Usmievať sa pri oslovení alebo nie?

usmievat-sa-pri-osloveniV mojom Videokurze Akadémia Umenia Zvádzania vysvetľujem, že keď oslovuješ ženu, nemáš sa usmievať, máš byť úplne normálny.

Muži mi píšu, vraj všade čítajú, že sa majú usmievať, lebo úsmev je nákazlivý a musia sa prezentovať ako milí a zábavní chalani.

Tak si to teda raz a navždy vyjasnime, prečo krásne ženy nereagujú na mužov, ktorí ich oslovia s úsmevom od ucha k uchu a ako sa máš správať, aby si bodoval hneď od začiatku.

Vži sa do tela krásnej ženy

Muži si častokrát myslia, že oni sú tí jediní, ktorí ju počas jej života oslovili. Na Ukrajine a v Rusku som stretol aj také dievčatá (a boli aj veľmi krásne), ale zoberme si realitu dnešného Slovenska.

usmievat-sa-pri-osloveni-10Pre teba je to možno prvé, druhé a možno desiate oslovenie v tvojom živote. Ale pre ňu nie. Musí ti byť jasné, že nie si prvý, ktorý ju v jej živote oslovil. Nie si ani desiaty a ani stý.

Dajme si trocha matematiky, aby si mal predstavu, koľko chalanov ju pred tebou oslovilo s vysmiatou tvárou.

Zoberme si, že žena má 25 rokov a od jej 15-tich ju začali denne oslovovať všelijakí chlapíci. Za týždeň to mohlo byť aj 20. Za rok je to približne 1000 chalanov. Za desať rokov to už bude 10 000 chalanov s vysmiatou tvárou. Nemusia to byť len muži na ulici. Môžu to byť aj kolegovia alebo spolužiaci, ktorí sa ju snažia trápne zbaliť.

Čo teda spraví žena, ak po 10 000. raze za ňou prídeš s vysmiatou tvárou ty? Presne to isté, ako pri tom 9 999 chalanovi – automaticky nahodí takzvanú ochranu pred všetkými chalanmi, ktorí ju oslovili pred tebou s takýmto istým prístupom.usmievat-sa-pri-osloveni

Môžeš byť aj super chalan a ona v skutočnosti super dievča, no ona si ťa k sebe nepustí. Lebo máš presne také isté správanie, ako tých 9 999 chlapov pred tebou.

Nemá čas a energiu zisťovať, či si super muž. Jej sa to skrátka už po 9 999 raze nechce. Lebo vždy, keď to v minulosti spravila, tak z 99,99% to boli naozaj hlupáci.

Najlepšie to vysvetlím na nasledujúcom príbehu.

Nenašlo by sa euro?

Nikdy nedávam bezdomovcom ani cent. Moje peniaze som tvrdo zarobil a ak by som mu ich dal, znamenalo by to, že som nejakých pár minút môjho života robil na toho bezdomovca, ktorý si za ne aj tak kúpi alkohol a cigarety. Realizujem sa v dobročinných projektoch pre deti. Ale to je iná téma, poďme k veci.

A ako viem, že je to bezdomovec, ktorý chce peniaze? Toto nemusím hádam vysvetľovať, to vie každý – snaží sa byť milý a usmieva sa od ucha k uchu. Najlepšie na tom všetkom je, ak ma ešte k tomu nazve „Kamarát“.

Asi pred rokom sa mi stala taká situácia – sedel som na lavičke, úplne normálne a prirodzene ku mne podišiel jeden starší pán. A začal rozprávať. Hovoril veľmi zaujímavé veci zo svojho života, čo sa mu prihodilo a naozaj mi to niečo dalo. Asi po 20 minútach mi hovorí: „Mladý muž, musím sa Vám priznať, som bezdomovec a nemám už ani na jedlo. Nechcem Vás nijako uraziť a ani nejako žobrať, ale nenašlo by sa euro?“.

S radosťou som mu dal päťku. A je mi jedno, čo s tými peniazmi spravil, či si kúpil alkohol alebo jedlo. Skrátka si to odpracoval a dal mi aj niečo do života.

Verím, že si z tohto príbehu pochopil, čo som tým chcel povedať.

A čo striptízové kluby?

usmievat-sa-pri-osloveniAspoň raz v živote by si mal zájsť do striptízového klubu. Budeš vidieť veľmi krásne ženy, ktoré sú k tebe prehnane milé, sadajú ti na kolená a líškajú sa ti, ako keby si bol ich muž snov. Čo asi tak chcú?

Ak si myslíš, že chcú s tebou založiť šťastnú rodinku a žiť v láske navždy, tak ťa musím sklamať.

Po nejakých pár minútach ti to začne byť veľmi nepríjemné, keď ti každá kráska s ktorou sa rozprávaš povie, že chce piť šampanské, ktoré musíš celé samozrejme zaplatiť ty, pričom ony z toho majú províziu.

