Ako zbaliť ženu svojich snov – zaručené tipy od expertky

Ako-zbalit-babu-flirtexpertkaJeden môj študent z Nemecka mi preposlal link na online článok „Ako zbaliť ženu svojich snov“. Poprosil ma, aby som sa na to pozrel a ako expert mu napísal môj názor.

Po prečítaní som zostal v šoku, ako môže niekto niečo také napísať.

Na moje počudovanie, bolo to v jednom z najčítanejších online portálov v Nemecku. Na moje druhé počudovanie, písala to žena.

Ženy nikdy neprecítia to, čo my muži pri oslovení a zvádzaní cítime. Ženy nechápu, ako fungujú emócie, nechápu systém príťažlivosti. Presne tak, ako my muži emocionálne nechápeme, čo ženy cítia tesne pred prvým sexom, prečo majú strach a hrajú sa na nedostupné.

Ak ti žena radí v oblasti zvádzania, vždy to budú rady typu: „Buď sám sebou, buď sebavedomý, neboj sa, buď vtipný, atď…“ budeš po takých radách múdrejší? Ja som nikdy nebol.

V tomto článku ti chcem ukázať, ako to so ženami funguje a ako ich naozaj zviesť.

Muži robia všetko presne podľa týchto rád a potom sú zmätení a frustrovaní, že i napriek tomu nemajú priateľku.

Nepíšem o tom len preto, že ma o to jeden chalan požiadal. Dôvod je hlavne ten, že aj ja som bol celé roky obeťou takýchto ženských „zaručených“ rád, ako zbaliť ženu svojich snov.

Pod každý bod napíšem môj komentár:

1. Ženy sú inteligentné a citlivé. Veľmi dobre vedia, o čo chlapom ide. Nikdy ju nepožiadaj o to, aby s tebou šla do postele hneď na prvom rande. Vlastne, čím pomalšie na to ideš, tým viac si vo výhode.

Ako-zbalit-babu-flirtexpertkaDobre vedia, o čo nám ide – ako keby autorka napísala „muži chcú sex a ženy peniaze“. Samozrejme, každý muž chce sex, ale mnohí z nás aj dobrý pocit, emócie – vzťah. Niektorí samozrejme, len sex. Ale aj tak je to OK, ak s tým žena súhlasí.

Čím pomalšie na to ideš, tým lepšie – dokonalý návod na kamarátsku zónu. Sexuálne neeskaluj a ukáž jej, že si bojazlivý a nemáš gule ju poriadne pomilovať. Čím pomalšie na to ideš… tým rýchlejšie do kamarátskej zóny.

2. Plánuj dopredu. Ženy milujú mužov, ktorí vedia plánovať. Pozvi ju na večeru, napíš jej romantický list (určite nie sexuálny, ale milý). Nechaj jej obálku s tajomnou správou na dverách a hlavne sa uisti, že vidí, ako veľmi sa snažíš, aby si ju zviedol. Ženy proste milujú, keď o nich muži majú záujem. Rady sa cítia dobývané.

Ako zbaliť babu svojich snov – zaručené tipy od expertkyPlánuj dopredu – ak si už vo vzťahu, môže to byť v poriadku. Ale v procese balenia to znamená iba jedno – dotyčná zomrie od nudy. Musíš byť nepredvídateľný.

Napíš jej romantický e-mail (určite nie sexuálny, ale milý) – ja sa pýtam – existuje lepší návod, ako pristáť v kamarátskej zóne? Neeskaluj! Buď milý, buď romantický!… buď kamarát!

Uisti sa, že vidí, ako veľmi sa snažíš, aby si ju zviedol – inými slovami – „postav ju na piedestál, sprav zo seba rohožku. Rob všetko pre to, aby určite vedela, že ju chceš, aby si mohla vybrať medzi tebou a sebavedomým chlapíkom, ktorého musí dobývať ona.“ Koho si asi tak vyberie? Myslíš, že teba, lebo si jej dal najavo, že ju chceš? Alebo chalana, u ktorého nevie na čom je?

Ženy milujú, keď o nich muži majú záujem. Rady sa cítia dobývané – to je len zbožné prianie žien. Ak ženu dobývaš, demonštruješ nízku hodnotu. A ak máš nižšiu hodnotu ako jej hodnota, nemáš u nej žiadnu šancu. Ženy chcú byť dobývané, ale len od mužov, ktorí ich nedobývajú. Lebo demonštrujú vysokú sociálnu hodnotu, nemajú za potreby niekoho dobývať.

