4 skutočne dôležité vlastnosti žien, na ktorých vo vzťahu záleží

4-skutocne-vlastnosti-zien-4Krásna žena. Často sa to ale zamieňa za pojem „ideálna žena“. Presne povedané žena, ktorú chceš na vzťah alebo až na manželstvo. Na to, aby si spoznal ideálnu partnerku (priateľku, manželku), musíš si ju vedieť najprv definovať.

Veľa mužov, ktorí absolvovali za posledných 8 rokov moje bootcampy, mali podobný problém. Po bootcampe vyšli do ulíc / barov a začali pomocou mojich techník zvádzať ženy. Zrazu mali niekoľko rande za týždeň a už nevedeli, s ktorou babou zostanú dlhšie a s ktorou len prežijú nejaký románik.

Ktorú si vybrať? To je otázka!

Predstav si, že máš 4 rande za týždeň. Všetky ťa chcú. Ale ako si vybrať tú pravú? Vyberieš si jednu, no a ako to často býva, na začiatku vzťahu je každá OK. Ale potom sa to začne nejako kaziť a pomyslíš si – „Sakra, radšej som mal zobrať tú blondínku. Alebo radšej brunetku? A čo ak by to bolo ešte horšie ako teraz?”

Túto otázku si si aj ty neraz položil. S ktorou ženou začať vzťah? Ktorá je tá, vedľa ktorej sa chceš prebúdzať a stráviť krásny slnečný deň, vyraziť si na piknik alebo na kupko?

Tak na túto odpoveď potrebuješ životné skúsenosti, ktoré bazírujú na niekoľkých dlhodobých vzťahoch. Fyzicky nie je možné tieto skúsenosti získať.

Na druhej strane, ak má chlap už 50-60 rokov, už mu je všetko jasné a vie presne akú ženu chce, ale pokiaľ nie je milionár, vlak mu už ušiel.

Ani ostrieľaný zajac ti neodhalí tajomstvá lásky

Ak sa opýtaš nejakého 60-nika, ako by ti definoval ideálnu ženu, nikdy ti to presne nepovie. Je to veľmi ťažké popísať slovami, ak sa nezaoberá zvádzaním naozaj seriózne a až sofistikovane (zvádzanie je, či už to naša spoločnosť príjme alebo nie, veda ako každá iná, len sa to nikde neučí).

Takže sme dali s niekoľkými Zvodcami Umelcami hlavy dokopy, aby sme definovali na základe mnohých starších mužov a ich vzťahov tú ideálnu ženu. Po niekoľkomesačnej analýze nám vyšiel nasledovný výsledok:

Muži milujú ženy na dlhý vzťah, ktoré sú:

1. Atraktívne
2. Majú zmysel pre humor
3. Bezproblémové
4. Voňajú

1. Atraktívne

4 skutočne dôležité vlastnosti žien, na ktorých vo vzťahu záležíNemám na mysli, že to bude nejaká super modelka ala Pamela Anderson. Ide tu čisto o subjektívny názor.

Čo sa páči tebe, aké ženy TY preferuješ. Tvoja partnerka ťa musí sexuálne priťahovať.

Aspoň na začiatku vzťahu musíš mať stále chuť na sex. To, či ťa sexuálne priťahuje, vieš už na prvom rande. Ak zbadáš hneď na prvom stretnutí, že tam fyzicky veľa necítiš, kašli na to. Skôr či neskôr taký vzťah skončí.

2. Majú zmysel pre humor

4 skutočne dôležité vlastnosti žien, na ktorých vo vzťahu záležíNie je to len o chi-chi, cha-cha. Tu je zahrnuté aj IQ a EQ. Teda inteligencia a to, ako je žena spoločenská, ako je socializovaná.

Ako reaguje v rozhovore, keď sa s ňou bavíš a hlavne, ako vtipne reaguje. Neplatí, že inteligentní ľudia sú vtipní, ale platí, že vtipní ľudia sú inteligentní. Toto je veľmi dôležitý bod, lebo s ňou budeš tráviť veľa času.

Určite si aj ty mal neraz rande, kde ste si s dotyčnou nemali čo povedať. S takou ženou to nemá význam. Zaplať drink, slušne sa rozlúč a dovi-dopo aj keby vyzerala ako tá Pamela.

3. Bezproblémové

Čím je človek starší, tým viac si dá na tomto záležať. S vekom už chlap nemá energiu na hlúposti ako sú depresia, jej dni a podobné veci, ktoré rieši s jej kamarátkami pri káve.4 skutočne dôležité vlastnosti žien, na ktorých vo vzťahu záleží

Jej problémy sa menia aj s vekom. Zatiaľ čo mladé ženy do 25 majú rôzne vrtochy, u starších dám je problém s kompromismi.

