Výlet so Zvodcami Umelcami – Košice, Užgorod

ViperKlub UžgorodV tejto sekcii budem písať o výletoch a rôznych destináciách, ako som precestoval svet a kde sa mi to so ženami najviac páčilo. Veď ruku na srdce, každý chlap, keď niekam cestuje, pamiatky nie sú tie prvoradé. Sú to vždy ženy, nočné kluby/bary a všetko, čo je s nimi spojené.

V týchto článkoch o cestovaní ti ponúknem tie najlepšie tipy a rady, kde sa najlepšie a najjednoduchšie balia tie najkrajšie ženy. A keď už ide o množstvo vysokokvalitných žien, musím začať mojou srdcovkou – Ukrajina.

Ronaldo je v tom nevinne

ronaldo-clKto by to povedal, že akcia najhrubšieho zrna začne práve Ronaldom. Finále ligy majstrov a hráči Realu Madrid sa idú v posledných minútach roztrhať. Sedím v jednom pube aj s tromi ďalšími chalanmi, ktorí si zakúpili kompletný kurz „Akadémia Umenia Zvádzania“ a rozprávame sa o futbale, o biznise a samozrejme o ženách (milujem tieto témy: prachy-ženy-vášeň).

V tom začnem len tak spontánne hovoriť o Kyjeve a o tom, že v Užgorode je to podobné, ale v malom meste. To už Ronaldo „zasúva“ z jedenástky štvrtý gól a teší sa ako malý. Robíme si z neho srandu – asi mu jeho ruská priateľka dala ultimátum: „Nedáš gól, nic nebude.“ :)

V tom niekto navrhne – prečo nejdeme do Užgorodu na ďalší víkend? Veď v Bratislave aj tak „skapal pes“. Zažiť niečo nevídané nie je od veci. A v piatok večer ešte môžeme navštíviť Košice.

Tak si na to pripijeme. Sme len traja, tak rozpošlem e-mail všetkým účastníkom môjho kurzu a okamžite mi začínajú chodiť odpovede. Je o to miesto doslova bitka a telefón zvoní, ako keby horelo. Nakoniec beriem hneď prvého na zozname. V pondelok večer som všetko rezervoval (apartmán v KE = 100 eur a dve izby z Užgorode v ***Hoteli = 9+15 eur).

V piatok ráno ešte do vody

Prišiel deň D, ja si ešte o 10:00 vybehnem zakitovat do Hamuliakova. Vietor nič moc, slnko nič moc, ale ľahké osvieženie príde vhod. O 18:00 už stoja pred domom Zvodca1 a Zvodca2 (ďalej len Z1, Z2). Vystúpia z mercedesu, slnečné okuliare, nahodení, ako sa na zvodcov patrí.

Sestrin priateľ len ticho závidí a placho sa pýta: „A čo tam budete robiť?“ Dvihnem obočie a odpovedám rovnako naivne: „No predsa chodiť po pamiatkach a piť džúsiky.“

Z3 a zastávka na Salaši Krajinka – skoro ako Ukrajinka

Po ceste sa zastavujeme pri Trenčíne a naberáme Z3. Posledný do partie a nič nám nebráni rozbehnúť kvalitnú akciu. Za Ružomberkom sa zastavíme v najznámejšom salaši na Slovensku. 2 – 3 pivečká a už len priamo do Košíc.

Jazzbar, Diamond, Ibiza

Pred polnocou sa ubytujeme v apartmáne a môžeme vyraziť do ulíc metropoly východu. Prvá zastávka Jazz bar.

Krátko po príchode stretávame ďalších troch chalanov z môjho Videokurzu. Zakrátko otvorím 4-set relatívne mladých báb – small-talk, relax, trochu interakcie a ideme v bare ďalej. Sadáme na vysoké barové stoličky a okamžite otváram set vedľa. Sú tam 4 baby (z toho dve fakt krásne blondínečky) a dve.. no, môže byť.

Už nemám náladu na nejaký suchý small-talk, tak rozbehnem okamžite sexuálnu konverzáciu. Zábava ako má byť a baby sa totálne chytili. Staršia HB, sediaca vedľa mňa, mi hodí nejaký kompliment a ja jej naspäť šplechnem, že sme 4 chalani a oni sú 4 baby… bavme sa radšej o tom, ako sa opijeme na našom apartmáne. Fešná 19 ročná blondínečka sa len uškŕňa a s napätím sleduje, čo z toho bude.

