Ako stráviť leto – najlepšie miesta na zvádzanie žien

Ako stráviť leto – najlepšie miesta na balenie žien1Kyjev, Londýn, Riga, Berlín, Petrohrad, Madrid, Moskva. Týmto článkom začínam predletný seriál o mestách, kde je najlepšie stráviť toto leto.

Nebudem popisovať nejaké pamiatky. O tom nájdeš na internete a v cestovkách viac než dosť. Budem ti prinášať informácie výhradne o tom, kde sa dá super stráviť párty noc a kde sa dá najľahšie a najrýchlejšie zoznámiť s peknými ženami.

Nájdeš tu aj informácie o tom, ako sa tam najlepšie a najlacnejšie dostaneš, kde rezervovať hotel a koľko tam budeš zhruba potrebovať peňazí, aby si tam prežil perfektný víkend alebo aj celý týždeň.

Musíš si uvedomiť, ak chceš byť zaujímavý pre ženy, musíš cestovať a spoznávať nové destinácie. Nielenže spoznáš veľa krásnych žien, ale takto vyjdeš zo zóny svojho komfortu a naučíš sa riešiť problémy, ktoré ťa na cestách stretnú. Toto je pre ženy vždy atraktívne.

V prvej časti ideme na Ukrajinu – Kyjev a Odesa.

Kyjev – Mesto hrdinov

Ukrajina má najlepší pomer žien k mužom. Vraj je to až 3:1. V niektorých mestách, ako napr. Nikolajev až 6:1. No a v niektorých sezónnych destináciách, ako napr. Arkádia v Odese, až 8:1. Všetko sú to ženy, ktoré na Slovensku nevidíš ani len na titulných stránkach magazínov. Ale poďme do Kyjeva.

Denná hra – oslovenie na ulici

Krestatik-girlsMesto hrdinov je špecifické tým, že prakticky všade môžeš osloviť a natrafiť na krásnu ženu. Pán Lasica raz povedal: “Všade na svete sa muži otáčajú za krásnymi ženami. Na Slovensku nemusia. Oproti ide ďalšia.“ Toto na Slovensku určite neplatí. Ak to chceš zažiť doslovne, tak to uvidíš IBA v Kyjeve (alebo v každom väčšom Ukrajinskom meste).

Oslovenia cez deň sú najlepšie na týchto miestach – Hlavná ulica Krešťatik, Mariánsky park, Andrejevský spusk, Park Slávy, Nábrežná na Obolone alebo shopping centrá ako Ocean Plaza, Globus a Dream Town.

Krešťatik – začína sa Majdánom – sa každý víkend pre motoristov zatvára a 8-prúdovka sa premení na najširšie korzo v Európe.

Kyjev je nádherný, máš tam nekonečne veľa romantických miest na stretnutia, relatívne lacné Sushi-, Pizza- a Burger- reštaurácie a veľa miest, ktoré ponúkajú krásny výhľad na rieku Dneper a ľavý breh Kyjeva.

Nočná hra – kde najlepšie oslovíš ženy v baroch a kluboch

Ak sa ti zapáči Kyjev cez deň, kde sú ženy neporovnateľne krajšie a milšie oproti našim Slovenkám, bol len slabý odvar v porovnaní s Kyjevským nočným životom. Viackrát som sa to pokúšal opísať slovami, no neúspešne. To musíš vidieť, to musíš zažiť.

Doslova máš komfort problém – nevieš, ktorú ženu máš osloviť skôr. Podpriemernú ženu nenájdeš. Všetko sú to HB9+ a hlavne nespočetne veľa. To, že ťa oslovujú samé, je úplne normálna vec. Ženy sa vedia baviť, vedia sa správať, vedia, že prišli do klubu, aby sa zabavili a nie sa hrali na nedobytné princezné.

Kyjevské nočné kluby a bary si musíš zažiť sám. Popíšem niektoré z nich:

arena-cityArena City – je to párty komplex, ktorý sa nachádza na konci ulice Krešťatik. Vo dvore nájdeš niekoľko klubov a barov. Niekde máš vstupné, ako napr. SkyBar, Dekadens, Baccardy (terasa v strede dvora) – vstup 200 hrivien. Ďalšie sú bezplatné, ako napr. The Bar, Fejmoz. Je tam aj super reštaurácia, kde robia 24h parádne burgre (The Burger) do 200 hr. – aby si vedel, kam máš z klubu stiahnuť ženu pred tým, ako pôjdete k tebe.

Dlux, alebo Dynamo Lux – Pre pár rokmi to bol určite najlepší klub v Európe. Ale v poslednom čase to býva poloprázdne. Neriskoval by som 200 hr. za vstup. Radšej prejdi pár metrov ďalej a cez leto tam nájdeš TOP klub, ktorý stále mení názov, ale miesto zostáva rovnaké. Posledné leto sa volal Dante Park.

bora-bora-kievCez leto fungujú na plážach Dnepra ďalšie dva kluby: BoraBora a Olmeca, kde máš cez deň pláže a leháro ako v Odese a cez noc beach párty.

