Pivotná hra – Najjednoduchšia cesta, ako zbaliť tie najkrajšie baby

Balenie žien v barochSú rôzne cesty, ako osloviť a zviesť krásne ženy v bare alebo na ulici. Či už je to priama/nepriama cesta, v obchodnom centre alebo cez internet.

Jeden z najjednoduchších spôsobov je Pivotná hra – t.j. ak máš vedľa seba atraktívnu kamarátku.

Pivot je dievča, ktoré ti pomáha baliť iné ženy. Ako takúto pivotku nájsť a vychovať, si vyžaduje dôslednú prípravu, .

Princíp hry je založený na tom, že u svojej vyvolenej zapneš jediný spínač atraktivity – Preselekciu.

Preselekcia – najrýchlejšia cesta k jej srdcu (telu)

Vezmime si príklad krásnej ženy. Atraktívne dievča, ktoré vo svojich sedemnástich rokoch išlo na rande s každým chalanom, ktorý ju pozval.

Veľmi rýchlo ale zistila, že z veľkej väčšiny to neviedlo nikam. Chalani sa správali ako totálni amatéri, boli ešte nezrelí, snažili sa byť nasilu vtipní a nevedeli povedať jedinú súvislú vetu o sebe.

Až ju to jedného dňa prestalo baviť. Je to logický dôvod, prečo priama hra (priame pýtanie si telefónneho čísla a pozvanie na rande) u krásnych žien nefunguje .

Ak krásnu ženu oslovíš priamo, okamžite ťa zaškatuľkuje do tej kategórie chalanov, ktorí ju stále priamo oslovovali, no nikdy to nikam neviedlo. Preto jej to nemaj za zlé, ak ti počas dvoch minút nedá telefónne číslo.

Chyba nie je v nej, ale v stovkách chalanov, ktorých stretla pred tebou.

No a presne o tom je Preselekcia

Pokiaľ ťa žena uvidí v bare s krásnou ženou, okamžite si preselektovaný od ostatných chlapov, ktorí stoja niekde v kúte s pohárom piva.

Už nemusí ďalej skúmať, či si kvalitný samec. Už s tebou nemusí ísť na spoznávacie rande. Automaticky ťa zaškatuľkuje – Kvalitný samec, CHCEM HO!

Veď tá kočka vedľa teba ťa už dostatočne preverila.

Presne pre toto sú ženatí muži pre ženy najatraktívnejší. Jedna žena už toho ženáča preverila, ako keby povedala “YES, TOTO JE KVALITNÝ SAMEC, CHCEM S NÍM ŽIŤ CELÝ ŽIVOT.”

Aké ženy sú najlepšie pre Pivotnú hru ?

ako-zbalit-babu-pivotna-hraNie každá žena je predurčená byť dobrý Pivot. Nemusím ani pripomínať – čím krajší Pivot, tým máš väčšie šance na zbalenie rovnako krásnej ženy.

Z mojich skúseností viem, že by to mali byť úplne normálne, pohodové a bezproblémové ženy.

Pre túto hru sú ideálne také ženy (ako aj môj Pivot Katja vo videu), ktoré majú rady párty a nemajú veľa kamarátok. Krásne ženy, ktoré sú čiperné, plné života a nie veľmi obľúbené v ženských kolektívoch.

Všetky menej atraktívne ženy im závidia a robia im napriek. Preto je oveľa lepšie získať na Pivotnú hru krásnu ženu ako priemernú. Krásna žena to ocení, ak s ňou pôjdeš von ako kamarát a nebudeš sa ju snažiť trápne zbaliť.

4 Pravidlá Pivotnej hry

1. Nikdy nebaľ svoju Pivotku – musí ti byť od prvého dňa jasné, že táto žena je pre teba tabu. Poznám mnoho prípadov z mojich Bootcampov, keď chalani spoznali krásne baby, spravili z nich Pivotky a po nejakom čase sa s nimi vyspali. Ich vzťah už nepokračoval a oni už nemali ani Pivotku, ani kamarátku.