Keď tá staršia HB povýšenecky odpovie, že už všetko zažila, že by to chcelo nejaký nový element, tak sa s kľudom otočím na tú mladú blonďavú 19-ku a navrhnem jej: „Tvoja skúsená kamarátka ťa pozýva do trojky.“ Na moje počudovanie sa mladá kočka opäť len škerí a tú 36-ku to totálne vykoľajilo, začne zmätkovať. Tak asi predsa len nezažila všetko. Možno by to dopadlo celkom dobre, keby sa nám do toho stále nemiešali nejakí podnapití páni a ja som nebol tak unavený z ranného kitingu.

Okolo 3:00 sadáme do taxi a vezieme sa do Diamond Klubu. Tam ani nohy… neriešime to, lovíme taxi z ulice a ideme do Ibiza baru. No konečne normálny klub.

Po príchode sa okamžite zameriam na dve najkrajšie baby v bare. Majú vedľa seba nejakých chalanov, ale podľa reči tela ihneď spoznávam, že ich práve oslovili a že to čochvíľa zabalia. Jeden už odišiel.

Sadáme na barové stoličky vo vedľajšej miestnosti, už som úplne unavený a volám k stolu Z1. Idem k baru, hodím do seba nejakú žbrndu a pozorujem, ako sú Z2 a Z3 v horlivej konverzácii s celkom fešnými ženami. Ani si nespomínam ako a od únavy padám okolo 4:00 do postele.

Košice sa dajú hodnotiť ako najlepšie mesto na Slovensku, vhodné na balenie žien. Aj keď je to stále „prechlapíkované“ (ale to je všeobecný problém na Slovensku), tak tam je určite najlepšie. Mnohokrát lepšie ako v Bratislave. Dokonca sme sa zhodli, že východniarky sú super baby, pokiaľ sú na východe. Ak sa raz dostanú do hlavného mesta, tak si veľmi rýchlo zvyknú na bratislavský „chrumkavý“ štandard.

Cesta časom začína – 20 minút čakania a sme 20 rokov späť

Na hranici úplná pohoda. Keď som párkrát išiel autom do Kyjeva cez Užgorod, nikdy to netrvalo kratšie ako 5 hodín. Autobus (cena KE-Užgorod 7 eur) prešiel za 20 minút hranicou a už sme „back in time“ na začiatku 90. rokov.

Rozbité cesty, nápisy v krilike, žiguli, lada a sem tam nejaké to 15 ročné dejvo.

Z autobusovej stanice berieme taxi do nášho hotela Malá Praha – cena taxíka 30 hrivien = 2 eurá.

Denná hra – super reštaurácia a sexy „Kyjevčanky“

Dáme 30 minút pauzu, dobijeme telefóny a vyrážame do mesta. Nájdeme super ukrajinskú reštauráciu – perfektná, voňavá polievočka v chlebe, chutné teľacie medajlónky a pivečko – účet 400 hrivien = 26 eur pre štyroch. To je snáď sen.

Ako tak jeme, práve sa okolo nás mihli dve slečny na opätkoch. Keď odchádzajú, rýchlo zaplatíme aj my a oslovíme ich pred reštauráciu – Xénia a Svetlana, jedna 28, druhá presne dnes 30 – „hepi drzdej – s dnom raždenia“. Rodené Kyjevčanky, vraj sú obe zadané, ale nechali partnerov doma a prišli si do Užgorodu vyraziť z kopýtka. Paráda.

Hodíme s nimi Long Island Coctail v A-Prioty bare (jeden z najlepších nóbl barov v Užgorode). Na začiatku sa snažím robiť tlmočníka, ale po chvíli sa Z1, Z2, Z3 osmelia a s trochou námahy sa dohovoria. Dievčatá sa tiež snažia hovoriť po Slovensky a je to celkom zábavné.

Asi po hodine ideme na hotel trochu si pospať a pripraviť sa na dlhú crazy noc. Po ceste na hotel ešte nakúpime 1L vodky a džúsy. Veď som to sľúbil sestrinmu priateľovi.

Hotel Praha a inteligentná striptérka

Zobúdzame sa asi o 23:30 a už hádžeme jeden panák za druhým. Perfektná vodka. Ukrajinci sú fakt experti na vodku. Po pol hodine nám už recepčná volá taxi do najlepšieho klubu v Užgorode – Hotel Praha. Už som z toho sám trochu zmätený. Veď my sme v hoteli Malá Praha. A to je tu ešte Hotel Praha. Vyzerá to tak, že česká metropola je tu v obľube.

