Balenie žien v baroch

Balenie žien v barochKeď začneš viesť konverzáciu so ženami v bare alebo klube, je ROZHODUJÚCE, či bude vaša konverzácia zábavná alebo vzrušujúca už hneď od začiatku.

Na rozdiel od rande, pri ktorom si môžeš dovoliť nudné momenty, v klube musíš stále zvyšovať jej pozornosť. Inak sa presunie k inému chlapovi, či inej partii.

Jedna z najdôležitejších vecí, ktorú si musíš pamätať je, že sa musíš za každú cenu vyhýbať konverzáciám na rutinné témy.

Nehovor o práci, obchode, náboženstve, či rodine – dokonca ani vtedy, keď s ňou máš tieto veci spoločné.

Keď si uvedomíš, že vchádzaš do takzvanej „nudnej zóny“, rýchlo zmeň tému a otoč to na niečo vtipné. Hoci aj nafúkaným spôsobom.

Pár tipov proti nezáživným konverzáciám

Nájdi niečo vtipné, čo sa okolo vás v klube odohráva a poukáž na to ako chlap, ktorý sa snaží zaujať ženu, ktorá sa zrejme o neho absolútne nezaujíma. Ako chlap, ktorý nad ňou drží kontrolu. Alebo ukáž na ženu, ktorá si ju obzerá, či muža s najhlúpejším outfitom.

Povedz, že ju ideš nastaviť na rande. Vyber pre ňu nejakých mužov s vtipným výzorom. Potom jej povedz, aby vybrala ona nejaké ženy pre teba. Povedz jej, aby ťa zabavila nejakým vtipným príbehom alebo vtipom.

Zahrajte si spolu hru

Môžete hrať malé hry, ako napríklad „obľúbené veci“, pri ktorej chodíš tam a späť a pýtate sa jeden druhého na obľúbené veci, na obľúbenú zmrzlinu, reštauráciu, a tak ďalej.Balenie žien v baroch

Hru trochu okoreň extrémami – opýtaj sa jej na ten najšialenejší zážitok, ktorý kedy zažila v reštaurácii, alebo na najbizarnejšie jedlo, ktoré vo svojom živote vyskúšala, a podobne.

Ďalšia výborná hra sa volá M.E.N.O.. V tejto hre ide o to, aby ste si vzali písmená z mena druhej osoby a navzájom si zo seba uťahovali. Takže napríklad, keď sa rozprávaš so ženou, ktorá sa volá LENA, môžeš povedať: „OK, L- je lenivá, E- extrémna bifľa, N- nasledovníčka kráľa a A – atraktívna alebo arogantná, vyber si!“

Potom ju nechaj, nech urobí to isté s tvojim menom. Je to skvelý spôsob, ako zistiť úroveň jej zmyslu pre humor a či vôbec nejaký zmysel pre humor má.

Ako vlastniť konverzáciu

Keď stretneš ženu v bare alebo klube, od mnohých oslovení hlúpych chlapov bude pôsobiť namyslene. Pravdepodobne zaujme odmietavé stanovisko. Ale ak jej chceš ukázať, že ťa to nezasiahlo, môžeš v nej vyvolať veľkú príťažlivosť.

Tu je zopár príkladov:

  • Keď sa začne chváliť novou peňaženkou, povedz jej: „No, je OK… dajme tomu.“
  • Keď ťa požiada, či by si pre ňu niečo urobili, opýtaj sa jej: „A čo mi dáš ty?“. Keď sa ti nebude páčiť jej odpoveď, tak jej nevyhovej.
  • Keď sa ťa opýta, aké ja najšialenejšie miesto, na ktorom si vo svojom živote mal sex, opýtaj sa jej, aká je najlepšia poloha. Rozosmeješ ju a zrejme sa bude príliš hanbiť, aby ti odpovedala na tvoju otázku. Z tejto konverzácie vyjdeš ako víťaz.

Skôr, než budeš skúšať tieto taktiky, uisti sa, že budeš znieť vtipne a zaujímavo a nie ako cynický a arogantný slizák.

…ak chceš dotiahnuť vašu konverzáciu až do bodu zábavy či flirtovania a nechať ženu  v intenzívnej túžbe opäť sa s tebou stretnúť, mal by si sa dostať do procesu môjho programu Akadémia Umenia Zvádzania“.

V rámci nej ti budem rozprávať o tom, ako komunikovať so ženami, ako k nim pristupovať a získať si ich rešpekt. Poskytnem ti nápady na vtipné randenie a ako dostať veci do levelu fyzického kontaktu ľahko a bez odmietnutia.

Tento Videokurz je najlepší spôsob, ako zvýšiť tvoje úspechy v komunikácii so ženami.

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.