Ďalej máš v Kyjeve bary a kluby, kde sa hrá „druhá liga“ – pre lepšiu predstavu použijem futbalovú terminológiu. Samozrejme, ak napíšem, ženy z druhej ligy v Kyjeve, tak to je na Slovensku stále ako Champions League. Tieto kluby sú určené pre mužov, ktorí nemajú gule oslovovať hight quality ženy. Je to v poriadku, každý raz začínal. Medzi tieto kluby radím Shooters, ktorý má nonstop otvorenú super reštauráciu na terase, Sorry Babuška, Coyot Ugly a Vodka bar. Všade sa dostaneš pešo, alebo taxíkom do 50 hrivien.

Odesa – Perla na Čiernom mori

Sám sa musím na sebe smiať, ako sme s kamarátmi pred rokmi chodili na prechlapíkovanú Malorku. Samí spotení chlapi s nízkou hodnotou a menej atraktívne ženy, hnusné, tlsté Nemky a Angličanky. Ďakujem, neprosím… môj kompas ukazuje už 3 roky po sebe na juh Ukrajiny.

Odesa je letný paradise, aký si nemôžeš predstaviť ani v tých najmokrejších snoch. Ak by tam bolo leto 365 dní v roku, tak sa tam natrvalo presťahujem.

Ak sa chystáš do Odesy, zabookuj si apartmán neďaleko Arkádie. Všetko v Odese sa deje na dvoch miestach: Arkádia a Deribasovskaya‎ ulica (neďaleko sú aj známe Potemkinove schody, tvoji rodičia alebo starí rodičia ti o tom určite niečo povedia).

ibiza-beachLeto 2015 strávim až 4 týždne v Odese a program bude každý deň ten istý – prebudíme sa niekedy okolo 12:00 hod., dáme si super obed v miestnej reštaurácii s výhľadom na more, zapijeme jedným zaroseným a ide sa poležať na pláž. Porozprávať sa s nejakými ženami, zábava s kamarátmi, ženy, pivečká, slniečko, ženy. Okolo 18:00 hod. vziať taxík na Deribasovskayau ulicu a dať si super večeru v miestnej reštaurácii na terase (s výhľadom na ženy). O 23:00 hod. vziať taxík naspäť na Arkádiu, kde prepadneme miestne TOP kluby ako Ibiza Beach Club, Itaka, atď.

Koľko stojí noc zábavy?

Ak čítaš tento článok, možno máš pocit – Oh my god, to musí stáť majland. No práve v tomto je Ukrajina perfektná. Pri kurze Euro:Hrivna 1:25, by mohla tvoja noc vyzerať asi takto – vstupné (ak bude) max. 200 hr., vodná fajka (ak fajčíš) 200 hr., drink (vodka, pivo) max. 50 hr., koktail 90 hr. Ale môžeš sa lacno predrozbiť ešte v apartmáne. V klube možno pozveš nejakú kočku, aby sa rýchlejšie eskalovalo – dajme tomu 2 – 3 drinky – 200 hr. Po párty nejaká pekná reštaurácia – max. 200 hr. Taxi asi 30 hr.

Suma sumárov max. 800 hr. za noc, čo je asi 30 eur. No to je doslova darček. Garantujem ti, že za jednu takúto párty noc na Ukrajine sa budeš rozprávať s viac a s oveľa krajšími ženami, ako za celý tvoj život na Slovensku.

Ako nájdeš nocľah

Všetko rezervujem cez www.booking.com. Na Ukrajine musíš vždy bookovať apartmán. Hotely sú tam katastrofálne a hoteliéri ťa môžu ešte dodatočne šklbať, ak si nadránom privedieš domov ženu. V apartmáne nemáš síce raňajky, o to sa musíš postarať sám, ale máš slobodu a kvalita spĺňa najvyššie európske štandardy.

Ako sa tam dostaneš

Do Kyjeva je to najpohodlnejšie letecky z Viedne. Lacnejšie je to z Budapešti cez Wizzair. A úplne najlacnejšie je to nočným vlakom z Užgorodu – 250 hr.

Do Odesy sa tiež dostaneš nočným vlakom z Užgorodu. Alebo autobusom z Kyjeva. Ceny sú asi 150 až 250 hr. Skrátka, pri tých cenách sa môžeš len pousmiať.

Koľko peňazí potrebuješ

Určite si zober eurá. Neodporúčam tam vyberať z bankomatu. Za prvé – už mi takto vybielili dvakrát konto na kreditke (banka mi to ale vždy vrátila, lebo výber bol niekde v Bangkoku). A za druhé – cez bankomat dostaneš vždy veľmi nevýhodný kurz. Ak meníš priamo v banke na Ukrajine eurá za hrivny, tak máš super kurz. Pri 300 – 400 eur to môže byť rozdiel oproti výberu z bankomatu aj 1500 hrivien, čo sú aj dve párty noci. Najlepší kurz máš samozrejme u vekslákov. Pre istotu vždy zameň maximálne 30 – 50 eur. Ale aj tak sa mi za 4 roky nič zlé neprihodilo, takže pohoda.

Na víkend potrebuješ asi 300 eur . Určite ich neminieš, ale istota je istota. A ak ideš na týždeň, vezmi si asi 800 eur – tiež skončíš určite hlboko pod budgetom, ak nebudeš pozývať celý bar.

Na Ukrajinu nepotrebuješ žiadne víza, stačí platný pas. Môžeš tam pobudnúť 90 dní v 180 dňoch. Určite musíš mať cestovné poistenie, ktoré stojí asi 20 eur na rok.

