Tajný dôvod, prečo muži v interakcii so ženami zlyhávajú

prečo muži zlyhávajúZisti tajný dôvod, prečo muži v interakcii so ženami zlyhávajú a nauč sa, ako sa tomu vyhnúť

Ako už pravdepodobne tušíš, stretol som sa s mnohými mužmi, ktorí mali problém so ženami. Uvedomil som si, prečo muži zlyhávajú. Sú to výhovorky. Vlastné ospravedlnenia, prečo veci nejdú tak, ako by mali.

Súkromné výhovorky

Dospel som k názoru, že väčšina mužov používa výhovorky ako zástenu svojho neúspechu. Niektorí sa vyhovárali na váhu, iní na vek, no boli aj takí, čo tvrdili, že to bolo ich prácou alebo miestom, kde žijú. Aké sú tvoje výhovorky pre neúspech?

Tvoje výhovorky nie sú až také tajné, ako si myslíš!

Je to najzaujímavejšia časť tohto faktu. Nezáleží totiž na tom, ako „súkromná“ či „ojedinelá“ je tvoja výhovorka. Mnoho mužov v tvojom okolí má rovnakú.

Ručím ti za to, že mnoho mužov na svete bolo v rovnakej situácii, ako ty. Samé výhovorky a ospravedlnenia vlastného neúspechu. No prekonali to a uspeli. Tvoje výhovorky sú len cesta k tomu, aby si si to spravil jednoduchšie a nemusel čeliť tvrdej realite.

Dôvod neúspechu je spôsob, akým myslíme a akým konáme

Mnoho mužov nevie a nedokáže prekonať potrebu neustále sa vyhovárať. Vyhováranie sa ťa môže tak veľmi pohltiť, že si nemusíš uvedomovať dôsledky, ktoré so sebou nesie.prečo muži zlyhávajú

Ak si myslíš, že ženy o teba nebudú javiť záujem a stále si opakuješ „Mám nadváhu! Nepáčim sa jej! Nemám na to!“ a dokonca sa ani nepokúsiš zoznámiť sa s ňou,

len sám seba presvedčíš o mylnej predstave, že na to naozaj nemáš. To však povedie k oveľa závažnejším problémom. K strachu chodiť von či rozprávať sa s ostatnými ľuďmi.

No ak pripustíš, že tu nejaký problém naozaj je a práve ten ti bráni akémukoľvek úspechu vo vzťahu k ženám, začne to ovplyvňovať celý tvoj život.

Takže, aké je riešenie tohto problému?

Povedal by som, že má len dva kroky:

  1. Identifikuj svoj problém. Zisti, čo ti bráni v tom, aby si uspel a vo svojom okolí vyhľadaj mužov, ktorí sa tiež stretli s podobným problémom a prekonali ho. To ti poskytne reálne dôkazy, že to, s čím máš dočinenia, nie je konečné a nezvratné.
  1. Nauč sa viac o ženách. Hlavne, čo vzbudzuje ich emócie a záujem v súvislosti s mužmi.

Keď prídeš do kníhkupectva, nájdeš tisíce kníh o počítačoch, ale žiadnu o tom, ako ženy myslia a čo vzbudzuje ich chvíľkovú sexuálnu túžbu.

Zarážajúce, no pravdivé.

Jedným z dôvodov prečo som venoval toľko času a úsilia skúmaniu a experimentovaniu v tejto oblasti života je ten, že chcem byť naozaj schopný vysvetliť túto problematiku lepšie, ako ktokoľvek iný.

Chcem, aby muži, ktorí sa odo mňa učia, mali svoju situáciu pevne v rukách.

Ak chceš prvotriedné vzdelanie v oblasti žien, randenia a šarmu, odporúčam ti investovať do môjho Videokurzu Akadémia Umenia Zvádzania.

V ňom nájdeš mnoho rozličných konceptov, stratégií a techník, ktoré sú krok za krokom vysvetlené.

Naučíš sa, ako a prečo sa ženy správajú tak, ako sa správajú. Ako mužov „testujú“ a ako v tých testoch uspieť. Naučím ťa spôsob, ako sa pohybovať, hovoriť, správať sa a komunikovať so ženami tak, aby si vzbudil ich záujem.

Sľubujem ti dve veci:

  1. Naučíš sa mnoho vecí, o ktorých si predtým nevedel a dokonca ani nepočul. Nežartujem. Dal som dokopy informácie z mnohých oblastí. Od vedeckých štatistík až po moje osobné skúsenosti. A hovorím ti, táto kniha ti otvorí oči a donúti ťa povedať „wau“.
  2. Budeš nadšený tým, čo sa dozvieš a výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Zvýši sa počet tvojich stretnutí, s vyšším počtom žien. Ak nebudeš spokojný (a to ti ručím za to, že budeš), jednoducho mi napíš e-mail. Moja ponuka je férová. Ak nedostaneš žiadnu protihodnotu, nemusíš zaplatiť.

Objednaj si môj Videokurz Akadémia Umenia Zvádzania ešte dnes. Už nikdy nemusíš byť u žien na vedľajšej koľaji!

Pozri tiež

Ako zviesť ženu a zostať pritom Dobrý chlapec

Na internete je mnoho článkov od Online Zvodcov / Marketérov, ktorých nikto nikdy nevidel osloviť …

jeden komentár

  1. Čav Milan. Pisem ti pre taku vec ktoru asi pocuvas respektive citas velmi casto.Nejaky cas sa venujem umeniu zvadzania ,sledujem tvoju aj inu dostupnu literaturu co je na nete a pod…Tak podme k veci .Umeniu zvadzania sa venujem nieco okolo cca 1 rok .Mam za sebou vela zoznameni ,vela zakonceni rozneho charakteru no prave v momente ked som mal nasliapnute celkom dobre tempo(nerozumej nejake zarezy..preto to ja nerobim ..alebo to aspon tak nevnimam a neberiem) som na dovolenke spoznal jednu holku ,ktora mi aj „podlahla“ .. Myslel som ze aj ked som z nou bol viac noci ,ze to po navrate prejde a vratim sa do normalu..No nepreslo a ja som sa z nou stretol -teda ona dosla za mnou- a citil som na sebe nejake city ku nej .Po tomto obdobi „zvadzania“ asi preva holka co som ku nej nieco vazne citil,vsetky som mal rad no tu bolo nieco viac.Toto vsetko je krasne LEN teraz prichaza ta temna stranka tejto story a sice ,ze zme dve ale diametralne odlisne povahy ,neustale superime a coraz viac som citil napatie a nervozitu.Prisiel som na zaujimavu vec a to ze odkedy ju poznam moje sebavedomie si skocilo Bungee :) (neni to az taka hroza ,ale je to citelne ). Chcel by som od teba radu,nejaky postup v takychto situaciach ,ako sa vysporiadat s citmy a mozno vniest trosicku svetla do tejto dilemy… Ja si myslim ze city prisli prave pre dlzku straveneho spolocneho casu .. Na zaver asi len tolko ,ze som ju zbalil tak ,ze som bol uplne v pohode necitil som ziadny stres a ,ked som si to spatne analzoval tak viem ze zo mna islo sebavedomie … Milan vopred ti dakujem za skoru odpoved .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.