Dá sa to porovnať s pocitom krásnych žien, keď k nim prídeš s úsmevom na tvári a ešte ich vôbec nepoznáš. Každej žene emocionálne napadne, že jediný dôvod prečo si k nej milý je ten, že chceš sex.

A to ju doslova uráža, pretože od nej chceš sex a pritom ju vôbec nepoznáš. To znamená, že chceš sex od každej ženy, ktorá vyzerá rovnako dobre.

Usmievať sa pri oslovení alebo nie – celé je to opäť o tvojej hodnote

usmievat-sa-pri-osloveni-1Ako ti vždy opakujem, celé zvádzanie je len a len o tvojej hodnote, ktorá musí byť vyššia ako jej. Ak sa bezdôvodne usmievaš, dávaš tým najavo, že od nej niečo chceš, tým pádom máš nižšiu hodnotu ako ona.

Ak ale oslovíš ženu s absolútne normálnym výrazom tváre, bude jej to divné, že nie si prehnane milý, ako 9 999 mužov pred tebou a okamžite jej cvakne v hlave:

„Hm, tento chlapík je pri mne úplne normálny, moja krása ho nijako neohúrila. To znamená, že musí mať také krásne ženy, ako som ja… a to znamená, že iné ženy ho preselektovali, je to super samec. Toho teda musím získať…“.

V tom momente o teba začne okamžite bojovať, o každý tvoj pohľad, o každý tvoj úsmev. Tvoja hodnota prerazí v jej očiach strop a máš to napoly vyhraté. Prečo napoly? Pretože teraz začne testovať, aká silná je tvoja osobnosť.

Preto musíš zostať po celý čas v pohode, byť maximálne uvoľnený a smiať sa len vtedy, ak je niečo naozaj vtipné.

Neusmievaj sa pri oslovení – buď normálny!

usmievat-sa-pri-osloveniKeď chalanom na bootcampoch poviem, aby sa neusmievali, často príde poznámka: „Ale ja nechcem byť vážny, ako univerzitný profesor.“

Sakra, ale ja som nič nepovedal o tom, aby si bol vážny. Len chcem, aby si bol NORMÁLNY. Ako keď sa bavíš s iným človekom. Úplne prirodzený, nesilený, v pohode, uvoľnený, tvoja mimika tváre musí byť úplne v norme. A presne takto oslovíš každú ženu.

Ak máš nejaké otázky, budem rád, ak mi ich napíšeš nižšie do komentárov.

S pozdravom, Milan Marko

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

8 komentárov

 1. V tomto filme ukazuje Daniel Craig podla mna perfektny Alfa – body language: https://www.youtube.com/watch?v=gZ23SrtSvz8

  • Perektne…

   Ako keby som sa videl v Kyjevskych nocnych kluboch, ked ma takto balia Ukrajinky..;) Ale ten hlavny krok, aby som ju stiahol ku mne, musim vzy urobit ja… perfektne video, takto by to malo fungovat.

   Milan

 2. Ahoj Milan, užasni článok konečne viem prečo kamoši ty tzv. prirodzení alfaci majú krásne ženy a nikdy mi to nevedeli povedať (že veď som úplne normálni nič nerobím len sa rozprávam). Teraz som si to tak vybavil keď som ich videl baviť sa zo ženami tak boli presne taký ako popisuješ a tie ženy doslova túžili po ich úsmeve a pohľade. Tento článok tromfol všetko čo som zatiaľ o zvádzaní čítal. Ďakujem.

  • Ahoj Mino.

   Ano mas pravdu, aj v Nemecku to malo takyto ohlas, ked osm to postol na jedno forum. Ja som celu moju hru odvodil od „naturalov“ (prirodzenych chalanov s babami).

   Ale tiez som si vsimol, ze nie vseci pochopili tenot clanok. Aj ked o tom takto pisem, nie vsetkym to docvakne o co ide. Ak to nejaky chalan pochopil, ako ty teraz, a aj aplikuje do praxe, je na najlepsej ceste za Master Zvodca.

   S pozdravom, Milan

 3. Ešte doplním, keď vidíš peknú babu nečum na ňu stále ako úchyl. Ona si to všimne, že zazeráš a slintáš a zazeráš :-) a hneď je na koni.
  Ja si napríklad predstavím ako by vyzerala o 30 rokov neskôr, prípadne o 30 kíl viac a potom nemám problém sa tváriť normálne a takisto normálne sa s ňou potom rozprávam

  • To je fakt dobre… aj ja som pouzival niekedy takuto predstavu. Ale prestal som s tym, lebo potom nevychutnavam tu zensku krasu. Skratka neusmievam sa, nedavam nic najavo, ale stale si vychudtnavam jej krasne oci, usmev, nozky a prsia, etc…

   Ale nic nedam najavo.

   Ale na zaciatok je to perfketne…

 4. Tento clanok mi pomohol.. pekne, jasne povedane po lopate.. vrela vdaka.. toto bol odrazovy mostik :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.