Dorazíme tam za nejakých 25 hrivien = 1,8 eur, vchádzame do klubu – vstupné 50 hrivien a so stripklubom za 80 = 6,5 eur. Neváhame a berieme „komplet“. V klube na parkete tancuje asi 6 žien a nejakí dvaja opití miestni, ktorí si tie baby ani nevšímajú.

Hneď vedľa je launge-bar a bowling (asi 3 dráhy) v štýle disko. Relatívne málo ľudí, tak to zamierime do stripklubu. Hneď ako sme vošli, jedna striptérka si nasadila dioptrické okuliare, čo náš totálne dostalo.:))) To chcela zaostriť, kto to prišiel alebo je to simulácia prísnej učiteľky?

Perfektná žena, čistá desina. Nádhera… ale aj tak nás to rýchlo prestalo baviť. Nie sme tu predsa pre to, aby sme ženám pozerali na prsia.

Ani nedokončí pesnička a dvíhame sa. Rozhodneme sa pre Panorama klub, keď v tom zbadám dve krásne ženy. Použil som totálne trápny opener – na stole mala starý iPhone3, tak som jej povedal- to už sa dnes tak ľahko nevidí. Odpovedala, že jej je jedno, aký to je telefón, hlavne nech sa dovolá. V tom som vytiahol taký istý starý šmejd a konverzácia mohla začať. Krátky small-talk a pýtame sa na nejaké lepšie kluby v Užgorode.

Povedia nám, že chcú ísť do Viperclubu, vraj v Panoráme sú len veľmi mladí od 16 do 22. Tak súhlasíme a s Z1 ideme s nimi. Z2 a Z3 ostávajú v Hotely Praha ďalej „pracovať“.

Vyjdeme na ulicu pred hotel a ja ako správny „alfáč“ lovím taxi. Ako sa tak dohadujem s  taxikárom nejakej Lady Kalinka, tak zavolá jedna z nich: „Hej malčiki, mi na mašine.“ Zaostríme zrak s Z1 a tie ženy fakt otvárajú dvere na nejakom obrovskom čiernom SUV. Tak sa len tak skromne nasáčkujeme do mašiny a už to valíme po nočnom Užgorode.

Svetlana a Tatjana, 27 a 28, obe doktorky sem-tam niečo povedia po ukrajinsky a za pár minút jazdy zastavujú. Tatjana, žena na strane spolujazdca, veľmi obratne vyskočí a stráca sa vo vchode nejakej rozbitej bytovky. Len tak spozorujem, že je bez opätkov a v rifliach. Relatívne nevýrazná žena. Sveťa nás uisťuje, že si išla len niečo zobrať.

viper1Rozprávame sa s ňou a celkom jej ide aj angličtina. Sťažuje sa, že na Ukrajine nie sú normálni chlapi, že je ich len veľmi málo. Ale hlavne pre takú ako je ona, čo už niečo dosiahla, má byt, auto, slušný plat a dobre vyzerá, sa nikto nemôže nájsť. Pozeráme sa s Z1 na seba a myslíme si – pre takúto ženu by sa na SVK išli chalani pozabíjať. Naozaj je veľmi atraktívna a má úroveň. Veľmi jemne komunikuje, radosť počúvať.

O 10 minút príde jej kamarátka. Tak to nám išli oči vypadnúť – nahodená, čierne obtiahnuté krátke šaty, rozpustené dlhé blond vlasy a asi 15 cm opätky s platformou. A to si vraj išla len niečo zobrať.

Aj po troch rokoch v Kyjeve ma táto oddanosť a rešpekt ukrajinských žien k mužom dokáže prekvapiť. Len si vzdycháme, že ak by toto bolo u nás doma. No čo už…

Svetlana štartuje svoj tank a za pár minút už parkuje pred Viperclubom.

Viperclub – prebuď ma, asi som v raji

Vstupné 60 hrivien = 4,5 eur. Odovzdáme saká a ideme hore schodmi. Každý drží v rukách svoju samičku, ako správny alfasamec. To aby sme mali vyššiu sociálnu hodnotu, keď vstúpime do klubu. Takže sme preselektovaní.

Nebolo treba. Akonáhle vstúpime do klubu, nemôžem nájsť jedného chalana. Na parkete samé ženy. Je ich tam možno 30. Jedna lepšia ako druhá. To fakt som asi v raji. Keď sa pretláčame cez parket, tie parfumy ma len tak fackujú.. Krásky sa na nás usmievajú, hádžu zvodné pohľady.