Určite si si všimol, že neuvádzam žiadne adresy a presné miesta, kde sa čo nachádza. Je to preto, aby si sa pýtal žien, oslovoval ich a vyzvedal, čo kde nájdeš.

Ak máš nejaké otázky, môžeš ich napísať do komentárov pod článkom. Ak sa ti článok páči, môžeš dať lajk. Nabudúce ideme do Londýna.

S pozdravom, Real Man

Pozri tiež

Krym – Ruský alebo Ukrajinský – nový letný paradise na obzore

Žijeme v dobe, keď už mainstreamovým médiám nikto neverí a človek v skutočnosti nemá ani …

46 komentárov

 1. Ahoj Milan.Aký je tvoj názor na spoznávanie žien napríklad aj vo väčších mestách ako v Polsku,Litve a Bielorusku?Som zo severu Slovenska,tak ma zaujíma hlavne to Polsko.čo si o tom myslíš?S pozdravom Jozef

  • Ahoj Jozef.

   Nepisznam neviem, ale velke mesta na vychode EU su vsetky dobre. Nemas co stratit. Bol som len v Poznani, este ked som pracoval ako Engineer pre Firestone a mozem povedat ze sa mi tam pacilo.

   Odporucam.

   S pozdravom, Milan

 2. skvely napad milan nieco taketo spravit. Vies nieco aj s balkanskych statov (najviac asi chorvatsko) odporucit/poradit? Pripadne taliansko a mozno aj grecko a turecko(proste tipicke dovolenkove destinacie). Najviac ma ale zaujima chorvatsko (aj CZ mozes dodat ak vies :-) )

  • Ahoj Matej.

   Zial neviem nic, v Chorvatsku som bol raz a to tiez iba na mory. A ostatne destinacie co spominas, tak tam su len dochodci, aleboje to mega prechlapikovane. Vsetky tie tipicke destinacie su na nic, prave pre to, lebo to kazdy pozna a ide tam kazdy pako. Treba nieco nove, neprebadane, iba tam najdes „zlato a diamnaty“.

   S pozdravom, Milan

   • Tak ja pojdem tam kam pojdu rodicia :-) ked budem starsi ale isto chcem skusit aj tieto destinacie. Musim ale najst nejakych partakov na to. Predsa len sam to nieje ono. Tak 3-4 kamosi akurat myslim. Myslim ze sa zacnem ucit rusky

 3. Milan,

  tak tymto si ma dostal, paradny tip. Mam otazku: predpokladam ze konverzacia s mackami prebieha v anglictine…..ukrajinsky a rusky neviem.

  Dik.maros.

  • ahoj maros.

   diky za poznamku. to musim tiez do mojich textov doplnit, na akych jazykoch sa tam hovori.

   na ukrajine sa dohovoris slovensky (podobne polskemu jazyku), rusky, anglicky. ale to je taky anglicky, ze ti staci tyzdenny youtube-online-videokurz..:)))

  • Maroš, osobne ja s väčšinou Ukrajiniek (približne s 90 percentami) komunikujem po rusky. V Kyjeve mám taktiež viacerých známych, ktorí pri balení taktiež používajú ruský jazyk (pokiaľ ho vedia). Tí, ktorí ho nevedia, tak sú oproti tým, ktorí hovoria po rusky, značne limitovaní. Ale jasné, dá sa uspieť aj s anglickým jazykom, avšak na výber máš menšie percento žien.

   • Ahoj Jozef.

    No moje skusenosti su presne opacne. Je lepsie hovorit lamanou anglictinou ako lamanou rustinou. Ale to je vec nazoru. V kazdom pripade sa urcite dohovoris anglicky. Ja som tu zil prvy 1,5 roka iba s anglickym a nevidim rozdiel ak teraz hovorim len rusky.

 4. D*Lux (Dinamo Lux) klub v Kyjeve je zatiaľ najluxusnejší klub, aký som zatiaľ videl. Takže všetkým návštevníkom Kyjeva ho taktiež odporúčam, avšak ako píše Milan, nejako v ňom chýba dostatočný počet ľudí (myslel som, že to je len môj osobný pocit, avšak Milan ma v ňom utvrdil). Mimochodom vstup 200 UAH tam platiť netreba, stačí, že prídete do 23:00 a vstup máte bezplatný. Po 23:00 sa už platí spomínaných 200 UAH. Avšak v Kyjeve sa začína otepľovať, takže postupom času v tomto klube bude menej a menej ľudí.

  Ovládať ruský jazyk na komunikatívnej úrovni Vám vrelo odporúčam, keďže väčšina Ukrajiniek nevie po anglicky a to môže byť pre potencionálnych lovcov kameňom úrazu. Dôvod neznalosti AJ jazyku je jednoduchý – Ukrajinky toľko necestujú, keďže nemajú taký počet možnoností ako my. Mnohé z nich Vám povedia, že okrem Ukrajiny navšíívili len Rusko, poprípade ešte jednu krajinu k tomu. Ale samozrejme, nájdu sa aj také, ktoré boli v Spojených arabských emirátoch, Egypte, Grécku, Turecku. Chorvátsko u nich nie je také populárne ako u nás. Zároveň pre štandardného Ukrajinca je relatívne zložité vycestovať na jazykový pobyt do zahraničia, keďže platy sú tu na nižšej úrovni (obzvlášť teraz, keď je slabý kurz hrivny a inflácia až 45%).

