Psychologické hry, ktoré ti pomôžu priťahovať ženy

Psychologické hryAk si ako väčšina mužov, ktorých poznám, a ktorí by radi vylepšili svoju úspešnosť u žien, potom máš pravdepodobne jeden alebo dva negatívne programy vo svojom podvedomí. Ak si taký, akým som ja zvykol byť pred tým, než som sa naučil čo viem teraz, potom ich máš pravdepodobne VEĽA.

Pamätám si na obdobie, kedy som veril, že by sa ženy VEĽMI urazili či znepokojili, ak by som sa pokúsil o nečakanú konverzáciu. Pamätám si na ten pocit, kedy som sa bál odmietnutia a myšlienky, že ak by ma žena odmietla pred inými ľuďmi, asi BY SOM ZOMREL od trápnosti.

Pamätám si, ako som si myslel „Prečo by som pre ženu mal byť atraktívny?“ a veril som, že naozaj žiadané a krásne ženy ma nevnímajú ako zaujímavého alebo príťažlivého chlapa, pretože nie som bohatý, vysoký a slávny.

Jediný, komu na tvojom úspechu so ženami záleží, si TY

NIKOHO NEZAUJÍMA, ČI SA TI PODARÍ VYRIEŠIŤ TENTO PROBLÉM SO ŽENAMI. A NIKOHO NEZAUJÍMA, ČI MÁŠ U ŽIEN ÚSPECH ALEBO NIE. OKREM TEBA. Naozaj.

Ak sa naučíš stretávať sa a randiť so ženami, ktoré si vždy chcel, nikomu na tom nebude záležať. Tvoji kamaráti si o tebe nebudú myslieť, že si viac „cool“, tvoja mama ťa neprestane sekírovať, tvoj šéf ti nedá viac peňazí a neschudneš tých 5 kíl, ktoré si chcel schudnúť počas posledných 10 rokov.

Jednoducho, všetkým je to jedno. Možno ti budú závidieť, ako to už na Slovensku chodí, ale v skutočnosti na tom nikomu nezáleží. JEDINÝ, KOMU NA TOM ZÁLEŽÍ, SI TY SÁM.

A ty si aj jediný, kto s tým môže niečo urobiť

Aký je najlepší spôsob zmeniť to?

Začneš meniť svoje negatívne zmýšľanie na POZITÍVNE  a úspech sa čoskoro dostaví. Je veľa spôsobov, ako začať, no mám pár osvedčených rád.Psychologické hry

Preprogramuj sa!

Pozoruj mužov, ktorí sú v interakcii so ženami úspešní. Jednou z najlepších vecí, ktoré som kedy urobil, bolo kamarátstvo s úspešnými mužmi – úspešnými u žien. Väčšina techník, ktoré som sa naučil a opísal v mojej knihe, pôvodne začali ako niečo, čo som odpozoroval od kamarátov, v rámci ich komunikácie so ženami.

Ak pozoruješ mužov, ktorí u žien dokážu vzbudiť pocit príťažlivosti, začneš vidieť určité vzorce v ich správaní a tiež vzorce v reakcii žien. Nič nedokáže nahradiť pozorovanie. Reálne vidíš a vnímaš, ako muž príde k žene, začne s ňou komunikovať a o 5 minút odíde s jej telefónnym číslom.

Vyber si nových kamarátov. Pozoruj, ako komunikujú so ženami. Je to oči otvárajúci zážitok.

Ísť do baru a sledovať ľudí pre teba môže byť trochu nepríjemne. Ale neboj sa, nikoho to nebude zaujímať.

Pamätaj na to, čo som ti povedal: Nikoho nezaujíma, či si úspešný alebo nie, len TEBA. Čím viac sa budeš chcieť zlepšovať, tým to pôjde ľahšie. LEN SA ZLEPŠUJ KÚSOK PO KÚSKU. Ak budeš robiť tieto veci, budeš meniť svoje negatívne zmýšľanie na pozitívne a úspech sa čoskoro dostaví.

Na začiatok ti môžem odporučiť materiály, ktoré som zostavil špeciálne pre túto oblasť online Videokurz s reálnymi ukážkami. Trvalo mi dlhé roky, kým som zistil, čo na ženy naozaj funguje. Opakujem, trvalo mi to roky. Roky pokusov a chýb. Kedykoľvek som objavil niečo, čo funguje, nápad som vylepšil a zapísal si ho… a potom som na ňom ďalej pracoval a rozvíjal ho.

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

4 komentáre

 1. ..ještě k tomu článku – znám jednoho takového, který si seznamování/balení užívá. Skvěle se zabaví a jako bonus má sbalenou babu. Ale nenakopává mě to nějak, spíš si pak připadám jako freak. Taková přirozená věc a já z toho mám žaludeční vředy.. Nejde mi ale do hlavy, jak by se introvert měl silou vlastní vůle předělat na extroverta. (u balení o moc nic jiného nejde, však?). Copak se gay může stát hetero, potom co si projde web a videa o tom, jak je skvělé mít ženskou?

  • No porovnavat Extrovert-Introvert s Homo-Hetero je nemieste. but si alebo nie si sexualne homo/heter orietovany. Prerobit sa to neda.

   No z introverta sa extrovertom mozes stat, lebo to naozaj chces. A ja som toho priklad. Teplos nechce byt hetere a ani hetero nechce byt teplos.

   Ano ty si musis uzivat tu interakciu so zenami, ty musis milovat proces balenia viac ako samotny sex.

   S pozdravom, Milan

 2. Ja tieto clanky zerem!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.