Ako byť pre ženu výzvou

Ako-spravne-robit-vyzvy-zenam3Chcem ti o ženách povedať jednu zásadnú vec, ktorú mnohí chlapi nebudú po celý svoj život vedieť. Je to myšlienka – byť výzvou. Byť výzvou je tým najlepším krokom, ktorý môžeš urobiť, aby si sa odlíšil od ostatných mužov – v bare, klube, kdekoľvek.

My muži sme jednoduchí a ženy vedia, že nás môžu dostať kedykoľvek chcú a presne tam, kam chcú. Tým, že budeš pre ženu výzvou, získaš veľký náskok. Celú situáciu môžeš otočiť vo svoj prospech a dosiahnuť záujem žien aj bez väčšej námahy.

Ako sa stať výzvou?

Trvalo mi dlhý čas, kým som zistil, čo mám robiť, aby ma žena vnímala ako výzvu. Začal som tým, že som sa opýtal svojich kamarátok, ako sa správa / vyzerá muž, ktorý je pre nich výzvou.

Tu sú ich odpovede: „Nie vždy odpovedá na telefonáty a nie vždy zavolá, keď povie, že zavolá. Nie vždy je dostupný a nie vždy na mňa má čas. Je ťažké povedať, či sa mu páčim alebo nie a nikdy neviem, ako veľmi.“

Zaujímavé. Z ich tvrdení som urobil jednoduchý záver. Už len tým, že si pre ženy výzvou, môžeš vytvoriť NEUVERITEĽNÚ príťažlivosť. Je prirodzenou vlastnosťou ľudí chcieť to, čo nemôžu mať a ženy sú natoľko zvyknuté stretávať „jednoduchých“ mužov, že to, že NIE SI „jednoduchý“ môže stačiť na to, aby šla ONA po TEBE.

Tri spôsoby, ako byť od začiatku výzvou

Buď výzvou hneď od začiatku. Podelím sa s tebou o 3 spôsoby, ako sa môžeš odlíšiť od správania sa väčšiny mužov. Tieto spôsoby sú ideálne pre vytvorenie príťažlivosti:Ako-spravne-robit-vyzvy-zenam1

1.) Drž si svoje karty – neprejavuj žene príliš veľa záujmu. Nepredstavuj sa, kým sa ťa neopýta na tvoje meno. Vyhni sa typickým otázkam „Akých chlapov máš rada?“, „Som tvoj typ?“ alebo „Máš priateľa?“. Nezdržiavaj sa zbytočne dlho v jej blízkosti.

2.) Nech pracuje ona. Stanov si cieľ, nech sa opýta ona teba, či s ňou zájdeš na kávu. Odmietni alebo ignoruj jej prvé pozvania a návrhy – „Chceš si so mnou niekam vyjsť? …Neviem…“. Rob to zábavným spôsobom.

Nechaj ju, nech sa pre teba kvalifikuje – „Čím si zaujímavá/odlišná od ostatných dievčat? Aké sú tri veci, ktoré sa mužom na tebe páčia?“.

Daj jej zábavné testy, ako napríklad zmrzlinový test – Príď k žene s vážnym výrazom na tvári a opýtaj sa jej „Akú zmrzlinu máš rada?“. Keď odpovie, pogúľaj očami a povedz „Tak to máš o jeden bod dole. Ak by si povedala čokoládovú, dal by som ti moje číslo. Keby si povedala stracatellu, odišiel by som, takže u mňa máš ešte nejakú šancu.“.

Musíš to urobiť sarkasticko – vtipným spôsobom. Ženy milujú takéto malé zábavné konverzácie a navyše ťa to posunie do pozície, kde si vyberáš TY, nie ona.

3.) Buď nepredvídateľný. Rozosmej ju a potom choď okamžite preč. Napríklad, daj okolo nej svoju ruku, potom ju chvíľu ignoruj a začni sa rozprávať so svojim kamarátom. Využívaj silu slovíčka „možno“ – „Musím sa vrátiť k mojim kamarátom, ale MOŽNO sa uvidíme neskôr…“

Ak sa začne viac venovať svojmu telefónu ako tebe, odíď alebo – ešte lepšie – vyber svoj telefón a povedz „Hej, rozprával som sa s týmto dievčaťom, ale asi je trochu nudná.“

Tieto tri spôsoby sú len špičkou ľadovca. Za tie roky som objavil množstvo techník, ktoré fungujú na 99,99 %. U žien vyvolávajú pocit neistoty, si pre nich výzvou.

Ak sa NESTANEŠ výzvou hneď na začiatku, ženy ťa vidia len ako ďalšieho chlapa v poradí.

Sám si to môžeš vyskúšať a potom mi poslať e-mail typu „áno, mal si pravdu“ – ale to ti môže trvať roky. ALEBO si môžeš ten čas ušetriť a prihlásiť sa na môj kurz Akadémia Umenia Zvádzania. Navždy to môže zmeniť spôsob, akým na teba ženy pozerajú.

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.