Nauč sa vyhrať nad mužskou konkurenciou

mužská konkurenciaOtázka týždňa

Nedávno som sa rozviedol a zistil som, že mám problém nadviazať kontakt so ženami. Predtým, než som spoznal moju bývalú ženu, som bol sukničkár a nemal som problém nájsť ženu, s ktorou by som sa nevedel zabaviť. Po deviatich rokoch manželstva som mal veľký problém vrátiť sa späť „do hry“. No vďaka tvojmu Videokurzu a e-mailom som to zvládol v rekordne krátkom čase. Teraz sa stretávam s veľmi atraktívnymi ženami a cítim sa skvele. Ďakujem!

Rád by som prešiel k otázke. Všetky tieto krásne ženy priniesli do nášho vzťahu niečo, na čo nie som zvyknutý. Mužov! Vždy, keď sme spolu niekde vonku, narazíme na iných mužov. Využívajú každú príležitosť, nadväzujú očný kontakt a prihovárajú sa mojej partnerke. Vážne tých mužov neobviňujem, pretože ženy, s ktorými sa stretávam, sú veľmi príťažlivé. No ako mám ukázať, že som si na sto percent istý sám sebou a konkurencia pre mňa nič neznamená?

Odpoveď od Milana

Gratulujem. Vitaj späť v hre!

Obdobie po rozchode s dlhodobou priateľkou či manželkou, je často veľmi obtiažne. Pre partnerov je veľmi jednoduché a pohodlné získať emocionálnu istotu jeden od druhého. No po rozchode sa z tejto istoty stane strach.

„Čo sa stalo? Stretnem inú ženu? Ako mám začať?“

Pamätám si rozchod s mojou dlhoročnou priateľkou spred pár rokov. Pamätám si ten pocit tesne po rozchode. Osamelá kombinácia strachu, neistoty a prázdnoty mi skrúcala črevá. Pridali sa k tomu obavy: „Kde mám začať? Ako na to?“ alebo „Dokážem sa dostať späť do hry?“. A problém bol na svete.

Ak začneš s nejakou ženou randiť, nechceš sa dostať do podobnej situácie. Čo je potrebné robiť v prípade záujmu ostatných mužov?

Ako prvé by som chcel vysvetliť jadro problému

NEISTOTA a ŽIARLIVOSŤ

Ak sa cítiš neistý, vždy pomysli na to, ako nejaký muž príde a preberie ti dievča. Často to poukazuje na kombináciu pocitov, ktoré ťa nútia obávať sa o svoju ženu a tak isto o to, že si nedokážeš nájsť inú.mužská konkurencia

Ak pozveš svoju priateľku na rande a ostatní muži ju začnú baliť priamo pred tvojim zrakom, začne ťa zožierať pocit neistoty. Práve vtedy prichádza skutočný problém, žiarlivosť.

Najlepšia vec, akú môžeš v tomto prípade urobiť je, že to budeš brať s nadhľadom. Väčšina mužov nevie hrať túto hru a je veľmi zábavné ich pri tom pozorovať.

Rovnako, ako väčšina mužov vôbec netuší, ako správne osloviť a baliť ženy. Pre mňa je to niekedy veľká tragédia, sledovať ich hrozné výkony.

Musíš prekonať pocit strachu, neistoty, žiarlivosti a uvedomiť si, že sa niet čoho obávať.

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

jeden komentár

  1. Zdravim. a ako sa vysporiadat s konkurenciou resp inym PUA. ked ti zacne robit do ženskej.? alebo s mužom ktory demonštroval tým spravným štýlom žene svoju hodnotu a ta je výššia ako tvoja… /peniaze , sláva/?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.