Tajomstvo prirodzeného zvádzania

Tajomstvo prirodzeného zvádzaniaKeď som začínal s Umením Zvádzania, prvou vecou, ktorú som urobil, bolo to, že som pátral po mužoch, ktorí pri zvádzaní vyzerajú prirodzene. Tí muži mali vždy menej práce a získali viac žien. Dal som si za úlohu vypátrať, čím sa líšia od bežných mužov.

Snažil som sa zistiť techniky, ktoré používajú. Zistil som, že ich používajú nie veľa, ale za to veľmi efektívne. Pomocou prepojenia rôznych techník si vytvorili svoju vlastnú. Nezabúdali sa tiež starať o základné veci a v tom spočíval ich úspech.

Lenže, keď som to vyskúšal na sebe, vôbec to nebolo tak, ako som očakával. Neskôr som prišiel na to, že to nemohlo fungovať, kým som si neosvojil POSTOJE PRESVEDČENIA, ktoré za tým všetkým stoja. To mi bránilo v tom, aby som dosiahol to, čo oni.

Chcel by som s tebou zdieľať ich názory a postoje, ktoré sú pre nich samozrejmosťou. Zabezpečuje im to toľko žien, koľko chcú. Pochopíš, že ich tajomstvo sa skrýva v ovládaní tých správnych techník. Ak sa ich naučíš, nebudeš musieť rozmýšľať nad tým, ktorú z nich použiješ. Príde to samo.

Ako byť „cool“?

Pri pozorovaní mojich priateľov, ktorí to so ženami vedeli, som zistil jednu zaujímavú vec. Každý z nich okolo seba šíril „cool“ vibrácie a ženy ich proste žrali.53

Vždy, keď stretli nejakú ženu, zaujali k nej postoj, ktorý ju donútil cítiť sa, ako keby mala šťastie, že sa s nimi rozpráva. Bolo to ako keby jej nepriamo hovorili „Vieš ty vôbec kto ja som?“, no bez všetkej tej arogancie okolo. Zistil som, že vyzerať prirodzene „cool“ je tá najdôležitejšia zložka úspechu.

Poznám veľa „cool“ mužov, ktorí si to však nedokážu dať dokopy a nie vždy sa im podarí získať ženu. Tiež poznám veľmi veľa mužov, ktorí vôbec nie sú „cool“ a darí sa im vo všetkých oblastiach života. Okrem vzťahov so ženami. Trik je v tom, že sa musíš naučiť osvojiť si to, čo je pre týchto „cool“ chlapíkov prirodzené.

Čiastočný zoznam vlastností, ktoré by si sa mal naučiť:

  • Prirodzene „cool“ mužom je jedno, čo si o nich myslí okolie.
  • „Cool“ muž nikdy neprikladá príliš veľký význam len jednej osobe. Vie, že sa nemôže zavďačiť všetkým a je s tým vyrovnaný.
  • Jeho rešpekt a priateľstvo si musíš zaslúžiť. To platí pre obe pohlavia. Nedáva žiadne „bonusové body“ za výzor, spoločenský status či materiálne zázemie.
  • Je otvorený a úprimný a nikdy sa nebojí vyjadriť svoj názor. „Cool“ a sebavedomý chlap nikdy nechodí okolo horúcej kaše. Vždy povie na rovinu to, čo si myslí. Vie, že ľudia ho počúvajú a nemá problém s tým, ak niekoho jeho názor naštve.
  • Je rozhodný! Ak sa ho opýtaš či chce niekam ísť, nepovie ti „Neviem“ alebo „Čo tam chceš robiť?“. Odpovie ti áno alebo nie.
  • V rozhodovaní je sebavedomý! Ak mu povieš, že jeho tričko je hrozné, buď na to nereaguje alebo flegmaticky odpovie, že je to jeho vec.
  • V jeho živote nie je žena na prvom mieste. Vždy má nejakú prioritu, ktorá je dôležitejšia ako žena. Tým dokazuje, že žiadna žena ho nikdy nebude ovládať.

Nájdi si čas a pozorne si naštuduj týchto pár vecí. Osvoj si ich. Ak to spravíš, budeš ich automaticky vykonávať a stanú sa súčasťou tvojho „JA“. Staneš sa prirodzene „cool“ a budeš tak pre ženy viac atraktívny, než ostatní.

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.