3. Obdaruj ju. Všetky ženy milujú dary, aj keď to nedávajú najavo. Daruj jej knihu, čokoládu, kvety alebo niečo ako zbalit babupodobné. Dostaneš za to plusový bod. Veľmi dobrý nápad je kúpiť jej napríklad kvety a čokoládu. Pridaj k tomu pár romantických poznámok a máš ju. Ukáž jej, že ju máš na prvom mieste.

Dostaneš zo to plusový bod – a padneš nenávratne do jamy zvanej kamarátska zóna. Skrátka, urob zo seba totálnu handru a investora.

Ukáž jej, že ju máš na prvom mieste – inými slovami – demonštruj, že si zúfalý a absolútny tragéd. Kedy toto vo svete fungovalo?

4. Rozosmej ju. Ženy milujú mužov, ktorí ich vedia rozosmiať. Preto hľadajú takého, čo má dobrý zmysel pre humor.

Rozosmej ju – autorka ma určite rozosmiala. Toto je dôkaz, že ženy nechápu príťažlivosť. Tak to napíšem ešte raz a ty si to navždy zapamätaj:

Ženu rozosmeješ vtedy, ak ju fyzicky priťahuješ. Ak k tebe nič necíti, môžeš povedať ten najlepší vtip na svete, nezasmeje sa. Ak si už ale dosiahol bod príťažlivosti, môžeš povedať aj totálnu blbosť a bude sa váľať od smiechu.

5. Buď zmyselný. Ženy milujú keď sa ich dotkneš, napríklad na krku alebo ramenách. Tu opäť platí pravidlo, čím pomalšie tým lepšie. Netlač na to. Bude rozmýšľať, prečo si iný ako ostatní. Prečo ju nechceš zviesť hneď, tu a teraz. Odolaj pokušeniu a daj jej čas.

Netlač na to – znamená – neeskaluj sexuálne. Veď načo. Kamarátska zóna je lepšia ako sex.

Bude rozmýšľať, prečo si iný a nechceš ju zviesť – väčšina mužov je práveže bojazlivá a nesnaží sa zviesť ženu. Idú na to veľmi pomaly. Ak budeš sexuálne eskalovať, práve vtedy budeš iný a dáš najavo svoj sexuálny potenciál.

6. Viem, že chceš vedieť čo najviac o tom, ako zviesť ženu. No tu stále platí staré dobré pravidlo „Dámy majú prednosť“. To platí všade a hlavne v posteli. Preto, keď ju konečne dostaneš, snaž sa pre ňu spraviť to najlepšie. Ak budeš myslieť najprv na ňu a dáš jej maximálne potešenie, vzídeš z toho ako víťaz. Máš ju. Bude ťa prosiť o viac. Daj jej to a potom príde rad na teba. Dá ti to najlepšie čo vie.

Ako-zbalit-babu-flirtexpertkaPoviem to jasne – v sexe musíš byť maximálne dominantý. Takto sú ženy dizajnované desatisíce rokov. Musí to byť šport. Ako keby si sa miloval poslednýkrát v živote. Garantujem ti, že žena sa vždy vráti.

Poznal som jedného starého playboya. Mal už cez 80 rokov, ale rady, ktoré mi dával, bola to jedna báseň. A toto bola jedna z jeho slávnych viet.

Žena chce pohladiť na duši a kvalitne vyšľahať.

Verím, že som ti v tomto článku pomohol a vysvetlil, ako rozumieť podobným radám, ak by si náhodou aj na Slovensku natrafil na podobný článok od vzťahových expertiek.

Ak máš akúkoľvek otázku, budem rád, ak ju napíšeš do komentárov.

S pozdravom, Milan Marko

Pozri tiež

Ako zviesť ženu a zostať pritom Dobrý chlapec

Na internete je mnoho článkov od Online Zvodcov / Marketérov, ktorých nikto nikdy nevidel osloviť …

32 komentárov

 1. Ahoj, Milan

  super článok :) ale chcem sa spýtať, čo ak sa baba smeje na mojich vtipoch a príbehoch, proste smeje sa spontánne a prirodzene, hltá ma očami a čaká kedy znova poviem niečo zábavné, no ja pri tom viem, že som tú príťažlivosť ešte nevytvoril? Neeskaloval som, nedotkol som sa jej, nedával som žiadne sexuálne spiky, len proste rozprávam svoje story a ona sa na tom baví.. neviem, čo to znamená?

  • Ahoj David.

