Zmeraj si svoju hodnotu – Hot Men meter

Presne tak, ako majú ženy svoj HB-meter, tak majú aj muži svoj HM-meter.

Najprv vysvetlím, ako funguje HB-meter: HB znamená Hot Babe (krásna žena) a je odstupňovaný od 1 po 10. Teda vlastne len od 5 po 10. Od 1 po 4 už nie je HB (krásna žena), to už je to UG – Ugly Girl (škaredá žena). Kritériá sú veľmi subjektívne, viacmenej sa to vzťahuje na výzor a na sociálnu inteligenciu.

S mužmi je to trochu komplikovanejšie: HM znamená Hot Men (krásny muž), ale kritériá sa dajú relatívne objektívne zmerať. A tak sa ľahko dá určiť, kde na stupnici od 1 po 10 sa nachádzaš a na akú ženu v skutočnosti máš. Musíš si uvedomiť, že musíš hrať svoju ligu. Nemôžeš si myslieť, že ak si HM6, môžeš zbaliť a udržať si HB10.

Oproti ženám majú muži obrovskú výhodu – na vyššie levely sa môžu kedykoľvek vypracovať, zatiaľ čo u žien je hodnota nemenná a s pribúdajúcim vekom klesá.

Zmeraj si svoj HM-index a budeš vedieť, čo je potrebné v živote zmeniť, aby si sa dostal na hodnotu 10 a tam s ľahkosťou zviedol a udržal si HB10.

[WpProQuiz 1]
The following two tabs change content below.
Do svojich 25 rokov mal iba dve priateľky. V roku 2006 vstúpil do tajnej komunity zvodcov a za necelých 7 mesiacov sa stal jedným z najuznávanejších Zvodcov Umelcov v celej Európe. Jeho semináre navštívilo viac ako 3500 mužov. V minulosti sa aktívne venoval obchodovaniu na Forexe a na základe dlhoročných skúseností teraz organizuje školenia pre začínajúcich obchodníkov.

10 TOP Tipov

ako osloviť a zivesť ženu svojich snov.
Krstné Meno:
Hlavný Email:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.