2. Ona nemôže chcieť zbaliť teba – je potrebné si preveriť, či s tebou nechodí von len preto, lebo ťa chce zbaliť. Efekt Pivotnej hry bude presne opačný. Nielenže nikoho nezbalíš, dotyčná ti dokonca bude veľmi rafinovane kaziť každé zoznámenie.

3. Naučiť ju tvoje dobré vlastnosti – je dôležité, aby tvoja Pivotka poznala tvoje najlepšie vlastnosti. Nemôže predsa povedať žene, ktorú balíš – „On je takýýý sladkýýýýý…“. Na druhej strane, veľmi dobre funguje ak tvoj Pivot povie na rovinu – „On je extrémne dobrý v posteli.“ Samozrejme, všetky ženy sa najprv zhriaknu, ale ver mi – žena, ktorej to povie iná žena, je ešte v ten večer u teba.

4. Musí byť samostatná – musí vedieť, ako sa používa MHD a mať nejaké čísla na taxi. Musí chápať, že ak sa v polovici noci vyparíš, asi budeš extrémne zaneprázdnený a nemôže ti vyvolávať s otázkou, či ju odvezieš domov.

Ako si nájsť Pivotku

ako-zbalit-babu-pivotna-hraPresne ako pri balení žien, aj tu musíš vychádzať zo spoločnej motivácie. 

Nesnaž sa presviedčať nejakú tvoju dobrú kamarátku. Nemá to význam, ver mi. Strácaš čas. Radšej investuj čas do hľadania novej Pivotky.

Najlepšie sa hľadajú v baroch a kluboch. Hlavne na tanečnej ploche alebo niekde, kde ženy tancujú a každý ich vidí.

Sú to presne tie ženy, ktoré sa chcú baviť a majú rady párty. Vždy si vyberaj tie najkrajšie.

Tieto ženy veľmi ocenia, že s nimi chceš chodiť von a budeš ich chrániť od oslovenia dotieravých mužov, aby si mohli v kľude potancovať. Na oplátku ti s radosťou pomôžu zbaliť inú ženu.

Pivotka nie je len nástroj na balenie žien

S Pivotkami je potrebné vytvoriť si kamarátsky vzťah. V Londýne som často chodil s Pivotkami na piknik, do parkov a bližšie ich spoznával – aj takto som sa učil angličtinu.

Ak tráviš čas v dvomi – tromi krásnymi ženami, nielen že to vidia iné ženy, ale aj ty začneš lepšie a podvedome chápať svet krásnych žien.

A to je na nezaplatenie.

Napíš mi do komentárov tvoje skúsenosti s Pivotnou hrou. Ak si myslíš, že to na Slovensku to funguje inak, budem rád, ak mi o tom dáš vedieť.

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

7 komentárov

 1. Super clanok Milan. Konecne so rozbehol svoj vlastny blog. Ten Kopecky je fakt ojebavac. Nic nevie, ziadne realne videa, len opisane clanky z anglickych blogov a ide ucit ako na baby. Drzim ti palce. Konecne je tu kvalita.

  • Ahoj Mato.

   Prosim bez vulgarizmov. Ano asi mas pravdu, ale to je jeho vec. Ja sa budem snazit podavat najlesiu kvalitu aku viem a vsetko z mojich skusenosti. Koncentrujme sa na pozitivne.

   S pozdravom, Milan

 2. Budes mat nejake nazivo ukazky v Bratislave?

 3. ..online mi to nefunguje, fotím se s holkama na seznamku – jim to sice nevadí, celkem fajn se pobavíme a pak se dozvím, že jsem divný. Online je to buď bez odezvy anebo skončím jako namyšlený egoista. To je celý efekt anebo je pivotná hra o něčom inom..

  • No Online na SVK obzvlast nefunguje. Odpoved najdes, ak si spravis nejaky zensky profil. Ak dostanes za den menej ako 300 sprav tak si dobry… a potom pochopis preco krasnu a inteligentnu baby na internete nenajdes.

   A mimochodom, na Interenete najdes len tragetky a hysterky. Ja hladam na uliciach a v kluboch. Ja chcem najprv tovar vidiet, pred tym, ako ho kupim.

   S pozdravom, Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.