Paradoxne, ako prvé mi napadlo, ako sa zbavíme týchto našich dvoch dievčat. Veď noc je ešte mladá a ja to chcem celé kvalitne „prečesať“. V tom tam stretávame aj Z2 a Z3. Paráda, hneď niečo objednávame pri bare a zábava môže začať.

Zatiaľ čo ja s Z1 vedieme zmysluplnú debatu s našimi doktorkami, Z2 a Z3 vytáčajú celý parket. Sú tam jediní chalani na parkete. Neznalému by možno napadlo, že niekde na východe Ukrajiny je vojna a všetkých mladíkov poslali bojovať. Nie! Takýto jav často vídavam aj v Kyjeve, no aj po 3 rokoch si na to neviem zvyknúť. Skrátka, toto je Ukrajina – obrovský nepomer krásnych žien voči mužom.

Naznačujem Z1, aby sme sa presunuli k nim na byt alebo k nám na hotel, či zakončiť to a ísť baliť iné ženy. Veď ich tam bolo mnoho. Doktorky sú vraj unavené, tak ich elegantne presvedčím, aby šli spať, lebo takto ponocovať neprispieva ich pleti. Tak ich odprevadíme a Z1 si dáva ešte jednu cigaretu pred klubom.

V tom vidíme, ako Z3 vychádza z klubu s jednou milou kráskou. Paráda… bola to fakt kočka. Podídem k nemu a dávam mu inštrukcie: „Pozri, tam je hotel Zakarpatia, môžeš tam ísť pešo. Je to pajzel, ale izba tam stoji 12 eur. Choďte tam alebo objednaj taxík k hotelu. Ale pohni sa, inak odíde.“

Neviem presne ako táto story skončila, no ja s Z1 nabití novou energiou sa vraciame do klubu. Objednávam ďalšie kolo vodky a ideme na to. Ani neviem ako a už sa tam na nás lepia dve blondínky.

Keď som tancoval s tou mojou, tak som len pozeral na tú jej kamošku, ktorá bola s Z1 v horlivej interakcii. Obtiahnutý rifľový overal a vysoké červené opätky na platforme. Bola radosť ju skenovať, počas tanca. V každom prípade to bola nekonečná sranda a zábava ako má byť.

V tom si nájdem asi 8 zmeškaných telefonátov od našich kyjevčaniek – Svetlany a Xénie. Počas noci som s nimi ešte komunikoval a v jednej SMS dokonca poslal adresu nášho hotela.

No nič, ideme spať, zábavy bolo viac než dosť. Keď som im na druhý deň okolo obeda zavolal, povedali mi, že prišli okolo štvrtej nadránom k nášmu hotelu, ale hotel bol zamknutý. Tak išli naspäť do svojho apartmánu a tam sa obe opili šampanským. Tie ženy tu fakt nemá kto obrábať.

Ukrajina – chutné jedlo, kluby na úrovni a krásne ženy

Nedeľa ráno – dávame si jajišnicu so sosiskami a teplý čaj. Žiadne bolesti hlavy.

Recepčná volá taxi a ide sa na hranicu. Posledné spoločné foto pred modrým žigulákom a môžeme ísť domov.

Rozprávame sa s taxikárom a všetci sa zhodneme na tom, že aj keď je na Ukrajine neporiadok, nič tam nefunguje a na východe prebieha vojna, tri veci sú tu predsa len najlepšie na svete: Jedlo, Kluby a Krásne ženy.

Problém na hranici

V Užgorode nám povedali, že sa môžeme odviezť taxíkom k hranici a môžeme prejsť pešo. Vraj z Vyšného Nemeckého ide 12:20 autobus do Košíc.

Nebola to však pravda. Akonáhle taxík odišiel, strážnik nám oznámil, že cez hranicu sa dá prejsť len autom. No paráda a čo teraz? Tak sme to nejako prestopovali. Dvoch z nás vzal jeden chlapík na felde a mňa a Z1 taký český párik, ktorý nás ešte stihol moralizovať, akí sme hriešnici, vraj aký to máme spôsob života.

Snažil som sa jemne a s humorom oponovať, že tie krásne Ukrajinky sú určite veľmi rady, že spoznali štyroch super chlapíkov a nie nejakých opitých Ukrajincov – nepomohlo… aspoň Z1 mal z toho zábavu.

Autobus vo Vyšnom Nemeckom sme samozrejme nestihli, tak sme dali tomu chlapíkovi na felde po 10 eur, aby nás odviezol do Košíc. Cestou na západ sme sa opäť zastavili v Salaši Krajinka – Ukrajinka.

