to vôbec nie je také náročné, ako si myslí. Najhoršia konštalácia je v zložení menej atraktívnej ženy, krásky a chalana, ktorý sa snaží túto krásku zbaliť. No aj na túto situáciu existuje jednoduché riešenie. K tomu sa však vyjadrím v inom článku ;)

jedna žena + dvaja muži – veľmi podobný prípad ako ten predošlý

traja muži – do tohto setu sa nepúšťaj, nikdy ju nezbalíš :)

Dosť už čítania. Teraz bež do ulíc, barov a klubov, spoznávaj ženy a bav sa!

S pozdravom, Milan Marko

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.