Ako sa vyhnúť vete „Buďme len kamaráti“

Buďme len kamarátiMyslíš si, že chce, aby ste boli len priatelia? Zisti, čo je zóna priateľstva a ako sa vyhnúť tomu, aby si od nej počul vetu „Buďme len kamaráti“.

Stretol si ženu, o ktorej si myslíš, že by mohla byť „tá pravá“, ale ona ti povie, že k tebe necíti nič romantické? Odhaľ tajomstvo, čo je potrebné urobiť, aby si prebudil jej city a čomu sa vyhnúť, aby si sa nezasekol v zóne priateľstva s výnimočnou ženou.

Otázka od čitateľa

Zdravím Milan,

zvažujem kúpu tvojho programu Akadémia Umenia Zvádzania, ale než tak urobím, mám na teba jednu otázku. Myslím si, že som stretol „tú pravú“, ale mám problém s tým, aby si to uvedomila. Chodím za ňou už tri mesiace a cítim, že v oblasti vzťahov je veľmi opatrná.

Je veľmi cieľavedomá, čo je mimochodom jedna z mnohých vecí, ktoré ma na nej priťahujú, okrem toho je veľmi zaneprázdnená. Myslím si, že v minulosti sa vo vzťahu popálila.

Tak či onak, párkrát sa mi zdalo, že sa veci pohli vpred, ale potom hodila spiatočku. Možno sa zľakla a aby sa ochránila, spravila veľký krok späť.

Nedávno sme boli spolu a ak sa nemýlim, celú noc som mal zelenú: počas filmu som okolo nej ovinul ruku a ona sa o ňu oprela, pokladajúc si hlavu na moje rameno. Potom sme šli do klubu, kde hrala kapela a keď sme odchádzali, načiahla sa cez stôl a chvíľu ma držala za ruku.

Na ceste späť bolo dosť chladno a keď sa na to sťažovala, pristúpil som k nej a objal ju. Zaborila tvár do môjho ramena a tak sme kráčali bok po boku. Keď sme prišli k jej domu, priblížil som sa, aby som ju pobozkal a ona sa tak zľakla, že by pre mňa bolo extrémne nepríjemné to urobiť.

V každom prípade, odvtedy sme spolu ako kamaráti a chvíľami sa rozprávame. Vyslovene povedala, že si myslela, že náš vzťah by zahŕňal niečo romantické, ale nič také v ňom nebolo a ona si nebola istá prečo. Povedala, že neverí, že tam niekedy niečo bude. Zostali sme veľmi blízki priatelia, ale ja stále verím, že je tá pravá a povedal som jej, že sa nevzdám.

Moja otázka znie –  myslíš si, že tvoj program mi môže pomôcť, ako na to? Ak áno, prečo si to myslíš?Buďme len kamaráti

Ďakujem.

Moja odpoveď

Nemôžeš ju presvedčiť, aby k tebe niečo cítila tým, že ju budeš sledovať a hovoriť jej, čo k nej cítiš. Absolútne ti uniká, o čo tu ide! Táto žena ťa má naozaj rada a ty to ničíš tým, že sa správaš ako slaboch.

Na začiatku tvojho e-mailu si povedal niečo, čo presne poukázalo na to, o čo tu ide.

Povedal si, „…myslím, že som stretol tú pravú, ale mám problém s tým, aby si to uvedomila. Chodím za ňou už tri mesiace…“

Máš problém s tým, aby si to uvedomila? Chodíš za ňou?

Domnievaš sa, že z nejakého dôvodu sa jedného dňa zobudí s tým, že k tebe bude cítiť silnú príťažlivosť len preto, že za ňou chodíš a hovoríš jej čo k nej cítiš?

Dôvod, prečo ti hovorí, že „nevie prečo to nezahŕňa nič romantické“ je ten, že to necíti. Necíti to. Chápeš? NECÍTI TO! Nepriťahuješ ju.

A nemôžeš ju presvedčiť, aby k tebe niečo cítila tým, že ju budeš prenasledovať a hovoriť jej, čo k nej cítiš.

Jednáš ako väčšina mužov, ktorí si myslia „Keby len vedela, čo k nej cítim, určite by cítila to isté“ a „Keď budem za ňou chodiť, nakoniec uvidí, ako veľmi ju milujem“, atď.

No hádajte čo? To sa nestane. To, čo potrebuješ, je v prvom rade lekcia o tom, ako funguje ženská príťažlivosť.

To je jediná vec, ktorá ťa vytiahne z tvojich problémov. Okrem toho, prestaň s ňou tráviť toľko času hovoriac jej, čo k nej cítiš.

