Ako baliť baby na univerzitách

Určite si už raz videl nejakú tú americkú komédiu, kde sa parta chalanov dostala na intrák (college) a zažívali šialené dobrodružstvá plné nahých HB 10. Je to samozrejme iba americký marketing a nám v Európe s tým vymývajú mozgy

To, čo môžeš skutočne čakať na Slovenských Univerzitách a ako zvýšiť šance na úspech, sa dozvieš v tomto článku.

Posledných päť rokov som študoval na Univerzite na Slovensku a keď som tam nastúpil, myslel som si, že zažijem tie párty ako z filmov.

Prečo úspech neprichádza

Dôvod prečo väčšina chalanov keď príde na vysokú školu je sklamaná a nemá tie svoje vytúžené výsledky nie je v tom, že by si bol neschopný, nemal talent rozprávať sa so ženami, alebo mal jednoducho smolu, že vždy natrafíš na tú nesprávnu holku.

Častokrát dôvodom je, že chalani majú skreslenú predstavu o tom, ako vyzerá život na intráku z amerických filmov, ktoré sa ani trochu nepodobajú realite. Všetko je to len o marketingu ako sa nás snažia presvedčiť, že práve oni majú všetko najlepšie a musíš urobiť všetko preto, aby si sa tam dostal. Tí ktorý tam boli, dobre vedia že tých krásnych žien je tam málo a väčšina prišla z Európy, východnej Európy, Brazílie … a tí amíci ich tam do radu žiadajú o ruku, len aby si ich udržali. Sám som bol svedkom dvoch žiadostí a obidve holky boli z Ukrajiny. A ani nespočítam koľko som stretol už zobratých podobných párov.

Takže v Amerike to tak úplne nechodí ako sa nás snažia presvedčiť v filmoch. Veď stačí pred kameru nastrčiť krásne mačky a film sa točí sám …

Keď som pred 6 rokmi nastúpil na Univerzitu a ubytoval sa na intráku, v tom čase neexistovalo toľko spôsobov učenia sa o zvádzaní (teda aspoň ja som o nich nevedel) ale mal som tie filmové trháky so zaručenými technikami ako to chodí, čo samozrejme nefungovalo. Mal som malú úspešnosť, aj keď som žúroval ako vo filmoch.

Kde bol ten problém? Problém nebol v tom, že by som žiadnu kočku nezbalil, ale to, že som vnútorne nebol spokojný. V tých filmoch to vyzeralo tak skvelo, ale my žijeme v realite a to na Slovensku alebo Čechách.

Netreba biť na každej párty

Reálne zafungovalo to, že som prestal vyhľadávať predstavy v mojej hlave o tom, ako by to malo vyzerať, ale začal som sa sústrediť na seba. Už dlho som chcel zmeniť svoju postavu a pribrať trochu kíl, aby som nevyzeral ako vešiak do skrine. Začal som behať, cvičiť, študovať stravu, pýtať sa ľudí, ktorý reálne už vo fitnes dosiahli nejaké výsledky a našiel som si svoj vzor podľa ktorého som cvičil.

Potom keď som šiel na párty, bola hneď téma na konverzáciu, holky sa ma samé pýtali, prečo som sa tak rozhodol a ocenili to. Miesto toho, aby som chľastal utorok, štvrtok, piatok, sobota, som si vybral iba pár párty na ktoré som následne mal oveľa viac energie a aj financií.

Teraz nechcem, aby si nabehol do fitka a trávil tam všetok svoj čas. Skôr využi ten čas na to, aby si sa zlepšil v tom čo si vždy chcel.

Tri veci čo reálne fungujú

Realita je taká, že život trvá viac ako 90 minútový film v telke, preto sa nato pozeraj cez budúcnosť a to čo môžeš dokázať, ak si nájdeš životnú cestu.

1Buď videný, ak sa bude hľadať dobrovolník na prezentáciu svojho projektu pred celou aulou, tak choď do toho naplno. Riadne si to priprav, pekne sa obleč (slušné topánky, nohavice, čistá košeľa) a odprezentuj to najlepšie ako vieš. To ti pomôže prekonať komfortnú zónu a naberieš sebavedomie pri komunikácií. Ešte teraz mi holky spomínajú, že som vždy bol ten, čo prebral na seba tú zodpovednosť a prezentoval som za celú skupinu.

2–  Ži svoj život, maj koníčky, založ si nejakú skupinu. Na školách sú rôzne skupiny už aj biznisové, to ťa preselektuje voči ostatným chlapíkom, čo celé dni iba pijú.

3Prihlás sa na Erasmus, Work and Travel. Naučíš sa jazyky a budeš mať obrovské množstvo storiek o ktorých budú mačky chcieť počúvať.

