Ako byť pre ženu niečo viac, ako len priateľ

Ako byť viac ako len priateľmiPovie, že s tebou chce mať iba kamarátsky vzťah. Ženy rozlišujú priateľstvo a milostné vzťahy. Jedno môže viesť k druhému, ale takýto prípad je veľmi ojedinelý.

Kým väčšina mužov by nemalo problém stráviť noc s kamarátkou, väčšina žien by nikdy nepomyslelo na intímne chvíľky s mužom, ktorého považujú iba za svojho priateľa. Ale prečo je to tak?

 

Ženy rozlišujú priateľstvo a intímny život

Je dôležité pochopiť, na základe čoho sa ženy rozhodujú, či chcú mať s mužom priateľský alebo intímny vzťah.

Je to kombinácia emočných a fyzických pocitov.

Žena môže použiť logiku k tomu, aby zvážila svoje rozhodnutie. Žena cíti niečo emočne a/alebo fyzicky. Tie pocity potom použije ako základ jej rozhodovania v súvislosti s konkrétnym mužom.

Ak cíti voči danému mužovi odpor, jej logický záver pravdepodobne nebude ten, že si s tým mužom chce založiť rodinu.

Ak cíti niečo ako „Z tohto muža som v oblakoch“, jej logický záver bude pravdepodobne ten, že daný muž je zaujímavý a atraktívny. V tomto bode jej pocity a myšlienky prechádzajú do činov.

Ženy sú expertky na to, aby si všímali mužov, ktorí nemajú šancu

Ak cítiš, že u ženy nemáš šancu a nechápeš význam darčekov a komplimentov, veľa úspechu asi nezožneš. Tak ako docieliť opačný výsledok?Ako byť viac ako len priateľmi

Väčšina mužov si pomáha darčekmi a komplimentmi k tomu, aby dali žene najavo svoj záujem.

Ak žena uvidí tieto prejavy, nádej na úspech je skoro nulová. Takmer žiadna z týchto vecí, ktoré muži robia pre potešenie žien, neprináša očakávané výsledky.

Pravdepodobne si tieto veci robil už asi biliónkrát. Ja tiež. Viem, aké to je snažiť sa znova a znova, aby som dal žene vedieť, že o ňu mám seriózny záujem. (Ne)čuduj sa svete, vždy som dostal zápornú a odmietavú odpoveď.

Ženu to okamžite odradí a zabíja to tvoje možnosti.

Ak robíš pre ženy samé dobré veci a snažíš sa vyjadriť čo k nej cítiš, môžeš ohroziť svoje šance, ktoré sa znížia enormnou rýchlosťou.

Pozri, ak sa stretávaš so ženou šesť mesiacov, počas ktorých má narodeniny, je dobré kúpiť darček a povedať jej, ako rád s ňou tráviš čas. Ste predsa vo vzťahu.

Ale ak poznáš ženu šesť dní a pokúsiš sa o niečo podobné, zbytočne sa unáhliš.

Slobodná a atraktívna žena pozoruje ako sa ju muži snažia získať deň čo deň. Tieto ženy vedia, ktorí muži u nich nemajú žiadnu šancu.

Zapamätaj si, slobodné a atraktívné ženy pozorujú túto vlastnosť na mužoch 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Krútia peknými hlávkami a hovoria: „Nemá šancu, nemá šancu, nemá šancu!“. Zas a znova.

Podstatné je uvedomiť si, že ak nemáš šancu, tak nič z toho, čo urobíš, nezaberie. Problém je väčší, ako si dokážeš predstaviť a musíš zmeniť celkovú stratégiu, aby si sa dostal tam, kam chceš a potrebuješ.

Našťastie som ti uľahčil prípravu stratégie, ktorú ti ponúkam v mojom Videokurze Akadémia Umenia Zvádzania.

Prevediem ťa krok po kroku ženskou mysľou a ukážem ti, ako si môžeš získať jej pozornosť.

Zaslúžiš si byť niečo viac, ako len jej priateľ!

Pozri tiež

Ako zviesť ženu a zostať pritom Dobrý chlapec

Na internete je mnoho článkov od Online Zvodcov / Marketérov, ktorých nikto nikdy nevidel osloviť …

jeden komentár

  1. Neviem co robit aby som citim ze jej na mne zalezi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.