   Umenie Zvadzania nie je algoritmus, ako pri programovani pocitacovaj hry. Nemusis ist podla nejakej schemy . 1, 2, 3, a, b, c.

   Ak mas vytvorenu pritazlivost uz hned nazaciatku bez eskalacie, dotykov a podobne, bud rad a preskoc celu zaciatocnicku eskalaciu a koncentruj sa uz na finalnu fazu. Takej babe staci povedat dominantne: Ideme ku me! A doma to (ju) zaklincujes…

   S pozdravom, Milan

 2. Nazdar Milan, mohol by si mi poradiť , mam zaujem chodit s o rok starsou , ale ona je uplne ina trieda je pre mna nedosiahnutelna ako aj pre inych ( má zle skusenosti z byvaleho vztahu ) a maju o nu zaujem aj o mnoho krajsi a vtipnejsi chalani ako ja , ale ja nie som pritazlivy a ani velmi vtipny skor som fakt mily a aj trochu citlivy , a nemam dar šarmu . Ako ju mam zbalit ked mi nejde len o jednu noc ?? a aby som ju nezklamaml ?? Diky

  • Hi Alex

   Ma zle skusenosti s byvsaleho vztahu – ty nie si za to zodpovedny, to nie je tvoj problem. To si musi najpr vyriesit sama.

   Ak ju chces zbalit, musis najprv zistit co ma rada, co sa jej paci, ako tika. Ale toto je velmi obsorna tema, mam o tom cely kurz. Na toto sa neda odpovedat jednou vetou.

   S pozdravom, Milan

 3. Ahoj, chcem Ti len povedať že skvele odvádzaš svoju robotu, po prečítaní tvojho najnovšieho článku môžem so všetkym len súhlasiť, so všetkým mám skusenosť a veľa krát som sa popálil presne na chybach čo písala autorka, ked som zmenil postoj všetko sa zmenilo

 4. Ahoj. Mam spoluziacku a stale sa smeje na mojich vtipoch a storkach… Ale prpiada mi ze ona ma nechce.. ale vzdy ked chyba spolusediace ide ku mne. O.o ale mam strach ju chytit za rameno za ruku ze si urobim trapas moja sesternica je jej naj kamoška :D :( prpaim pomoc

  • Ahoj Jozef

   No je rozdiel medzi tym za koho ta ma: But si pre nu pre zabavu, pre vyplnenie casu, priatel, kamarat, alebo milenec. Lebo je rozdiel hovorit zenam story, ktore su hihihaha a story, ktorymi zdvihnes/zapnes jej pritazlivost k tebe.

   Na mojich pribehoch sa zeny nesmeju. Ale ja ich nimi zvediem…

   Preto sa koncentruj na veci, ktore ma rada a hlavne sa sustred na to, aby si sa vzdy zobrazil v pozitivnom svetle.

   S pozdravom, Milan

 5. Ahoj. Som zalubeny do jednej baby. Pride mi to ako keby ma raz chcela a raz nie. Je nerozhodna si myslim. Bavil som sa s jej byvalym a povedal ze ju zbalil na to ze trepal blbosti a ona sa stale smiala. Co sa tyka vyzora dovolim si tvrdit ze vyzeram lepsie, no myslim ze som nudnejsi. Co mam robit aby som ju rozosmial? Dakujem

  • Ahoj Kevin

   toto je velmi specificka otazka. Tam moze byt a urcite aj bude par inych dovodov, preco ta nechce. Preto je pre mna davat v tomto pripade radu, velmi obtiazne. Ak sa ale teda pytas radu odo mna, tak ja ti jasne odpoviem. Ty nesmies stratit svoju hodonotu, takze sa na nu vykasli a chod balit ine baby. Ak to zaberie, super, ak nie, tak mas ine baby.

   S pozdravom, Milan

 6. cau milan,

  v tomto texte spominas aj to ako zenu netreba dobyvat, stavat ju na piedestal atd.. ale potom ako jej naznacit moj zaujem?

  pekny den zelam

  • Ahoj Igor.

   Das jej to najavo sexualnymi spikemi, ktore opisuje podrobne v mojej akademii. Zena musi hlavne pochopit, ze ty niesi a ani nebudes ziadny kamos, ale ze si zvodca, dobyvatel. Urcite jej to nebudes davat najavo komplimentami a podlizovanim sa a dufanim, ze to oceni a ty zasunes.

   S pozdravom, Milan

 7. A ako si ženu získať ak má už iného a nechcem sa vzdať? Tváriť sa že mi je to jedno alebo sa tváriť smutný alebo proste pokračovať ďalej?