Užgorod je perfektné mesto. Chutné jedlo, krásne pohodové ženy a perfektné kluby. Nejeden básnik píše o letnom Užgorode ako o paradise.

Určite by som odporúčal ísť v piatok rovno do Užgorodu a mesto Košice vynechať. V sobotu si môžeš pozrieť mestečko, cez leto odporúčam.

V Užgorode objednať apartmán, nie hotel. Apartmány sú v Ukrajine na veľmi vysokej úrovni. Žiaľ, bookovali sme neskoro, na tento víkend boli všetky obsadené.

Náklady na jedného:

Cesta BA – KE: 25 eur
Apartmán KE: 25 eur
Disko KE: max. 15 eur
Autobus KE – Užgorod: 7 eur
Každý premenil 50 eur = cca 650 hrivien
Hotel Užgorod: 6 eur
Party, jedlo, taxi v Užgorode: cca 500 hrivien
Cesta Vyšné Nemecké – KE: 10 eur
Spolu: max. 150 eur

A čo ďalej?

Bol to určite bomba trip. Dá sa to porovnať s Kyjevom – ale v malom. Najbližšie týždne budem opäť v Kyjeve a v auguste pravdepodobne v Moskve + taký malý trip po CCCP (Moskva, St. Peter, Riga, Tallin, Palanga).

V októbri – novembri by sme sa šli pozrieť za Z2 do Sydney. Ak by mu to nevyšlo a nedostal sa tam na školu, pôjdeme tam i napriek tomu.

Dúfam, že sa ti tento článok páčil a že ti v budúcnosti pomôže pri organizácii podobného tripu s kamošmi do Užgorodu. Budem rád, ak mi zanecháš komentár a napíšeš skúsenosti zo svojho tripu.

S pozdravom, Milan Marko

Pozri tiež

Krym – Ruský alebo Ukrajinský – nový letný paradise na obzore

Žijeme v dobe, keď už mainstreamovým médiám nikto neverí a človek v skutočnosti nemá ani …

23 komentárov

 1. Perfektny trip. Raj na zemi. Tieto nase slovak girls su nepouzitelne do vztahu. Mam 100 chuti vyrazit na UA a zoznamit sa tam s nejakou dobrou holkou. Kedy bude Milan najblizsi trip ?

 2. Bomba clanok. Totalne si ma vytrhol zo slovenskej reality a priviedol do ineho sveta. Tak toto chcem zazit. Uz aj organizujem s kamosmi podobny vylet. Palec hore a sharujem dalej.

  • Ahoj Lukas.

   Diky. Ano presne ako pises, to je doslova a do pismena iny svet. Aj teraz som v Kyjeve a dnes otvaraju Bora-Bora a Almeka – plazove nocne kluby. Nebolo by na tom mozno nic nezvycajne, iba asi taky detail: obrovsky nepomer krasnych zien k chlapom..;)

   Ale za par dni som uz aj ja v slovenskej realite a potom zase dame nejaky trip do Uzgorodu.;)

   S pozdravom, Milan

 3. Cau Milan. perfektny clanok. ak budes nieco podobne opat organizovat, rad sa pridam. Ako si mozem tvoj videokurz objednat? Cital som o nom len dobre veci, vraj su tam super realne ukazky. A ak k tomu este takyto vylet, to musim byt pri tom.

 4. Zdravím Milan. Bombový článok a určite aj ten trip stál zato ;-) výborne som sa pri jeho čítaní zabavil, v dobrom :-) super zážitok ste museli mať s chalanmi. Vždy som túžil po nejakej ukrajinskej dievočke, vedel som že tam majú krásne sexi bohyňe v ženskom prevedení, ale že je tam taký nepomer mužov k ženám, tak to si ma teda prekvapil. A z toho vášho tripu ani nepochybujem o tom, že tam je kopec krásnych, voľných a sexuchtivých mačičiek ;-) To musím vyskúšať na vlastnej koži ;-) Ale chcel by som sa Ťa opýtať, kedže ste z BA šli do KE autom, prečo ste nešli aj z KE do Užgorodu autom? Bol by snád nejaký problem priamo v Ukrajine? že by vám auto rozobrali,vykradli, ukradli alebo podobne počas toho víkendu, čo by bolo odparkované pred hotelom? Možno trochu odveci otázka, ale tak spomínal si v článku že ste šli autobusom z KE do Vyšneho Nemeckého, aj ked ste mali auto, a zaujíma ma to len preto že mám dosť drahé auto, a nerád by som bol ak by som sa z Ukrajiny vracal pešobusom….