  K cenám na Ukrajine: niektoré ceny v článku mi prídu príliš nízke. Pretože keď tu prídete vy ako turista, tak nepoznáte, kde sa viete najlacnejšie najesť a ako si najlacnejšie objednať taxík. Napríklad keď si zobriete taxík priamo z letiska, tak Vás výjde na 200 UAH. Pričom trhová cena je len 40 UAH. Ak zakotvíte napríklad v spomínanej Arena City, tak 1 čaj Vás výjde aj na 95 UAH, čo sú 4 eurá. Toľko som za čaj neplatili ani v bratislavskom UFE. A to sme ešte len pri čaji, takže za také víno, poprípade večeru, si celkom slušne zacvakáte.

  Na koniec ešte jedno varovanie – dávajte si pozor na prostitútky (nachádzajú sa aj v kluboch!), keďže mnohé z nich možno pôsobia veľmi lákovo, avšak podľa štatistických údajov má v Kyjeve 25% prostitútok HIV. Na východnej UA alebo v spomínanej Odese je to ešte horšie. Celkovo na Ukrajine má podľa najnovších štatistík 600 000 ľudí HIV vírus, takže kondóm pri sexe musí byť samozrejmosťou.

  • Ahoj Jozef.

   Diky za pridanu hodnotu. Este upresnim nejake veci k tvojmu postu:
   – S anglistinou to tu je v pohode. Ja som tu uz 4 roky a prvy 1,5 roka som nevedel ANI slovo po rusky, len som sa dorozumieval anglicky. A zo skusenosti viem, ze sa na to lahsie balia baby, ako ked zacnes lamanou rustinou. Vela bab aj ked necestuje, tak sa uci anglicky v skole. Ako aj moja priatelka sa skoro perfektne naucila iba na Ukrajine. Na zapade bola sice len raz. Takze je to v pohode. A hlavne, ze tie baby sa chcu ucit anglicky a radsej sa budu bavit s niekym kto vie tiez malo anglicky, ako nejaky anglican, ktory hovori rychlo a nezrozumitelne.

   – ceny su tak ako som napisal, predsa tu zijem a ja uz dokazem noc spravit pod 500 grivien.;) Taxik z letiska netreba brat, vsade su autobusy za max 25 grivien (z Borispolu) a so Zuliany ide marsrutka za 4 grivni.;) Inac v meste sa vsade odvezies do 50 gr. a ak si objednas napr. Korona Taxi 0939130000 tak to mas za 30 gr. Cafe: Ano najdes cafe aj za 200 grivien, ale to je zriedka. Normalne su ceny ako som napisal. Treba si vzdy vziat menu, aby ta neosklbali, lebo ak sa spytas po anglicky, mozu nahodit aj 95 grien za cafe… co sa mi zda mega prehnane, tak asi ta oslkbali, alebo ti dali nejake super cafe, a ty si chcel normalne. Aj to sa stalo kamosovy, ze si objednal vodku a dali mu najeku super drahu za 400 gr. 0,05ml. A on chcel obycajnu Xorcicu za 40 gr.

   – K poslednemu bodu sa nevyjadrujem, lebo tento clanok je pre zvodcov a nie pre sexturistov. Ja nabadam chalanov aby sa isli zabavit a pokecat s krasnimi babami a nie aby bezpodmienecne pretiahli pol Kyjeva a spali so slapkami..

   Diky este raz za koment. Prvy bod sedi na 100%.

   S pozdravom, LifeArtist

   • Ono závisí od toho, čo znamená „lámavá“ ruština. Konkrétne ja mám z ruského jazyka certifikát na úrovni B2. A podľa mojej skúsenosti je jednoduchšie baliť baby so znalosťou ruského jazyka ako bez jeho znalosti. V Kyjeve mám viacero zahraničných známych, z ktorých niektorí vedia a niektorí nevedia po rusky. A tí, čo vedia po rusky, tak sú pri balení (resp. pri vzájomnej interakcii) oveľa viac úspešnejší ako tí, čo ho nevedia. Celkovo ale súhlasím s tým, že pokým niekto vie po rusky len 20-30 slov ako napríklad Privet, Spasiba, Zdrastvujte a pod., tak je lepšie využívať anglický jazyk. A áno, síce sa baby učili v škole po anglicky, avšak stredná škola sa tu končí skôr (približne v 17 rokoch) a baba za ten čas (napríklad do tridsiatky) angličtinu zabudne, keďže ju nepraktikuje. V Kyjeve som už riešil xyz báb a len niekoľko z nich malo takú angličtinu, aby sme spolu normálne vedeli komunikovať. A boli to práve také baby, ktoré buď veľa cestujú, pracujú v medzinárodnej organizácii (ktorých tu ale na počet obyvateľov veľa nie je) alebo študujú na vysokej škole. Avšak štadardná baba (25-27 rokov, pracujúca v Salóne krásy alebo niekde v nákupnom centre), ten anglický jazyk jednoducho nevie. Pamätám si, že keď som bol prvýkrát vo východnej Európe a z ruštiny som nevedel takmer nič, tak po anglicky to boli niekedy poriadne galeje, pretože okruh báb, s ktorými som mohol komunikovať, sa mi riadne znížil. A preto teraz ruštinu považujem za kľúč k srdcu „Ukrajinských devušiek“ :-)

    Tú cenu taxíku som napísal pre tých, ktorí si berú taxíky priamo z letiska. Ja si osobne tiež dokážem objednať ku mne domov taxík za presne 35 hrivien, ale keby som pristál v Kyjeve prvýkrát v mojom živote, tak 35 hrivien za taxík by som platil len veľmi ťažko. Mimochodom tých 95 UAH za čaj som platil v Arena City v podniku, ktorý sa volá Beer House. Nikto ma neoklamal, pretože tá cena je normálna napísaná v Menu.