  • Ahoj Martin

   To je hlupost, nerob to. Karma existuje. Ty by si tiez nechcel, aby ti niekto balil babu, alebo nebodaj zbalil. Ono sa to v zivote vrati. Najdi si inu babu, co je singl.

   S pozdravom, Milan

 8. Ja som bol vcera z jednou uzasnou babou na kupalisku bavili sme sa robili zhodila ma do vody a na druhy den som zistil ze som pre nu pekny mily zlaty perfektny chalan ale ze ostaneme len kamarati poznal som ju 1 den a uz sme sa drzali za ruky opierala si hlavu o moje rameno pomahal som ju zdvihat lebo mala svalovicu pomahal som jej po schodoch a ked som nieco povedal len sa z lahka zasmiala a teraz neviem ci uz niesom odpisany alebo to mam skusat dalej???

  • Ahoj Adam.

   Ano si odpisany. to su len take destke hry co ste robili. Ona nenala zapnuty bid pritaivosti. To nebola hra dovery, ktora sa robi po zapnuti pritazlivosti. to bola z jej strany slusnost a chcela ti nieco dat, akoze prijemn straveny cas, hoci vedela ze nic nebude.

   Koncentruj sa u dalsich bab na to, aby si zapol bid pritazlivosti.

   S pozdravom, Milan

 9. Čau,
  Poznám sa s jednou babou už pomaly 7 mesiacov a veľmi sa mi páči a niesom si istý či ma tiež chce ale páči sa jej iný chlapec ( ona ja singl ) no ked sme spolu von atď … Tak niekedy zvykne byť ticho a nemame o com rozpravat a pod.
  Čo by ste radili ?
  Ďakujem vopred

  • Aoj Martin.

   ak je medzi vami ticho, tak bude ste nudny obaja, alebo len ona, aleob len ty. V kazdom pripade sa k sebe nehodide a nic s tym nespsavit.

   Odhaknito a ides na dalsiu.

   S pozdravom, Milan

 10. Cau Milan.
  Už vopred sa ospravedlnujem, ale nebudem pisat makcene a dlzne.
  Nebudem pisat vek ale napisem ze este nejsom celkom dospely. Skoro.
  Mne nejde o sex alebo o zvadzanie mne ide o vztah a to naj kamaratsvo.
  Mam babu s ktprou

 11. Seklo mi to a neslo dalej pisat tak mam babu s ktorou som v kontakte raz do roka a na soc sietach.
  Milujem ju ale mam strach ze ked jej to poviem na fb tak ma bud vysmeje alebo mi nebude verit alebo to roznesie hned po celom meste a ostanem za debila alebo ma zacne ignorovat. Co dalej porad prosim

  • Ahoj Milan
   Najprv sa snaz dvohnut svoju hodnotu. Pozeraj sa ocami tej baby: Preco by mala ist s tebou na rande?… Ak si odpovies nejaky dovod, tak jej tiez demostruj ten dovod, aby ho pochopila…

   Ale ak si mlady chalan, tak navrhujem radsej tvorit tvoju osobnost: Hobby, cestovanie, bizniss/job, kamosi, atd… Bez hodnoty tazko zbalis na vztah nejaku babu.

   S pozdravom, Milan

 12. Nazdar , Sledujem ze mas zaujimave nazory , ja mam jednu skusenost po nete som sa bavil s jednou kockou kt sa mi samozrejme paci aj ma zo dva krat volala von ked som akurat nemohol resp mal som nieco ine a potom sme sa este bavili po nete samozrejme vzdy som jej musel pisat prvy ja no a z nicoho nic mi raz odpisala ze uz ti neodpisem so smajlom a uz jej mozem aj pisat 100 sprav a nic absolutne nepomaha ani komplimenty ani pocit zodopvednosti ked na nu hadzem nic nepomaha aj som ju volal von a povedala ze uz sa mi nechce ….no a teraz mi porad co mam robit ked mam zaujem ale uz sa neozve

  • Ahoj Majkl.Chybu si spravil,ked ta sama 2 krát volala na von a ty si nešiel.Presne sa to stalo aj mne tiež ma baba volala 2 krát na von.Ja som sa vyhovoril,že som zaneprázdnený.Takto radil Michal Kopecký v kurze kamarát taký rád.Vravel,že odmietni raz,dva razy.Tam,že som spravil chybu som sa dozvedel v Milanovej recenzii na tento kurz.Presne ako Milan vravel,že stretko sa neodmieta,ked ešte spolu netvoríte pár,lebo sa o tebe bude bavit s kamarátkami.Takto som to pochopil ja až v Milanovej recenzii…S pozdravom Jozef

   • Ahoj Jozef.

