Tri otázky, ktoré sa nikdy nesmieš opýtať ženy

Tri otázky, ktoré sa nikdy nesmieš spýtať ženyMuži častokrát prenechávajú ženám iniciatívu a dúfajú, že ak sa k nej budú správať milo a budú zo seba robiť rohožku, žena to ocení a spraví to rozhodnutie, ktoré by chceli počuť.

Ako napríklad – dá im svoje telefónne číslo, pôjde s nimi na rande alebo jej s nimi po piatom rande prejde trpezlivosť a povie „Tak ma už konečne pretiahni!“.

Ale ako už isto zo svojich skúseností vieš, vôbec to tak nefunguje.

Zakaždým to skončilo zápornou odpoveďou.

Ženy nie sú stavané robiť zásadné rozhodnutia. Tie očakávajú od muža. Preto vždy (alebo veľmi často) príde záporná odpoveď.

Už to bude dobrých 5-6 rokov, čo sme sa s jedným Zvodcom Umelcom bavili na túto tému a dospeli k záveru, že ženy chcú byť zvedené – jednoducho a ľahko.

Stačí to len nepokaziť. Muži z toho robia vedu a vôbec si neuvedomujú, ako ľahko môžu zničiť dobre rozvíjajúcu sa interakciu jednou-dvomi hlúpymi otázkami.

Tri otázky, ktoré sa nikdy nesmieš opýtať ženy

Dali sme dokopy niekoľko najhlúpejších otázok, ktoré ženu úplne odrovnajú. Z nich sme napokon vybrali tri najhlavnejšie, ktoré by si sa určite nikdy nemal pýtať.

Aj v súčasnej dobe sa tieto otázky muži stále pýtajú, aj keď vidia, že to nefunguje.

Samozrejme, ak k nim patríš aj ty, nie je to tvoja vina. Ženy ti nikdy nepovedia – „Ty pako, nepýtaj sa ma takú blbosť.“.

Namiesto toho ťa posunú do nenávratnej kamarátskej zóny. Game Over.

1. Dáš mi svoje telefónne číslo?

Táto otázka môže fungovať, no zároveň nemusí. Závisí to od situácie. Ak sa s dievčaťom rozprávaš celý večer pri bare a padli ste si do oka, túto otázku samozrejme môžeš položiť.

Je zrejmé, že ak s tebou strávila 3 hodiny svojho života, má evidentný záujem opäť ťa stretnúť. Počas rozhovoru si vytvoril veľmi silnú príťažlivosť, preto ani tak zle položená otázka nič nepokazí.

Ale zoberme si častejší prípad – stretneš ženu na zastávke či počas obednej prestávky a máš len niekoľko minút na to, aby si získal jej telefónne číslo.

V tomto prípade je to absolútny zabijak celej situácie, pretože nemáš vytvorenú dostatočne silnú príťažlivosť.

Riešenie: Podáš jej dominantne svoj telefón a povieš s kľudným a vyrovnaným hlasom – „Napíš mi svoje číslo.“

2. Máš priateľa?

Absolútne irelevantá otázka. Dôležité je skôr to, či je zaľúbená.

Ak je zaľúbená, bez ohľadu na to, či s niekým chodí alebo nie, nemáš šancu.

Riešenie: Toto sa vôbec nebudeš pýtať!

3. Ideme ku mne?

Táto otázka si priam pýta, aby si dostal košom. Veď ženy nie sú blbé. Oni vedia, že ak idete na miesto, kde môžete mať fyzicky sex, že k tomu sexu aj pravdepodobne dôjde.

Ak by ti odpovedala na takúto otázku kladne, okamžite ju posúvaš do kategórie „ľahko dostupná“ a tým ju vlastne derešpektuješ.

Riešenie: Táto otázka vôbec nemôže padnúť. Vezmeš ju dominantne za ruku a s kľudom povieš – „Ideme ku mne, ukážem ti niečo, čo sa ti bude fakt páčiť.“ Ak začne namietať a hovoriť, že ešte sa na to necíti, dáš jej výzvu: „Nemysli si, že ma tak ľahko dostaneš do postele, ja nie som z tých. A mimochodom, zajtra mám dôležitú prezentáciu, musím sa vyspať, takže za hodinu-dve ti objednám taxi a pôjdeš domov.“ A idete k tebe.

Jasné, ak už bude u teba, nikam nepôjde a zostane na noc. A najlepšie na tom je, že aj ona to vie. Musíš to však takto zabaliť, aby si nepripadala ako „ľahko dostupná“ a aby o teba akože bojovala.

Prečo tieto otázky nefungujú

Z jednoduchého dôvodu. Týmito otázkami demonštruješ tvoju nízku sociálnu hodnotu. Nie si si istý, či to, čo práve robíš, je správne.

Demonštruješ nízke sebavedomie, slabosť a strach zo straty. A ako už určite vieš, ženy sú priťahované k mužom s vyššou sociálnou hodnotou.

A za druhé – pokiaľ to nie je dominantná lesbička alebo feministka, rozhodnutie vždy nechá na muža. Ale ak nie si schopný to rozhodnutie urobiť, ona sa vždy rozhodne radšej pre „NIE“.

Lebo je to istota, nič tým nepokazí. A ženy radšej volia istotu, nie neistého chlapa.

Na záver príbeh, ktorý sa stal pre pár mesiacmi

Prostredníctvom e-mailu ma kontaktoval jeden chalan z Nemecka, ktorý už nejaký čas balil ruskú dievčinu, s otázkou, ako má ich vzťah posunúť ďalej.

Moja odpoveď bola jasná – „Vyzdvihni ju autom a bez otázky ju vezmi k tebe do bytu. Ak sa bude pýtať, povedz dominantne, no s kľudom, že idete k tebe domov. Vybavené.“

Za dva dni mi prišla odpoveď – „Milan díky. Celá bola šťastná, že konečne stretla normálneho, sebavedomého chlapa. Vraj sa jej všetci chalani boja a správajú sa milo, no doposiaľ nikto nešiel priamo na vec, ako správny chlap.“

Leto sa blíži a ak si bez priateľky…

Tri otázky, ktoré sa nikdy nesmieš spýtať ženy…mal by si s tým niečo robiť. Koľkokrát si už videl krásne dievča niekde na ulici alebo v bare a nevedel si, čo máš povedať, ako sa máš s ňou zoznámiť a ako vzbudiť príťažlivosť?

Ak sa chceš naučiť správne baliť baby a leto prežiť s novou priateľkou, ponúkam ti môj Videokurz Akadémia Umenia Zvádzania.

Pozri tiež

Ako zviesť ženu a zostať pritom Dobrý chlapec

Na internete je mnoho článkov od Online Zvodcov / Marketérov, ktorých nikto nikdy nevidel osloviť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.