    A ešte sa aj ja vyjadrím k tomu poslednému bodu: Síce tento článok je pre zvodcov, avšak cieľom zvádzania je aj to, aby si tú babu dostal domov a potom … Východná Európa (Ukrajina, Rusko, pobaltské štáty a pod.) má svoje prednosti (krásne a luxusné baby, ktoré aj posledný „cent“ investujú do svojej vizáže a imidžu), avšak má aj svoje negatíva – a tým negatívom je predovšetkým úroveň HIV vírusu, ktorá je práve na Ukrajine a v Rusku jedna z najvyšších v celej Európe. A nejedná sa len o prostitútky, väzňov a drogistov, u ktorých je to percento najvyššie. Ale ten HIV vírus majú aj normálni ľudia. Možno ty tomu taký význam neprikladáš, ale pre mňa je to, že až 600 000 Ukrajincov má HIV, doslova šokujúce a alarmujúce.

    Taktiež aj ja tebe ďakujem za tvoju odpoveď! :-)

    • Ahoj Jozef.

     To je vsetko vec nazoru. Ja mam na ten jazyk svoje skusenosti a este aj teraz niekedy hovorim na anglickom, lebo vidim, ze baby chcu komunikovat po anglicky. A ja to mozem sam porovnat: 1.5 roka iba anglicky a potom asi 2 roky rusky – ja nevidim rozdiel. A chodia mi sem aj Nemci asi kazde dva mesiace a cele leto a len vsetci na anglickom komunikuju a nikto sa nikdy nestazoval.

     Ta vec je taka, ze ked baba sa nechce s tebou bavit, tak povie ze nevie anglicky. Ale akby si prisiel a zacal hovorit po rusky, tak ta odbije inac. A ak sa chce s tebou bavit, tak sa vzdy cesta najde. Jazyk nikdy nebol problem v baleni. Vsetko je to o pritazlivosti.

     Co sa tika HIV, tak to tam treba upresnit nejake fakty. HIV je z 90% medzi len medzi narkomanmi a homosexualmi. V poslednej dobe sa v Kyjeve rozmohli drogy, kvoli Majdanu (majdanisti dostavali zadarmo drogy, cely Majdan bol takto zorganizovany, vsetko som to sam videl).

     Ale ak sa pohybujes na normalnych miestach, tak nestrentes ani narkomanov a ani teplosov. Heterosexualnym pohlavnym stykom sa HIV prenasa menej ako 3%. A tie 3% su z 2,99% slapky.

     Nechcem teraz zlahcovat, ze chod na Ukrajinu a pichaj bez gumy. To je normalne, ze treba vzdy treba pouzit gumu. Len chcem dat veci na pravu mieru, ze ludia sa prehnane boja HIV a zabudaju na ovela hnusnejsie pohlavne choroby ako napr. hepatitida, chlamiida a rozne infekcie, ktore dostanes prakticky vsade na svete a na zapadnej europe ovela castejsie. A aj toho HIVu je ovela viac statisticky vo velkomestach ako Londyn, Berlin, a cela USA, ako v Ukrajine… len o tom nikto nechce hovorit, lebo to kazi turizmuz.

     S pozdravom, Milan

 5. Ahoj Milan, vzhľadom k tomu čo sa teraz deje na Ukrajine ako to tam vyzerá s bezpečnosťou ? Konkrétne v Kyjeve ale napríklad aj v Užhorode, a ako myslíš že sa to bude ďalej vyvíjať. Ďakujem

  • Ahoj Timour

   Od Charkova uplny klud, nemusis sa nicoho obavat. Dokonca kamos bol v Charkove pred 2 tyzdnami a to je najkych par kilometrov od miest, kde sa akoze nachadza ta vojna. Skratka poviem to tak, ze ludia ani neveria, ci naozaj vojna je. Je to vsetko jedna velka propaganda proti Rusom a aby Kyjevska chunta dostavala dotacie od EU, akoze v boji proti Rusom. Skratka pracka, ktoru platime my obcania z EU… Peniaze, co im da EU, skoncia vo vackoch ologarchov a bojova technika dodana z USA je obratom predana na blizky vychod, atd… A USA rad dodava zbrane, lebo tym si zadlzuju Ukrajinu. Skratka vsetko je to perfektne premyslene a na konci to zaplatia obycajni obacania.. a z velkej casti aj EU obcania. Mozno sa niekde aj bojuje, ale urcite to nie je tak ako to pisu noviny.

   Ako kriza je, to je jasne, ale tam je viacej faktorov a najvacsi je ten, ze Ukrajina bola zvyknuta dostavat vsetko zadara od Rusov. Teraz Rusi zavreli kohutiky a z EU a USA nic neprichadza. A co aj pride, rozdeli si to mala skupina ludi. Bordel na bordel. Ale krasne zeny a party life to nijako neovplivni. V tomto tu vsetko bezi na 110%..;) A Uzgorod: Tam ani nevedia ze je vojna, ved je to odtial skoro 2000 km.

