Ako ti môže kamarát pomôcť pri zvádzaní žien?

Ako ti môže kamarád pomôcť pri balení žienJedným z najdôležitejších aspektov vo svete zvádzania je ten správny kamarát.

Celá táto hra bazíruje na tom, že ľudia dôverujú viac človeku, ktorý hovorí o iných v dobrom, než by chválil sám seba. Ak už sa v dnešnej dobe hovorí o niekom pozitívne, tak to sakra musí byť pravda.

Tom Cruise je v tom nevinne

V slovníku Umenia Zvádzania sa to tiež nazýva Wingman. Toto slovo bolo prebrané z filmu Top Gun. Wingman bol  parťák Toma Cruisa na stíhačke, ktorý mu vždy a všade kryl chrbát v boji proti zlým ruským MIG-om.

No napriek tomu, že v spoločnosti zvodcov nikto nebojuje proti rusom (nanajvýš môžeš zviesť ruské devušky), toto slovné spojenie sa zachovalo aj v našej terminológii a označuje tvojho kamaráta na balenie žien.

Winggame teda označuje hru zvádzania vo dvojici, ktorá má presné pravidlá a špeciálne triky, ktorými si zvýšiš svoju atraktivitu, vďaka čomu ľahšie a rýchlejšie zvedieš svoju vyvolenú.

Je lepšie mať bežného kamaráta alebo Wingmana?

Je dôležité poznať rozdiel medzi Wingmanom a tvojim bežným kamarátom. S kamošom sa môžeš nanajvýš opiť na chate, zafandiť si pri hokeji, dať si pivko, ale s balením žien to nemá nič spoločné.

Tiež mám kamarátov, ktorých poznám už od základnej školy. Niektorí už majú svoje rodiny. Cítim sa s nimi super, ale v ich spoločnosti zvádzanie neriešim. Nie je na tom nič zlé mať viac kamarátov, a pritom s každým z nich zdieľať iné záujmy.

No a potom mám Wingov – kamošov, ktorí chápu ako funguje zvádzanie, s nimi balím ženy.

A aj z Wingov sa môžu stať najlepší kamaráti. S Wingom vedieš úplne iné konverzácie. Bavíte sa nonstop o ženách, riešite rôzne situácie, predstavujete si rôzne možné aj nemožné scény.

Ako ti môže kamarát pomôcť pri zvádzaní žien?

Aký teda musí byť tvoj kamarát – Wingman?

Mal by mať predovšetkým vášeň pre zvádzanie žien. Ak k tomu má lacný postoj a nie je tam žiadne zapálenie, v tom prípade ti ako parťák veľmi nepomôže.

Musí byť zasvätený do danej problematiky. Nemôže sa ťa predsa pýtať, čo je opener, alebo čo znamená 2-set.

Wing musí poznať všetky tvoje pozitívne stránky, vďaka čomu pred ženami vždy zvyšuje tvoju hodnotu.

Ak si spoznal svojho Winga na internete alebo cez tento blog, musíš sa s ním porozprávať, aby sa o tebe dozvedel všetko, čo by mal porozprávať žene, o ktorú máš záujem. Kde pracuješ, aké máš záľuby, čím si zaujímavý, čím si špecifický.

Každý Wing dodržiava dve pravidlá lojálnosti:

Pravidlo lojálnosti č.1

Kto prvý uvidí ženu v bare, tá je jeho. A jeho Wing mu ju za žiadnych okolností nebude baliť.

Zdá sa to byť úplne normálna vec, ktorá je zaužívaná aj medzi kamarátmi. Nie je to však celkom tak. Neraz som v praxi zažil situáciu, že akonáhle sa objaví krásna žena, dlhoročná lojalita dvoch kamarátov sa končí a správajú sa, akoby sa nikdy predtým nepoznali. Začnú sa naťahovať, zhadzovať, vtipkovať na účet toho druhého. A to všetko pred zrakom dotyčnej dámy.

