Zvádzať ženy s Wingom, alebo bez

Baliť baby s wingom alebo bezNájsť si toho správneho Winga, alebo parťáka na balenie žien, je večný problém väčšiny začínajúcich Zvodcov Umelcov.

Predtým, ako začneš hľadať toho správneho parťáka, mal by si vedieť, že nie je Wing ako Wing. V tomto článku rozoberiem výhody a nevýhody balenia žien s Wingom.

Kto je Wing

Tento výraz pochádza z Pick-Up komunity a definuje sa ako tvoj kamarát, ktorý ti pomáha osloviť a zviesť ženy. Vie o tebe všetko, prezentuje ťa pred ženami v tom najlepšom svetle a ty mu samozrejme robíš tú istú službu. Ide len o to, aby ste sa dohodli, kto berie ktorú ženu.

Výhody a nevýhody zvádzania žien s Wingom

Výhody

pred párty si zahráte PlayStation, hodíte pár panákov alebo pív, pokecáte o super bláznivých príbehoch, ktoré ste spolu zažili alebo preberiete najnovšie baliace techniky. Dostaneš sa do pohody a prakticky hneď, ako prídeš do baru, môžeš začať baliť ženy

– najťažší moment pre každého chlapa, ktorý chodí baliť ženy sám, je ten, že musí sám vstúpiť do baru alebo klubu. Je to hrozný pocit a ja tiež týchto prvých pár minút nenávidím. S Wingom je to vyriešené: vojdete spolu a zamierite to rovno k prvým ženám

– aj on oslovuje dvojice žien a aj ty. To znamená, že ak ti nejde hra, alebo jemu, šanca, že sa večer zakončí úspechom je veľmi vysoká

– ak si spolu dobre rozumiete a ste na rovnakej vlnovej dĺžke, obohacujete sa navzájom o nové životné skúsenosti alebo business príbehy

Baliť baby s wingom alebo bezNevýhody

– ak je tvoj Wing ochlasta, na každej párty sa totálne opije a potom len obťažuje všetky ženy, ktoré balíš.

– ak spolu cestujete po nejakých mestách a máte prenajatý iba jeden apartmán, v prípade, že si stiahol ženu do apartmánu, musíš riešiť logistiku – kedy sa vráti do bytu, ako mu odovzdáš kľúč, kde strávi čas, kým budeš obšťastňovať dotyčnú, atď.

– ak ti tvoj Wing, ktorý nevie baliť ženy, závidí a strápňuje ťa pre ženami

Fazit: Zvádzať ženy s Wingom, alebo bez

Zvádzanie s Wingom má v praxi vždy viac výhod. Najväčší problém je nájsť toho pravého Winga.

Najhorší Wing je určite kamarát, ktorý je tvoj dlhodobý kamarát z detstva a zistil, že máš úspech v oblasti žien.

Takýto chalani sú najnebezpečnejší, pretože skúsenosti hovoria, že takýto Wing ti bude všetko kaziť, aby ti dokázal, že Umenie Zvádzania nefunguje.

Ak chceš nájsť vo svojom meste Winga, napíš do komentárov e-mail a mesto, odkiaľ si. Ak niekto bude mať záujem, môže mi napísať správu a ja mu prepošlem tvoj e-mail.

Predsa len, ak sa nájdu dvaja chalani, ktorý budú chodiť pravidelne spolu baliť ženy, nie je nad takúto zábavu. Pretože ženy prichádzajú a odchádzajú, ale priateľstvá medzi mužmi s rovnakými záujmami zostávajú navždy.

S pozdravom, Real Man

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

13 komentárov

 1. joy2303**@*****.sk BB

 2. Dávid, Košice, davidl**@*****.sk

 3. Zdravím ta Milan.Privítal by som,keby si písal aj články o daygame,streetgame,oslovovanie báb za bieleho dňa,stiahnut hned na rande-na kávu.Stále sa v článkoch spomína a rozoberá iba nočná hra.Ako aj ja si vyjdem do baru možno tak ani nie 10 krát do roka,ale ja tam idem skôr kvôli kamarátom a známym,ako žiju a podobne,baby tam ako vôbec neriešim(celkovo nočnu hru) a bavím sa s tými ludmi,kvôli ktorím som tam prišiel,lebo väčšinu času som zaneprázdnený,nemám na nich čas.K tej dennej hre-Všimol som si,že na youtube máš video v nemčine,ako oslovuješ jednu žienku na zastávke pred ludmi.Páčilo sa mi ako si sa k nej správal prirodzene a spontánne a zakončil si to kiss-closs.Jednoducho FASCINUJUCE.Toto bolo NAJLEPšIE STREETGAME VIDEO,aké som mal možnost vidiet a ani si sa tým nepochválil:)Celkovo mi príde denná hra taká spontánna a nezvyčajná,pretože to skoro nik nerobí.Toto by som chcel naučit a určite aj viacerí chalani.S pozdravom Jozef

  • Jozef Aj ja si myslím že viac ľudom vyhovuje Street game (day game) lebo to môže š urobiť kedykoľvek (ráno, okolo obeda, večer…) a kdekoľvek – ľudia ktorý pracujú cez víkendy nielen robotníci, nemajú čas chodiť do klubov (pretože musia ráno zavčasu vstávať). A cez deň je to niekedy oveľa jednoduchšie – žiadna hlasná hudba (takmer žiadna konkurencia, vidíš ju bez zbytočných mejkapov/ bižutérií – proste v civile ).

 4. Hradec Králové ČR, popr. východné Slovensko: Prešov a Košice

 5. modrookypatuinko***@gmail.com

 6. hladam winga zhruba vo veku od 32 – 42 v Bratislave

 7. Nazdar, myslim ze toto je super napad. Mozno by bolo dobre tuto temu (teda ludi co hladaju winga) priebezne aktualizovat.

  Mail: janci.ba48@gmail.com

  Som v BA ale chcem chodit po svete, takze rad spoznam ludi podobneho zamerania aj v inych mestach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.