   Ako sa to bude vyvijat dalej? bude to este dlho takto, lebo to vela ludom vyhovuje a vela bohatych sa na tom nabaluje.

   S pozdravom, Milan

 6. Ahoj Milan,

  Fakt naozaj skvelý článok, ako aj iné skvelé články na umeniezvadzania.sk. Som rád, čo robíš pre Slovákov.

  Z jazykmi na Ukrajine je to asi tak, že najlepšia je (pre cudzinca) najmä ruština až potom u menej iních žien angličtina ako v mestách Uzhorod,Kyjev … proste oblasti prevažne ukrajincami ?
  Ruština,a bez angličtiny oblati prevazne obývané Rusmi Odessa… smerom na vychod (blog Oleg Bondarčuk je tam aj jeho mapka s obývana prevažne Rusmi – Novorusko). Ked si mal bootcamp v Odesse si na videu hovoril, že tusin z angličtinou je tu v Odesse problém(angl. málo viem, takže mi to aj vyhovuje)? Zacinam sa učiť ruštinu.

  Veľmi pekne ďakujem a pozdravujem Vás
  Milan z Piešťan

  • Ahoj Milan

   No o Jazyku sa bavim v diskusii s Jozefom. On je toho nazoru, ze treba vediet Rusky. Ja som toho nazoru, ze nie, staci lamana anglictina. Ja som tu takto prezil 1,5 roka a az potom sa ucil Rusky. TO je vec nazoru. No aj tak si myslim, ze ked vies balit baby, tak zbalis aj keby ste sa vobec nerozpravali. SKratka kto chce komunikovat, cestu si najde.;) Pritazlivost nepada, alebo nestavia sa na jazyku.

   Ano v Odesse a v inych miestach dalej od Kyjeva je to s anglistinou poslabsie, ale to neznamena, ze sa nedohovoris. Ako vravim, chodim tam len s Nemcami (nikto neviem ani slovo po Rusky) uz 3 roky a vsetko v pohode.

   S pozdravom, Milan

 7. Ospravedlňujem sa:

  a pozabudol som v Uzhorode trochu slovenčina

  Milan z Piestan

 8. Zdravím Milan,

  tak asi toto leto dám na tvoj názor a pôjdem sa pozrieť na Ukrainu. Chcel by som sa ťa opýtať ako je to pokiaľ ideš autom, počul som niečo také, ževraj ukrainskí policajti radi zastavujú cudzincov a čakajú nejaké úplatky. Teda že na dlhej trase ťa zastavia pomerne veľa krát a ide to do peňazí, že je teda lepšie využiť iný spôsob dopravy. Takže okrem Užhorodu sa vraj moc auto neoplatí brať. Aký je tvoj názor?

  A ešte jedna otázka, ako je to na UA s mladšími babami? Ja osobne nemám problém riešiť aj 16stky aj 30tky ale ako je to čo sa týka zákona ak by som riešil niečo s neplnoletou? Je to ako na SVK že od 15 môže alebo ako v USA že až od 18? A ako sú na tom s angličtinou a nemčinou tie mladé? učia ich čosi v škole? :D Vopred diki za odpoveď.

  • Ahoj Matt

   Ja som bol na Ukrajine zo 4 rokov kazdy rok, okrem minuleho. Stale to hrozilo vojnou aj v Kyjeve, tak som sa prevazal len taxikom. Ale predtym som bol stale autom a v pohode.

   Nie je to tak, ze vidia zahranicnu znacku a hned ta chcu osklbat. Vela ukrajincov jazdi na SVK, CZ, HU, PL, LT, znackach, lebo tam kupia lacnejsie auto ako na Ukrajine. Takze, to ze vidia zahranicnu znacku a uz ta zastavuju je blbost.

   Zastavuje ked naozaj prekrocis rychlost, alebo prejdes cez dve ciary. A potom ta skasiruju. Ale aj tak je to okolo 100, 200 gr. Ziadna veda. Ved ak ta zastavia raz na SVK, tak to je nic oproti pokutam na Ukrajine. Takze to ntreba riesit.

   Tiez mlade baby som nikdy neriesil. Najladsiu som mal 19 rocnu. A s jazykom je to ako som uz pisal. Ak mas dobur hur, zbalis ju aj na cistinu. Ak nevies kecat s babami uvolnene a vpohode, tak nezbalis ani kedy si bol rodeny Ukrajinec.;)

   S pozdravom, Milan

   Ale ak ta zastavia

 9. Ahoj Milan.Ja napríklad nechápem ako sa dá holka zbalit,kdesi na Ukrajine,ked mi nebude rozumiet.Chápem,že treba byt v poho,normal,bez usmevu,mat uvolnenu reč tela atd…,ale,ked mi nebude rozumiet,tak asi ju tažko zbalím.Snád mi bude rozumiet slovensky?Schválne to použijem v Polsku,ked tam pôjdem na Linkin Park,hoci slovenčina a polština su podobné,su tam určité rozdielne veci.A su tam na Ukrajine aj normálne bary?Teraz myslím,že žiadne disco a tie tanečné podniky.Lebo toto nemám rád,to by skôr ulice boli pre mna.Ale každopádne je fajn učit sa nejaký jazyk,začal som s ruštinou.Díky za odpoved.Pozdravujem všetkích,čo sem píšu.S pozdravom Jozef

  • Ahoj.

