Ako by mala vyzerať tvoja piatková noc

Ako by mala vyzeratť tvoja piatková noc

Príde piatok večer, celý týždeň si pracoval ako blázon a konečne prišiel čas, ísť sa kvalitne zabaviť a „pozbierať“ zopár telefónnych čísel, poprípade stiahnuť nejakú ženu do apartmánu. Nikdy nevieš, čo ťa v klube čaká a koho stretneš.

Veľa ľudí sa ma pýta, ako vyzerá taká typická noc Zvodcu Umelca. Všetko ako cez kopirák, až by človek povedal, že už to tých Zvodcov nemôže ani baviť.

To vzrušenie z nepoznaného, ten adrenalín, je to ako droga.

Piatok večer 20:00 hod.

Je v podstate jedno, aký je to deň. Ale piatky sú podľa štatistík viacerých Zvodcov Umelcov najúspešnejšie, lebo veľa žien tiež celý týždeň pracuje a v piatok si chcú konečne oddýchnuť.

Popísal by som na pohľad ten najhorší začiatočný scenár. Si sám doma, prípadne si sa presťahoval do nového mesta a nepoznáš tam nikoho. V skutočnosti, takto chodí baliť ženy väčšina Zvodcov Umelcov, lebo ak už ide o stiahnutie ženskej do apartmánu, máš voľné ruky a nemusíš sa s nikým dohadovať, čo, ako, kedy, atď.

Pozeráš telku, hudobné klipy alebo na YouTube nejakú dobrú muziku. Do toho zapíjaš pivečko či iný alkohol a kecáš cez Skype, Whatsupp so ženami, ktoré máš práve „rozrobené“.

23:00 hod.

Voláš taxi, alebo ešte stíhaš metro, poprípade hromadnú dopravu. Nemusíš hrať granta a rozvážať sa, ak sa dá ušetriť, radšej investuj do seba. Aj v mestskej doprave môžeš stretnúť pekné ženy, ktoré idú niekam na párty. Ak nepiješ alkohol, môžeš si to spohodlniť a ísť autom.

23:30 hod.

Ako by mala vyzeratť tvoja piatková nocNavštíviš miestny bar, kde je pohodová nálada. Podídeš k baru, dáš si jedno pivo alebo koktail a zoskenuješ ženy. V tomto čase sa ešte väčšina z nich bavia spolu, rozoberajú nejaké dôležité témy, je ťažké nájsť nejaké ženy, ktoré je možné osloviť.

Musíš len vyčkať na svoju šancu. Ženy môžeš osloviť len v dvoch prípadoch: Ak prišla sama a čaká na kamarátku, alebo ak sa dve ženy už nerozprávajú a obzerajú si mužov naokolo.

V ostatných prípadoch, ak sú ženy zahľadené do seba a bavia sa o súkromných veciach, ich musíš nechať na pokoji. Nie sú ešte pripravené na oslovenie a ak ich oslovíš, tak ťa po pár minútach pošlú aj tak preč.

00:00 – 00:30 hod.

Ako by mala vyzerať tvoja piatková nocPresúvaš sa do finálneho klubu, kde sa tancuje a kde je tvoje teritórium. Pretláčaš sa cez vlniace sa ženy, nepozeráš napravo, ani naľavo. Musíš pôsobiť tak, že ťa vôbec nezaujímajú. Nemôžeš vyzerať, akože si prišiel baliť ženy. Zamieriš to k baru – náhodne hneď k nejakým ženám.

Musíš vyžarovať kľud, pohodu, vyrovnanosť. Porozprávaš sa s barmanom, ako keby to bol tvoj najlepší kamarát, objednáš chutný koktail, prípadne vodnú fajku. Otočíš sa k tanečnej ploche a frajersky sa oprieš o bar.

Nemôžeš vyzerať ako všetci chlapíci, z ktorých úplne sála: „Čo dnes zasunem? Do čoho pichnem? Je mi to úplne jedno, len nech sa to podobá na ženu.“ Takto sa tvári 90% chlapíkov v kluboch. Musíš byť iný.

