Ako byť pre ženu niečo viac, ako len priateľ

Ako byť viac ako len priateľmiPovie, že s tebou chce mať iba kamarátsky vzťah. Ženy rozlišujú priateľstvo a milostné vzťahy. Jedno môže viesť k druhému, ale takýto prípad je veľmi ojedinelý.

Kým väčšina mužov by nemalo problém stráviť noc s kamarátkou, väčšina žien by nikdy nepomyslelo na intímne chvíľky s mužom, ktorého považujú iba za svojho priateľa. Ale prečo je to tak?

 

Ženy rozlišujú priateľstvo a intímny život

Je dôležité pochopiť, na základe čoho sa ženy rozhodujú, či chcú mať s mužom priateľský alebo intímny vzťah.

Je to kombinácia emočných a fyzických pocitov.

Žena môže použiť logiku k tomu, aby zvážila svoje rozhodnutie. Žena cíti niečo emočne a/alebo fyzicky. Tie pocity potom použije ako základ jej rozhodovania v súvislosti s konkrétnym mužom.

Ak cíti voči danému mužovi odpor, jej logický záver pravdepodobne nebude ten, že si s tým mužom chce založiť rodinu.

Ak cíti niečo ako “Z tohto muža som v oblakoch”, jej logický záver bude pravdepodobne ten, že daný muž je zaujímavý a atraktívny. V tomto bode jej pocity a myšlienky prechádzajú do činov.

Ženy sú expertky na to, aby si všímali mužov, ktorí nemajú šancu

Ak cítiš, že u ženy nemáš šancu a nechápeš význam darčekov a komplimentov, veľa úspechu asi nezožneš. Tak ako docieliť opačný výsledok?Ako byť viac ako len priateľmi

Väčšina mužov si pomáha darčekmi a komplimentmi k tomu, aby dali žene najavo svoj záujem.

Ak žena uvidí tieto prejavy, nádej na úspech je skoro nulová. Takmer žiadna z týchto vecí, ktoré muži robia pre potešenie žien, neprináša očakávané výsledky.

Pravdepodobne si tieto veci robil už asi biliónkrát. Ja tiež. Viem, aké to je snažiť sa znova a znova, aby som dal žene vedieť, že o ňu mám seriózny záujem. (Ne)čuduj sa svete, vždy som dostal zápornú a odmietavú odpoveď.

Ženu to okamžite odradí a zabíja to tvoje možnosti.

Ak robíš pre ženy samé dobré veci a snažíš sa vyjadriť čo k nej cítiš, môžeš ohroziť svoje šance, ktoré sa znížia enormnou rýchlosťou.

Pozri, ak sa stretávaš so ženou šesť mesiacov, počas ktorých má narodeniny, je dobré kúpiť darček a povedať jej, ako rád s ňou tráviš čas. Ste predsa vo vzťahu.

Ale ak poznáš ženu šesť dní a pokúsiš sa o niečo podobné, zbytočne sa unáhliš.

Slobodná a atraktívna žena pozoruje ako sa ju muži snažia získať deň čo deň. Tieto ženy vedia, ktorí muži u nich nemajú žiadnu šancu.

Zapamätaj si, slobodné a atraktívné ženy pozorujú túto vlastnosť na mužoch 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Krútia peknými hlávkami a hovoria: “Nemá šancu, nemá šancu, nemá šancu!”. Zas a znova.

Podstatné je uvedomiť si, že ak nemáš šancu, tak nič z toho, čo urobíš, nezaberie. Problém je väčší, ako si dokážeš predstaviť a musíš zmeniť celkovú stratégiu, aby si sa dostal tam, kam chceš a potrebuješ.

Našťastie som ti uľahčil prípravu stratégie, ktorú ti ponúkam v mojom Videokurze Akadémia Umenia Zvádzania.

Prevediem ťa krok po kroku ženskou mysľou a ukážem ti, ako si môžeš získať jej pozornosť.

Zaslúžiš si byť niečo viac, ako len jej priateľ!

The following two tabs change content below.
Do svojich 25 rokov mal iba dve priateľky. V roku 2006 vstúpil do tajnej komunity zvodcov a za necelých 7 mesiacov sa stal jedným z najuznávanejších Zvodcov Umelcov v celej Európe. Jeho semináre navštívilo viac ako 3500 mužov. V minulosti sa aktívne venoval obchodovaniu na Forexe a na základe dlhoročných skúseností teraz organizuje školenia pre začínajúcich obchodníkov.

10 TOP Tipov

ako osloviť a zivesť ženu svojich snov.
Krstné Meno:
Hlavný Email:

Pozri tiež

Ako zviesť ženu a zostať pritom Dobrý chlapec

Na internete je mnoho článkov od Online Zvodcov / Marketérov, ktorých nikto nikdy nevidel osloviť …

jeden komentár

  1. Neviem co robit aby som citim ze jej na mne zalezi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.