 5. Ahoj Milan. Som trosku sklamany. Myslel som, ze chcel naucit chalanov balit baby celoeuropsky a hned na prvom pribeh v podstate ukazujes, ake to je na Slovensku (a teda hlavne v Bratislave) slabe a zle…ved to vsetci vieme, ale ja osobne nie som ochotny kazdy tyzden cestovat mimo SR aby som mohol zbalit najke cajku. Da sa zbalit aj v BA. Sak podla mna aj preto to chalanov ucis, cim vyssi skill, tym viac moznosti ma chalan a moze balit hocikde na svete. Nemozeme utekat od toho co tu mame, popasujme sa s tym…je to na nas muzoch, aby sme si tu baby vychovali…nech tu nepobehuju len načinčane auparkove pipiny s 5 IQ. Nemozeme utekat z boja… A inak, k tomu clanku…ako si moze dovolit recepcna prist vyhodit ti cajku z izby? To uz potom kde ju treba pomilovat ked nie vo svojej izbe na hoteli? :DDD

  • Ahoj Tono.

   Ano, uz mi to pisalo viac chalanov ze utekam z boja… ale poviem ti pravdu: pre mna balenie zien nie je boj. Urcite nikam neutekam. Vysvetlim to takto: Na SVK nie je pre mna ta spravna zena. Skratka musis mat presne definovane, aku chces priatelku/zenu. A potom sa pozri, ake je prostredie.

   Poviem ti moju definciu: Chcem lady v spolocnosti a k**vu v posteli…zena co sa vie spravat, krasne sexy obliekat, chodit sexy na vysokych opetkoch a zaroven byt vzdelana a zabavna… ale hned v tej istej osobe aj totalna slapajzna a sexualne otvorena v posteli. A to nenajdem nikde v Europe. Iba v Ukraine/Rusku/Lotyssku. Ak niekomu vyhovuje ten slovensky standart, to je OK… skratka tu v Kyjeve je NORMALNE ak sa zenska oblecie aj cez den na vysokych opetkoch a mega kratkej minusikni. Spolocnost ju za to pochvali. V EU by bola za prostitutku.

   ale moje techniky funguju vzdy a vsade a aj v Bratislave. Len su to ine typy zien, ktore mne nevyhovuju. To je vsetko. Dufam, ze som to dostatocne vysvetlil.

   S pozdravom, Milan

  • Ked sa Ti nechce cestovať, bal ženy na Slovensku. Zbalíš niečo vždy. Oproti východu bude náročnejšia na Teba, bude Ťa viac stát času i peňazí. Bude menej náročná na seba na svoj vzhľad na svoju postavu. Bude Ti ju baliť každý druhý kolega v práci a každý jeden na diskotéke. To je rozdiel oproti Ukrajine, jak som ho pochopil z článku.

 6. Zdravim ta Milan,
  skoda ze nam s kamosom tento prvy julovy vikend nevyslo pozret sa ako divaci na tvoj foootbal kurs v Blavce co si mal, ale mali sme vtedy dolezitejsie plany a to tajnu misiu do Uzhorodu, ktoru sme planovali naozaj dlho a aj nam to paradne teda vyslo .:D
  Piatok 3.jul cesta BA-Michalovce-Uzhorod spolu za 1,35eur (vyhoda studakov, aspon ze su tie vlaky na SR bezplatne)
  Dorazime tam super, neskutočna zmena a mame trochu problemy najst Malu Prahu….Taxik neriesime je vonku krasne tak oslovujeme macky, v meste to zije.:D Uzhorod , celkovo ludia sama ochota, pomohol takmer kazdy, usmevy, slovensky pesimizmus chvalabohu ostal na zapade….
  Hotel Mala Praha taktiez vynikajuci za tu cenu a standartne vybavenie….,,Starkej,, sme ta radsej nespomenuli, mozno by bola na nas milsia, alebo si to vtedy myslel ako sarkazmus, neviem .:D
  Trochu oddychneme, dobijeme telefony a vecer vyrazame, 1.zastavka Panorama club…. Oslovujeme mlade macky pokym sa klub zaplni, sme prekvapeny, ze az okolo 1.00 a neskor je tam najlepsie…Konecne sa mi splnil sen, zistil som rozdiel napr. z Blavou…tu ziadna prechlapikovanost, macky same lady, chalani v klude, ziadny holohlavi rytmusovia a dotieravci…. Sice bez ,,baziny,, ale sme spokojni…..
  Sobota 4.jul pokracujeme, mesto uz cele pozname , vecer sa pokracuje v Eila White Clube v parku na disco….. predtym prepadneme obchod s alkoholom a ceny nam vyrazaju dych…1L vodka za cca.3 ecka, patrilo by sa dat riadne dole.:D
  Eila club, konecne klofneme dake macky aj na dlhsie , proste super noc aj ked baziny z toho neboli , neskutocna skusenost a pokrok vpred …. Rano skusime taxik Lada aj s dispecinkom, wau a cena zjednana 36 hrivien do Malej Prahy, len sa smejem na tom:D
  Nedela cesta domov, slzy na krajicku ani sa nam veru nechce….
  Takze hodnotim to ako super trip a zazitok na velmi dlho a odrazovy mostik do buducna ….
  P.S.: Mohol by si spravit dake info o tvojom 4-tyzdnovom Odessa paradise, aby bola dalsia motivacia pre nas:D