Ako tak „ležíš“ chrbtom opretý na bare, poťahuješ si z vodnej fajky a vychutnávaš tancujúce ženy, pozeráš každej do očí a hľadáš očný kontakt. Samozrejme, skenuješ len tie, o ktoré máš záujem. Nebudeš predsa hľadať očný kontakt s nejakou menej atraktívnou ženou.

Tento proces môže trvať aj hodinu, ale toto je presne hra každého Zvodcu Umelca. Všimni si to niekedy v baroch a kluboch, ako niektorí profíci, alebo Naturals (muži, ktorí majú prirodzený talent) dokážu takto disciplinovane prestáť aj niekoľko hodín, až kým neulovia svoju korisť. Koniec koncov, od Naturals som sa túto vysokoefektívnu hru naučil.

ako by mala vyzerať tvoja piatková nocV tomto čase sa bavíš sem tam s barmanom, alebo oslovíš ženy, ktoré si prišli niečo objednať k baru. Rozbehnete small-talk (ľahká konverzácia) a bavíte sa o všetko možnom. Musíš dodržiavať pravidlo, nemôže to byť silená konverzácia. Ak sa chce baviť, téma sa automaticky nájde. Ak je nuda a nechce sa baviť, tak ju pošleš preč. Nemôžeš umelo držať konverzáciu.

Na parkete to zrazu žije. Skúsenosti hovoria – akonáhle sa začne intenzívny očný kontakt s jednou ženou, vtedy sa chytí aj ďalšia, aj tretia. Ide o to, že ženy ťa spozorovali, ako sa bavíš s barmanom, ako fajčíš vodnú fajku, alebo ako máš na sebe niečo zaujímavé. Páči sa im, že si v pohode a že si iný, ako ostatní chalani. Ale nedajú to na sebe spozorovať.

01:00 – 02:00 hod.

ako by mala vyzerať tvoja piatková nocŽene, ktorá sa ti páči a s ktorou máš očný kontakt, ukážeš jemne pohľadom a úsmevom, aby prišla k tebe. Niektoré sú samozrejme menej prístupné a ukážu ti, aby si ty prišiel k nim. Niekoľko minút sa takto naťahujete pohľadmi a gestami, až príde k tebe. V žiadnom prípade nemôžeš ísť ty k nej.

Začnete sa baviť, nepotrebuješ si nijako dvíhať hodnotu a hovoriť o sebe. Stačí, ak sa predstavíš a povieš základné informácie. Ona sa musí kvalifikovať tebe, kto je, čo je, čo robí, aké má záľuby, atď.

 

Po pár minútach konverzácie do toho hodíš nevinný sexuálny spike: „Išiel by som sa niekam najesť. Pôjdeme niekam, poznáš nejakú reštauráciu, čo je teraz otvorené?“ Samozrejme, každá žena pochopí, kam tým smeruješ. Ide o to, že ju vytiahneš z klubu od jej kamarátok a pôjdete k tebe domov.

Tu už môžeš spozorovať, ako sa bude správať a aké sú tvoje šance. Ak bude kategoricky odmietať, alebo povie, že má priateľa, tak to môžeš rovno zabaliť a začať baliť inú ženu. Ak sa k tomu vyjadrí neutrálne: „Neviem, uvidíme.“ Tak to znamená: „ANO, ale nechcem to povedať priamo, aby si si nemyslel, že som ľahká žena.“

Od tohto momentu s ňou vedieš úplne normálny rozhovor. Tvojou úlohou je vytvoriť dostatok dôvery, aby s tebou mohla sama odísť domov. Na to využiješ aj jej menej atraktívne kamarátky. Skamarátiš sa s nimi, pokecáte, posrandujete. Ale ak jej kamarátky povedia: „Prišli sme spolu a odídeme aj spolu.“ Nemáš šancu. Vezmi si od nej číslo a zmeň poschodie klubu, alebo choď do iného baru. Nemá to význam, strata času.

ako by mala vyzerať tvoja piatková noc

03:00 – 05:00 hod.

