Ako získať jej telefónne číslo za pár minút

Ako získať jej čísloNauč sa, ako získať jej telefónne číslo a e-mail v priebehu troch minút! Umenie získavania kontaktných údajov som zdokonaľoval niekoľko rokov. Dotiahol som to do úplnej dokonalosti a teraz chcem, aby si sa to naučil aj TY!

Ak je žena nezadaná, prídem k nej a získam jej telefónne číslo alebo e-mail v priebehu jednej – dvoch minút (ak sa ponáhľam). Keď som pracoval ako vedec v oblasti výskumu zvádzania žien, zistil som, že iba obyčajné získanie čísla nestačí.

Keď žene neskôr zavoláš, začne byť útočná a tvrdí, že si ťa nepamätá alebo začne byť drzá a nahnevaná. Pre nikoho z nás to určite nie je príjemný zážitok. Ako keby na druhom konci bola úplne iná osoba než tá, s ktorou si sa stretol.

Zistil som, že získavanie e-mailovej adresy je nielen jednoduchšie, ale aj pozitívnejšie, z hľadiska odpovedí. Ako keby ženy oceňovali skôr to, že si nájdeš čas a napíšeš im e-mail. Všímajú si, že na nich viac myslíš, vyberáš vhodné slová a oni o tebe zmýšľajú ako o niekom, koho už dávno poznajú.

Spôsoby, ako získať jej telefónne číslo

Po tom, ako sa so ženou pár minút zhováram, poviem „Oukej, bolo príjemné ťa spoznať, ale už musím ísť za priateľmi“. Ona zrazu nevie, čo má robiť, pretože je zvyknutá na to, že konverzáciu ukončí ona, no iba stroho skonštatuje „Áno, aj ja som ťa rada spoznala…“ .

Potom sa rovnako ako ja otočí a odchádza. Medzi nami sa naruší spojenie, no ja sa otočím späť a poviem „Hej, máš e-mail?“. Slovo „Hej“ ju zvyčajne veľmi prekvapí a zvyšok vety ju už nezaujíma. V skutočnosti som sa jej opýtal, či e-mail, nie či mi ho .Ako získať jej číslo

Ak povie áno, vytiahnem pero a papier, alebo mobil (musí to byť ale obyčajný textový súbor, nie tam, kde si zapisuješ nové telefónne čísla) a poviem „Fajn, napíš mi ho!“. A ona ho napíše. Vlastne je to skvelé, pretože sa jej nemusím priamo spýtať na to, či mi ten e-mail dá, ona mi na to už sama odpovie. Keď je v strede písania, poviem „Napíš mi aj telefónne číslo“.

Ak si vypýtaš len e-mail, žena to berie ako veľmi malé riziko a súhlasí. Väčšina žien rozdáva svoje e-mailové adresy len tak. V prípade potreby si ju môžu kedykoľvek zmeniť, prípadne nemusia vôbec odpovedať. Trik získavania telefónneho čísla počas toho, ako píše svoju e-mailovú adresu je v psychológii ľudského správania.

Ak súhlasí s tým, že ti napíše svoj e-mail, je v momentálnom rozpoložení „Oukej, dám ti svoj e-mail…“ a keď jej povieš „Napíš mi aj tvoje číslo“, je to len prirodzený reťazec. Pretože je stále v dobrej nálade a v podstate si neuvedomuje, že za normálnych okolností by ti to číslo nedala.

Inými slovami, dať ti e-mail je pre ženu oveľa menšie riziko ako dať ti svoje telefónne číslo. Trvalo mi dlho, než som to pochopil a prišiel na tento malý trik, ale funguje to. Žena ti dá svoje číslo bez toho, aby nad tým vôbec rozmýšľala a zaberie ti to len pár minút.

Ako som už povedal, vyskúšal som mnoho techník, aby som získal telefónne číslo, no žiadna nefungovala tak dokonale, ako táto. Pomocou nej som získal stovky telefónnych čísel len za pár minút rozhovoru.

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

3 komentáre

  1. s tým číslom je to pravda. Osobne radšej volím miesto čísla nick na Pokec, Facebook alebo mail. Proste som zistil jednu vec. Na net ku svojim účtom chodievajú ľudia vačšinou keď sú v nálade komunikovať. potom sa ľahšie komunikuje a dá sa dostať trebárs aj k tomu číslu a následne zavolať, alebo si len cez písanie dohodnúť stretko. A ak by nemala náladu, tak radšej nepíše. U telefónu je to tak, že je človek dostupnejší a preto by som jej mohol zavolať vo chvíli, keď sa somnou nebude chcieť zrovna baviť, alebo zvolí obranný reflex a pod.

  2. Ahoj, ked mas cislo aj mail, kde sa jej potom lepsie ozvat? na ten mail? a aky casovy ostup je dobre zachovat? asi by to nemalo byt nejako skoro, ale ani neskoro, ved by na mna aj zabudla :-)

    • Ahoj Vlado

      Ja sa ozvem okamzite a poslem len kratku SMS, ze bolo super sa stretnut. Ja z toho nejak vedu nerobim. Lebo ja vzdy tu babu tak namotam, ze ona chce viacej stretnut mna, ako ja ju, preto castokrat aj ona pise prva. Üreto sa viac koncentruj na to, aby si zapol jej pritazlivost, ako na jej cislo.

      S pozdravom, Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.