3 najčastejšie vlastnosti, ktoré ženy na mužoch neznášajú

3 najčastejšie vlastnosti, ktoré ženy na mužoch neznášajúUvediem niekoľko základných vecí, ktoré skutočne nahnevajú atraktívne ženy. Jedným z dôvodov, prečo ich obťažujú je, že sú to tzv. „vyjednávací zabijaci“.

Ženám sa môže na tebe páčiť všetko, ale ak urobíš tieto veci (alebo aspoň jednu z nich), zničí to všetky tvoje šance na úspech.

Pozrime sa na 3 najčastejšie vlastnosti, ktoré ženy na mužoch neznášajú:

1. Vzdať sa svojho charakteru, výmenou za jej pozornosť a uznanie

Ak by som mal opísať jednu jedinú vec, ktorá ženy obťažuje a ničí šance muža, bol by to určite práve tento prvý bod.

Muži výrazne menia svoje správanie v spoločnosti žien. Sú prehnane milí, pozorní, snažia sa hrať na gentlemanov.

No v skutočnosti hovoria: „Chcem tvoju pozornosť a uznanie. Som ochotný byť pod tvojou kontrolou, chcem sa stať tvojou rohožkou a urobím pre teba hocičo… ak mi dáš svoju pozornosť a uznanie.“

Ženy to dobre vedia. Ale ženy nechcú, aby si sa vzdal svojho charakteru. Preto ženy podvedome a automaticky testujú silu tvojej osobnosti.

3 najčastejšie vlastnosti, ktoré ženy na mužoch neznášajúNedokážu logicky vysvetliť, prečo niekedy položia zvláštne otázky alebo prečo konajú tak, ako konajú. Nie je to nič iné, ako zakódované testovanie tvojej osobnosti.

Ženy nepriťahujú muži, ktorí sú slabí a váhaví. Ženy neznášajú, keď muži preukazujú, že sú ochotní sa vzdať svojej osobnosti výmenou za jej pozornosť. Mohol by som o tom napísať celú knihu.

Riešenie je jednoduché a neustále dokola ho opakujem. Keď sa bavíš so ženou, musíš byť absolútne normálny.

2. Keď je muž prilepený na žene, je zbabelý a neistý

Keď jedna osoba lipne na druhej, psychologicky to znamená, že osoba, na ktorej je niekto prilepený to neznáša a odmieta toto chovanie. Hovorí sa tomu zbabelé správanie.

Ak je chlap s dievčaťom, ktoré práve stretol a ona hovorí – “Ok, musím ísť“, mal by zostať v pohode, ale on to zabije touto vetou: „hm no ok… zavolaj mi, keď prídeš domov, ok ?“3 najčastejšie vlastnosti, ktoré ženy na mužoch neznášajú

Ešte horší príklad je, keď muž, ktorý je emocionálne neistý žiada ženu, aby mu povedala, že bol zábavný, milý, zaujímavý, atď.

„Myslíš si, že som zaujímavý? Myslíš, že by sme mohli mať niekedy vzťah? Som tvoj typ?“

Toto sú úplné zabijáky. Ženy to nenávidia. Ty sám si podkopávaš svoju sociálnu hodnotu ako muž. Horšie to už ani nemôže byť. Ženy majú chuť ihneď utiecť.

3. Nerozumie príťažlivosti a sexuálnej eskalácii

Ženy spoznajú veľmi rýchlo či muži, s ktorými hovoria, rozumejú sami sebe a hlavne ženám a či radi vytvárajú a budujú sexuálne napätie.

Ženy poznajú, či muž hovorí tajným jazykom sexuálnej komunikácie.

Príťažlivosť je emocionálna a fyzická ozvena. U ženy ju nedosiahneš logikou, darmi a pekným vystupovaním. Príťažlivosť je výsledkom stretnutia muža a ženy, ktorí rozumejú, ako príťažlivosť funguje. Vedia čo robiť v každej konkrétnej situácii, s cieľom pokračovať do ďalšieho levelu – sexuálne eskalovať.

Musíš robiť veci, ktoré ju budú držať v napätí. Musíš robiť veci, ktoré u nej vyvolajú sexuálnu príťažlivosť.

Potrebuješ sa naučiť, ako taká príťažlivosť funguje. Aké správne veci urobiť ešte predtým, ako pocíti emocionálne/fyzické pocity vo vnútri a sexuálnu príťažlivosť smerom k tebe.

Ak si začínaš uvedomovať, aké dôležité je v tvojom živote zvládnuť túto oblasť, nauč sa to na profesionálnej úrovni. Strávil som niekoľko rokov života, aby som na to prišiel, čo presne robiť a čo nerobiť v interakcii so ženami. Dal som si to všetko dohromady a teraz učím ostatných, ako majú konať. A poviem ti, funguje to!

S pozdravom, Milan Marko

Pozri tiež

Čo je lepšie? Byť v pohode alebo mať výzor supermodela?

Cez víkend som mal opäť tréning Zvádzania v Kyjeve, môj tzv. Summer Camp, ktorý organizujem …

5 komentárov

 1. S tým prvým bodom sa musím stotožniť vždy keď som išiel na párty nejakú tak som sa choval presne podľa tohto bodu čistá katastrofa ale naozaj som bol úplne iný naozaj som bol spontánny, nepredvídateľný ale keď som sa začal so ženskou rozprávať tak hned podľa tohto bodu :D

  • Ahoj Andrej,

   Ano je to uplne najcastejsia vec. Lazdy bol taky aj ja. A ta spontannost je nieco, co zeny radi vidia v muzoch. Ale vzdy, nie len ked su sami bez zien…

   S pozdravon, Milan

 2. a to keby som chcel byť medzi ženami spontánny tak to musím len trénovať ?

 3. Ahoj, ja mam len jednu otazku a to je ohladom tej pritazlivosti…myslim ze tuto cast neovladam a casto to pre mna dopadne nedorozumenim…nevies mi nieco poradit?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.