Idete do nejakej príjemnej reštaurácie alebo do mekáča. Samozrejme, že sa nebudeš napchávať BigMacom alebo Whooperom s cibuľou. Nehraj sedliaka, daj si šalátik a hotovo. Maximálne kávu. Ideálne by bolo, ak by si ju vzal do peknej a cenovo dostupnej reštaurácie, ktorá je otvorená non-stop.

Vysvetlíš jej, že by si jej rád niečo ukázal, že ju to bude zaujímať. Celá debata je o vytvorení dôvery, aby s tebou išla domov. Po zaplatení ju romanticky vezmeš za ruku a dominantne potiahneš k taxíku.

ako by mala vyzerať tvoja piatková nocS úsmevom vysvetlíš, že zajtra môže byť koniec sveta a my žijeme len raz. Prípadne zabiješ s mojou rutinou, že pri každom sexe sa predlžuje život o 8 dní. Alebo, že ju máš veľmi rád, ale takéto veci nerobíš, ale že za tri dni odchádzaš na pol roka žiť do inej krajiny.

No v niektorých prípadoch nefunguje nič a chce kategoricky ísť domov. To je absolútne OK, vezmeš číslo a dáte si rande na ďalší deň.  Nie všetky ženy sú na to emocionálne pripravené.

Fazit: Ako by mala vyzerať tvoja piatková noc

Nedá sa povedať, že balenie žien v klube alebo v baroch je najľahšia hra balenia. Je to jedna z mnohých hier. Niekto má rád ulice, iný internet. To je absolútne OK. Musíš si nájsť svoje teritórium zvádzania, kde sa cítiš komfortne a pohodlne.

V nočnej hre nejde len o sex. Dokonca by som povedal – čím si starší, sex hrá stále menej a menej podstatnú úlohu. Ide tu o zážitok, prežiť krásny večer s nejakou kráskou, počúvať jej príbehy, vychutnať si atmosféru v nočnom klube, tancujúce ženy, go-go tanečnice, príjemná muzika, prípadne show na pódiu.

Nezabudni, žijeme len raz a ak budeš mať 50-60 rokov a budeš mať peniaze a čas, už nebude možnosť robiť takého bláznivé veci.

Ak sa ti článok páči, môžeš dať lajk. Ak máš akúkoľvek otázku, môžeš ju napísať do komentárov.

S pozdravom, Real Man

Pozri tiež

Tri faktory úspešnej Day Game

Dočítal si literatúru o zvádzaní, si nabudený skvelými trikmi ako zaručene zbaliť každú ženu. Stojíš …

26 komentárov

 1. Velmi pekne napisane, a trefne. Je vidno ze sa vyznas. Ale. Pises,“Nezabudni, že žijeme len raz a ak budeš mať 50-60 rokov a budeš mať peniaze a čas, už nebude možnosť robiť takého bláznivé story.“ A co poradis pre 40-50-60 tnikov. Znaci to, ze co pises sa tyka iba 20 tnikov?Tieto rady ktore davas sa tykaju len uplne mladych? Zeny a muzi nad.xxx… sa zoznamuju inac? Co ty na to.

  • Ahoj Bob,

   Diky za pochvalu, snazim sa.

   K druhej casti tvojho komentu: Musel som si clanok precitat este raz, ale nikde som nenasiel nieco o tom, ako toto mozu robit len 20-rocni. Alebo ze sa tikaju len mladych. A tiez nic nepisem o 40-rocnych.

   Najdi mi tu cast textu, lebo ja som nasiel len: „50-60 rokov a budeš mať peniaze a čas, už nebude možnosť robiť takého bláznivé story.”

