Live Power Tréning s Marekom

So skúseným Trénerom Zvádzania v uliciach a v baroch

Ak ale máš záujem o Live POWER tréning zvádzania, tak mám pre teba super správu:

Nešiel som chalana, perfektného Zvodcu Umelca, Slováka, ktorý bude robiť tréningy jeden na jedného. Jeho ceny sú absolúte prijateľné a už pomohol na Slovensku a v Čechách stovkám chalanom vo zvádzaní.

Mal roky na Slovensku svoju vlastnú školu zvádzania a venoval sa len Life, reálnym Bootcampom a tréningom. Poznám ho dobre a RUČÍM za neho.

Nie je to žiadny online-marketer a tiež žiadny mlaďas, ktorý bezhlavo pobehuje po ulici a obťažuje dievčatá. Má perfektnú, jemnú a vycibrenú hru. Ozajstný umelec.

Tento chalan sa utiahol pre svoju rodinu a svoju prácu do ústrania, ale ešte stále má chuť robiť tréningy. Má 39 rokov, takže je vhodný pre VŠETKY vekové kategórie a presne ten typ človeka, ktorý ti zaručene pomôže v Life Zvádzaní.

Žije v Bratislave, ale je ochotný prísť hocikam, po celom Česko-Slovensku.

Ceny sú až šokujúco lacné:
Jeden ďen (6 hodín) – 99 eur
Dva dni (2 x 6 hodín) – 179 eur
Tri dni (3 x 6 hodín) – 259 eur

Všetko privátny tréning jeden na jedného, žiadny masový bootcamp.

Ak si k tomu zakúpiš aj môj Online Videokurz „Akadémia UmeniaZvádzania“ (alebo už ho máš zakúpený), tak ceny sú o 20% menej: 79, 143 a 207 eur. (ten rozdiel ceny mu doplatím ja).

Ak máš záujem o tento tréning jeden na jedného, vyplň prihlášku, alebo ma kontaktuj cez email a všetko dohodneš so samotným trénerom.

Áno… chcem si objednať reálneho Experta na zvádzanie a naučiť sa ako budem navždy úspešný so ženami.

S nasledovným som uzrozumený:

 • Po zaplatení depozitu 20,- eur (zvyšok bude zaplatený na mieste) budem kontaktovaný mojim trénerom a dohodnem si termín(y)  stretnutia 
 • Ak mám zakúpený Online Videokurz „Akadémia Umenia Zvádzania“ od Milana, budem mať tento live tréning o 20% lacnejšie. Doplatok zaplatí Milan..


   

  Meno a priezvisko:

  Ulica a číslo domu:

  Mesto:

  PSČ:

  Krajina:

  Tvoj email:

  Telefón:

  Typ tréningu: