7 krokov, ktoré ťa dostanú z kamarátskej zóny!

7 krokov, ktoré ťa dostanú z kamarátskej zóny!

Tento článok je preložený z jedného anglického blogu, čo som žial zistil nedávno. Lukáš je náš bývalý autor. Ale aj tak je článok dobrý, preto ho nezmažem.

Na začiatok sa musím poďakovať Milanovi, že mi dal možnosť napísať článok o zvádzaní. Chcem zostať v anonymite, lebo mám celkom slušný job a randím paralelne s dvomi dievčatami. V mojich článkoch budem vychádzať hlavne z mojich skúseností, ako som ja zviedol niekoľko desiatok žien.

Môj najväčší problém bola kamarátska zóna. Nenávidel som to, ako mi ženy hovorili, aký som milý, dobrý, ale spávali s totálnymi grázlami. Doslova ma to žralo. Ale vyriešil som to a v mojom prvom článku, by som ti rád napísal takých hlavných 7 krokov, ktoré ťa dostanú z kamarátskej zóny!

Začína to strachom, že ju môžeš stratiť

Typický scenár, ako sa chalan dostane do priateľskej zóny: Stretneš dievča, vyzerá to dosť dobre, máš pocit, že ste viac ako priatelia, no bojíš spraviť prvý krok a posunúť váš vzťah na ďalšiu úroveň. Konečne dostaneš príležitosť dostať sa ďalej, no máš strach a radšej nespravíš nič.

Čas beží a vy ste stále len priatelia. Ste si stále bližší a bližší a ty sa konečne odhodláš spraviť prvý krok, na čo ti ona odpovie „Eeehhhm…chcem aby sme ostali len kamarátmi!“

Úder, ktorý ochromí všetky tvoje zmysly a ty zúfalo hľadáš cestu, ako sa dostať von z tej prekliatej kamarátskej zóny. Sám seba sa pýtaš: „Mám vôbec ešte nejakú nádej? Dá sa to nejako otočiť?“

Našťastie pre teba, odpoveď znie ÁNO!

Pre väčšinu chalanov znamená pobyt v priateľskej zóne, že sa niečo pokašlalo a ty si spadol do tohoto bludného kruhu odkiaľ niet úniku. Omyl priateľu, z tejto situácie sa dokážeš dostať a tu je pár veľmi užitočných tipov ako na to!

1.) Prijmi realitu a nedúfaj

Žiadne žobranie alebo prosenie o ďalšiu šancu! Nie! Ona urobila vedomé rozhodnutie, že s tebou nechce spať. Len využívať benefity, ktoré dostane normálne od svojho priateľa (rozumej chalana, s ktorým má sex). Jej to takto vyhovuje a žiadna prosba to nezmení. Takže namiesto toho, aby si konal iracionálne a nelogicky, príjmi veci tak ako sú. A nedúfaj, že to bude lepšie, alebo že sa zľutuje a dá ti šancu. Ženy nepoznajú zľutovanie, lebo sú od prírody priťahované mužmi so silnou osobnosťou, kde lútosť nemá miesto. Nenechaj sa svojim konaním stiahnuť ešte hlbšie a prestaň sa na ňu toľko zameriavať.

2.) Začni žiť, zlepšuj sám seba, investuj do seba

7 krokov, ktoré ťa dostanú z kamarátskej zóny!Na tomto svete nie je ani jeden človek, ktorý by sa nemohol zdokonaliť.

Začni posilovať, zdravo jesť, skús niečo nové – nové hobby, kúp si nové handry, navštív nejaký seminár v tvojej odbornosti, pocestuj na miesta, kde si ešte nebol (napríklad ako píše Milan o výlete do Užgorodu, tam sa musím ísť pozrieť). Ver mi, že tým získaš viac sebavedomia a aj pre ňu začneš byť atraktívny a zaujímavý.

3.) Zabávaj sa s ostatnými ľuďmi

Nemal by si všetky svoje karty vsádzať na jedno číslo. NIKDY! Skús sa viac stretávať aj s ostatnými ľuďmi. A hlavne s novými ženami. Ozvi sa starým priateľom, spoznaj lepšie svojich kolegov v práci, choď do mesta a stretni niekoho nového. Zoznám sa s novými dievčatami a flirtuj s nimi. Uvidíš, že aj keď si len jej kamarát, bude žiarliť. Lebo to bude pre ňu hrozba, že stratí benefity, na ktoré bola u teba zvyknutá a budeš ich investovať do inej ženy. Takže čím viac ľudí poznáš, tým lepšie.