   S pozdravom, Milan

  • on to myslí tak, že všetci aj 50-tnici a starší, balia tiež 20-tky, nanajvýš 30-tky :-) – takže to je návod na ne….dámu vyššej vekovej kategórie už neodporúča

   • Aha

    No jasne, ze moze balit aj 18tky preco nie… ak ti da sancu… Ale ak budes mat 50+ tych sanci bude pomenej.

    S pozdravom, Milan

   • Milan o akej vekovej kategorii a teraz mam na mysli zien hovoris. Zda sa mi ako keby ty asi 30 tnik balis baby aj v Rusku od 18 do 30. Ale co take 40,50 tnicky. Tie hadzes do kosa. Lebo aj tvoje platene programy pripominaju ako keby zaucanie sa „panicov“. Akokeby starsi automaticky vedeli co je socialna psychologia ci NLP a ako sa vzajomne balit. Nerozmyslal si, a tvoje skusenosti a rady su fakt dobre, to zobrat aj z pohladu starsej generacie.? Parkrat si spomenul na svojom portali supnicu zien od 1-do 10.Mrochty ,tlste a tucne. Taki su aj chlapi. Tito ludia podla teba su nepouzitelni v sexe.A co ked prave takato generacia potrebuje poradit ako dostat do baziny potencionalneho frajera ci frajerku. Nerozsiris svoj program aj pre starenky a starcov:=) Mimochodom su to sexualne aktivni ludia v kupeloch a domovoch dochodzov, nemyslis.

    • Ahoj Bob

     Nemal by si urazat zakaznikov mojej akademie, lebo ziadne zaucanie panicov tam nie je. Je tam ako sa stanes Zvodca Umelec. Ak sa ti to zda jednoduche, tak moji zakaznici by ta urcite chceli vidiet realne na ulici.

     Presne ako pises: „Zda sa mi ako keby ty asi 30 tnik balis baby“ zda sa ti nieco a z toho si spravil zaver. Nikde som netvrdil, nic o veku zien a muzov. Len som spomenul ze 50-60tnici budu mat tazsie robit nejake blaznive story. Ale nie balit tazsie mladsie, alebo starsie baby, to je rozdiel.

     Preto nema vyznam sa delej rozpisovat, lebo moje rady a moja Akademia je pre kazdeho muza a na kazdu zen, bez ohladu na vek.

     S pozdravom, Milan

     • tak to určite návod ako zbaliť 40-tku na ulici, či v bare je použiteľný – úspešná žena v tomto veku funguje, myslí, vníma a hlavne potrebuje od muža niečo celkom iné

     • A co take? Rad sa vsetci priucime…

     • som len obyčajná žena…určité veci u mužov nikdy nepochopím, môžem ich len tolerovať :-)….takže návod si milí páni hľadajte sami….a dajte vedieť ako s týmito metódami u naozaj úspešných žien pochodíte -…ja sa sem chodím len zabávať :-)

     • Ninka toto je presne nazor kazdej zakomplexovanej zeny: vsetko kritizovat, vsetko je zle, ale ako by to malo byt, o tom nemas ani sajnu.

      Ked som bol pracoval v Nemecku ako Engineer, spoznal som perfektneho managera, ktory stale vravel: „Ludia, ktori mi povedia, ako to nefunguje, najdem na ulici. Ja chcem ludi, ktori mi povedia ko to funguje…“

      Krasny vecer, Milan

     • nemám komplexy, túto stránku si celkom užívam….len ako ja predsa mám vedieť ako má muž baliť ženu?…nie som v jeho koži :-)….len tak na okraj – ženy v určitom postavení a s určitými požiadavkami v bare o 2 v noci predsa nenájdete :-)

     • Najdes..;))) hned ti poslem par telefonnych cisel z posledneho weekendu z Moskvy – krasnych, inteligentnych, „v urcitom postavenim“ ako to ty nazyvas. To akoze zeny v tom „urcitym postavenim“ ak su single sa nemozu ist zabavit a musia sediet doma. To je dost zakomplexovane myslenie, nemyslis? A o taku babu nema ziadny chalan ani zaujem. Ak chce sediet doma, tak nech sedi…

