Vysvetlenie situácie na Slovensku – už žiadne bonusy

V posledom čase pozorujem, ako sú ľudia na Slovensku zmagorený z online marketerov. Normálne som nechápal, ako mi prišlo niekoľko emailov, či ponúkam k akadémii aj nejaké bonusy. Ak by to bol jeden-dva emaili, kašlal by som na to, ako to boli skoro dve desiatky.

Ľudia, prosím zobuďte sa (teda aspoň tí, ktorí strašia s bonusmi). Ja chápem, že v online biznise sa to nejak zaužívalo, že podvodní online marketery ponúkajú nejaký produkt online, ktorý vlastne ani momentálne nepotrebuješ, ale prihodia tam k tomu nejaké bonusy, nahodia tomu cenu, ktorá je opticky ešte večšia, ako cena samotného kurzu a takto to idú predávať svojim zmeteným ovečkám.

 

Predstav si, že by si šiel do obchodu a kupoval by si si maslo a mlieko a pri pokladni by si povedal, že chceš bonus: ešte syr, jogurt a tvaroh zadarmo. Čo myslíš, ako by sa na teba predavačka a vedľastojaci ľudia pozerali. Ako na …. A tak isto sa ja teraz pozerám na ľudí, ktorí ma otravujú s bonusmi.

Môj videokurz, moja akadémia zvádzania, za ňou je tvrdá práca, tvrdá makačka, namakal som sa na tom minimálne dva mesiace full-time, pocestoval 4 krajiny, môj čas a moja expertíza. Moja akadémia má hodnotu niekoľko tisíc eúr, sú za ňou niekoľkoročné skúsenosti. Takže o kvalite mojej akadémie niet pochýb. Tak ma prosím vás neotravujte s nejakými debilnými bonusmi.

Ak chceš mať reálne priateľku a mať reálne sex a nie online pritaľku a online sex, vstúp do mojej akadémie a potom choď do praxe. Ak ti to nepôjde, čo sa môže stať a budeš potrebovať reálny feedback a presné inštrukcie, ako zvedieš reálne dievča svojich snov a ona bude tvoja priateľka, tak prídi na seminár, alebo na môj osobný tréning.

Ak máš akékoľvek otázky, napíš mi do komentárov.

S pozdravom, Matt

The following two tabs change content below.

Matt

Matt – do 24 nevedel poriadne komunikovať s ženami. Myslel si že všetko je to o náhodnom stretnutí a nijak nemôže ovplyvniť výsledok. Objavil Umenie Zvádzania, vyšiel do ulíc a začal prirodzené zvádzanie. Po stovkách oslovení si vybudoval cit pre hru. Jeho cieľom je pomôcť a ukázať cestu ako si každý môže zdokonaliť práve tú jeho hru.

Pozri tiež

Pre úspech so ženami musíš zmeniť okolie

Okolie a spoločnosť, v ktorej žijeme, má na tvoj úspech alebo neúspech veľký vplyv. Či …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.