4.) Choď s ňou von, no nie na rande

Teraz sa začína tvoja hra! Ak s tebou váha ísť von, vysvetli jej, že to v žiadnom prípade nie je žiadne rande. Proste spolu idete von ako kamaráti. Požiadaj ju, aby s tebou išla napríklad na nákup. Určite ti pomôže vybrať nejaké nové oblečenie, alebo niečo iné. Je tiež viac pravdepodobné, že s tebou pôjde nakupovať ako na rande. A samozrejme nezabudni sem-tam pripomenúť, že sa musíš pekne obliecť, ak chceš stretnúť ženu svojich snov. To ju odrovná. Stále mysli na to, že žiarlivosť je najsilnejší spúšťač emôcií. Ak ju v nej zapneš, más vyhraté.

5.) Flirtuj s ňou

Hlavný dôvod, prečo sa chalani dostávajú do zóny kamarátstva je, že tam u ženy nie je sexuálna príťažlivosť. Takže ju začni trošku machopokúšať. Ber to ako hru, nie ako cestu do jej postele. Hlavne na ňu netlač, musí to prísť samo! Začni hravými komplimentmi a postupne sa prepracuj k flirtu, ktorý má jemný sexuálny podtón.

6.) Zdôrazni svoju sexualitu

Ak si sa jej predtým takmer vôbec nedotýkal, nemôžeš na to ísť veľmi rýchlo. Začni letmými dotykmi rúk alebo ramien, prejdi na pohladenie chrbta neskôr na objatia. Ak povie, že sa jej to nepáči, alebo že ideš na to prirýchlo, povedz jej, že ty si zdravý muž a ona ťa priťahuje. Demonštruj jej, že nie si typ človeka, ktorý potláča svoju sexualitu.

7.) Urob prvý krok

Ak si všetky kroky spravil správne, budeš vedieť, kedy spraviť posledný a najdôležitejší krok. Vaše flirtovanie sa stáva čoraz sexuálnejšie, dotyky sú na čoraz intímnejších miestach a vaše schôdzky sú viac súkromné. Vtedy budeš vedieť, že je čas, dostať sa z kamarátskej zóny! Neexistuje žiadny overený spôsob na to ako a kedy to spraviť. Budeš si proste len musieť všímať jej signály a spraviť to – či už bozkom, alebo pozvaním k tebe domov.

Ale jendo je jasné – SPRAVIŤ TO MUSÍŠ TY. Ty si muž a ty musíš dať povel na východ z kamarátskej zóny. Ona to nikdy nespraví.

A je to! Stálo ma to niekoľko rokov a niekoľkokrát zlomené srdce, kým som prišiel na to, ako z kamarátskej zóny. No podarilo sa mi to. Mne to funguje vždy, keď som sa držal týchto pravidiel. Skús to aj ty. Neoľutuješ!

Budem rád, ak mi napíšeš do komentárov svoj názor, poprépade nejaké otázky.

S pozdravom, Lukas

The following two tabs change content below.

Mino

Do 18-ky nemal skoro žiadne skúsnosti so ženami. Źiadny vzťah. Sledoval rôzne blogy o zvádzaní a myslel si, že to za neho vyrieši všetky problémy. Príde tá pravá a on to na ňu vybalí. Veľmi rýchlo zistil, že tadial cesta nevedie a jediná možná ceste ja vísť do ulíc.

Pozri tiež

Ako zviesť ženu a zostať pritom Dobrý chlapec

Na internete je mnoho článkov od Online Zvodcov / Marketérov, ktorých nikto nikdy nevidel osloviť …

6 komentárov

 1. Tak toto ako keby si mi prehovirl do duse. Hlavne tie prve tri body. A ten posledny. To je jasne, ze musim vzdy spravit ten prvy krok. ale ako sa k tomu odhodlat? Presne ako pises. Stale je tam ten strach.

 2. Super rady chalani :) Viete zdvihnuť sebavedomie! :) Diky a palec hore!

  • Ahoj Matej.

   Diky, predam spravu Lukasovy, On chodi zriedka na Internet (nema ani FB konto), aj ked je ITckar..;)

   Budeme sa snazit aj nadalej pisat kvlitne clanky.

   S pozdravom, Milan

 3. keby toto zabralo,tak skacem tri metre do vysky

 4. Milan si myslím,že v tomto článku si trafil klinec na hlavičku.Sú to super rady,lebo ich máš určite odžité.A práve teraz potrebujem takú radu ako soľ.A zajtra ti idem vložiť peniaze na účet,lebo som si objednal knihu.S krátka si pre mňa king,a dúfam,že pomôžu tvoje rady veľa chalanom,lebo ženské sú v týchto veciach veľmi bezcitné,hlavne tie „princezničky“ u nás na Slovensku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.