Ženy nad 30 a slobodné/rozvedené mamičky presne vedia, čo chcú a tiež presne vedia, čo nechcú. Už zažili svoje a len tak ľahko ich nezískaš. Také ženy už nejak extra spontánne a pohodové nebudú.

Ak povieš nejakej 35-ke, že zajtra letíme na 2 týždne na Kanáre, tak jej najprv stúpne tlak na 200 a potom si vypočuješ prednášku, aký si vo vzťahoch nepredvídateľný a nestabilný. Zatiaľ čo 20-ka zvískne od radosti a omotá sa ti okolo krku, div ťa nezadrhne.

Ak začneš pociťovať už na prvom rande nejaké nekompromisné ťahy, kašli na ňu.

Postupom času to bude len a len horšie. Ty budeš len ustupovať a aj tak ťa raz nechá alebo podvedie (najčastejšie oboje).

4.Voňajú

4 skutočne dôležité vlastnosti žien, na ktorých vo vzťahu záležíAlebo minimálne nepáchnu. Už starí Číňania pred tisíckami rokov boli toho názoru, že rôzne vône a parfumy stoja za stroskotanými manželstvami.

Keď sa dvaja ľudia spoznajú, tak sa necítia, lebo to kazia rôzne dufty. Ak sa ale intímne zblížia, príde na rad vzájomná chémia a cítiť sa začnú .

Ak ti pot a rôzne pachy tvojej partnerky nesmrdia, znamená to, že ste chemicky na rovnakej vlnovej dĺžke.

Najlepšie je, ak necítiš vôbec nič. To je úplná bomba, lebo to je presne žena tvojich snov. Ja som iba raz v živote stretol takú ženu. Krásna, zábavná, spoločenská, presne môj typ. A nikdy som ju necítil a ani ona mňa, a to sme športovali a „športovali“ skoro nonstop.

Žiaľ, aj keď na ňu nikdy nezabudnem, nespĺňala bod 3. Tie jej vrtochy som nemohol vystáť.

Na čom teda (až tak) nezáleží? Aké sú tie dôležité vlastnosti žien?

Samozrejme, tých bodov by sa našlo ešte zopár, ale prakticky všetky ďalšie body sa dajú zahrnúť do týchto 4 kategórií.

Možno si si všimol, že tam nie je žiadna zmienka o vzdelaní, spoločných záujmoch, sociálnom postavení alebo o vernosti ženy.

Ruku na srdce – Ak žena perfektne spĺňa všetky hore uvedené kritériá, tak povedz sám – nebola by to žena tvojich snov?

Nebolo by ti jedno, či je profesorka atómovej fyziky alebo upratovačka? Alebo to, z akej rodiny pochádza, alebo nebodaj akého je vierovyznania? Aj tie spoločné záujmy sú len mýtus tejto doby.

Vždy si aj tak dáš tú istú odpoveď – Veď žijeme len raz. A nie je nič krajšie, ako prežiť krásne chvíle s človekom, ktorého miluješ.

Budem rád, ak mi do komentárov napíšeš, ktoré vlastnosti sa ti u žien páčia a aká by mala byť tvoja ideálna partnerka.

Pozri tiež

Čo chcú ženy? – jedna z kapitol mojej novej knihy

Musíš sa naučiť rozpoznať, čo ženy hovoria a čo naozaj chcú. Čím rýchlejšie a lepšie …

2 komentáre

  1. Ahoj Milan. Chcem sa Ta opytat jednu vec. Mam skvelu priatelku, max spokojnost, no vcera ma dost sokovala. Oznamila mi, ze si chce dat zvacsit prsia o jedno cislo. Aby som povedal, mne vyhovuju take, prave, ake su a patricne jej to aj davam najavo. Co myslis, kedy si zena da zvacsit prsia? Podla mna ked je tam problem so sebadoverou. No a s tou nebol nikdy u nej problem. Neznasam siikony a som jej aj na to povedal svoj nazor. Co si teda myslis o zene, ktora sa takto rozhodne, bez konzultacie s partnerom? Dik. Rad by som pocul Tvoj nazor.

  2. Mam podobnu skusenost s tymi prsiami a zaujimalo by ma to, kedze velkost B je na jej velkost tela dostacujuca 163/55. Odovodnenie je , ze sa chce sama sebe pacit a nieje so sebou spokojna, ja to vnimam podobne, ze je tam problem so sebadoverou.Moj postoj je ze takto je fajn ona nechce ale pocut, vraj jej branim v jej stasti, je to hrozne, ked toto je stastie a priorita zien, pozdravujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.