Tieto veci ti pomôžu pri následnej komunikácie, aby si iba nehovoril o akciách z minulého týždňa. Intrák ti dá určite ohromné množstvo šancí na zvádzanie. Ale otázka je: Aké ženy chceš. Alebo sa reálne vydať na cestu života a priniesť si do života kvalitné ženy?

The following two tabs change content below.

Mino

Do 18-ky nemal skoro žiadne skúsnosti so ženami. Źiadny vzťah. Sledoval rôzne blogy o zvádzaní a myslel si, že to za neho vyrieši všetky problémy. Príde tá pravá a on to na ňu vybalí. Veľmi rýchlo zistil, že tadial cesta nevedie a jediná možná ceste ja vísť do ulíc.

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

8 komentárov

 1. Na technickej vysokej škole, kde je pomer chalanov a báb 8:1 na intrákoch, tak tam na tie baby ako ísť ?
  Ďalej som si všimol, že baby chalanov tam za veľa nemajú. Chalani im vypisujú na facebook, volajú ich von a tak ďalej, ale platí to hlavne pre tie krajšie baby.

  • Študentky na technike sú strašidlá s nekonečným zástupom frendzonakov. Aspoň tunak v KE. Zďaleka obísť.
   Brigáduj, kúp Wizz do Kyjeva a bal ženy tam.

   • :) No musim ti dat za pravdu. Ale nie kazdy si to moze financne a hlavne casovo dovolit. Takze ostava sa iba bojovat dalej.

    S pozdravom, Milan

   • Načo Kyjev, keď máš za hranicami Uzhorod, kde sa dá relatívne dobre užiť šukačku a není tam toľko pohlavných chorôb ako v Kyjeve?
    Ďalšia vec – Košice majú veľa pekných báb, ja som si tam vždy prišiel na svoje – cez deň som dačo spoznal a večer to zobral von na prechádzku … Žiadne bary a pičoviny a takmer vždy sme skončili u nej ;) ver tomu že Košičanky neskutočne radi šukajú, len sa toho neboj :) a na Facebook sa vyser, to používaj na sebaprezentáciu, pokiaľ nemusíš riešiť security issue ;) čo ako študent predpokladám nemusíš.
    Inak, keď si v KE, sú tam aj baby z Nórska má veterine a tým inak dopeká … Ti zoderú nástroj 😉

  • Ahoj Peter

   Clanok pisal jeden z mojich trenerov Matus. Takze preposlem spravu.

   S pozdarvom, Milan

 2. Zdravím, chcel by som poradiť. Pred dvoma dňami som išiel na služobku cez letisko Viedeň, kde na mňa cez pol chodby kričalo jedno dievča, asi tak 25 ročná a volalo ma do ich obchodu s kozmetikou. Keďže vyzerala super a exoticky, išiel som za ňou, kde počas toho ako mi predvádzala produkty a aplikovala ich na mne, som sa dozvedel, že pochádza z Izraela, ale pracuje a býva vo Viedni. Ako správna obchodníčka zo mňa za 10 minút nepriamo vvtiahla všetko, t. j. čo robím, kde bývam, či mám partnerku, či často chodievam na zahraničné služobné cesty (vypadalo to tak, že asi neobľubuje mužov, ktorí sú stále na cestách, no to nie je môj prípad, čo som jej vysvetlil). Hovorila, že chodieva na SK, bola aj vo Vysokých Tatrách. Hoci som nič nekúpil, vytlačila mi lístok z ich systému, kde je uvedený mail priamo na ňu a rozlúčili sme sa s tým, že ak by som si to s kúpou rozmyslel, mám sa jej ozvať. Rozmýšľam jej napísať, no samozrejme nie o krémiky za 450 eur. Som z BA, takže to nemám do Viedne moc ďaleko, len rozmýšľam, kde ju pozvať na rande, ak by odpísala a bola by nejaká spätná väzba. Tiež rozmýšľam, či do toho ísť, je predsa len z Viedne…

  • Ide o biznis, nič nečakaj. Napíš že rande a uvidíš.

   Som v šoku, že keď nejakého muža osloví predavačka, ktorá chce predať a len predať, muž rieši ci je Viedeň ďaleko….

  • Ja by som to vobec neriesil :) … ta baba je tam presne od toho aby predavala a oslovovala a bola mila na ludi. Podla mna nebudes nicim iny ako ostatny rohlici ktory jej tak isto budu pisat :) … Jedine kedy by to mozno fungovalo na takuto obchodnicku je pozvat ju hned tam a v ten vecer niekam. Inak to ja osobne vidim ako stratu casu a ako pisem vyssie tie baby su tam presne od toho aby tak posobili na ludi a predavali produkty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.