    Jasne, ze ked vola baba von a mas cas, tak treba ist.Tym ze ju odmietas, si nedvihas hodnotu, len si ju zhadzujes, lebo si nespolahlivy.

    Ved si len predstav nejakeho biznisparnera, ktory ti odvola prve stretnutie. Vermi, ze ani Michal Kopecky by na dalsie uz neprisiel.;)

    S pozdravom, Milan

 13. Ahoj Milan,

  v predchádzajúcich komentároch si hovoril že na tvojich príbehoch sa ženy nesmejú a aj tak ich pomocou nich zvedieš. Aké sú to príbehy ktorými zapneš bod príťažlivosti? resp. ako zapneš bod príťažlivosti? eskaláciou? ale myslím si že len tá samotná nestačí.

  Zaujímali by ma tie príbehy, o čom by mali byť? alebo nejaký návod ako si ich vymyslieť? :D :D

  Vďaka.
  S pozdravom Martin

  • Tie probehy maju cenu zlata, trvalo mi roky ich vymysliet.

   Vsetko je v mojej platenej akademii. Ja chapem, ze SLovaci este stale nie su nauceni platit za informacie. To cechuni su uz lepsie na tom a chapu, ze jedna kvalitna informacia je investicia do buducnosti.

 14. C. Milan

  Mozes mi prosim ta poradit. Chosim do skoly do 2.rocnika strednej skoly. Na chodbach stretam jedno dievca ktore sa mi neskutočne pači. Ale ido o to že ja sa pačim aj jej. Verni to uz nam zistenw. Ale neviem ako ju mam oslovit. Nemame nic spolocne ani priatelov

 15. Čau,
  Jedno dievča sa mi paci a stále keď ju vidím alebo stretnem stále sa na mňa otočí. Nepoznám ju osobne iba z FB
  ale veľmi sa mi paci. Len neviem čo mam robiť, neviem ako ju osloviť, čo je mám povedať a pod.
  Ďakujem za radu

 16. Čau
  Strašne som zaľubený do jednej baby, poznam ju už 2 roky, spočiatku sme sa stretavali len raz do mesiaca povedala mi že mi to musí stačiť, je strasne uzatvorena voči ludom a svetu ale za to neskutočne rozumna milá a krasna. po 3 mesačnej pauze som sa jej opäť ozval kedže som na nu nemohol zabudnuť navrhla mi že sa možeme stretávať aj častejsie tak sme sa 3 mesiace stretavali každý tyzden cca po 3 hodinky vždy mi snou bolo užasne, vždy som ju vedel rozosmiať aj jej poradiť, nie raz mi povedala že som jediny chlap ktoremu plne doveruje, stale som mal pocit že medzi nami niečo je nijaka ta iskra aspon malička, len akonahle som sa k nej začal dostavať bližšie tak sa uplne uzavrela odmietala stretnutia a neodpovedala na spravy… dnes za nou idem po 5 tyzdnovej pauze… som zvedavy ako to dopadne… ked som sa jej o 5 tyzdnou znovu ozval bola zase normalna mila a taka aku ju poznam … pozvanie von normalne prijala… takto sa to taha už skoro 2 roky .. stale som neprišiel na to ako cez toto preklznuť a dostať sa k nej bližšie… nikdy nemala važny vzťah… a my dvaja si skutočne rozumieme a ja ju neskutočne lubim
  Ďakujem za rady ak nijake existuju

  • Ahoj Lukas.

   Spytaj sa sam seba: Aky je tvoj socialny status? A aky je jej? Myslis si ze si jediny chalan ktorehostretava? Bezne a casto sex s inmy, alebo inymi.

   Zeny su ovela vacsie realistky. Nehraj to na lasku, nejake porozumenie a srdiecka. To je pekne ak to je, ale to pritazlivost nie je. Skratka ta ma za rohlika (nechcem povedat ze nim si, len ona to tak vidi). Ak by to bolo inac, tak sa trha aby si ju pretiahol a skakala by ti sama do postele.

   Zabudni na nu a zacni na sebe makat, dokonci skolu, sprav si malu firmu, alebo najdi perfektny job, kup aut, prenajmi supe rbyt a potom sa jej ozvy. A uvidis ze ona bude teba prosit, ci by nemohla u teba prespat.

   S pozdravom, Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.