 2. Ahoj Milan.Fakt zaujímavý článok,ale mne to príde fest zložité.Intezívny očný kontakt s nejakou mačkou?Ved si spomínal,že ked chalan čumí na žensku(očný kontakt) dava jej pritom hodnotu,že je pekná a že sa mu páči,že ju chce.Tomu preto nerozumiem.Ono vlastne vieš,dnes su baby v tomto zamerané dost aj na to či je ten chalan pekný.Ved si zober:Nebudu predsa nejakému nepeknému chalanovi pohlad opätovat,ked sa im nebude páčit.Alebo ho môžu viaceré pohladom odbit a to nie je nič príjemné.A ešte pozerat na tie baby-dávat im pohladom takto najavo,že sa ti páčia a stávaju sa z nich princezné.Tak asi tak no…Inak je fajn,že články píšeš čoraz častejšie.S pozdravom Jozef

  • Ahoj Jozef

   Mas z casti pravdu… no ale ja som nemyslel ze nu mas zizat jak uchylak… skratka hladas ony kontakt, lebp tak to ide lahsie. Musis tiez vediet, ze ak baba nepozera po chalanoch a je jak princezna, akoze „Ja som hvezda“, tak taka sa bali ovela tazsie, ako nejaka, ktora je v pohode, otvorena a zabavna… a taka aj hlada ocny kontakt.

   A za dalsie: v clanku pisem aj scenariom, ze zenska pride k baru a tak zacnes hru. Takze nemusis hladat ani ziadny kontakt.

   No ak co sa tika tej zlozitosti: To je presne dovod, preco Zvodcovia maju kranse zeny a normalny chalani nie. Normaly chala by chcel prist povedat jedno slovo a vziat ju dovom a pretiahnut…
   Ono to nie je jednoduche, inac by predsa kazdy chalan mal krasnu zenu…;))) Ved len v mojej akademii je cez 18 hodin vidi. Ja som ich dam nedal len tak, aby som robil marketing, ze kolko to ma hodin. Kazde jedno sa potrebuje a vsetko sa treba naucit. To je Umenie Zvadzania.

   Nechces nic zmenit, budes mat take zeny, ake mas doteraz. AK chces lepsie, budes musiet nieco zmenit.

   S pozdravom, Milan

 3. Ahoj Milan,
  mám dve otázky k tomuto, keď príde mačka za tebou k baru, chytí ťa za ruky a začne ťahať silou mocou na parket, ideš? Ak zostane s tebou na bare a pijete alkohol, ako to riešiš s platením?
  Dík,
  Ivan

  • Ahoj Ivan

   Zalezi od toho, co tiez nieco investovala do rozhovoru a ci ma o teba zaujem. Ak sa hra na chrumku a priceznu, alebo nebodaj ze by si si mal kupovat jej pozornost, tak to urcite neplat ani cent.
   S pozdravom, Milan

 4. Ahoj

  Super clanok :)
  Uplne top este k tym situaciam s kamoskami by som doplnil ze nemusis hned hadzat flintu do zita (nikedy tie kamaratky len zo zaciatku su neprijemne potom bud odidu alebo povolia …

  • Ahoj

   To mas sice pravdu, ale ja vzdy vravim, naco sa natahovat s nejakou princeznou, ked hlavne v klube mas velky vybe. takze nie je problem „hazdat flintu do zita“… samozrejme v pozitivnom zmysle slova. Ale to je vec osobneho nazoru. Niekomu sa paci „bojovat“ do konca.