   Ako stale pisem, ak mas dobru game, zbalis babu aj ked ste mali totalne rozdielne jazyky. A ak si rohlik, tak neznalis ani keby si bol rodeny Ukrajinec…

   NA Ukrajine sa balit so Slovencinou. Musis ale hovorit pomaly. A tiez vyziadat od nej aby hovorila pomaly.

   S pozdravom, Milan

 10. A čo by si mi poradil Milan,ked nemám rád discobary a tanečné podniky?Ja ako rocker toto prostredie nemám rád,tak tam nechodím a ani nebudem.Nájdu sa v Kyjeve,alebo v Odesse obyčajné bary s holkami?Nemyslím žiadne krčmy.A ako to je s oslovením na ulici,mám na mysli dennu hru.Vdaka za odpoved.S pozdravom Jozef

  • Ahoj Jozef.

   Kazdy si musi najst svoje miesto, ked najlepsie bali baby a kde sa najlepsoie oslvuju. To aku babu chces zbalit, tak sa musis prezentovat. Na tvojom mieste, ak chces babu rokerku, tak musis hladat na takych miestach. Neviem, kde su tke miesta, ale napr. v Berline poznam jeden klub vola sa Alte Kantine a to je rokersky kluba chodia tam aj pekne baby. Ale tam som chodil len ako student. Neviem kde su take na Ukrajine. Ja sa pohybujem prave v takych kluboch, ktore ty nemas rad..;)))

   S pozdravom, Milan

 11. Ahoj Milan.Chcel by som sa opýtat,že ked rozprávaš s holkou neaké story,či možem hovorit aj o filme,ktorý sa mi páči.I ked tam nie je nič smiešne v tom filme.Je tam viac príbehov a nakoniec sa spoja do jedného.Film sa volá 21 gramov.Je to fakt pecka,ale ako vravím,nie je tam nič smiešne.Ale záleží asi aj ako to poviem…Vdaka za odpoved.S pozdravom Jozef

  • Ahoj Jozef.

   Ano urcite, ako povies, ze az 70%. Ale aj tak na to treba davat pozor, lebo toto moze byt velka chyba ak hovoris o niecom, co sa tebe paci. Ak sa to tebe paci, neznamena, ze sa to bdue pacit jej a hrozi, ze sa za par minut unudi.

   Ako hovorim a vysvetlujem v mojej akademii, tak story pre zvodcuv nemusia byt vtipne, ale musia zapnut dve veci u zeny: Pritazlivost a Doveru. Ako tieto story to splna, tak OK. Ale pochybujem, lebo je to o filme a nie o tebe. Ono ak hovoris o filme, tak tam nie je nic o tebe, takze ta nespoznava. Ona musi dostat v kazdej story informacie, KTO SI a ako mozes emocionalne a fyzicky zlepsit jej zivot. Ak hovoris o filme, tak taketo informacie nedostane.

   S pozdravom, Milan

 12. Ahoj Milan ako je to v Odesse v juni? Mozem mat dovolenku 22.6. a neviem ci to nebude skoro tam ist. ci to tam zije len jul august? A siel si tam uz tym vlakom? Pohoda alebo?

  • Ahoj Marek.

   Jasne, uz od Juna je to fajn.;) tam sa ti bude pacit, take baby v zivote nikde inde neuvidis. A hlavne tolko vela.;) A teraz je tam este aj super lacno. Ja tam budem od polovice July do polovice Augusta.

   S pozdravom, Milan

 13. Ahoj Milan, len sa chcem spýtať, že naozaj tie ženy v Ukrajine sú otvorenejšie?? a ako sa to u ne prejavuje?

  • Ahoj David.

   Neviem co si predstavujes pod otvorenejsie. Ak si niekto mysli, ze pojdu lahsie do postele, alebo ze za nejaky drink, tak to urcite nie. Ale ak myslis na otvorenu a rychlejsiu eskalaciu a viac zazit dobrodruzstva, tak to ano.

   Skratka rob presne to, ako to ucim chalanov balit baby a eskaluj rychlejsie a agresivnejsie.

   S pozdravom, Milan

 14. Zdravim chalani,

  Siel by teda niekto v auguste do Odessy?
  Zhanam niekoho,pretoze z mojich znamych sa nikto nechysta.
  Skupina 3-4 ludi s rovnakym cielom (balenie) by bola idealna.

  Otazka na Milana: Oplati sa ist aj v septembri? Resp. ci uz vtedy nie je po sezone.

  Dik za odpoved.

 15. Milan, diky za info ale siel si tam i vlakom? Mne to spojenie vychadza najlepsie nakolko som z Popradu cize pre mna najidealnejsie by to bolo nocnym vlakom.Len vobec neviem kde ziskat nejake to info. A az je ta cena 250gr tak parada . dik.

  • Hi Marek.

   Jasne vlakom z Uzgorodu. Najprv do Uzgorodu z Kosic a potom nocnym vlakom do Odessy. TO je paradny a lacny trip. Da sa kupit listo na booking.gov.uk, alebo tak nejak. Vzdy to nejako googlim, tu stranku.

