Osudová príťažlivosť

Posudova-pritazlivostredstav si, že uvidíš ženu. Je vysoká, štíhla, tričko s veľkým výstrihom, tesné džínsy, dlhé blond vlasy, ktoré sa jemne vznášajú vo vzduchu. WOW, tú chcem! Ale čo teraz? Ak si ako ja, najväčším problémom je oslovenie a  začiatok konverzácie.

Vieš, že by si za ňou mal ísť a niečo jej povedať, ale zrazu ťa tvoj mozog PARALYZUJE a prináša ti 100 rôznych výhovoriek a situácií, ktoré by mohli nastať, keby si ju neoslovil.

Čo keby sme túto automatickú paralýzu mozgu zastavili a využili ju vo svoj prospech?

Osudové stretnutie – osudová príťažlivosť!

Vráťme sa k blond slečne. Uvidíš ju, povieš si, WOW, tú chcem! Ale zastav sa tam, nepreskakuj na ďalšiu myšlienku – A čo teraz? + výhovorky a možné scenáre. Ostaň pri tom, ako si bol zasiahnutý jej krásou a sexuálnou príťažlivosťou. Sústreď sa na tento pocit a choď za ňou.

Musíš veriť tomuto pocitu na 100%, ísť po ňom a výsledok bude ohromujúci. Poďme si rozobrať jednotlivé kroky

 1. Kráčaš po ulici/klube v dobrej pohodovej nálade.
 2. Uvidíš sexy ženu, ako niekde kráča alebo stojí.
 3. Nechaj sa byť zasiahnutý jej ženskou krásou a zostať pri tom. Užívaj si ten pohľad. Nevzdoruj tomu. Vo vnútri maj iba myšlienky typu: “Ow yeah, toto chcem”; “Sakra tá je ale sexy” a “Wow tá má ale zadok”.
 4. Využi túto energiu príťažlivosti a buď ňou na zlomok sekundy posadnutý.
 5. Poslúchni svoje mužské ja a vyraz za ňou.
 6. CHOĎ!!! nemaj nič iné na mysli. Žiadne myšlienky. Žiadne, čo jej povieš. Len choď a ono to príde samé, z tvojho vnútra a nie z tvojej mysle. Čím menej rozmýšľaš, tým viac vynikne tvoja mužská energia.
 7. Povedz prvé čo ti napadne!!! napr. “Ahoj… Ja som Marek, musel som ťa prísť spoznať!”

Touto technikou sa dostaneš k svojmu pravému osudova-pritazlivostmužskému ja, ktoré v tebe sídli a je potláčané tvojimi myšlienkovými pochodmi. Toto mužské ja, je pre ženy nesmierne atraktívne, takže takýmto oslovením zanecháš v žene neskutočný dojem.

Super, práve si ju oslovil silným dominantným spôsobom. Ako nespadnúť do nudnej konverzácie a následne nebyť odmietnutý, prinajlepšom poslaný do friendzone? Ako dať najavo svoje dominantné, mužské ja a to, že ju chceš ako ženu? O tom budú ďalšie články od Mareka, učiteľa, ktorý organizuje reálne tréningy jeden na jedného.

S pozdravom, Marek
osobný tréner Umenia Zvádzania

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

4 komentáre

 1. No ja si myslím Marek,že ten chalan by musel byt nejaký model,aby oslovil takto priamo peknu žensku,aby ho neodbila.Keby som ju ja takto oslovil podla výzoru,ona by ma tiež mohla hodnotit podla výzoru.

  • Ahoj Jozef.

   Nezabudaj, ze zeny myslia onac ako muzi. Zeny su pritahovane osobnostou a muzi vyzorom. Poznam vela krasnych muzov a nemaju priatelky a vela skaredych, ktore maju krasne priatelky. Aj ty urcite poznas takych muzov.

   S pozdravom, LA

 2. Ahoj i jako čech jsem se zde ne jednou začetl. Moje zkušenosti jsou že snaha je nanic. Vždy to jde je to ok nikde není chyba. Vždycky když ze sebe strháme obležení a jdem na sex tak mají problém z velikosti penicu a říkaj ,, rači se na to vyserem,to si děláš pi**“ pokaždy to beru z humorem a pokračuju naní tvrde jenom ona že ne a zače se chovat dost divně (jak kdybich ju znásilnoval) ZA RADU BUDU VDĚČNEJ 18cm je dost tak nevíc co je jim. Je to furt do kola. Dík

  • Ahoj Ted.

   No tak to sa musis obratit niekde inde. V tomto ti neporadim. Ja sa zaoberam zvadzanim a ucenim zvadzania. Ak uz niekto babu zvedie, nech si ju opicha ako chce, pre mna za mna aj so spendlikom.:)))

   S pozdravom, Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.