Osobný Power Tréning s Minom – Jeden Na Jedného

Jedinečná príležitosť zažiť reálne Umenie Zvádzania s osobným trenérom, ktorý Ťa v uliciach a v baroch naučí najlepšie techniky zvádzania

Bude to tvrdé, bude to makačka, ale garantujem ti, že Tvoj život to zmení od základov.

Už som pomohol na Slovensku a v Čechách desiatkam chalanom vo zvádzaní.

Ponúkam ti svoje vedomosti v teréne
len za 60,-€ za hodinu. Minimálne 3 hodiny.

Pravidelne organizujem bootcampy a zvádzaním sa venujem na veľmi vysokej úrovni.

Nie som žiadny online-marketer a tiež žiadny rohlík, ktorý bezhlavo pobehuje po ulici a obťažuje dievčatá. Mám jemnú a vycibrenú techniku, ktorú ťa naučím.

Nemusíš vynaložiť veľa úsilia na to, aby si oslovil a zbalil tú pravú. Musíš robiť len tie sprívne veci, ktoré skutočno fungujú. A to ťa naučím na mojom osobnom tréningu zvádzania.

Týmto osobným stretnutím tvoj tréning nekončí. Po skončení tréningu v teréne zostaneme určitý čas v kontakte, aby som pozoroval, ako napreduješ a aplikuješ naučené.

Kto ťa bude trénovať:

Miňo – do 18-ky nemal skoro žiadne skúsnosti so ženami. Źiadny vzťah. Sledoval rôzne blogy o zvádzaní a myslel si, že to za neho vyrieši všetky problémy. Príde tá pravá a on to na ňu vybalí. Veľmi rýchlo zistil, že tadial cesta nevedie a jediná možná ceste ja vísť do ulíc.

Odvtedy oslovil stovky žien a dostal desiatky odkopov. Časom si však vycibril hru a chalni od neho chceli, aby ich to tiež naučil. Od vtedy ubehlo pár rokov a jeho rukami prešli stovky chalanov, ktorých zasvetil do umenia zvádzania. 

Ak máš záujem o tento jedinečný tréning jeden na jedného a cheš byť úspešný u žien, vyplň prihlášku a do pár hodín budeš kontaktovaný cez e-mail a všetko dohodneme.

Po zaplatení depozitu 20,- eur (zvyšok bude zaplatený na mieste) budeš kontaktovaný a dohodneme si termín stretnutia.

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.