   S pozdravom, Milan

 16. Ahoj Milan, chcel by som sa spýtať ako je to tam s vekovým zložením báb, oplatí sa tam ísť ak nemáš viac ako 20 ? Dik

 17. Serus Milan,
  Som ti veľmi vďačný za všetky články ktoré tu píšeš, páči sa mi tvoj štýl, pravdepodobne si ten ktorý mne aj môjmu kamarátovi tento týždeň poriadne kopol do riti a otočil nám pohľad na mnoho vecí. Tak tiež na to že určite pôjdem pozrieť dakedy na ukrajinu.
  Len ma hnevá to že som tento tvoj blog neobjavil skôr ako som si kúpil Online hru 2 a skočil na Mišove marketérske praktiky ale človek sa učí celý život… Takže si pripravím nejaké veci a budúci týždeň pojdem von sa trochu zapotiť počas prvého spoznávania báb tam v reálnom svete nie virtuálnom.

  ešte raz dik prajem pekný zvyšok dňa ;)

  Jaro

 18. Ahoj Milan,
  Nedalo mi a posluchol som tvoju radu ist do tej odessy a kedze vcera som sa vratil tak som si povedal ze napisem nejaky ten feedback mozno niekomu pomoze.
  Isiel som tam vlakom z uzhorodu (cena 14€ :D )Uz len po prichode do uzhorodu clovek sleduje ten rozdiel hned pekne babenky s chalanmi sme len tak slintali.A vedia sa pekne obliekat. Cesta pohodicka boli sme traja v kupecku a sranda bola ze v mukaceve nastupila taka kocka ta sa len za hlavu chytila lebo akurat sme si strngali s vodkou :D. No a odessa parada fakt tolko krasnych zien som asi v zivote nevidel!!! 8 z 10 bab su kocky v noci arkadia tak tam to zije kamosovi sa za 6 dni podarilo 2x dotiahnut babu na izbu celkom dobre a co je na tom zaujimave ze ja a druhy kamos sme vedeli bud po anglicky alebo rusky a on nevedel vobec ziadnu rec no nechapem.. Ako mne osobne sa tam pacilo ale nevedel som ako na tie baby vobec sa mi nedarilo.. neviem no a tie baby z odessy tak to mi prisli ako zlatokopky stale chceli drink… to som radsej odisiel.. s anglictinu sa da ale najlepsie po rusky . A naj baby co som spoznal boli z kyjeva. Celkovo perfekny trip akurat more bolo trochu spinave a studene. s pozdravom Marek

  • wow marek parada.:)

   aj ja tam budem za 2 tyzdne a potom opet v auguste. tento rok tak budem skoro 4 tyzdne.

   je super ze chalani zacinaju chodit a som toez rad ze to chapete, ze v jazyku to nie je. ja som preve dva roky nehovoril ani slovo po rusky a moje uspechy boli rovnake ako teraz.

   co sa tika platenia, tak to budes mat stale, tomu sa nevyhnes. ale moze byt chyba aj v tom ako sa prezentujes. ak to hras na to, ze som z EU a teraz babenk pokakaj sa z toho, tak sa bude na teba aj tak pozerat. mne si nedovoli ziadna povedat ze kupmi drink. a ak ano, tak je to posledne co povedala. okamzite sa otocim idem balit inu babu.

   co sa tika kyjevcaniek, tak to presne tak je. jednoducho maju vacsiu uroven ako baby z celej ukrainy. a rusky su na tom este lepsie.

   inac v odesse su najlepsie party a aj more v auguste.

   diky za dobry feedback. verim ze uz si chalani na svk nebudu myliet, ked pisem o rusku a ukraine, ze pisem o nejakej iluzii..:)))

   ano je to tam NEPREDSTAVITELNE dobre.:)

   s pozdravom milan

 19. nazdar, ked uz budes v tej Odese odporucam ti spravil si aspon weekendovy tour de club do Kisineva v Moldavsku co je odtial asi 300 km busom. devusky tmavsie taky mix rusiek a rumuniek ale vsetko nadherne modelecky. skarede ani po ulici nechodia :) dovolim si povedat ze zatial najlepsie co som videl a to mam za sebou nejakych 35 krajin sveta…btw za 2 dni odchadzam do Odesy aj ja

 20. Ahoj Milan.Toto čo napíšem nesuvisí so zvádzaním,ale viem,že máš rád futbal.Ideš pozriet krajanov do Poltavy?Vo štvrtok tam hrá odvetu Mšk žilina(prvý zápas 2:0 pre žilinu) ak uhraju dobrý výsledok(pevne tomu verím) idu do skupinovej fázy EL.Ale od Kyjeva je to kus,to je tiež pravda.Prajem Ti nech sa ti darí v tvojej futbalovej akadémii.S pozdravom Jozef

 21. Ahoj sme v ke zajtra chceme ist do uzhorodu a stadial bud do lvova alebo dat odessu co nam radis ? Si v odesse ? Ako tam je ?

  • Ahoj

   Ano som v Odesse. Ale budem tu vyvadzat s mojim kamosmi. Uz ma tu stretli taka partia Nemcov, co ma poznali z telky v Nemecku a musel som im vysvetlit, ze sa chcem sa bavit a balit zenske.;)

   Lvov aj Odessa su obe super. To je jedno. Obe su dobre.

   S pozdravom, Milan

 22. Neboj sa nebudeme ta otravovat :D
  Takze pocasie je ok ? Da sa okupat v mori sezona este je ? Tak by še teda isli do odesi zajtra nocnym vlakom z uzhorodu :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.