Ako zbaliť babu – Prečo potrebuješ Umenie Zvádzania

Ako-zbalit-babuAko zbaliť ženu, nájsť a udržať si priateľku? Čo je Umenie Zvádzania a prečo to v dnešnej dobe potrebuješ?

Ak si úplne normálny, priemerne vyzerajúci a priemerne zarábajúci muž, Umenie Zvádzania je prakticky jediný spôsob, ako zbaliť a udržať si ženu svojich snov.

Krásna žena má určitú motiváciu, nejakú predstavu o svojom budúcom partnerovi. Všetci muži naokolo jej ponúkajú rôzne hodnoty – pozvania na večeru, kvety, rozvoz ako taxikár a rôzne drahé darčeky.

Ale nikto jej neponúka to, čo naozaj hľadá. Hoci niektorí z jej nápadníkov majú aj túto vlastnosť, nevedia jej ju podať, nevedia sa s tým prezentovať.

Ako správne postupovať, ak vidíš krásne dievča na ulici? Ako ju osloviť a ako zistiť za krátky čas, čo naozaj chce, hľadá a potrebuje?

Teraz príde na rad Umenie Zvádzania

Na ulici alebo v bare stretneš krásnu ženu, ktorá ti venuje niekoľko minút, nanajvýš hodín. Počas tejto krátkej doby musíš nájsť jej emocionálnu motiváciu a zapnúť jej príťažlivosť správnym smerom – smerom k tebe.

A presne o tom je projekt „Ako zbaliť babu“, alebo Umenia Zvádzania – tými správnymi technikami redukuje čas spoznávania a zapnutia príťažlivosti za minimálne možné náklady: či už finančné, alebo časové.

Zároveň vynecháva procesy, ktoré sú pri zvádzaní žien absolútne nepotrebné.

Ponúkam ti porovnanie, ako prebieha proces balenia žien u väčšiny mužov a ako vyzerá proces zvádzania u Zvodcu Umelca (PickUpArtist – skrátene PUA).

Proces „Ako zbaliť babu“ bežného muža:

– trápne oslovenie – väčšina mužov končí už v tomto bode. No dajme tomu, že od dotyčnej získa telefónne číslo. To číslo dostane úplnou náhodou a skoro vždy iba vtedy, ak sa zoznámi v spoločnosti, v ktorej už má svojich známych a kamarátov,

– skladá samé komplimenty,

– dámu pozýva na luxusné večere a rôzne akcie,

– drahé a nákladné výlety,

– častá návšteva kina,

– odvoz zadarmo a podobné špeciálne servisy, ako na lusknutie prsta.

Aj po dlhom čase a niekoľkých stretnutiach nemá ani potuchy, čo tá žena naozaj chce. Keď sa jej na to opýta, odpovie mu starú známu klasiku typu verný chlap, zmysel pre humor a podobné mini frázy. V mnohých prípadoch sa takáto interakcia skočí vetou “buďme len kamaráti”. Samozrejme, každej žene to vyhovuje, pretože má od chlapa servis zadarmo.

Proces balenia Zvodcu Umelca:

– super oslovenie, skvelá konverzácia. Už na prvom stretnutí má úplne jasno v tom, na akej úrovni je žena v emocionálnej sfére a akého chlapa hľadá,

– vzbudil u nej príťažlivosť a ona je celá bez seba, že má záujem o jej telefónne číslo, môže s ním ísť na rande, prípadne už v ten istý večer skončiť u neho doma,Ako-zbalit-babu

– prvé stretnutie – rýchla káva na rohu ulice,

– žiadne drahé rande, žiadne kino, žiadne výlety,

– Zvodca Umelec ju efektne a dominantne tlačí tam, kde s ňou má súkromie a kde môže dôjsť k intímnym chvíľkam,

– ak to však neklapne na prvýkrát, sebavedomo ju pozýva k sebe domov,

– vždy postupuje len tak rýchlo, ako mu to jej emócie dovolia, až po prvý sex.

Po prvom sexe sa Zvodca Umelec sám rozhodne, či zostane so ženou vo vzťahu alebo to bude jeho „bokovka“, prípadne sa so ženou rozlúči a ide ďalej.

Teraz je len na tebe, ktorou cestou sa rozhodneš ísť

Umenie Zvádzania je absolútnou súčasťou každého moderného muža.

Ako zbalit babuOsobne si neviem predstaviť, čo by som robil, ak by ma moja priateľka opustila a neovládal by som Umenie Zvádzania. Mám 34 rokov, nedisponujem výzorom modela, dokonca nie som milionár a nemám čas behať po kluboch a hľadať ženu mojich snov.

Žijem v realite a nejaké pseudo-dating-stretnutia, kde by som dúfal, že náhodne stretnem moju vysnívanú, veľmi neuznávam. Každý muž predsa musí ovládať Umenie Zvádzania a musí byť schopný nájsť si novú priateľku v priebehu maximálne 2 týždňov.

Na mojej stránke nájdeš všetko, čo potrebuješ k tomu, aby si našiel, oslovil a zviedol ženu svojich snov. Tento projekt nemá na Slovensku ani v Čechách obdobu a môžem ti garantovať, že nič podobné nenájdeš. Stránka je venovaná prioritne zvádzaniu a tomu, aby sa z teba stal uznávaný Zvodca Umelec.

S pozdravom, Milan Marko

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.