   S pozdravom, Milan

 5. Ahoj Milan,

  možno je to na trochu iný blog, alebo inú tému, ale neuvažoval si náhodou nad tým, žeby si spravil článok aj o „imunitnom systéme“? Vieš, len aby v tom niektorí chlapi mali jasno. Vysvetlím v krátkosti – ide o to, že určite aj tebe a veľa iným chlapom sa stalo, že videl si veľmi krásnu ženu, ale akosi na ňu nemáš chuť, že je síce krásna ale by si ju nepototo jak sa hovorí, že ťa nepriťahuje sexuálne, a na opačnej strane, videl si babu, buď mladšiu, staršiu, rovesníčku, to je jedno, ktorá síce nie je žiadna kráľovná krásy, je úplne priemerná, ale máš na ňu strašnú chuť. A všetka tá živočíšna príťažlivosť je koniec-koncov len o tom, či máte alebo nemáte rovnaký imunitný systém. Ak nemáte, tak tvoje bunky cítia, že tá žena má niečo, čo tvoj imunitný systém potrebuje a tak vzniká tá živočíšna príťažlivosť, okamžitá chuť na sex by som povedal :) Lebo vieš, ako si si všimol, mnohí chalani aj baby, sa tu v rôznych komentoch ohradzujú voči tebe, že to vyzerá akoby si vzťah dvoch priemerne vyzerajúcich ľudí považoval za niečo, začo by sa mali hanbiť, napr. keď si chalan našiel priemerne vyzerajúcu babu, je s ňou max. spokojný, tak v skutočnosti nie je spokojný s tým ako vyzerá, lebo proste estetiku neoklameš (buď niečo je pekné alebo neni), ale je s ňou spokojný po sexuálnej stránke, a je to kvôli imunitnému systému.. aj keď určite taký chalan bude zaryto tvrdiť, že nejde len o sex :))

  Čiže na záver, každého priťahuje len to, čo potrebuje pre svoje prežitie, ak je to super mačka 10 a sex. ťa priťahuje, fajn máš vyhraté na plnej čiare, ak je to priemerne alebo aj podpriemerne vyzerajúca baba alebo o niečo staršia žena a takisto ťa sex. priťahuje, je to takisto fajn :)

  • Odporúčam ti si o tom ešte čosi viac naštudovať, alebo možno si to iba nenapísal úplne ideálne.

   Je pravdou to, že čím rozdielnejší imunitný systém má muž a žena, tým viac sa priťahujú. Avšak nie je to tým, žeby ju potreboval tvoj imunitný systém (alebo naopak). Ale ide o to, že čím rozdielnejší imunitný systém majú rodičia, tým kvalitnejšie geny – imunitný systém dajú svojmu dietatu. A preto deti, ktoré vznikli incestom, teda napríklad mali by ich brat so sestrou, tak budú mať slabý imunitný systém a budú (často) choré, mať nejakú vadu.

   Čo je však dôležité, je to, že napr. žena (či skôr je zmysli a mozog) podvedome zisťujú, aký ma muž imunitný systém podľa pachu! Teda keď sa napr. muž pozrie na ženu, ktorá je od neho 10 metrov alebo v zafajčenom bare medzi mnohými inými ľudmi a pachmi, tak zrejme nemá šancu zistiť, aký ma imunitný systém.

   Len pre zaujímavosť: vedci robili expertiment. dali ženám so zatvorenými očami voniať spotené oblečenie mužov. ženám najviac smrdelo oblečenie od ich otca či brata. Takto nás mozog chráni pred incestom a teda vznikom chorých/postihnutých detí.

   Avšak príťažlivosť medzi mužom a ženou rozhodne nie je daná iba týmto. Ale platí, že čím človek pôsobí zdravšie (napr. vyšportované telo vs. vyrážky na tvári), tým je pre ženu prirodzene príťažlivejší. Samozrejme, platí to aj naopak. Pri ženách ide najmä o znaky plodnosti – napr. tvar postavy krivka – úzky pás, širšie boky a prsia…

   A o takýchto veciach by sa dal napísať kvalitný článok – o tom, ako funguje príťažlivosť z pohľadu vedy. To – aspoň mne všeličo ozrejmilo a lepšie tak chápem ako fungujú mužsko-ženské vzťahy.

