Ako zvýšiť svoje sebavedomie

Ako zvýšiť svoje sebavedomiePrečo ženy milujú sebavedomých mužov a čo robiť, aby si ním bol aj TY!

Dnes by som rád vyriešil jeden problém. Sú to naše myšlienky a veľmi silné emócie, ktoré často využívame. Namiesto toho, aby viedli k úspechu, vedú skôr k neúspechu. Strach zo žien sa v skutočnosti môže zmeniť na zvyk, ktorý vedie k zlyhaniu.

Videl si niekedy ženu, ktorá sa ti páčila, ale nenazbieral si dostatok odvahy na to, aby si sa k nej prihovoril?

Samozrejme, že áno. Každému z nás sa to už niekedy stalo. Je to vesmír. No nikto tomu neprikladal dôležitosť. Prečo?

Prečo sme sa s tou ženou nepokúsili pozhovárať? Prečo sme od toho sami seba odradili, keď to bolo také jednoduché. Stačilo sa len prihovoriť. A na um mi prichádza ďalšia otázka. Oveľa dôležitejšia, ako tie predtým!

Ako sa dá vyhnúť takýmto situáciám? Ako prekonať svoj strach a pustiť sa do akcie? Ako zvýšiť svoje sebavedomie?

Počas posledných 8 rokov som neraz videl chlapov, ktorí získali 25+ telefónnych čísel počas víkendového seminára. Videl som, ako ich získali od žien, ktoré náhodne stretli. A väčšinu čísel získali za menej ako 5 minút.

A naopak, spoznal som stovky chalanov, ktorí nie sú schopní si od ženy vypýtať číslo, hoci sa s ňou rozprávajú hodiny a vedia, že nie je zadaná, pričom javí evidentný záujem.

O čo tu teda ide? Odpoveď je veľmi jednoduchá.

Ako zvýšiť svoje sebavedomie?

Väčšina z nás necháva naše prvotné predstavy a myšlienky, aby ovplyvnili konečný výsledok. Vidíme krásnu ženu, s ktorou sa chceme stretnúť. Začneme byť nervózni, začneme sa báť, predstavíme si všetky možné i nemožné negatívne situácie, ktoré by mohli vzniknúť a nakoniec sa rozhodneme vzdať to. Jednoducho odídeme.Ako zvýšiť svoje sebavedomie

Ale nie je to divné? Nedáva to absolútne žiadny zmysel!

Prečo si nikdy nepredstavujeme tie POZITÍVNE situácie? Aj ja som bol taký, preto viem presne o čom hovorím.

Chcelo to zmenu myslenia a predstavu, že tá krásna žena, ktorú sa chystám osloviť, bude šťastná, že sa k nej niekto prihovorí. Že sa môže s niekym porozprávať, že si môže s niekym vyraziť, že môže zažiť niečo pekné, že si dopraje krásny sex, po ktorom tak veľmi túži.

Prestaň sa báť a prihovor sa!

Ako prvé sa musíš zbaviť svojho zlozvyku, ako sám seba presviedčaš o tom, že na to nemáš. Vyvolávaš v sebe pocit strachu. Zmeň to! Nauč sa myslieť pozitívne a pôsobiť sebavedomo.

Nikdy nezistíš, či ti tá krásna slečna dá svoje číslo, ak sa jej na to neopýtaš.

Pravdepodobne ti to hneď nepôjde, pretože doteraz si to robil inak. Potrebuješ získať nejaký ten cvik. Preto nezúfaj, ak sa ti hneď na prvýkrát nepodarí prekonať strach. Po čase to už bude jednoduchšie a ty získaš viac sebavedomia i pred sebou samým.

Aby si na to nebol sám, prinášam ti zopár rád, ako na to:

  1. Nájdi si čas iba pre seba a predstavuj si, ako kráčaš k žene, s ktorou sa chceš stretnúť. Predstav si, ako sa s tebou rozpráva a dáva ti svoje telefónne číslo. Vždy, keď nejakú takú ženu stretneš a budeš sa báť, nezúfaj. Predstav si, ako sa s ňou zhováraš namiesto toho, aby si sa utápal v negatívnych myšlienkach.
  2. Napíš si reálny zoznam najhorších vecí, ktoré by sa mohli stať. Potom si premysli, čo by si robil, keby sa to skutočne prihodilo. Zistíš, že všetko sa dá racionálne vyriešiť.
  3. Uvedom si, že takéto stretnutie zo ženou v skutočnosti nepredstavuje žiadne riziko. Oveľa väčším rizikom je to, že stratíš odvahu na to, aby si sa jej prihovoril. Ak sa z tvojho konania stane rutina, začne ovplyvňovať všetky situácie v tvojom živote – v práci, v škole i medzi priateľmi.

Použi tieto myšlienky k tomu, aby si prekonal svoje zlozvyky a odhodlal sa prihovoriť neznámej žene. Sprav to ešte dnes!

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

jeden komentár

  1. Skvelý článok,ako aj všetky ostatné.Geniálne Milan.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.