Ak ponižuješ kamaráta, v skutočnosti tým preukážeš absolútnu dislojálnosť a u tejto krásnej ženy si nadobro skončil. Zaručene si pomyslí – „Aha, ak bude tento chalan, ktorý zhadzuje svojho najlepšieho kamaráta so mnou, raz sa takto bude správať aj ku mne, ak sa objaví nejaký mladší ročník. Takže, chalani, nasmiala som sa, ale dovi-dopo.“

Pravidlo Lojálnosti č.2

Kto prvý uvidí ženu v bare, tá je jeho. A jeho Wing mu ju nebude za žiadnych okolností baliť. Platí to aj pre najkrajšie dievča setu. Ak Wing1 osloví set, pre Wing2 musí byť jasné, že najkrajšia žena patrí jemu. Kvôli nedodržaniu tohto pravidla som už mnohokrát videl, ako sa dlhoroční kamaráti rozhnevali na život a na smrť.

Ako to vyzerá u bežných mužov v praxi:

Wing1 osloví set, Wing2 sa po čase pridá a s maximálnou drzosťou začne baliť najkrajšiu ženu. Nakoniec ju zbalí a možno sa s ňou aj vyspí. Túto situáciu pozná asi každý z nás. Takáto dislojálnosť sa dá jeden – dvakrát akceptovať. Ale ak sa to stane aj tretíkrát, tvoj Wing už asi tvojim Wingom viac nebude.

Logistika Winggame

O setoch som hovoril aj v mojom prechádzajúcom článku o tom, ako úspešne osloviť ženu.

Jedna žena

Vždy osloví jeden muž jednu ženu. Nikdy nie dvaja muži jednu a tú istú ženu.

Takže… oslovíš ženu. Vedieš zaujímavý rozhovor. Tvoj Wing vás nenápadne pozoruje z diaľky. O pár minút príde za tebou.

Pozdravíte sa, predstavíš jej svojho Winga a hneď sa debata otočí, s nadšením hovorí – „Milan je super chalan, takého len tak ľahko nestretneš. Obchoduje na burze, chodíme spolu surfovať a je s ním fakt zábava.“

Dve ženy

Ako ti môže wingman pomôcť pri balení žienTáto situácia je veľmi podobná, rozdiel je iba v tom, že zostaneš a budeš sa baviť s jej menej atraktívnou kamarátkou. Si tam na to, aby si svojmu Wingovi pomohol zbaliť ženu, lebo nabudúce pomôže on tebe.

Takže… Wing1 osloví set. Wing2 čaká niekoľko minút, kým Wing1 vybuduje dôveru. Najlepšie to zbadá tak, že sa pri Wingovi1 dievčatá začnú smiať a dobre sa zabávať.

Wing2 sa pridá do setu. Wing1 ho hneď predstaví a Wing2 vybuduje Wingovi1 sociálny status – „Hej baby, Michal je super chalan, on je architekt, pracoval na super projektoch v Číne a vo Vietname, ten chalan precestoval polovicu sveta a baby ho fakt milujú. Neraz mi veľmi pomohol.“

Mimochodom, toto je veta, ktorú som vyslovil už miliónkrát. Používam ju, keď oslovujem baby s mojim Wingom.

Potom si beriem „do parády“ jej menej atraktívnu kamarátku. Pozvem ju k baru alebo na malú obchôdzku. Skrátka, izolujem môjho Winga a jeho dievča.

Je až neuveriteľné, ako jednoducho je možné zbaliť ženy, ak ste obaja dokonale zohratí.

Lojalita je jedna z kritických vlastností, ktoré ženy na mužoch pozorujú. Od tejto vlastnosti sa odvíja vernosť partnera k nej samotnej, ako aj k rodine – ak by to zašlo až takto ďaleko.

Teraz je rad na tebe

Ak máš aj ty kamaráta, s ktorým by si rád venoval čas profesionálnemu zvádzaniu žien, prepošli mu tento článok a môžete začať.

Budem rád, ak napíšeš do sekcie komentárov tvoje skúsenosti s Wingovaním.

S pozdravom, Milan Marko

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.