   • Zdravim pani.

    K tomutu neviem nic povedat ani napisat.. ale s radostou sa nieco nove priucim. Hoci myslim, ze na pritazlivost to nema ziadny (alebo minimalny) ucinok.

    Alebo nie?

    S pozdravom, Milan

   • Máš pravdu, Rasťo, vysvetlil si to lepšie než ja ;) Ja som len chcel poukázať na to, že sexuálna príťažlivosť nie je o estetike, ako si možno myslia mnohí… a z toho vznikajú tie negatívne komentáre na Milana, že ľudia nepochopia isté veci… Lebo podľa mňa keď si normálny, psychicky stabilný, zdravý človek prečíta tento blog a zamyslí sa nad ním a možno si dá aj trochu námahy aby si doplnil info z iných zdrojov, tak nemôže napísať nič negatívne a už vôbec nie v tom zmysle, že Milan niekoho uráža, a pod. ako napr. ten článok so Slovenkami. Ľudia sú už tak nastavení, že vidia a počujú len, čo chcú, filtrujú informácie, škatuľkujú ľudí a pod.

    Ja som si tiež niektoré články musel prečítať viackrát aby som ich plne pochopil a myslím, že na tom nie je nič zahanbujúce… No mnohí ľudia len vidia titulok – „Slovenky nie sú najkrajšie na svete“ a ich záver v hlave je – „Milan si myslí, že všetky Slovenky sú špatné tlsté mrochty“…

    ja som pochopil pár základných vecí: tento blog je o procese zvádzania (na základe reálnych skúseností, čo ho robí mimoriadne hodnoverným), tak ako to funguje v 21. storočí a je na každom z nás, čo si z toho odnesieme, či zbalíme babu a budeme sa ďalej učiť ako si ju udržať, alebo sa z nás stanú obyčajní sukničkári

    No mnohé baby si Milana už zafixovali ako sukničkára už len preto že má tento blog.. no tento blog je len kľúč, dvere do sveta.. a Milan predsa nikomu neradí, ako má žiť, alebo čo je ten správny návod na život.. trochu mi to pripomína matrix – modrá alebo červená pilulka ;)

    • Ahoj David.

     Velmi dobre napisane, zial skoda ze takto mysli len maly pocet ludi. Hlavne ta veta je zasah do cierneho: “Slovenky nie sú najkrajšie na svete” a ich záver v hlave je – “Milan si myslí, že všetky Slovenky sú špatné tlsté mrochty”

     Presne takto mysli vacsina ludi: Ak nie si so mnou, si proti mne. Teraz to je perfektne vidiet na politike, ktoru sledujem aj ked nechcem (kedze prevazne lietam medzi Moskvou, Kyjevom a Berlinom). Ludia a zapad si mysli, ze ak netiahnes s nimi, tak si s Ruskom a proti nim. Ja tiez nemozem povedat, ze som za Putina a Rusko, ale nepaci sa mi politika USA a NATO.. to je cele. Ale ludia su debilni. Ak povies, ze si proti USA, a ich vojnovej politke, proti rozpinaniu NATO bez referda statov vychodnej Europy a proti vojenskych zakladni na SVK, hned ta zaskatulkuju ako Putinovho agenta.

     A tak je to aj so zenami. Ak poviem, ze sa nechcem zenit, hned som sa suknickara. Podla mota, ak nie si bieli, musis byt okamzite cierny. Nikto si nerobi namahu a neporozmysla, ze svet nie je a ani nikdy nebude cierno-biely.

     S pozdravom, Milan

 6. Nazdar Milan. Ako to robis, ze si povies „idem sam do baru“. Ja vo svojej situacii si neviem povedat, ze by som siel sam do baru a pil len drink. Ale samozrejme, ze to chcem skusit. Ale ako vidim, zas ma ovlada strach z neznameho.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.