Ako ťa ženy testujú a ako v týchto testoch obstáť

ako-ta-zeny-testujuPamätám si, že pred pár rokmi som sa stretával s najroztomilejším dievčaťom, aké som kedy stretol. Bola veľmi atraktívna a navyše sa zdalo, že by sme mohli mať veľmi pekný a pevný vzťah. Vyzeralo to, že sa jej páčim, veľa sa na mňa usmievala. Všetko bolo perfektné. Už som si nás predstavoval ako pár až do chvíle, kým sa ma opýtala:

„Už si niekedy podviedol dievča, s ktorým si chodil?

Táto otázka ma vyviedla z miery. Zaváhal som a začal som koktať. Preboha, čo je toto za otázku? Nechápal som jej účel a vôbec som neočakával, že príde. V každom prípade, dal som jej veľmi slabú odpoveď.

„Eeeeeehhhhhhhhh… Nikdy som nikoho nepodviedol.“

Ale nezdalo sa, že by ju moja odpoveď potešila. Cítil som, že od tej chvíle som sa jej už nepáčil tak, ako predtým. Neprešiel som jej testom. Strávil som nad tým mnoho času, kým som prišiel na to, že tá otázka nebola len taká obyčajná. Bol to jeden z mnohých malých testov, ktoré ženy dávajú mužom. Začal som si to viac všímať a zistil som, že každá žena bude vždy testovať tvoju osobnosť. Muži tomu vôbec nevenujú dostatok pozornosti a práve tam strácajú najviac na ich príťažlivosti. Preto je také dôležité v týchto testoch obstáť.

Ale prečo ženy používajú testy a ako nimi prejsť?

Ženy sú vo svojej podstate vyberavejšie než muži. Muž ľahko podľahne žene, ktorú vidí prvýkrát. Žena nie.

Je to spôsobené hlavne biológiou. Žena môže porodiť len jedno dieťa. Takže si musí vybrať toho najlepšieho samca, ktorý má silnú osobnosť a dokáže ju, aj jej dieťa ochrániť. Žena si svojho muža bude stále testovať, aby sa naozaj ubezpečila, že je to pre ňu tá pravá voľba. Preto príťažlivosť žien k mužom nejde cez výzor, ale cez osobnosť.

Muž nepotrebuje nič testovať. Pozrie sa a vidí, s kým chce mať zdravých a krásnych potomkov.

Ženy priťahujú mužní a sebavedomí chlapi. Účel týchto testov je teda prostý. Chcú sa ubezpečiť, že si si istý sám sebou a nehráš to na nich. V skutočnosti si žena ani nie je vedomá toho, prečo sa ťa niečo také pýta. Príde to samo od seba, ako prirodzená súčasť rozhovoru.

Vlastne to, že sa ťa žena na niečo také pýta, je dobré znamenie. Znamená to, že sa jej naozaj páčiš a len sa chce uistiť, že si to naozaj ty. Typickí fešáci týmito testami prejdú len málokedy.

Pár testov v podobe nepríjemných otázok

„S koľkými ženami si spal?“

„Prečo ma máš rád?“

„Myslím, že sa len snažíš na mňa urobiť dojem!“

„Môžeš mi kúpiť drink?“

„Myslíš, že by sme spolu boli dobrý pár?“

Ako tieto testy zvládnuť

Tieto otázky zvyčajne spontánne vyplynú s rozhovoru, no môžu byť položené aj úplne náhodne. Zvyčajne ťa to prekvapí a vyvedie z miery.

Čo by si určite nemal robiť!

  • Byť nervózny
  • Byť nahnevaný kvôli otázke
  • Dať koktavú odpoveď
  • Poskytnúť nejaké chabé výhovorky
  • Naozaj pravdivo reagovať na otázku

Ženy tieto otázky nepokladajú preto, aby dostali odpoveď, či už pravdivú alebo nepravdivú. Pýtajú sa preto, aby overili tvoje sebavedomie a tvoju osobnosť. Chcú sa uistiť, že ten dobrý dojem, ktorý z teba majú, je skutočný.

Tieto testy sú zamerané na to, aby ťa vyviedli z rovnováhy a aby zistili, ako na ne budeš reagovať. Musíš uznať, že je to celkom dobrý spôsob, ako otestovať tvoju sebadôveru. Ženy sú v týchto testoch expertky od narodenia.

Aké sú tie správne reakcie?

1.) Veľmi krátka odpoveďako-ta-zeny-testuju1

Zostaň v pokoji a uvoľni sa. Nikdy neodpovedz iba „áno“ alebo „nie“. Vždy daj nejasnú odpoveď, pretože niektoré otázky sú postavené tak, že aj „áno“ aj „nie“ sú zlé. Najlepšie je odpovedať protiotázkou, prípadne „možno“.

2.) Ignorácia

Položenú otázku jednoducho ignoruj. Iný spôsob, ako „prejsť testom“, je nedať na otázku žiadnu odpoveď a zmeniť tému.

3.) Doberaj si ju

Ignoruj otázku, no namiesto úplnej ignorácie si ju doberaj za to, že sa ťa na to opýtala. Chvíľu o tom vtipkuj a potom zmeň tému. Je to tiež spôsob, ako ukázať, že je to divná a obviňujúca otázka. Ukážeš tým, že si si sebou veľmi istý. Väčšina ľudí sa na tieto testy snaží odpovedať pravdivo a logicky – to je totálny zabiják, pretože máš dočinenia s emóciami.

4.) Správaj sa pobavene

Pobavenosť má často veľmi dobré ohlasy. Žena sa opýta „S koľkými ženami si spal?“ a ty s úsmevom na tvári odpovieš „Vlastne so žiadnou, ešte som panic.. v pravom uchu, hahaha“.

Je veľmi dôležité, aby si si nemyslel, že nejaká žena tvoju úpimnú a pravdivú odpoveď niekedy ocení. Znie to možno až surovo, ale ženám v týchto situáciach nejde o pravdu alebo klamstvo. Idu tu o samotný test tvojej osobnosti.

Preto musíš pri každej tejto otázke myslieť iba na to, aby si mal vyššiu sociálnu hodnotu ako ona. Z toho vychádza aj tvoj pokoj a sebadôvera. Ak pripustíš, že tá sociálna hodnota je vyššia u nej, tým testom neprejdeš.

Veľmi podrobne sa tejto téme a aj správnym odpovediam venujem v jednom z mnohých videí v mojej Akadémii Umenia Zvádzania.

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.