 7. Nazdar Milan,

  mám jednú otázku na teba. Plánujem ísť onedlho na výlet do Užhorodu a chcem zobrať aj môjho 17 ročného bratranca. Ako je to tam so zákonom ak by riešil nejaké baby v jeho vekovej kategórii? Je to so sexom ako na SVK od 15 rokov alebo ako v USA až od 18……diki za respond

  • Ahoj Matt.

   Toto je pravna otazka, takze na nu nemozem oficialne odpovedat.

   S pozdravom, Milan

   • No ten právny aspekt som chcel práve vedieť, ako je to oficiálne v zákone či nemáš náhodou prehľad.
    Ja som googlil a našiel som že od 16 je Age of sexual consent. A takisto som počul že aj u ukrainskej polície je pojem ako sexual harrasment takmer neznámy (asi sú zvyknutí že všade sú samé mačky, tak sa nad tým nikto nejak extra nevzrušuje :D)

 8. Ahoj Milan,

  dal som na tvoje rady a dnes som sa vrátil z Ukrainy z Užhorodu. Teda, toľko nádherných žien som už dlho pokope v takom množstve nevidel. Úplne sedelo čo si písal v článkoch, baby v štekloch po rozbitých chodníkoch. Otvoriť set sa dá fakt asi s každou blbosťou, baby boli veľmi milé a priateľské a čo sa mi páčilo, že málo z nich fajčí. Aj ľudia boli celkovo veľmi milí, ochotne vždy pomohli alebo poradili. Baby bez problémov dali kontakt a nebol problém dohodnúť rande. Aj cez badoo sa dalo rande dohodnúť.

  Akurát ma prekvapilo, že v clube bolo pomerne dosť chlapov oproti tomu čo si písal ty no možno to bolo tým že je leto, aj ľudia vraveli že počas školy je v meste viac ľudí. No na druhej strane to nebol nejaký problém lebo bolo dosť žien a tým chlapom nejako nevadilo že aj keď si priamo pred nimi balil ich baby :D

  Čo bolo ale zvláštne, že baby nechceli One Night Standy a neboli nejak Down to Fuck. Na rande s eskaláciou vpohode ale na hotel nechcela ísť….že nie na prvom rande, toto sa stávalo často. Neviem či to bolo tým, že je to malé mesto, ale počul som že na ukrajine sa kvôli rečovej bariére dlhšie buduje comfort a trust.

  Otázka na teba Milan….je to vo väčších mestách iné ako v Užhorode?

  • Ahoj.

   Som rad ze stale viac a viac chalanov nabera smer Vychod a sami sa presviedcaju, ake je to tam super.

   Jasne ze najlepsi je Kyjev, bez debaty. Potom Odessa cez leto. Pozri aj Lvov a Charkov.

   S pozdravom, Milan

   • Ja som bol spokojný s tripom. Už plánujeme Lvov na Silvestra ;)

    Ešte by som sa ťa chcel opýtať, ako je to teda s tými one night standami? Akurát čítam jeden e-book od jedného amerického pickupera a vraj jediný problém s ukrajinkami je ten, že potrebujú dlhší čas na vybudovanie dôvery a na stiahnutie do bažiny. Aké máš teda ty skúsenosti?