Ako sa to všetko naučíš? Môj Videokurz Akadémia Umenia Zvádzania ti ukáže tú správnu cestu. Už pomohol stovkám chlapov a to konkrétne v oblasti – ako sa stať skutočným chlapom a už nikdy viac nepočuť od ženy vetu „Buďme len kamaráti“.

Je to doposiaľ najlepší spôsob, ktorý ti pomôže v tom, aby k tebe žena cítila príťažlivosť – a tiež, ako si to nepokaziť.

Ak je toto dievča pre teba také dôležité, dlhuješ to sebe i jej, aby si sa dal dokopy.

Ale urob to rýchlo, pretože ak je naozaj taká skvelá, strácaš čas a nejaký iný muž, ktorý je v zvádzaní naozaj dobrý, prevezme tvoje miesto.

To, čo sa naučíš v mojom Videokurze je vzdelanie na celý život.

Pozri tiež

Ako zviesť ženu a zostať pritom Dobrý chlapec

Na internete je mnoho článkov od Online Zvodcov / Marketérov, ktorých nikto nikdy nevidel osloviť …

5 komentárov

 1. Ahoj Milan
  Chcel by som si zakúpiť tvoje videokurzy ako zbalit babu. Lenže mám len 15 A vzivote som so žiadnou babou neflirtoval lebo som sa hanbil že má odbije A tak. Tento rok som mal takú jednu blízku kamarátku chodili sme často von A sme so písali také romantické správy hlavne ona že nevie bezo mňa žiť že som najlepší chalan A tak A hovorila mi to skoro stále A cítil som možnosť že ju zbalim dávala mi veľké nádeje A myslel som si že som pokrocil len sa raz dozviem od niekoho že už niekoho má mohol Bz som sa ťa spýtať že čo som spravil zle respektivne či som mal spraviť aby som ju zbalil A dal jej pusu Ďakujem veľmi pekne za odpoveď :)

 2. Milan, Zdravím Ťa, potrebujem radu odborníka :) …Neviem, či sa s tým už stretol, ale bol som vonku s jednou babou tretikrat. Stretla sesternicu v meste, tak ju vzala s nami. Ideme mestom, tak sa pri nás pristavil nejaký podnapitý chlapík, zrejme chcel tú jej sesternicu, ale mne po dvoch minútach, čo sme sa prvýkrat videli povedal, samozrejme aj pred ňou. Že vidím na Tebe, že ju chceš, povedz jej to tu teraz máš možnosť. No ale teraz k podstate. :) Som bol s tou babou vo fáze zistím, či stojíš za to, prejavovala sa fajn inteligentná, vtipná atd. A teraz príde nejaký pacient a spraví zo mňa niekoho, kto sa nevie vymačknúť, jednoducho výrazne znížil moju hodnotu voči nej. Bola ako oparená, keď sme išli domov, zjavne ju to rozrušilo. Ako sa mám teraz k nej správať podľa Teba Milan? A čo si ona môže myslieť? Týpek mi asi skazil možnosť eskalovať konkrétne s touto babou?

  • Ahoj Stefan

   To bola predsa perfektna prilezitost ako ztestovat to dievca a dvihnut si hodnotu.

   Vzdy pri takychto situaciach mysli, ako si dvihnes svoju hodnotu.

   Ja by som na tvojom miete povedal: „No co sa mi paci, alebo nie, to je moja sukromna vec. Ja mozem len povedat ze vyzorovo sa mi velmi paci, charakterovo to musim este zistit, preto sa stretavama. Ale aj tak si myslim, ze to je moja privatna vec a nie som povinny Vam to tu vysvetlovat.“

   S pozdravom, Milan

   • Je vidieť, že to máš úplne v krvi a takéto elementárne veci ani neriešiš, ako ja obyčajný amatér. Poučil si ma hodnotnou informáciou, za to Ti Ďakujem. Ešte sa Ťa opýtam, jedna chodí so mnou von, ale vkuse mám pocit ako by bola nedôverčivá, nemôžem ju „rozhovoriť“. Vieš baví sa so mnou ako napríklad s úradnikom . Čo robíš ty, keď sa slečna takto správa? Ja ju asi pošlem niekam, nebaví ma to, keď sa nechytá. Zrejme to bude ďalšia namyslená a nafúkaná HB 8, čo si myslí, že príde po ňu Ryan Gosling a budú žiť šťastne až do smrti.

    • Ahoj Stefan.

     neviem kto je Ryan Gosling, ale zgugloval som si to..:))) Vyzera ako Michael Dudikoff… to pre tie starsie generacie.

     K veci: Ano urcite ju posli do prdele. Ja taketo veci vobec neriesim. Skratka ona ma problem a robi to tvoj problem. Zabal to. Nech sa s nou natahuje niekto iny. Ved si predstav, ze by to bola tvoja priatelka. To by bola katastrofa.

     S pozdravom, Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.