 9. Ako vidim, tak ten vylet do Uzgorodu oslovil viacero chalanov(partie) a vydali sa tam.. Osobne som bol na tie ukrajinky aj ja velmi zvedavy tak som skusil obsolvovat vylet do nocneho uzhorodu aj ja a 3 kamosi. Presli sme za hranice a naozaj je to ako 20 rokov naspat. Cesty sama diera. Taxikar mal co robit aby sa im vyhol. Dali sme mu 15 eur iked sme sa s nim dohodli len na 10tich. Bol velmi ochotny a povozil nas po meste. Kedze od piatku do nedele lialo ako z krhly, tak sme toho z mesta velmi ani nevideli. Priblizim sa ale ku tomu nocnemu zivotu. Hned prvy vecer sme sli do Panorama clubu. (podla recepcnej, najlepsi discobar v Uzhgorode). Uz vonku pred barom sme zazreli 3 macky na stekloch.. Hned mi zaiskrila myslienka ake baby asi budu vo vnutri. Bolo asi pol jednej nadranom. Vo vnutri na parkete same baby. No neboli to az take krasavice ako tu chalani popisovali. Zopar 8smin tam bolo,, mozno 3 10tky.. a naokolo parketu slintajuci chlapi. Behom pol hodiny sa situacia otocila a v klube bola zrazu zavratna prevaha chlapov. Pomer baby chalani asi ako v kluboch na SVK. Tak sme sli do opisovaneho Viper klubu. Tam to s dievcatami bolo este horsie. Zopar kuskov tam ale stalo za oslovenie.. a to bol kamen urazu.. Jazykova bariera tam bola obrovska. Anglictina im nic nehovorila, a slovencina tiez nic moc. Kedze po rusky sa viem akurat tak len predstavit, tak rustinou som nepochodil. Aspon z eta vodka tam bola za par supiek. Troche sme s babami potancovali, pokecal s kockou ktora trochu vedela anglicky a ani som sa nenazdal a zatvarali podnik.. pol piatej rano, vsetko pozatvarane. Dalsiu noc sme skusili najprv discoclub Hotel Praha. To mohlo byt asi o polnoci. Na par ludi hrajucich bowling, 1 opitu 40tnicku v stekloch a barmanky ako ladove kralovne tam bola tak jedna sexi macka, ktora tam prisla aj s nejakym chlapom. Evidentne sa k sebe mali, takze tam sme nic nerozbiehali. Barmaniek sme sa rukami nohami spytale kde sa da ist a povedali nam o nejakom podniku kusok od Hotela Praha. tak sme sa napesi vybrali ze to cekneme. Volal sa Kontrabass. Hned pri vchode nam ochotne biletari ponukli moznost nahliadnut dnu bez platenia vstupneho(100 hrivien). Cekol som to s kamosom, dalsi 2ja kamosi ostali pri vchode. Dole bol pomer baby chlapi asi 50 na 50. Ale ziadne extra macky. Nato sme sa otocili a sli dalej do Maximus klubu. Kedze teenager uz nejaku dekadu niesom, tak som bol trochu v pomykove. Lebo vekovy priemer tam bolo asi tak 17. No zopar kuskov sa aj tam naslo. Tie boli samozrejme uz ale obkolesene domacimi ‘’alfa’’ samcami. Uff, to uz pre mna zacalo byt troche sklamanim. Nevadi, sli sme dalej. Vraj sa este nachadza kusok od klubu Panorama dalsi podnik(Savok – alebo tak nejak sa volal)). V celom podniku panovala velmi dobra nalada,, skoro vsetci na parkete no baby nic moc. Okrem 2ch kuriev ktore nas oslovili pred podnikom tam veru ziadne macky neboli. Ale aspon pivo tam mali dobre. To sme dopili, a sli znovu ceknut Panoramu. Tam to bolo s babami asi najlepsie v porovnani s ostatnymi podnikmi v Uzgorode. Cas rychlo ubehol a uz sme sa asi o piatej brali naspat na hotel kde sme boli ubytovani.
  Ak mam z toho nocneho Uzgorodu vyvodit sumasumarum.. Nieje tam co sa zien tyka nic co by sme nemali aj na SVK.. Navyse recova bariera.. Pevne ale verim, ze keby bolo podstatne lepsie pocasie, tak tych maciek by bolo ovela viacej. Asi sa im v tom lejaku nechcelo opustit pohodlie domova.

  • Zdravim….

   Nemozes v uzgorode cakat Kiew, alebo Odessum kde je to stale dobre, aj keby padali kombajny. Skratka ste vystihli zlu noc. Ale aj tak ruku na srdce, ze sa to neda so SVK porovnat. Ved vsade na SVK mas vsetky party od prveho momentu prechlapikovane.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.